Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 13:10   #1
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Question

Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady


W sobote wesele a ze mnie wszystko spływa po 20 minutach. Wiem, lepiej nic nie nakładać na twarz w taki upał ale jak tu się nie pomalować na wesele, tym bardziej, że mam cerę z niedoskonałościami, mega tłustym nosem z którego pot cieknie strugami, ogólnie strefa T jedynie boki policzków wyglądają normalnie staram się ją opalić ale przebarwnia i wągry i tak są widoczne, ściemniały. Do tego wyskoczyły mi przedokresowe gigant niespodzianki Revlon colorstay nie daje rady. Pomyślałam o colorstay mineralnym albo loreal też ma mineralny, wybrałabym coś lekko opalonego a może puder brązujący co wybrać? Brązujące kuleczki mam jeszcze ale chyba brązujące pudry nakłada się tylko miejscowo tak? Minealne podkłady EDM spływają mi na maxa i są za jasne na chwile obecną.

I co myślicie o zmyciu makijażu na weselu i nałożeniu od nowa tzn. tylko jakiś lekki puder/podkład + tusz? Wiem, że marny to makijaż ale wole taki niż spływający full wypas. Jak już będę na sali będzie klimatyzacja ale kawałek drogi pojedziemy samochodem, potem życzenia pod kościołem w słońcu i jestem pewna, że spłynie wszystko.

Co mam:
- podkład colorstay do tłustej cery
- kuleczki brązujące oriflame
- kryolan puder Anti-Shine
- baza pod cienie - która mało co pomaga jak jest gorąco
- nawilżajacy krem Eucerin ale i tak go nie użyję bo zaraz mi się skóra poci (po każdym kremie)
- kolorówka typu cienie, tusz, błyszczyk

Co powinnam z tego użyć i co powinnam jeszcze mieć?

Błagam poradźcie

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2010-07-13 o 13:47
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:42   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

jeśli chcesz aby makijaż trzymał się przez całe wesele to z mojej strony proponuję bazę pod podkład, bibułki matujące( rewelacja dla tych co mają tłustą cerę) oraz aby makijaż się jeszcze bardziej trzymał fixery z Kryolanu polecam bo przetestowałam je na sobie i działają
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:50   #3
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Właśnie sobie przypomniałam, że mam Kryolan w pudrze Anti - Shine ale u mnie nie daje rady (chociaż moze i daje ale nie w takie upały)
Czy ta baza nie zatka mi cery, nie stworzy takiej warstwy pod którą będzie pływał makijaż na tłuszczyku (dosłownie) jaką konkretnie polecasz? I na nią podkład czy puder?

Apropo bibułek - kiedyś spróbowałam i odcisnoł mi się podkład na niej i zostałam w łatki na twarzy, dlaczego?
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 14:35   #4
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Tez jestem ciekawa rad, gdyz mam podobna cere i podobne kosmetyki U mnie niestety niewiele sie sprawdza w te upaly, bibulki mam z shiseido, bardzo dobre, ale niestety nie daja dlugotrwalego efektu, revlot colorstay jest za ciezki na taka pogode, zreszta nie cierpie go, anti shine matuje na krotko, przynajmniej mnie, a inne pudry sobie nie radza. Pomocy!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:07   #5
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Apropo bibułek - kiedyś spróbowałam i odcisnoł mi się podkład na niej i zostałam w łatki na twarzy, dlaczego?
może za mocno przyciskałaś? bibułki trzeba delikatnie opukiwać (ruch podobny do wklepywania kremu pod oczy). ja mam swoje bibułki z essence i jak na razie dają rade.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:12   #6
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Ja mam mieszana cere w kierunku tlustej, strefa T sie blyszczy i ostatnio gdy sa takie upaly stosuje puder bambusowy z Biochemii Urody. Makijaz trzymal sie caly dzien! Takze polecam.
Powinien zmatowic i utrzymac makijaz niemineralny. Ja akurat uzywam podkladu Lumiere, wiec nie wiem jakby sie sprawdzil puder na fluidzie

Ale puder bambusowy rządzi

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...busowy-100.htm
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 16:17   #7
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

a mi się Lucy trzyma bez zmian, bo też mam w sobote wesele i testuję różne podkłady
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 16:24   #8
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Właśnie sobie przypomniałam, że mam Kryolan w pudrze Anti - Shine ale u mnie nie daje rady (chociaż moze i daje ale nie w takie upały)
Czy ta baza nie zatka mi cery, nie stworzy takiej warstwy pod którą będzie pływał makijaż na tłuszczyku (dosłownie) jaką konkretnie polecasz? I na nią podkład czy puder?

Apropo bibułek - kiedyś spróbowałam i odcisnoł mi się podkład na niej i zostałam w łatki na twarzy, dlaczego?

Ja używam bazy z Inglota baza służy do tego aby makijaż się utrzymywał na twarzy dłużej oraz ma za zadanie matowić buzię. Następnie używa się podkład i puder..Jeśli chodzi o bibułki to różnież używam z Inglota i po wytarciu buzi tymi bibułkami trzeba prze pudrować buzię. Ja używam fixerów Derma color najpierw używam bazę potem podkład na to puder fixujący i następnie powieki cieniowanie róż usta itd.. a na końcu fixuję spreyem ( tej samej nazwy co puder ) i tuszuję rzęsy
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 17:16   #9
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

ja mając cere mieszaną zrobiłam ostatnio taki makijaż:
baza Sephora, podkład miner EL Nutritious, biały puder MUFE HD i nic. po godz w tym upale 33 st i przejażdzce w samochodzie make up nie ma szans...
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 20:40   #10
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a mi się Lucy trzyma bez zmian, bo też mam w sobote wesele i testuję różne podkłady
Co to jest Lucy?


Zbankrutuje ok więc do zakupienia:
- puder bambusowy, o ile zdążę
- obowiązkowo bibułki matujące

Dziś wyjechałam maźnięta EDM matte + Anti Shine Kryolan'u wsiadłam do auta i na nosie zaczęły się pojawiać krople potu, po 20 minutach wyglądałam jak kostka smalcu ze spływającymi kroplami
Ile ja bym dała za nieskazitelną cerę albo chociaż normalną a nawet suchą.

A czy coś możecie powiedzieć o podkładzie mineralnym sypkim Colorstay Revlona i z L'oreala? Który z nich jest lepszy (czyt. trwalszy) maglowałam KWC ale mi chodzi o porównanie od osoby która używała obu.

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2010-07-13 o 20:42
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 23:06   #11
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

za kazdym razem jak mialam robiony makijaz u wizazystki uzywala dermacol Fixing Spray,kupilam go i jest fenomenalny.kazdy podklad trzyma sie pod nim cala noc.oczywiscie cudem byloby gdyby buzia byla matowa przez cala impreze i dlatego uzywam bibulek.zamiast tony pudrow i podkladow radze zainwestowac w dobry fixer.poza tym ponoc maka ziemniaczana pieknie matuje skore, niestety na mnie nie dziala;(tanio i zdrowo, mozesz spobowac z ta maka
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 08:37   #12
aaaddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

ewciaa82 gdzie można kupić dermacol Fixing Spray i za ile na allegro go nie znalazłam

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

a może chodzi o DermaColor, Fixing Spray ???
poproszę też o instrukcję nakładania tego sprayu, wszędzie jest napisane że stosować go należy po nałożeniu pudru fixującego? Czy to konieczność? Muszę taki puder też kupić?

Edytowane przez aaaddd
Czas edycji: 2010-07-14 o 08:41
aaaddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:35   #13
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Cytat:
Napisane przez aaaddd Pokaż wiadomość
ewciaa82 gdzie można kupić dermacol Fixing Spray i za ile na allegro go nie znalazłam

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

a może chodzi o DermaColor, Fixing Spray ???
poproszę też o instrukcję nakładania tego sprayu, wszędzie jest napisane że stosować go należy po nałożeniu pudru fixującego? Czy to konieczność? Muszę taki puder też kupić?

Ja kupiłam fixer w pudrze i w spreyu i używam ich obu i żadnych plam n a buzi nie ma..(bo dużo osób pisało że mają plamy po użyciu ale to dlatego, że spreyem spryskuje się twarz z odległości 30-40cm)
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:33   #14
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Ja ostatnio malowałam koleżankę na sesję zdjęciową w parku w 30 stopniowym upale. Zastosowałam bazę smashbox photofinish - matuje i zwęża pory, podkład max factor, puder anti shine kryolan i wszystko spryskałam fixerem. Koleżanka poszła na imprezę nocną tego samego dnia z tym samym makeupem:P

generalnie bazy mają właściwości matujące, zwężające pory i kryjące niedoskonałości więc jak najbardziej polecam no i ten fixer z kryolanu. Kup sobie próbkę na allegro jak będzie i sprawdzisz:P

Bo idealnych podkładów dla cer mieszanych nie ma. Wiem, bo sama mam taką cerę chociaż ostatnio spasował mi lancome silky matt.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez aaaddd Pokaż wiadomość
ewciaa82 gdzie można kupić dermacol Fixing Spray i za ile na allegro go nie znalazłam

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

a może chodzi o DermaColor, Fixing Spray ???
poproszę też o instrukcję nakładania tego sprayu, wszędzie jest napisane że stosować go należy po nałożeniu pudru fixującego? Czy to konieczność? Muszę taki puder też kupić?
Nie jest to konieczność ale z pudrem ryżowym będzie większa trwałość. Takim fixerem spryskuje się twarz w odległości 20- 30 cm albo zygzakiem albo od lewej do prawej strony.
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:17   #15
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Dziękuję za wszystkie rady a na allegro spraye fixujące są pod różnymi nazwami fixer, fixujący itp. ja znalazłam z Kryolanu. Słyszałam opinie, że na tej samej zasadzie działa lakier do włosów. I powiem Wam, że to prawda bo jak robiłam makijaż u kosmetyczki i kolejnie szłam do fryzjerki która utrwalała fryzurę lakierem który chcąc niechcąc nieco otulił twarz opadającą mgiełką iiii makijaż trzymał się lepiej chociaż zdaję sobie sprawę że to zabójczy sposób dla cery.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:44   #16
aaaddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

dziękuję za odpowiedź,
jeszcze jedno pytanko, czy sprayem spryskuje się już gotowy pełny makijaż? Gdzieś przeczytałam że rzęsy maluje się na koniec
aaaddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:49   #17
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Cytat:
Napisane przez aaaddd Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź,
jeszcze jedno pytanko, czy sprayem spryskuje się już gotowy pełny makijaż? Gdzieś przeczytałam że rzęsy maluje się na koniec
Wydaje mi się, że gotowy makijaż, żeby cały był utrwalony... ale niech sie wypowiedzą koleżanki, które używają

P.S. Ja nie mogę się oprzeć kupieniu pseudo mineralnego Loreal albo Colorstay. Najwyżej kolejny niewypał będzie podobno sie dobrze sprawdzaja w upały hmm..
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:04   #18
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

lakierem do włosów nie radzę się psikać:P

na gotowy już makijaż całościowy
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:51   #19
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Cytat:
Napisane przez aaaddd Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź,
jeszcze jedno pytanko, czy sprayem spryskuje się już gotowy pełny makijaż? Gdzieś przeczytałam że rzęsy maluje się na koniec
jak masz makijaż to spryskujesz twarz fixerem a po tym malujesz rzęsy nie wolno malować rzęs i spryskiwać ich razem z makijażem!!
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 18:25   #20
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Pierwszy raz się z tym spotykam, że rzęsy maluje się po spryskaniu twarzy. Co za bzdury przecież to jest jak lakier i jak popsikasz z odległości takiej jak ma być to i tak na rzęsy spadnie oczy i usta muszą być zamknięte gdyż ten produkt zawiera alkohol i trzeba chwilę odczekać. Będzie efekt delikatnego sklejenia więc jak malowac po tym rzęsy?jak ja miałam makijaż ślubny wykonywany przez kosmetyczkę to spryskała całość i nie malowała już rzęs po fixerze i ja też tak robię.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

poza tym jak sama nazwa wskazuje jest to utrwalacz makijażu
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 18:40   #21
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Cytat:
Napisane przez Gwen23 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz się z tym spotykam, że rzęsy maluje się po spryskaniu twarzy. Co za bzdury przecież to jest jak lakier i jak popsikasz z odległości takiej jak ma być to i tak na rzęsy spadnie oczy i usta muszą być zamknięte gdyż ten produkt zawiera alkohol i trzeba chwilę odczekać. Będzie efekt delikatnego sklejenia więc jak malowac po tym rzęsy?jak ja miałam makijaż ślubny wykonywany przez kosmetyczkę to spryskała całość i nie malowała już rzęs po fixerze i ja też tak robię.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

poza tym jak sama nazwa wskazuje jest to utrwalacz makijażu
tylko jakoś się pytałam wizażystki która mnie uczyła oraz pytałam się dla pewności tam gdzie kupiłam..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:48   #22
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Ja mówię, że pierwszy raz się spotykam z tym stwierdzeniem.
Miałam pryskane oczy żeby cienie się trzymały bo jak ominąć rzęsy jak są ogólnie dwie techniki spryskiwania. Ja robię tak jak napisałam.
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:18   #23
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

A czy ten utrwalacz z Kryolanu nie wysusza cery? nie powoduje wypryskow? Mysle nad nim poniewaz w sobote mam wesele i obawiam sie,ze przy tej pogodzie wszystko ze mnie splynie po paru minutach .
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 07:00   #24
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Utrwalacz stosuje się okazjonalnie. Więc po jednorazowym użytkowaniu nie można stwierdzić czy nie powoduje wyprysków. Skóry nie wysusza. Gwarantuję, że nic nie spłynie. Najlepiej utrwalić pudrem sypkim z kryolanu + fixer ale jak nie masz to może być sam fixer. Na allegro można kupić próbki pudrów kryolan ale już za późno.
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:22   #25
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

a ja używam jak mi doradzono i jest ok!
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:44   #26
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
a ja używam jak mi doradzono i jest ok!
może i jest ok ale na pewno byłoby lepiej gdybys go użyła po wytuszowaniu rzęs. Gwen ma rację. Takim fixatorem utrwala się makijaż juz wykonany w całości.

Tutaj info od producenta:
Fixer-spray jest specjalistycznym preparatem do stosowania na wykończony makijaż. Zapewnia on niewidzialną, ochronną powłokę, która przedłuża trwałość oraz zabezpieczenie makijażu. Fixier-spray jest niezwykle efektywny przy body- paitingu, wykonanych przy pomocy wodnych farb Aquacolor. Fixier-spray należy spryskać cienką i równomierną warstwą z odległości około 30-40 cm. Tak utrwalony makijaż jest odporny na rozmazywanie i wycieranie się nawet, jeżeli jest na to szczególnie narażony. Fixier-spray zawiera alkohol i dlatego też należy uważać na oczy.
</SPAN>

Edytowane przez assantea
Czas edycji: 2010-07-15 o 09:46
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:09   #27
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

Ile kosztuje ten fixing spray z kryolanu?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:37   #28
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

ok 80-90 zł, w mniejszym opakowaniu ok. połowę tej ceny
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 20:57   #29
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

każdy niech używa według uznania..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:04   #30
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Upał i makijaż na wesele dla bardzo przetłuszczającej się cery. Proszę o rady

no dobra, a cos procz fixera? Mam go, ale nie cierpie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.