Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-27, 22:27   #4111
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kusum ja akurat Guerlain lubię ale wiadomo bywa różnie

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



Mało elegancko...
Ps...dobrze że nie sprzedała:P
To mało powiedziane Już bym chyba wolała, żeby sprzedała, albo po prostu mi oddała. Tak to podwójnie żałuję, bo pomimo tego, że znała wartość tych rzeczy, miała je, i fakt, że dostała je ode mnie, w Ludzie mnie codziennie zaskakują.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 10:21   #4112
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja mam sporo lakierów, ale w normie . Najwięcej mam z Essie, Chanel, Dior, Illamasqua, Mac, OPI, ArtDeco, no i kilka z Paese, Revlon, L'Oreal, Sally Hansen, Rimmel i jeszcze kilku marek. Wg mnie nie można powiedzieć jednoznacznie, która marka jest dobra, bo to często zależy od konkretnego koloru. Np. Dior niektóre odcienie ma jakościowo super, a niektóre zostawiają smugi i mają krótką trwałość. To samo Chanel i Mac. W sumie nie mam większych zastrzeżeń do OPI, ArtDeco czy Essie, nie potrafiłabym powiedzieć, która marka lepsza. Illamasqua za to wyróżnia się pozytywnie na tle innych, aczkolwiek np. mam jeden kolor, który miałam już wcześniej i robiłam zapas, bo akurat był w promocji (kupowany na ich stronie). Ten pierwszy super, a drugi wg mnie jest rozcieńczony, bo jest nienormalnie rzadki i zostawia prześwity. Uważam, że w perfumeriach może się zdarzyć, że starsze egzemplarze są "reanimowane".
Ja tak naprawdę najczęściej wybieram kolor, nie markę. Dlatego np. często kupuję lakiery Chanel, choć jakościowo są wg mnie dość słabe. Tego lata np. najcześciej używałam Essie Watermelon, Paese 105 (tanie lakiery, a jakościowo naprawdę dobre) i Chanel Fracas. Wszystkie uwielbiam (ze względu na kolor) i z top coatem wytrzymywały mniej więcej tyle samo (ok. 5 dni), aczkolwiek najgorzej pod koniec wyglądał Chanel.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 10:28   #4113
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja ostatnio kupiłam Bobbi Brown ( Sand) i chyba coś jeszcze kupię. Essie ostat io kupuje bo są w Niemczech duuużo tańsze niż Ingloty( kupuje za 6,50) ale jestem przeciętnie zadowolona. Mają dość ciekawe kolory i są łatwo dostępne więc zawsze coś kupię OPI miałam tylko dwa natomiast jakość miały dramatyczną i chyba trochę mi szkoda 16€ wolę kupić Alessandro (10€) są lepszej jakości.
Żałuje że Orly są tak ciężko u nas dostępne :/// polski sklep wysyłkowy nie wysyła natomiast za granicę( szkoda...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 12:54   #4114
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

Essie mam kilka i jasnych i ciemnych i wszystkie sa ok.
Lakiery z Revlon sa tez swietne.
mam tylko jeden, ale będę pamiętać żeby kupić podczas jakiejś promocji na próbę ponoć Maybelline też ma dość dobre lakiery

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja własnie machnęlam pazury moim ulubionym Essiakiem Sole Mate
piękny jest!
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też chciałam tak robić, ale z koleżanek część nosi tylko hybrydę albo nie malują same paznokci, a część się nie zna.
Buraczanym hitem jest jedna z nich. Przez jakiś czas dawałam jej kosmetyki, z których wydawała się być zadowolona, szczególnie, że były dobre, a ona nie wydałaby na kosmetyk więcej, niż 20zł. Robiłam to bezinteresownie, chętnie się z nią dzieliłam różnymi rzeczami. Szczęka opadła mi do podłogi, kiedy któregoś dnia zapytałam się jej, jak podobają się jej szampon i odżywka John Masters i lakiery Essie, a ona bez najmniejszego skrępowania odpowiedziała, że kosmetyki do włosów wyrzuciła do kosza, bo "były dziwne" i kupiła sobie Garniera, bo jest lepszy, a lakiery jednak kolorystycznie jej nie podpasowały i rozdała gościom, którzy akurat do niej przyszli któregoś dnia, bo wpadły im w oko. Brokat z targu widać lepszy i kultura również została na bazarku. Od tego czasu nic nikomu nie przekazuję, chyba, że matce
omg...ja bym się trochę wściekła...w sumie daje jej, więc niby może zrobić z tym co chce, ale chodziło o to żeby przetestowała, a nie... ehm...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 17:28   #4115
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam sporo lakierów, ale w normie . Najwięcej mam z Essie, Chanel, Dior, Illamasqua, Mac, OPI, ArtDeco, no i kilka z Paese, Revlon, L'Oreal, Sally Hansen, Rimmel i jeszcze kilku marek. Wg mnie nie można powiedzieć jednoznacznie, która marka jest dobra, bo to często zależy od konkretnego koloru. Np. Dior niektóre odcienie ma jakościowo super, a niektóre zostawiają smugi i mają krótką trwałość. To samo Chanel i Mac. W sumie nie mam większych zastrzeżeń do OPI, ArtDeco czy Essie, nie potrafiłabym powiedzieć, która marka lepsza. Illamasqua za to wyróżnia się pozytywnie na tle innych, aczkolwiek np. mam jeden kolor, który miałam już wcześniej i robiłam zapas, bo akurat był w promocji (kupowany na ich stronie). Ten pierwszy super, a drugi wg mnie jest rozcieńczony, bo jest nienormalnie rzadki i zostawia prześwity. Uważam, że w perfumeriach może się zdarzyć, że starsze egzemplarze są "reanimowane".
Ja tak naprawdę najczęściej wybieram kolor, nie markę. Dlatego np. często kupuję lakiery Chanel, choć jakościowo są wg mnie dość słabe. Tego lata np. najcześciej używałam Essie Watermelon, Paese 105 (tanie lakiery, a jakościowo naprawdę dobre) i Chanel Fracas. Wszystkie uwielbiam (ze względu na kolor) i z top coatem wytrzymywały mniej więcej tyle samo (ok. 5 dni), aczkolwiek najgorzej pod koniec wyglądał Chanel.
Zgadzam się, lakiery Illamasqua są super Chanel też, jeśli kupuję, to dla koloru, bo jeśli o to chodzi, często mają małe działa sztuki.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
omg...ja bym się trochę wściekła...w sumie daje jej, więc niby może zrobić z tym co chce, ale chodziło o to żeby przetestowała, a nie... ehm...
Ja się wściekłam niesłychanie, ale co najwyżej mogę sobie pluć w brodę za własną naiwność i nic już nie rozdawać. A do tej dziewczyny i tak nic nie dociera, ma taki dar nieprzyjmowania uwag pod swoim adresem, nawet ich nie rozumie Więc na przyszłość nie zamierzam już ryzykować i mieć podobnych sytuacji, będę się tylko wymieniać
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 23:31   #4116
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Zastanawiam się nad Diorskin Star - jeśli Nude miałam 010 i był minimalnie za jasny, natomiast 020 już minimalnie za ciemny, to w który odcień celować?
Czy 022 wypadnie jaśniej od 020? Wiem, że to ten sam stopień teoretycznie, ale może dzięki temu różowemu podtonowi efekt będzie jaśniejszy?
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 23:50   #4117
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Mam pytanie do warszawianek: czy warszawskie Douglasy są dobrze zaopatrzone w lakiery Essie? Są u Was pełne standy? Limitki?
Niedługo będę przejazdem w Warszawie, więc chciałam wpaść na szybkie zakupy, a szkoda mi czasu na bezcelowe krążenie po centrach handlowych, więc będę bardzo wdzięczna za konkrety I mam kartę upominkową, stąd też pytanie o tę konkretnie sieć
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 00:40   #4118
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też chciałam tak robić, ale z koleżanek część nosi tylko hybrydę albo nie malują same paznokci, a część się nie zna.
Buraczanym hitem jest jedna z nich. Przez jakiś czas dawałam jej kosmetyki, z których wydawała się być zadowolona, szczególnie, że były dobre, a ona nie wydałaby na kosmetyk więcej, niż 20zł. Robiłam to bezinteresownie, chętnie się z nią dzieliłam różnymi rzeczami. Szczęka opadła mi do podłogi, kiedy któregoś dnia zapytałam się jej, jak podobają się jej szampon i odżywka John Masters i lakiery Essie, a ona bez najmniejszego skrępowania odpowiedziała, że kosmetyki do włosów wyrzuciła do kosza, bo "były dziwne" i kupiła sobie Garniera, bo jest lepszy, a lakiery jednak kolorystycznie jej nie podpasowały i rozdała gościom, którzy akurat do niej przyszli któregoś dnia, bo wpadły im w oko. Brokat z targu widać lepszy i kultura również została na bazarku. Od tego czasu nic nikomu nie przekazuję, chyba, że matce

Wow, ale historia ;/ Jakby co to mi możesz oddać ;p Na pewno gościom nie oddam hehe Ale jeszcze żeby dostać coś w prezencie i zamiast odpowiedzieć z wdzięcznością, że zużyła czy dała mamie...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 08:35   #4119
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Mam pytanie do warszawianek: czy warszawskie Douglasy są dobrze zaopatrzone w lakiery Essie? Są u Was pełne standy? Limitki?
Niedługo będę przejazdem w Warszawie, więc chciałam wpaść na szybkie zakupy, a szkoda mi czasu na bezcelowe krążenie po centrach handlowych, więc będę bardzo wdzięczna za konkrety I mam kartę upominkową, stąd też pytanie o tę konkretnie sieć

Lakiery Essie to najlepiej (tak myślę przynajmniej) kupić w Super Pharm.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 08:59   #4120
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Lakiery Essie to najlepiej (tak myślę przynajmniej) kupić w Super Pharm.
Albo w Hebe . Tam je oklejają.
Witam się, tu mnie jeszcze nie było.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 09:12   #4121
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

polecam tez lakiery rimmel z serii kate moss, te lycra rewelacyjnie sie trzymaja bez topka nawer.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 09:17   #4122
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Albo w Hebe . Tam je oklejają.
Witam się, tu mnie jeszcze nie było.

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Lakiery Essie to najlepiej (tak myślę przynajmniej) kupić w Super Pharm.
tylko, nie wiem jak u was, ale u mnie te lakiery w SP i Hebe strasznie rozwarstwione są :/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 09:21   #4123
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


tylko, nie wiem jak u was, ale u mnie te lakiery w SP i Hebe strasznie rozwarstwione są :/

U mnie wyglądają lepiej, odkąd przeprowadziły się z nagrzanej szafy do nieoświetlonego regału (ale tak jest chyba tylko w tym moim).
Essie nie lubią się z lampami w szafach. Dodam, że gdy na drugi dzień od otwarcia sklepu kupowałam Essie w Hebe to już były rozwarstwione jednostki...
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 09:24   #4124
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

U mnie wyglądają lepiej, odkąd przeprowadziły się z nagrzanej szafy do nieoświetlonego regału (ale tak jest chyba tylko w tym moim).
Essie nie lubią się z lampami w szafach. Dodam, że gdy na drugi dzień od otwarcia sklepu kupowałam Essie w Hebe to już były rozwarstwione jednostki...
No to dobrze zrobili a tak to zarówno w Hebe jak i w SP te szafy całe oświetlone, lakiery często aż gorące niby przez neta można też kupować, ale najczęściej wtedy trafia się na te sztuki z wąskim pędzelkiem, a ja go tak nie lubię
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 10:34   #4125
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Lakiery Essie to najlepiej (tak myślę przynajmniej) kupić w Super Pharm.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Albo w Hebe . Tam je oklejają.
Wiem, z reguły właśnie zaopatruję się w Essiaki w SP albo TK Maxx (Hebe u mnie nie ma), ale dostałam kartę upominkową do Douglasa, stąd to pytanie.
W Bydgoszczy były kiedyś piękne standy w tej sieci, ale lakiery chyba nie miały wzięcia, bo aktualna oferta ogranicza się do kilkunastu rozwarstwionych sztuk najbrzydszych kolorów upchniętych gdzieś między OPI a inne marki. W sklepie internetowym oferta jest uboga. Dlatego miałam nadzieję, że podczas wizyty w Warszawie coś ustrzelę
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:37   #4126
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Melduje ze wrocilam do swojego starego podkladu czyli Bobbi Brown Long Wear natomiast bedac w sklepie outletowym Estee Lauder odkrylam ze maja tam zapachy Toma Forda, zarowno te z serii Private Blend jak i te tansze normalnie dostepne kupilam Violet Blonde
P
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:40   #4127
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Melduje ze wrocilam do swojego starego podkladu czyli Bobbi Brown Long Wear natomiast bedac w sklepie outletowym Estee Lauder odkrylam ze maja tam zapachy Toma Forda, zarowno te z serii Private Blend jak i te tansze normalnie dostepne kupilam Violet Blonde
P

a Star 011 ?

gdzie jest ten sklep
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:41   #4128
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

To jest sklep tylko Estee Lauder i marek podleglych.. Clinique, Mac, Bobbi Brown.Jest np w Gdansku

Star zostal wchloniety przez Allegro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:45   #4129
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
To jest sklep tylko Estee Lauder i marek podleglych.. Clinique, Mac, Bobbi Brown.Jest np w Gdansku

Star zostal wchloniety przez Allegro

Mnie po tylu kiepskich opiniach odechciało się Star'a testować jedynie przy okazji luknę na korektor

edit.: już znalazłam EL

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-09-29 o 12:53
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 12:55   #4130
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

http://www.fashionhouse.pl/gdansk/sk...nystore_1.html

tutaj. zagladalam do tego sklepu wiele razy bo mam dosc blisko ale dopiero dzis tam weszlam rozejrzalam sie i zobaczylam tego Forda. Kosztowal mnie 240 zl w zestawie z balsamem , 50 ml. natomiast niektore kosmetyki sa ze starych limitek np .MAC, czasami asortyment jrst dosc okrojony, na pewlny maja Clinique, Estee Lauder tez sporo, Bobbi ubogo.. ale Pani mowila ze czasami cos fajnego rzucaja tylko nie wiadomo nigdy kiedy..


czy ktos tutaj zamawial na mytheresa.com? nie wiem czy oni wysylaja monit o wysylce?
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2014-09-29 o 12:57
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:59   #4131
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dzięki ten Ford mnie zelektryzował
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:07   #4132
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

heh Ford z serii Private Blend kosztowal 493 zl za 50 ml
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:13   #4133
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
heh Ford z serii Private Blend kosztowal 493 zl za 50 ml
Ja ciągle choruje na Black Orchid... Mój puściutki a seta 140 ojroczy... Liczę na swojego TŻ
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:14   #4134
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ale i tak taniej niż w D.
A widziałaś może, czy był Noir EdP ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:23   #4135
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Nie bylo na pewno.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:48   #4136
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja po czasie testów Stara i ysl wróciłam do swoich podkładów wczesniejszych, konkretnie macowych i Studio Fix i Pro Longwear w porównaniu z dwoma w/w wygladaja paskudnie pudrowo i płasko na ryjku
Natomiast dzisiaj nałozyłam po przerwie NARS Sheer Glow i po raz n-ty stwierdzma, ze kocham ten podkład Nawet po godzinnym workoucie, w tym cardio nic a niz nie spłynał z ryjka ani sie nei świeci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 14:00   #4137
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja nadal sie zachwycam Starem, dla mnie to lekki podklad, buzia wyglada swiezo, dlugo sie utrzymuje,nie swieci się.
A i bardzo polubilam nowy puder w kamieniu z maca, daje fajny glow. Ze Starem bardzo fajnie wygladaja.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 14:04   #4138
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja też bym się pewnie pozachwycała Starem, gdyby nie odcień, który kupiłam - 010. 020 za ciemny, a 010 robi ze mnie prosiaka i poleci w świat, oby czym prędzej
Rouge Baume - nic odkrywczego, ale mi podszedł Mam 688.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 14:14   #4139
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

U mnie 010 ładny beż.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 14:15   #4140
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja po tygodniu testow STAR stwierdzam, ze niczego mi nie urywa ale tez w sumie bardzo zly nie jest, niemniej nie kupie na pewno, konsystencja mi nie pasuje. Szukam czegos bardziej lekkiego, pewne nadzieje wiazalam z Maestro Armaniego, ale ma za duzo perfum i alkoholu, wiec nadawalby sie ew na wyjatkowe okazje, ale na to jest za drogi.

Czy ktoras z Was uzywa/la KANEBO Sensai Fluid Finish? Zainteresowal mnie fakt, ze zawiera 55% wody, co moze oznaczac, ze jest z tych lzejszych. Ciekawe czy uda mi sie zdobyc probke

Edytowane przez oleandra123
Czas edycji: 2014-09-29 o 14:17
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.