"palona kawa" z Joanny... używał ktoś?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 14:02   #31
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

Wrzuccie jakies fotki
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:25   #32
rena2500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

aby rozjaśniać włosy powinno się stosować specjalnego rozjaśniacza(to taki niebieski proszek+woda12 do pasemek lub 6 do całego farbowania) w sklepie fryzjerskim tylko w ten sposób można uzyskać pożądany efekt koloru na blond, żadna farba typu palett czy loreal albo inne wszelakie nie powodują oczekiwanego efektu kiedyś też to przerabiałam i miałam rude albo pomarańcze ale nie miało lub nie wiedziało się o takich środkach (na błędach człowiek się uczy), po farbie włosy zawsze wyjdą po prostu rude najpierw się rozjaśnia włosy a potem ewentualnie można położyć kolor np srebrzysty jeśli się chce uzyskać, to tak dla informacji a weszłam na tą stronę bo chce poznać opinie o farbie palonej kawy lub innych ciemnych kolorów bo zastanawiam się czy nie zrobić taki kolor pierwszy raz chcę zafarbować włosy bo zawsze blond pasemka rozjaśniane oczywiście.

Edytowane przez rena2500
Czas edycji: 2009-06-25 o 10:38
rena2500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:49   #33
TYSiiiA
Raczkowanie
 
Avatar TYSiiiA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 419
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

2 dni temu farbowałam sobie tą farbą włosy. Jestem bardzo zadowolona jest super słyszałam że z pallete kest do bani bo bardzo wychodzą włosy... ale z j0anny jest ok polecam li kolorek jest świetny
__________________
Makijażomaniaczka!! !

'Spełniam marzenia i dążę do celu'
Walka o figurę !
75. ... ...66 ... ... 55


TYSiiiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:40   #34
renatkanuta
Przyczajenie
 
Avatar renatkanuta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
GG do renatkanuta
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

ja Palona Kawa farbowałam głowe ponad 2 lata, farba ładnie nawilżała włosy, do tego odżywka. po zmienieniu farby zaczeły mi sie probemy z włosami, a najbardziej po tej cholernej palette ;/
renatkanuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:16   #35
Czarnula204
Rozeznanie
 
Avatar Czarnula204
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 593
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

Farbowałam sobie kiedyś na paloną kawę, zresztą już chyba wszystkie kolorki miałam.
Ta farba to prawie to samo co farba czarna, ale nie jest aż tak krucza, ma brazowy połysk, trochę się zmywa ale nie za wiele, ogólnie ladna ale mi szybko matowiał ten kolor, ale nie niszczy tak włosów, jakiś czas po farbowaniu joanna mi wypadają włosy, może to sprawa indywidualna, ale przeszłam na Loreal, choć teraz planuję wrócić do naturala
__________________
cionza
Czarnula204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 09:04   #36
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

Używam jej od paru miesięcy i jestem zadowolona Fakt-na początku jest dość ciemny, ale po paru myciach-ładny brązik Czy niszczy?Pewnie w jakiś sposób tak-jak każda farba, bo nie oszukujmy się-nie ma farby idealnej i każda w jakimś stopniu je podniszczy, bo to czysta chemia, ale od czego mamy kosmetyki do wlosow farbowanych i nawilzajace? Ja ich używam (polecam z całego serca Dove-odżywki, maski i szampony, kolor jest piękny i lsniący ). O włosy farbowane trzeba dbać, a nie narzekać, że farba niszczy włosy, bo cudow nie ma
Co do wypadania-wiadomo, że włos farbowany staje się słabszy i mogą wypadać, ja piję jednocześnie Skrzypovitę i zero włosów w wannie
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 09:21   #37
kajkab1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
GG do kajkab1
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
kupiłam sobie własnie dzis taką farbę i zastanwiam sie jak to wychodzi na włosach... teraz mam oberżyne ale bardzo wymytą juz i z dużymi odrostami ;/ naturalnie jestem ciemna szatynka... bedzie mi pasowac chyba co???
ja robiam tym kolorkiem i wyszedł naprawde ślicznie.... farbowałam na jakiś oberżynowy<nie jestem pewna czy to taki kolor był bo fryzjerka mi robiła ale taki ciemny fiolet> z czarnymi pasemkami niestety nie moge jej znaleźć, ale jak znajde to chyba sobie 2 kupie na zapas
załączyłam zdjęcia w tym kolorku

Edytowane przez kajkab1
Czas edycji: 2010-01-14 o 09:28
kajkab1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 09:21   #38
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

Mnie też taki wychodzi Ale inny niż na opakowaniu jest, a szkoda
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:15   #39
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

2 tygodnie temu dekoloryzowalam z czerni. I teraz mam włosy w niektórych miejscach ciemnobrązowe, w niektórych jaśniejsze z czerwonym połyskiem czy ta farba przykryje te czerwoności? I...czy nie wyjdzie znowu taki chamski czarny? Chcialabym otrzymac ofekt ładnego, głębokiego koloru, ale CIEMNEGO BRĄZU, a nie czerni
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 14:01   #40
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
2 tygodnie temu dekoloryzowalam z czerni. I teraz mam włosy w niektórych miejscach ciemnobrązowe, w niektórych jaśniejsze z czerwonym połyskiem czy ta farba przykryje te czerwoności? I...czy nie wyjdzie znowu taki chamski czarny? Chcialabym otrzymac ofekt ładnego, głębokiego koloru, ale CIEMNEGO BRĄZU, a nie czerni
Jestem w podobnej sytuacji,
włosy u czubka mam czerwone a niżej ciemny brąz niekiedy jeszcze trzyma się czerń :-/ ciężko zejść całkowicie z tej "chamskiej" czerni,
przed sobą mam farbę MArion 322 Kawowy brąz, i mam zamiar udać się do łazienki by zafarbować te paskudztwa, jak wyjdzie i czy coś w ogóle wyjdzie - dam znać,
Ja wierzę w to że pokryję kawka te czerwone pasma włosów,
chodź gdy byłam cała marchewka i żaden brąz nie chwycił parę tygodni temu po dekolaryzacji włosów, to byłam załamana i zaatakowałam dalej czernią która pokryła przód włosów - moje odrosty (żółte od dekolaryzacji) a reszta włosów ciemny brąz po czym, po kilku myciach włosów zrobiły się a'la rude
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 08:52   #41
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

Też miałam przejścia z blondem, który cudu trzeba, aby nie wyszedł żółty i ja nie byłam wyjątkiem. Palona kawa pokryła mi super cały 'eksperyment blondowy' Na początku wyszedł taki jak na opakowaniu, bo kładłam na blond, ale następnym razem już bardzo ciemny brąz, ale nie oszukujmy się-kawa palona (nie mielona) ma właśnie taki kolor-coś pod czerń, więc inny nie będzie Ale nie jest to taka typowa kruczoczarna, sztuczna jak w peruce czerń, tylko ładny ciemny bardzo brąz, który pod światło ma ładne mieniące się brązem smugi Przynajmniej u mnie Na moich włosach farba trzyma się baaaardzo długo, farbowałam 2 mies temu i jeszcze się trzyma (!) z tym, że kolrek coraz bardziej przypomina ten z opakowania, ale nie jest wypłowiały! Farbuję tylko odrosty na razie, bo one zazwyczaj są jaśniejsze i w ten sposób zrównały mi się z dołem włosów I naprawdę co do niszczenia-ludzie-to jest chemia, farba, którakolwiek! więc normalne, że nie będzie się pieścić z naszymi włosami Ale w porównaniu z Paletkami, oblepiaczami i wżeraczami we włosy-Joanna to balsam...Nie śmierdzi, ma delikatny zapach brzoskwiń, nie boli mnie całą noc głowa jak po innych, nie brudzi pościeli...Moja siostra zakochana była w Paletkach, nie chciała słyszeć o żadnej innej, mimo, że pościeli nie mogła doprać i miała wypłowiały kolor po paru myciach, aż w końcu tak jej utrułam :P i kupiła Joannę-była zachwycona! Raz, że kolorem, zapachem, nie brudzeniem pościeli, trwałością itd...stała przy lustrze całe dnie i podziwiała włosy i przyznając mi rację...O włosy farbowane trzeba dbać odpowiednimi kosmetykami przeznaczonymi do tychże, a nie marudzić, że się niszczą...Przy odpowiedniej pielęgnacji farbowańców-będą ładne i zadbane
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 17:18   #42
InfernalGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski ;]
Wiadomości: 6
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

zastanawiam się, jaki kolor wyjdzie na moich włoskach po zafarbowaniu tą paloną kawą. mój naturalny kolor to średni brąz. 2 razy farbowałam włosy farbą 'garnier color & shine' Intensywna czerń. Na pudełku pisze że farba trzyma się do 28 myć. 2 raz zmyła się bardzo szybko i do tego nierównomiernie. Teraz przy głowie włosy mam czarne a na końcówkach ciemno brązowe. Chciałabym żeby nie wyszedł mi jakiś chamski czarny, tylko chłodny brąz. I żeby kolor wyszedł w miarę równomiernie. Czy uda mi się z tą farbą ?
__________________
-Chciałabym być cukierkiem...
-Dlaczego ?
-Bo zawsze mówiłeś, że lubisz słodycze...




InfernalGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 06:59   #43
Zielonka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

Mam zamiar użyć tej farby, ale mam dylemat: Farbowałam już dwoma farbami z garniera, ale ciągle szybko się zmywały i ta druga farba nierówno pokryła włosy. (mam gęste włosy trochę za ramiona)
I nie wiem czy mam kupić 2 farby garniera czy jedną joanny, czy 2 z joanny? Chcę mieć równo pokryte włosy i żeby się farba trzymała długo.
Zielonka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 11:27   #44
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Cool Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

Cytat:
Napisane przez Zielonka13 Pokaż wiadomość
Mam zamiar użyć tej farby, ale mam dylemat: Farbowałam już dwoma farbami z garniera, ale ciągle szybko się zmywały i ta druga farba nierówno pokryła włosy. (mam gęste włosy trochę za ramiona)
I nie wiem czy mam kupić 2 farby garniera czy jedną joanny, czy 2 z joanny? Chcę mieć równo pokryte włosy i żeby się farba trzymała długo.
użyłabym 2 z joanny, jedna nie wystarczy na gęste, średniej długości włosy.. chyba, że oszczędnie używasz
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:32   #45
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

Ile trzymac zeby wyszedl braz a nie czarny ?
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 21:24   #46
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

To ja podbiję temat

Mam ciemno-brązowe włosy i chciałabym pogłebić kolor, dodac połysku.

Pzreczytałam poprzednie posty i obawiam się, czy nie wyjdzie mi czarny kolor
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 16:27   #47
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

up
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:44   #48
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

używałam tej farby i wyszedł mi ciemny brąz z miedziano-bordową poświatą, po pewnym czasie sprał się do jasnego brązu. u mnie wszystkie joanny naturie jakich do tej pory używałam szybko się spierały.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:04   #49
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: "palona kawa" z Joanny... używał ktoś??

tylko nie miedziana poświata dzięki w takim razie szukam dalej
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 20:30   #50
cherry_boom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Smile Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color - palona kawa

Witam,
czy któraś z was farbowała włosy farbą firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ? Chciałabym wiedzieć jaki mniej więcej wychodzi ten kolor Pytam, bo chciałam właśnie użyć tej farby, ale słyszałam, że włosy są czarne..
Z góry dzięki za odpowiedzi
cherry_boom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.