Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 13:11   #2911
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
zamowilam ja na allegro, wlasnie dzis zamierzam zrobic przelew, jeszcze jej nie mam :P
ja właśnie byłam w tym sklepie u mnie i gra kosztuje 50zł w życiu tyle za nią nie dam

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
Nie czytałam pozytywnych opinii o tej grze - kumpela kupiła znajomej na wieczór panieński i była zawiedziona, że gra jest tandetna

ja też postawiłam na grę - ale kupiłam grę Soho.

Tu o grach łóżkowych : http://www.lazyhours.pl/articles,82,1.html
No to nawet dobrze, że napisałaś ale i tak cena mnie zniechęciła do zakupu
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:22   #2912
Xardas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dorzucę mój pomysł, pewnie już był nie raz, ale przecież nikt nie czyta całego wątku .
Jestem fotografem, do mnie wiele dziewczyn przychodzi na sesje zdjęciowe, właśnie w celu sprezentowania tych zdjęć swemu ukochanemu. W większości przypadków są to
akty artystyczne, z tego co potem słyszę faceci są zachwyceni takim podarunkiem.
Ważne jest w aby dobrze zastanowić się nad wyborem dobrego fotografa, by zdjęcia były zrobione ze smakiem i wyczuciem. szczególnie gdy maja to być akty - to wbrew pozorom chyba najtrudniejsza dziedzina fotografii.
Xardas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:30   #2913
agaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 59
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez trusiak Pokaż wiadomość
Bilety na Krawitza? Nooo...tez by mi sie spodobalo Chyba nie masz sie co obawiac,ze mu sie nie spodoba
pogrzebałam trochę w necie ten koncert jest darmowy z okazji wianków..... więc muszę coś innego wykombinować bo madonna raczej odpada
agaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:33   #2914
agaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 59
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Xardas Pokaż wiadomość
Dorzucę mój pomysł, pewnie już był nie raz, ale przecież nikt nie czyta całego wątku .
Jestem fotografem, do mnie wiele dziewczyn przychodzi na sesje zdjęciowe, właśnie w celu sprezentowania tych zdjęć swemu ukochanemu. W większości przypadków są to
akty artystyczne, z tego co potem słyszę faceci są zachwyceni takim podarunkiem.
Ważne jest w aby dobrze zastanowić się nad wyborem dobrego fotografa, by zdjęcia były zrobione ze smakiem i wyczuciem. szczególnie gdy maja to być akty - to wbrew pozorom chyba najtrudniejsza dziedzina fotografii.
W jakim mieście robisz te zdjęcia ? Od dawna chodzi mi taki pomysł po głowie ale się wstydzę ....................
agaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:55   #2915
Xardas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez agaal Pokaż wiadomość
W jakim mieście robisz te zdjęcia ? Od dawna chodzi mi taki pomysł po głowie ale się wstydzę ....................
W Poznaniu, mogę podać linka do mojej strony tam jest trochę przykładowych zdjęć, oczywiście kobiet które wyraziły zgodę na umieszczenie ich wizerunku w necie:[ciach]

Co do wstydu, hmm, jeśli bardziej chcesz sobie zrobić takie zdjęcia, niż się wstydzisz, to nie ma problemu, wstyd szybko minie. Najważniejsze byś była przekonana do tego pomysłu i pozytywnie do niego nastawiona. Nigdy nic na siłę bo efekty będą marne, sztuczne i nieciekawe.

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-02-10 o 09:39 Powód: nieopłacona reklama
Xardas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:02   #2916
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Xardas Pokaż wiadomość
W Poznaniu, mogę podać linka do mojej strony tam jest trochę przykładowych zdjęć, oczywiście kobiet które wyraziły zgodę na umieszczenie ich wizerunku w necie:ciach

Co do wstydu, hmm, jeśli bardziej chcesz sobie zrobić takie zdjęcia, niż się wstydzisz, to nie ma problemu, wstyd szybko minie. Najważniejsze byś była przekonana do tego pomysłu i pozytywnie do niego nastawiona. Nigdy nic na siłę bo efekty będą marne, sztuczne i nieciekawe.
też myślałam nad takim prezentem ale wykonanie jest trudniejsze niż się wydaje przynajmniej dla mnie :P
Cięzko mi znaleźć fotografa (kobiete) w mojej okolicy.
A może znasz kogos godnego polecenia ze śląska ?

pzdr
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...





Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-02-10 o 09:42
Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:27   #2917
Xardas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
też myślałam nad takim prezentem ale wykonanie jest trudniejsze niż się wydaje przynajmniej dla mnie :P
Cięzko mi znaleźć fotografa (kobiete) w mojej okolicy.
A może znasz kogos godnego polecenia ze śląska ?
Myślę, że czy byłby to fotograf kobieta czy facet to jest mało ważne, najważniejsze jakie zdjęcia robi i jakie ma podejście do tego co robi. Nie ulegajmy stereotypom fotografa napaleńca, bo to są naprawdę wyjątki (oczywiście mam tu na myśli fotografów z prawdziwego zdarzenia).

Niestety z okolic Śląska nie znam fotografów. W ogóle fotografów powinny polecać dziewczyny które u nich pozowały, w końcu one najlepiej wiedzą wtedy czy warto taka osobę polecić czy nie. Ja jako fotograf co najwyżej mogę oceniać innych kolegów po fachu na podstawie ich twórczości, ale nie wiem jacy są, więc nie chce brać na siebie takiej odpowiedzialności.
Xardas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 14:49   #2918
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

No to ja konkretnie napisze co zrobie (powtorzę się )
Białą koszulkę z czarnym napisem "Stop girls! I date only my girlfriend " + zrobie trzy różne rodzaje ciasteczek (już wybrałam co upiekę) i wszystko zapakuję w pudełko ładne. Może napisze cos od siebie..

Aha koszulke zrobią mi w sklepie u fotografa. ale wielkości A4 tylko robia. wyjdzie jak wyjdzie. myśle że będzie ok.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:18   #2919
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Xardas Pokaż wiadomość
Myślę, że czy byłby to fotograf kobieta czy facet to jest mało ważne, najważniejsze jakie zdjęcia robi i jakie ma podejście do tego co robi. Nie ulegajmy stereotypom fotografa napaleńca, bo to są naprawdę wyjątki (oczywiście mam tu na myśli fotografów z prawdziwego zdarzenia).

Niestety z okolic Śląska nie znam fotografów. W ogóle fotografów powinny polecać dziewczyny które u nich pozowały, w końcu one najlepiej wiedzą wtedy czy warto taka osobę polecić czy nie. Ja jako fotograf co najwyżej mogę oceniać innych kolegów po fachu na podstawie ich twórczości, ale nie wiem jacy są, więc nie chce brać na siebie takiej odpowiedzialności.
Raczej nie chodziło mi o to że facet fotograf = napaleniec... tylko o to że przed kobietą mniej bym się krępowała i byłoby mi łatwiej
Jeśli ktoś może polecić kogoś z okolic Śląska to bede bardzo wdzieczna
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:20   #2920
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
Raczej nie chodziło mi o to że facet fotograf = napaleniec... tylko o to że przed kobietą mniej bym się krępowała i byłoby mi łatwiej
Jeśli ktoś może polecić kogoś z okolic Śląska to bede bardzo wdziecznaJ
podpisuję się pod tym
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:29   #2921
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

hej dziewczyny

nie wiem czy moje pytanie będzie pasowało do forum, ale nie mogę znaleźć lepszego
mam mały problem, bo chłopak chce ode mnie zdjęcie na pamiątkę. doradźcie mi proszę co mogę napisać mu na tym zdjęciu? jest to chłopak z którym mamy się ku sobie, no i tekst nie za długi bo to będzie zdjęcie takie paszportowe.
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`




m0niq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:42   #2922
niedasiewymyslicnazwy
Przyczajenie
 
Avatar niedasiewymyslicnazwy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Witam.
Ja mam taki problem z prezentem walentynkowym.
Jestem z moim chłopakiem od niedawna, bo dopiero miesiąc i pomyślałam, że na pierwsze walentynki kupię mu taki symboliczny prezencik - czerwoną poduchę serducho a na niej wyszyję jakąś wstążką: "Twoja Kasia ", z racji tego, że często mówi do mnie "moja Kasia". xD słiiiiiit. :P I pomyślałam, że to będzie taki właśnie typowo "słiiiiiiit" walentynkowy prezencik. Do tego jeszcze jakąś czekoladkę i kartkę walentynkową czy coś i ładnie zapakuję.
Ale jak powiedziałam o moim pomyśle przyjaciółce, to zrobiła mniej więcej taką minę - - i zapytała ironicznie - a co on sobie z taką poduszką zrobi? I pomyślałam, że może to rzeczywiście głupie? I teraz już sama zgłupiałam.

A co Wy o tym sądzicie? Bo myślałam, że to będzie taki fajny prezent, póki właśnie nie pogadałam z przyjaciółką. Zburzyłą moją piękną wizję. :P I teraz nie wiem czy mam myślec nad czymś innym? Totalnie nie mam pomysłu! Help.
niedasiewymyslicnazwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:42   #2923
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja dla swojego Tżta zrobiłam kartkę i tam napisałam krótki tekst obok moich zdjęc "Nie oczom dla krytyki, lecz sercu dla wspomnienia" Cieszył sie, opis nawet na gg sobie taki wrzucił
ja myśle że zależy jak długo jesteście parą, tzn na jakim etapie
znajdziesz cos tu:
http://ikf.com.pl/zyczenia/dedykacje/
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:33   #2924
sQuara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 758
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja poduszke dalam jak jechal za granice jest zachwycony pisal ze teskni ze spi z poduszka itp
czasem dobrze dac taki prezent. bo ja nie spie z misiem..ale z misiem od niego czasem tak i faceci tez to czuja gdy tesknia. wolalabym dac podusie niz kufel;>
sesja fajne jesli facet nie bedzie zazdrosnikiem i zamiast sie cieszyc to powie ze sie rozebralas przed innym facetem(wiem z autopsji)



ja na walentynki planuje zrobic kolacje
i kolezanka kiedys poszla na kolecje do swojego tż i on podal najpierw cos tam wyszedl zdjal marynarke przyniosl cos jeszcze wyszedl zdjal krawat przyniosl cos wyszedl zdjal spodnie i tak do bokserek...mysle ze tak mozna cos podac ze tu kolacja wrocic bez bluzki a tu winko wrocic bez spodni zjesc w bieliznie ..isc po deser..i tu zalezy od preferencji zaawansowania zwiazku itp bo mozna wrocic bez niczego co kto lubi;> takie walentynkowe;-)

ale problem w tym ze nie wiem co mam ugotowac!:O
sQuara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:32   #2925
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a ja prezentu nie daje... tz powiedzial, ze nic nie chce ...

kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:59   #2926
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez kochanica_szatana Pokaż wiadomość
a ja prezentu nie daje... tz powiedzial, ze nic nie chce ...

My ustaliliśmy, że nie dajemy sobie żadnych prezentów Ale ode mnie i tak TŻ dostanie własnoręcznie zrobioną kartkę. Po prostu chcę i mu to dam.

Jeśli nie masz dla niego nic kosztownego przez co głupio by sie poczuł to też nie widzę przeszków, mimo, że tak powiedział. Jeśli bardzo chcesz mu coś dać to moim zdaniem jakiś drobiazg będzie ok.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:14   #2927
Xardas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez sQuara Pokaż wiadomość
sesja fajne jesli facet nie bedzie zazdrosnikiem i zamiast sie cieszyc to powie ze sie rozebralas przed innym facetem(wiem z autopsji)
Tu masz całkowitą rację, wielu facetów będzie zachwycona takim prezentem, ale duża część zareaguje tak jak napisałaś. Własne akty to dobry pomysł, jeśli dobrze znacie swoich facetów i wiecie jakie mają podejście do takich rzeczy.
Mnie na szczęście jeszcze żaden nie chciał bić , natomiast zdarzało się że niektórzy mi nawet dziękowali za świetne zdjęcia ich kobiet, tak więc nie jest aż tak źle z nami facetami .
Xardas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:28   #2928
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
My ustaliliśmy, że nie dajemy sobie żadnych prezentów Ale ode mnie i tak TŻ dostanie własnoręcznie zrobioną kartkę. Po prostu chcę i mu to dam.

Jeśli nie masz dla niego nic kosztownego przez co głupio by sie poczuł to też nie widzę przeszków, mimo, że tak powiedział. Jeśli bardzo chcesz mu coś dać to moim zdaniem jakiś drobiazg będzie ok.
Noo dostanie ode mnie to co jest na poprzedniej stronie Wszystko jest robione własnoręcznie, nie wydałam ani grosika na to, bo wszystko miałam w domu... No kupiłam mu tylko kubek ;P Ale to przecież, nie majątek..
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:37   #2929
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez kochanica_szatana Pokaż wiadomość
Noo dostanie ode mnie to co jest na poprzedniej stronie Wszystko jest robione własnoręcznie, nie wydałam ani grosika na to, bo wszystko miałam w domu... No kupiłam mu tylko kubek ;P Ale to przecież, nie majątek..
No to super!
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:11   #2930
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
Ja dla swojego Tżta zrobiłam kartkę i tam napisałam krótki tekst obok moich zdjęc "Nie oczom dla krytyki, lecz sercu dla wspomnienia" Cieszył sie, opis nawet na gg sobie taki wrzucił
ja myśle że zależy jak długo jesteście parą, tzn na jakim etapie
znajdziesz cos tu:
http://ikf.com.pl/zyczenia/dedykacje/
genialny tekst
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:56   #2931
arakulek
Raczkowanie
 
Avatar arakulek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 77
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

hej dziewczyny!
ja juz dalam swoje torciki Tż i bardzo się ucieszył, jak już kiedyś pisałam ladnie wszytsko zapakowałam-dołożyłam do pudełka wypisana kartkę i 2 duże lizaki w kształcie serca

także prezent chyba udany- przynjamnije mam taka nadzieje
arakulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:59   #2932
sQuara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 758
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

dobra laski ja mam inny problem
ktoras z wizazanek(bylam pewna ze tutaj ale nie moge znaleźć ) miala w podpisie jakis hm no wierszem to nie bylo.. lecialo mniej wiecej tak
"a ktoregos dnia spytasz mnie czy kocham bardziej.....?!?.... czy moje zycie, odpowiem ze moje zycie..a Ty odejdziesz nie wiedzac ze calym moim zyciem jestes ty"

skopiowalam chcialam wyslac tż ale stwierdzilam ze napisze na walentynce i teraz nie pamietam tego co jest w ....?!?!.... moze ktoras z Was to zna?



edit:

znalazlam

"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."

przyda sie

Edytowane przez sQuara
Czas edycji: 2009-02-09 o 21:01
sQuara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:46   #2933
virtual
Przyczajenie
 
Avatar virtual
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4
GG do virtual
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja w tym roku robię kartkę. To nasze pierwsze wspólne walentynki. Na kartce napiszę 6 powodów, dlaczego go kocham, bo zawsze pyta z niedowierzaniem za co Chcę, aby to nie były takie banalne powody typu "bo jesteś czuły" ale "jesteś czuły bo..." i tu konkretny przykład. Myślę, że zrobi się z tego kilka stron i miła książeczka do poczytania. A 6 powodów, bo tyle miesięcy jesteśmy razem.
Może przyda się komuś mój pomysł, co podarowałam mu na urodziny. Trochę rysuję, ale myślę, że każda z Was może pokusić się o coś takiego i ładnie oprawić. Byliśmy ze sobą wtedy dość krótko więc nie wiedziałam co mu podarować. Namalowałam więc gwieździste niebo i ładnie oprawiłam. Efekt był zaskakujący! Powiesił sobie na ścianie. Do dziś utrzymuje, że dostał nie obrazek, a całe niebo i chyba nawet jest z tego dumny
Natomiast mój były podarował mi rok temu grawerton z dedykacją. Na złotej tabliczce, także oprawiony. Przyznam, że popłakałam się ze wzruszenia. Coś w tym rodzaju można także podarować mężczyźnie na walentynki
__________________
Chcę zmienić się na lepsze. Codziennie.
Pamiętaj, że nie ważne jaka się urodziłaś. Jesteś kobietą, a więc piękno jest wpisane w Twoją naturę. Wykorzystaj to!
virtual jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:03   #2934
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

dziewczyny a macie jakiś pomysł co podarowac Tżtowi z okazji odebrania dyplomu mgr? Nie mam pojęcia co
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:40   #2935
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
dziewczyny a macie jakiś pomysł co podarowac Tżtowi z okazji odebrania dyplomu mgr? Nie mam pojęcia co
dobre whiski jesli pije
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:44   #2936
trusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: My world
Wiadomości: 96
GG do trusiak
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
dziewczyny a macie jakiś pomysł co podarowac Tżtowi z okazji odebrania dyplomu mgr? Nie mam pojęcia co
Moj brat dostal od dziewczyny takiego duuuzego szampana zapakowanego w celofan z kokardką oraz tabliczkę taka mosiezną,cos tego typu. A tam napis: Mgr (imie i naziwsko) a na dole data i miaso gdzie sie bronil. A od kolegow dostal dyplom z faajnym tekstem.Dyplom kupiony w sklepie,nie robiony wlasnorecznie
trusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 06:46   #2937
Xardas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
No to ja konkretnie napisze co zrobie (powtorzę się ) Białą koszulkę z czarnym napisem "Stop girls! I date only my girlfriend "
Z takimi napisami lepiej uważać. Jeśli facet zbyt poważnie go odbierze, może poczuć, że traktujesz go przedmiotowo, jak swoja własność, którą trzeba chronić go przed światem (złymi kobietami ) bo sam nie potrafi. Nikt z nas chyba nie lubi być tak traktowany. Chyba, że oboje podejdziecie do tego humorystycznie, wtedy OK.
Xardas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 07:19   #2938
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

edit: odpowiedz do innego wątku :/
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA

Edytowane przez bitter
Czas edycji: 2009-02-10 o 07:20 Powód: nie ten wątek
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:33   #2939
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Xardas Pokaż wiadomość
Z takimi napisami lepiej uważać. Jeśli facet zbyt poważnie go odbierze, może poczuć, że traktujesz go przedmiotowo, jak swoja własność, którą trzeba chronić go przed światem (złymi kobietami ) bo sam nie potrafi. Nikt z nas chyba nie lubi być tak traktowany. Chyba, że oboje podejdziecie do tego humorystycznie, wtedy OK.
No tak ja chcę do tego podejść humorystycznie, nie inaczej. Chciałam żeby było śmiesznie. Ale kurczę teraz mi dałeś do myślenia. Napiszcie coś szybko bo zaraz jade i chcę to zamówić innego pomysłu jakoś nie mam.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:48   #2940
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dzisiaj mam do odebrania kalendarz juz nie moge sie doczekac jak wyszedł efekt końcowy.
dodam do tego, że wyszedł mi bardzo tanio (niecałe 20 zł) wiec dokupie coś TŻ'towi do tego... lub zrobie mini nizbednik prawdziwego mężczyzn
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.