Jak otrzymac efekt wlosow ze zdjecia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-01, 19:48   #1
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Cool

Jak otrzymac efekt wlosow ze zdjecia?


Czesc!

Jestem tu nowa i jak przegladalam rozne watki dotyczace wlosow na tym forum to szczegolnie w oczy rzucila mi sie fryzura, ktorej foto zalaczam ponizej. Jestem bardzo ciekawa jak otrzymac efekt tego nieladu, bo wyglada znakomicie i po prostu jestem zachwycona. Prosze o jakies rady. Dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 560.jpg (46,1 KB, 109 załadowań)
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 20:48   #2
natii291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: Jak otrzymac efekt wlosow ze zdjecia?

Witaj,ja spróbuję powiedzieć Ci w jaki sposób ta modelka ma zrobiony ten nieład.Są dwa warianty:
-jesłi ma z natury włosy podatne na loczki to wystarczy po umyciu wlosów
na jeszcze wilgotne nakładać najlepiej żel zaczynając od koncówek włosów poprostu ten żel wgniatać we włosy,tak długo do momentu aż ten włos zrobi się sztywny i będzie widać skręt.Najlepiej robić to z poczylona mocno do przodu głowa co nada tej fryzurze obętości.
-drugi wariant dajacy ten sam efekt tylko dla włosów malo podatnych na skręt to poprostu po umyciu nawinąc je na średniej,lub wiekszej grubości wałki w zalezniści jaki chcesz mieć skręt tych włosów,kiedy będą suche po sciągnięciu wałków położyć na głowę zaczynając od czubka głowy reke z roztawionymi lekko palcami i falującym ruchem ręki rozczesać te loki.
Następnie robić tak jak podałam w 1 wariancie pochylic do przodu głowę i wgniatać np żel do włosów.
Pózniej można gdzie niegdzie porozdzielać grzebieniem ze szpikulcem loczki które za bardzo nam się skleiły,spryskać lakierem i gotowe.
Mam nadzieję że mnie dobrze zrozumiałaś i nie będziesz miała problemu z wykonaniem.
Pozdrawiam
natii291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 22:34   #3
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Jak otrzymac efekt wlosow ze zdjecia?

Dzieki wielkie, wyprobuje i pochwale sie efektami napewno. Myslalam, ze stworzenie takiego balaganu jest latwiejsze, ale widze teraz, ze to jednak nie bedzie takie banalne. A moje wlosy sa dziwne... naprawde. Zaraz po umyciu bywaja gladkie, ale kiedy tylko wystawie je na powietrze zaraz mam fale przez pol glowy, co daje koszmarne efekty.
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 23:05   #4
natii291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: Jak otrzymac efekt wlosow ze zdjecia?

Powodzenia, trzymam za język,pochwal się napewno
natii291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 19:42   #5
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Jak otrzymac efekt wlosow ze zdjecia?

Miałam się pochwalić... hmmm, ale nie ma za bardzo czym. Postępowałam wedle instrukcji, lecz z mizernym efektem. Może potrzebne tu jest jakieś konkretne cięcie do tej fryzury, a ja mam za długie włosy. Nie mam pojęcia. Włosy były rozburzone na końcach a u nasady zdecydowanie przyklapnięte. Przypominało to jakiś dziwny rodzaj siana na głowie...
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 22:02   #6
SYLWIA GOLUCH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jak otrzymac efekt wlosow ze zdjecia?

Hej
Po Pierwsze Jesli Masz Długie I Proste Włoski Niema Mowy O Takiej Lub Podobnej Fryzurce
Po Pierwsze Włosy Są ściętę Do Ramion I Mocno Wycieniowane Od Samego Czubka Głowy
Następnie Wykonana Jest Na 100 % Trwała Na Tych Włoskach Ze Zdjęcia , Natępnie U Nasady Lekko Podtapirowana I Wymodelowana Za Pomocą Dłoni Z Woskiem ( Rozetrzyc Na Dłoni Wosk I Ruchami Kolistymi Roztrzep Włoski ) Efekt Gwarantowany
SYLWIA GOLUCH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.