Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 17:29   #1291
Mikaella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 50
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

jestem po 2 tyg z inneov i już są efekty. Vellulitu dostałam przez tabsy antykoncepcyjne i nic nie dało się z nim zrobić... a były kremy, zabiegi u kosmetyczki tyle kasy wydane a wystarczyło kupić inneov!! jedny minus to cena.
Mikaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 11:48   #1292
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
w żadnej z moich pobliskich osiedlowych aptek nie było sama się dziwię. co prawda wszyscy jak pytałam wiedzieli o co chodzi ale kiwali głowami, że nie mają...

wiem, że może boleć... cóż piękno wymaga poświęceń a tak serio to chyba lepszy dla ciała i organizmu taki masaż niż to łykanie tabletek

Missi widzisz po tych masażach efekty?
Szczerze mówiąc od tego czasu co pisałam to może z dwa razy masowałam, jak wspomniałam wczesniej u mnie systematyczność jest nie do ogarniecia

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

ale na pewno będę sobie go robić sama!! tak jest według mnie lepiej. Jeśli chodzi o efekty to nie wiem po prostu już nie patrze w lustro na te partie ciała spódniczki w tym roku nie założę na pewno
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 19:30   #1293
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez MissiSissi_ Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc od tego czasu co pisałam to może z dwa razy masowałam, jak wspomniałam wczesniej u mnie systematyczność jest nie do ogarniecia
ze mną jest niestety tak samo mam nadzieję, że jednak będę się systematycznie zmuszać... w końcu wtedy to ma sens.
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 11:58   #1294
alloff
Raczkowanie
 
Avatar alloff
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej dziewczyny, jak tam bierzecie jeszcze tabletki? Ja pierwsze zmiany zauważyłam po jakichś czterech tygodniach, cellulit po nich co prawda nie znika ale trochę wzmacniają skórę (takie przynajmniej odniosłam wrażenie). Teraz wypróbowuję kolagen (też na wzmocnienie), a jeśli chodzi o samą redukcję cellulitu to chyba tylko i wyłącznie masaże, po nich autentycznie widać poprawę. Moja skóra jakoś nie toleruje baniek chińskich a masażu typowo manualnego nie cierpię, znacie może jakieś fajne masażery? Poza bańkami? Niestety pękają mi od nich naczynka
alloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 16:44   #1295
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam,
Czy stosuje ktoś jeszcze inneov cellulit? I ogólnie tak się zastanawiam, bo nie doczytałam tego w wątku, kiedy zastąpiono saszetki do picia na tabletki? Wie może któraś? Ja mam zamiar zaczac je brac niedługo, kiedyś je brałam ale nie systematycznie i nie pamiętam czy były jakieś efekty Także teraz będzie systematycznie, raczej

Edytowane przez __MalaCzarna__
Czas edycji: 2012-03-19 o 18:46
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 08:58   #1296
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja się zastanawiam czy znowu nie zacząć brać, chociaz miesięczny koszt 140 zł mnie troche przeraża. Nie pamietam kiedy zastąpiono saszetki tabletkami- jakies 2 lata temu chyba. Mi inneov bardzo pomógł ale jako wspomagacz- dodatek do rozsądnej diety, ruchu i masazy. Efekty były szybsze i lepsze niz bez tabletek ale nie ma co się oszukiwac ze to jest efekt na stałe- tak jak przestajemy sie ruszać tłuszcz wraca na swoje miejsce tak bez tabletek cell prędzej czy później wróci.
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 07:09   #1297
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Też właśnie chciałabym go stosowac jako wspomagacz bo nie wierzę żeby sam bez dodatkowych cwiczeń czy diety coś dał. Ja ogólnie stosuję masaż bańką chińską i widzę dużą poprawę ale chciałabym jeszcze dodatkowo tymi tabletkami coś wskurac Ale muszę poczekac na jakis przypływ gotówki, bo tania kuracja to rzeczywiście nie jest.
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 21:05   #1298
wiewiorka29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej. Ja stosuję tabletki 2x2 -5-ty dzień, będę regularnie meldować jakie efekty dają. Pozdrawiam inne dziewczyny, które stosują inneov
wiewiorka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 09:49   #1299
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

No to melduj koniecznie Ja narazie czekam na jakiś przypływ gotówki ehh
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:56   #1300
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez wiewiorka29 Pokaż wiadomość
Hej. Ja stosuję tabletki 2x2 -5-ty dzień, będę regularnie meldować jakie efekty dają. Pozdrawiam inne dziewczyny, które stosują inneov
I jak tam widzisz już jakieś efekty? Pewnie jeszcze za wcześnie ale ciekawa jestem Ja dziś zamawiam tabletki bo troszkę gotówki wpadło
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 16:04   #1301
wiewiorka29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej. Opakowanie zjedzone, zaczęłam drugie, nie wiem, czy sobie wmawiam, czy nie, ale mam wrażenie, że skóra jest jędrniejsza, a cellulit jakby mniejszy. Jak skończę brać drugie to mam nadzieję, że będzie rzeczywisty efekt- mój mąż oceni i wtedy dam znać.
wiewiorka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 12:22   #1302
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam, Dziś przyszła do mnie paczuszka z inneov także od dziś zaczęłam kurację Oby była skuteczna
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:47   #1303
wiewiorka29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej. Skończyłam drugie opakowanie inneov, ale niestety efektów brak. Poza gładszą skórą, nie zmniejszyło mojej pomarańczki. Chyba spróbuję cellasene.
wiewiorka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 09:11   #1304
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez wiewiorka29 Pokaż wiadomość
Hej. Skończyłam drugie opakowanie inneov, ale niestety efektów brak. Poza gładszą skórą, nie zmniejszyło mojej pomarańczki. Chyba spróbuję cellasene.
Hej. Nie poddawaj się teraz, bo dziewczyny wcześniej pisały, że powinno się wybrac całą kuracje czyli 3 miesiące czyli to jest 6 opakowań. Więc nawet nie jesteś w połowie drogi Ja będę chciała właśnie przejśc całą kuracje, bo może się okazac ze dopiero na czwartym opakowaniu coś ruszy, a może i później. Także wydaje mi się że powinnaś wytrwac do końca kuracji, ale oczywiście zrobisz jak zechcesz Pozdrawiam
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 16:54   #1305
Dionizja
Przyczajenie
 
Avatar Dionizja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ani ja, ani moja koleżanka nie zauważyśmy żadnych rezultatów mimo przeprowadzenia całej kuracji, zastanów się więc czy warto inwestować dalej, przeczytaj skład nic tam magicznego nie ma, płacisz tylko za firmę...
Dionizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 21:30   #1306
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hej dziewczyny ja mam zamiar właśnie zainwestować w te tabletki, moj cellulitis jest straszny;/ jutro je chyba zamówię na dozie Mam zamiar je stosować z masażami najzwyklejszym masażerem i ćwiczeniami na uda. Dam znać jak efekty, mam nadzieję, że coś się poprawi
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 16:34   #1307
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witaj pink_pocket.
Ja również łączę kuracje inneov z innymi. Jestem w połowie drugiego opakowania i efekty raczej są. Piszę raczej, ponieważ nie przyglądam się sobie każdego dnia, ale zauważyłam że jestem jakby szczuplejsza Skóra jest jędrniejsza i gładsza. Już bym się aż tak bardzo nie krępowała założyc spodenki Oczywiście dodatkowo cwiczę tamille webb na pośladki, smaruję się 2x dziennie balsamem antycell oraz biegam, także atakuję ze wszystkich stron mój cell. No i oczywiście herbatka zielona i min. 1,5 l wody dziennie są na porządku dziennym
Ja dziś już zamówiłam kolejne 2 opakowania i na pewno wybiorę całą 3-miesięczną kurację
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 16:44   #1308
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja jutro idę odebrać z apteki pierwsze opakowanie i zaczynam moją kurację, daję sobie miesiąc na pierwsze efekty mam nadzieje, że wystarczy mi silnej woli na ćwiczenia bo z tym u mnie najgorzej
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 08:37   #1309
mysia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczyny ja piłam z kilka lat temu Inneov--był on na odchudzanie, przeszłam całą kuracje i schudłam 6-8kg, cały czas utrzymuje wagę ale to było jak miałam 26 lat, teraz mam 31 lat waga ta sama ale cellulit i to duży mi się zrobił na udach- sądzę że to przez słabe krążenie, bo utyć nie utyłam, więc zaczęłam brać te nowe prochy na cellulit, na razie bez zmian, zapisałam się na siłownie, bo jak może wyglądać w miarę szczupła dziewczyna z takim cellulitem? śmiesznie-- w życiu schudłam z 30 kg-- mam też nadmiar skóry, ale przez lata jakoś udało mi się wiele ujędrnić ale wiadomo-brzuszek skórka jakaś tam jest, dlatego powiem wam jedno- bez ćwiczeń cellulitu nie zrzucicie!!! żadne kremy maści prochy--nic, trzeba przynajmniej 3-4 razy w tygodniu chodzić na siłownie a gwarancja że w 2 miesiące zejdzie zobaczycie, ja na razie byłam raz od wielu lat nie chodziłam i nie ćwiczyłam a już czuje się o wiele lepiej jakbym zrzuciła cały stres, siłownia to przyjemność nie wolno się forsować tylko stopniowo co drugi dzień, nie biegać na bieżni tylko szybko iść, potem trochę rowerku itp, i zobaczycie jak zleci, nie wiele trzeba ja zamierzam regularnie przez pół roku chodzić na siłownie a potem tylko na podtrzymanie- raz do dwóch w tygodniu, nie wiem czy dam radę bo wracam wieczorami z pracy i też myślę o wyjeździe z tego kraju ale dopóki tu będę to zamierzam pozbyć się tego cholerstwa, uda się ale tylko i wyłącznie ćwiczeniami a nie chemią!!!!

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pink_pocket Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja mam zamiar właśnie zainwestować w te tabletki, moj cellulitis jest straszny;/ jutro je chyba zamówię na dozie Mam zamiar je stosować z masażami najzwyklejszym masażerem i ćwiczeniami na uda. Dam znać jak efekty, mam nadzieję, że coś się poprawi

Tabletkami cellulitu się nie pozbędziesz ja też mam straszny na udach-- jestem szczupła bo mam 174 cm wzrostu i ważę 61-62kg a cellulit mi się zrobił tak jak pisałam w ostatnim poście po 30tce nie wiem może przez słabe krążenie ale na pewno nie przez utycie. Ćwicz i tylko ćwicz zmobilizuj się przez 2 miechy i zejdzie, możesz też po siłowni wmasować jakiś krem anty-cell ale zobaczysz że ćwiczeniami a nie chemią pozbędziesz się tego cholerstwa ja stosuje tabletki już miesiąc i zero---nic nie zeszło dlatego zapisałam się na siłownie bo wiem że to jedyna skuteczna metoda i to bez forsowania się tylko stopniowo, szybki chód na bieżni-- a nie biegam bo palę i się męczę potem rowerek i nawet nie wiem kiedy mija 1.5 godzinki i czuje się fantastycznie. Poza tym siłownia odstresowuje, daje powera i kopa jak po najlepszym seksie nawet nie sądziłam że może być tak przyjemna tym bardziej że od wielu lat w ogóle nie ćwiczyłam tylko siedziałam za biurkiem. Także przełam się pójdź raz i zobacz-- ja po pierwszych 15 min na siłowni myślałam że nie dam rady potem minęło 30 min -40 i już nie czułam że ćwiczę--nie mogłam przestać także mówię ci serio- to jest naprawdę super sprawa i pozbędziesz się cellulitu i do tego zrelaksujesz jak po wizycie u psychologa czy po udanym seksie

Edytowane przez mysia26
Czas edycji: 2012-05-09 o 08:45 Powód: dopisanie
mysia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 12:24   #1310
night_mare
Przyczajenie
 
Avatar night_mare
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam!

Stosuje tabletki Inneov od dwoch tygodni, a od miesiaca smaruje sie 2 razy dziennie mazidlami na cellulit (3 tyg. Serum Ziaja Rebuild, od tygodnia Serum Rozgrezwajace Eveline (takie czerwone)). Cwicze w stopniu minimalnym, ale odzywiam sie "zdrowo"

A wiec moje spostrzezenia:

*Podczas stosowania tylko samych kremow skora na pewno sie po czesci wygladzila i wydawala sie bardziej napieta.

*Po 2 tyg. (kremy + tabletki) - mam dziwne uczucie, ze moje uda sa jakby bardziej "napiete" i twarde. Na pewno zmniejszyl mi sie obwod ud, pupa tez jest mniejsza (dzieki diecie schudlam 2,5 kg, wiec od tego tylek az tak by mi sie nie zmniejszyl - wiem, bo czesto zdarzaja mi sie takie skoki wagi 3-4 kg). Tez jest twardszy. Posladki sa bardziej sprezyste. Podobne uczucie "twardszych miesni" mialam wtedy, kiedy troche ostrzej cwiczylam, A teraz tylko troszke, w dodatku niedawno zaczelam - wiec to juz tez odpada. + do tego bardziej niz od samych kremow wygladzily mi sie z tylu uda, zauwazylam to patrzac pod swiatlo.

Jestem w polowie opakowania i czekam, co bedzie dalej.. Na razie jestem zadowolona, myslalam, ze wyrzucilam te pieniadze w bloto. Tabletki niestety sa dosyc drogie. W max. jeszcze dwa opakowania moge zainwestowac, wiecej raczej nie... Zastanawiam sie nad Detocell, niestety na razie zbyt malo osob je recenzuje ^^
__________________
Tempus fugit, aeternitas manet..
night_mare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 17:23   #1311
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja dziś właśnie skończyłam pierwsze opakowanie i efekty są widoczne, cellulitis się zmniejszył, skóra jest bardziej napięta i gładsza. Mam jeszcze dwa opakowania i jedno mam zamiar brać wedle zaleceń producenta a jeśli chodzi o drugie chce brać dwie tabletki dziennie (zamiast 4) wtedy opakowanie starczy na miesiąc. Próbowała któraś w was barć inneov w ten sposób, myślicie, że bedzie dalej dział?
Chce dalej kontynuować kurację ale wydawanie co miesiąc 240zł to za duży wydatek jak dla mnie;/
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 13:14   #1312
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

A ja dziś zaczęłam 4 opakowanie a więc jestem w połowie kuracji i muszę powiedziec, że efekty są baaardzo zadowalające. Cellulitu już prawie nie widac gołym okiem. W sztucznym świetle jeszcze go widzę ale rozprawię się z nim Biegam i cwicze jeszcze takze mam nadzieję, że się uda
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 11:49   #1313
hannah3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczyny ja biore 2 opakowanie Inneov ale jak mam nadzieje wiecie same tabletki nie są w stanie zwalczyć tak uporczywej i trudnej do zwalnczenia sprawy jaką jest cellulit! Dlatego powiem tak, tabletki naprawde działają, ale ja oprócz tego masuje się bańką chińską (tzn robi mi to mój mężczyzna, bo samej jes niewygodnie i ciężko z tyłu) no i teraz jak mam więcej czasu to zaczęłam regularnie ćwiczyć.
Walcze już z cellulitem od listopada, ale dopiero teraz jak biore tabletki + masaże naprawde jest widać efekt!! dlatego dziewczyny naprawde działajcie komploeksowo, bo jest to defekt bardzo ciężki do zwalczenia, oczywiście zależy to również od organizmu.
Podsumowując tabletki działają, więc brawo ale my musimy też troche wysiłku dać z siebie!! Aha jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Róbcie masaż kawowy przed masażem (ja robie 2 razy w tygodniu) a wasza skóra będzie zupełnie inna!!!
Więc Hania radzi INNEOV + masaż + peeling+ ćwiczenia! a jeśli chcecie zobaczeć proste i baaaardzo skuteczne ćwiczenia to odsyłam do youtube i poszukajcie ćwiczeń pokazywanych przez Jennifer Nicole Lee. Możecie je robić w domu więc nie ma wymówek!!
czekam na wasze opinie
i powodzenia bo naprawde warto walczyć dla pięknej skóry
hannah3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 09:04   #1314
marta3711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Tabletki na cellulit - https://cellinea.pl Zamówiłam tabletki Cellinea i efekty zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania. Pomarańczowa skóra na udach była już historią.

Edytowane przez marta3711
Czas edycji: 2022-07-23 o 10:37
marta3711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 17:06   #1315
uxdajiuy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jak chcecie skutecznie pozbyć się cellulitu to warto poszperać trochę po rankingach. Przykładowy, dobry ranking znajdziecie tutaj. W nim użytkownicy oceniają każdy sposób, macie więc pewność, że oceny są obiektywne. Dzięki temu dowiecie się, który ze sposobów jest najlepszy. Dla mnie to super opcja. Możecie także same ocenić każdy ze sposobów.

Edytowane przez uxdajiuy
Czas edycji: 2014-07-22 o 17:07
uxdajiuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.