białe plamki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 16:10   #1
martaEMK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1

białe plamki->dziewczynki z tym problemem pomóżcie!


podejrzewam ze był jzu tu poruszany wątek łupiezu pstergo. No wiec zaraziłam się tym dziadostwem pewnei an solarium , pani dermatolog przepisała mi kapsułki Orungal, 3 dniowa kuracje szamponem pevaryl i masc, zakonczylam jzu kuracje szamponem jestem w po 4 dniach brania kapsulek(bierze sie je 7 dni) i poki co biale plami nei znikaja, natomiast jakby zupelnie zbladły te ciemniejsze.jezeli moja skora jest opalona(caly zcas chodzilam na solarium a grzyb ktory jest odpowiedzialny za łupież pstry wybiela skóre to ona anwet po zakonczonej kuracji nie będzie opalona tylko pewnie powróci do naturalnego koloru, więc róznica między miejscami ktore byly zmeinione chorobowo a reszta skory pozostanie prawda? zostaja 2 sposoby sprawdzenia, albo pozwolic opaleniznie zejsc, ale pojsc an soalrium (oczywiscie teraz w gre wchodzi tlyko lózko stojace) czy nei zaszkodze sobie opalaniem? jak inaczej sprawzdic czy jzu ejstem zdrowa?
martaEMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 19:29   #2
mala87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: białe plamki->dziewczynki z tym problemem pomóżcie!

mam podobny problem...kiedys na solarium spalilam sobie twarz.Zrobila mi sie taka gruba skora ktora nastepnie zaczela sie luszczyc. Teraz mam na twarzy gdzieniegdzie biale plamy. Na solarium nie bylam juz z miesiac czasu. Zastanawiam sie czy pojsc bo kiedy sie oplae to biale plamki i tak beda widoczne. Co uzywac zeby sie ich pozbyc?
mala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.