boje sie znieczulenie igła u dentysty CZY JAK WEZME 2 TAB. PRZECIWBÓLOWE POMOŻE TROCH - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-09, 09:15   #1
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471

boje sie znieczulenie igła u dentysty CZY JAK WEZME 2 TAB. PRZECIWBÓLOWE POMOŻE TROCH


Troche Zlagodzc Bol ????
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 09:58   #2
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: boje sie znieczulenie igła u dentysty CZY JAK WEZME 2 TAB. PRZECIWBÓLOWE POMOŻE

Ja mam na to sposb

Zawsze prosze o "niebolacy" zastrzyk czyli przed zastrzykiem lekarz smaruje mi miejsce w ktorym robi zastrzyk zelem znieczulajacym.
Zupelnie nie czuje zastrzyku, ani nawet gdzie jest robiony .. i kiedy ... za to czuje gorzki smak w buzi

nie boj sie, nie bedzie bolalo
przetestowalam na sobie

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 10:08   #3
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: boje sie znieczulenie igła u dentysty CZY JAK WEZME 2 TAB. PRZECIWBÓLOWE POMOŻE

tabletki na 100% nic nie załagodzą bo to nie srodek znieczulający .. znieczulenie igłą nie nalezy do przyjemnych ale to naprawde nic nie boli i trwa chwilę.. jesli wiesz ze nie wytrzymasz to zrób tak jak mówi kolezanka wyzej.. ale koszt takiego znieczulenia na bank bedzie jeszcze wyzszy..
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 10:25   #4
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: boje sie znieczulenie igła u dentysty CZY JAK WEZME 2 TAB. PRZECIWBÓLOWE POMOŻE TROCH

ja zawsze lecze zeby na znieczuleniu...takim normalnym wstrzykiwanym....i powiem wam że to zależy od lekarza, jak robi...u mojej pani dentyski w ogole nic nei czuje a poszłam do innej pani raz bo mojej nie było i wtedy bolało bo kłuła w 3 miejscach a moja tylko raz kłuje...ale przecież to nei boli tak bardzo żeby sie tego bać..
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 12:38   #5
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: boje sie znieczulenie igła u dentysty CZY JAK WEZME 2 TAB. PRZECIWBÓLOWE POMOŻE TROCH

ty czy raz czy trzy trzeba się wkłuć to zależy od leczonego zęba, tzn w jakiej częsci jamy ustnej on jest (niestety-właśnie mam to anatomii). też się boje zawsze tego znieczulenia, no ale zawsze lepsza chwilka małego bólu niż leczenie na żywca przecież.
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.