Baruti, Berlin Im Winter ekstrakt 14,11 zł/ml - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-26, 12:02   #61
ananegra
Zakorzenienie
 
Avatar ananegra
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 358
Dot.: Baruti, Berlin Im Winter ekstrakt 14,11 zł/ml

Cytat:
Napisane przez caffe ristretto Pokaż wiadomość
Wszystko elegancko zapakowane i już od wczoraj noszę sobie zimowy Berlin. danke szyn!!!
Rzeczywiście, jest liść porzeczki, aromatycznie. Mam skojarzenie z Palisander cdg, te woskowo kredkowe akordy. Uwielbiam. Może drewniana podłoga, mocno wypastowana, gdzieś tam w przedwojennej berlińskiej kamienicy, w bogatej dzielnicy.

Zdecydowanie zapach na grudzień, choć na pewno teraz wytracę całą próbkę.
Jak znudzi Ci się Baruti to chętnie odkupię
Bardzo się cieszę, że jak do tej pory nikt nie przeżył traumy z tym zapachem Tylko czemu Wy czujecie liść porzeczki, a ja wyraźnie rozgniecione dojrzałe owoce
Myślę, że dla mnie nie jest na zimę, najlepiej czuję się w nim jak świeci słońce, nie musi być ciepło, ale powinno być pogodnie, a nie pochmurnie. Więc znudzić to się raczej nie będzie miało co, bo tak malutko, że oszczędzam.
Dziękuję za meldunek i Twój udział w rozbiórce
ananegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 19:55   #62
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Baruti, Berlin Im Winter ekstrakt 14,11 zł/ml

Odebrałam. Zabezpieczenie przesyłki oryginalne koty sikają Berlińskim wiatrem może istnieje jakiś zwierz na tym swiecie, który wydala Portrait of Lady Malle'a to nie trzeba by płacic 900 za flaszkę
na ubraniu może wyjdzie nie najgorzej bo początek mi się podoba no i pozazdrościć trwałości. Dzięki Aniu za rozbiórkę
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 21:24   #63
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Baruti, Berlin Im Winter ekstrakt 14,11 zł/ml

Odebrałam
Ja tam żadnych kocich siuśków nie czuję a jako posiadaczka 4 kotów (lub jako ich niewolnik- zależy od punktu widzenia) wyczułabym na bank.
Na mnie pachnie jak liść porzeczki. Naprawdę ciekawy zapach, choć z pewnością nie dla każdego. A w przypadku perfum to jest zaletą bo osobiście nie cierpię pachnieć tak, jak połowa Trójmiasta.

Dziękuję za rozbiórkę
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:22   #64
ananegra
Zakorzenienie
 
Avatar ananegra
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 358
Dot.: Baruti, Berlin Im Winter ekstrakt 14,11 zł/ml

afaland - mam nadzieję, że doceniłaś oryginalność opakowania testowałam nową technikę no i nie umniejszając bezpieczeństwa udało jej się załapać na gab. A.
Już mamy najdroższą kawę wydalaną przez zwierzęta to może i niedługo będą perfumy
Dzięki za udział w rozbiórce

Mijanou - myślę, że pewnie jesteś niewolnikiem jak większość posiadaczy kotów, dlatego ja wybrałam psy - bo lubię rządzić
Cieszę się, że zapach przypadł do gustu, a w 3mieście może tylko my dwie będziemy nim pachnieć
Dziękuję za udział w rozbiórce
ananegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 20:21   #65
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Baruti, Berlin Im Winter ekstrakt 14,11 zł/ml

Ujrzawszy To z podziwu wyjść nie mogłam, a później zastanawiałam się długo dlaczego ja nigdy nie wpadłam na taki pomysł zazdroszczę Ci tego "pomyślunku". Na długo zostanie mi to w pamięci dziękuję Ci bardzo. Postaram się brać udział w każdej Twojej rozbiórce
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 22:17   #66
ananegra
Zakorzenienie
 
Avatar ananegra
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 358
Dot.: Baruti, Berlin Im Winter ekstrakt 14,11 zł/ml

Trzymam za słowo


i tym miłym akcentem zakańczam rozbiórkę /choć nie wiem, kiedy będę mogła pouzupełniać pierwszy post/, dziękując wszystkim za udział w niej.
ananegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 23:17:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.