poplamione majtki - zdrada? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-05, 19:39   #31
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
a przede wszystkim używa prezerwatyw co by do domu nie przynieść jakieś kosmicznej rzeżączki
albo zygoty
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 21:08   #32
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

ten watek robi sie coraz bardziej zabawny:P
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 21:14   #33
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Nie. Kobieta wydziela zielony śluz w dni płodne, w dni niepłodne fiołkowo bakłażanowy.
Biała wydzielina jest anomalią i oznacza zdradę albo śmiertelną chorobę.
Nadmieniam że krew menstruacyjna jest złota.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 22:12   #34
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Nie. Kobieta wydziela zielony śluz w dni płodne, w dni niepłodne fiołkowo bakłażanowy.
Biała wydzielina jest anomalią i oznacza zdradę albo śmiertelną chorobę.
Nadmieniam że krew menstruacyjna jest złota.

No juz bez przesady, nie musisz sie az ak nasmiewac, nie wierze, ze kazdy facet zna sie na kobiecych wydzielinach, napisal to potrzebuje porady a nie obrazania.
Czym rozni sie ten watek od czegos w rodzaju, moj mezczyzna oglada fikolki z cycatymi blondynami, czy przestalam mu sie podobac i ma ochote na zdrade???

Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2009-10-05 o 22:14
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 23:55   #35
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Nie. Kobieta wydziela zielony śluz w dni płodne, w dni niepłodne fiołkowo bakłażanowy.
Biała wydzielina jest anomalią i oznacza zdradę albo śmiertelną chorobę.
Nadmieniam że krew menstruacyjna jest złota.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 00:00   #36
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
No juz bez przesady, nie musisz sie az ak nasmiewac, nie wierze, ze kazdy facet zna sie na kobiecych wydzielinach, napisal to potrzebuje porady a nie obrazania.
Czym rozni sie ten watek od czegos w rodzaju, moj mezczyzna oglada fikolki z cycatymi blondynami, czy przestalam mu sie podobac i ma ochote na zdrade???
bez przesady- odpowiedziala zartem i na jego poziomie, bo to co ten facet wyrabia jest zboczeniem i calkowicie out of this planet, wiec jak tu zareagowac? a wiadomo,co on jeszcze z tymi majtkami robi? i to dorosly chlop!

musze prac swoja bielizne chyba oddzielnie i chowac gdzies od tej pory nigdy nie wiadomo
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 01:06   #37
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
No juz bez przesady, nie musisz sie az ak nasmiewac, nie wierze, ze kazdy facet zna sie na kobiecych wydzielinach, napisal to potrzebuje porady a nie obrazania.
Czym rozni sie ten watek od czegos w rodzaju, moj mezczyzna oglada fikolki z cycatymi blondynami, czy przestalam mu sie podobac i ma ochote na zdrade???
No może nie każdy się zna, ale skoro uprawia seks (bo skoro żona to chyba uprawia nie?), no to powinien wiedzieć co nieco na temat śluzu kobiety, prawda?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 06:09   #38
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

A skad wiecie, ze to jednak nie byla sperma??? Bo jest kobieta a na tym forum tylko faceci zdradzaja a kobiety są te pokrzywdzone?? Pojechalyscie po chlopaku ( nawet jeseli bylo to z humorem),mi by sie zrobilo przykro jak bym zwrocila sie do was z problemem i zostala tak potraktowna.
Autor nigdzie nie napisal, ze oglada i obwąchuje kazde majtki swojej kobiety, moze akurat wpadly mu w rece i kierowany poprzednim doswiadczeniem pomyslal co pomyslal.
I to ze uprawia seks nie musi zaraz oznaczac, ze wie wszystko o fazach cyklu kobiety i ich wydzielinach.
Co nie znaczy oczywiscie, ze raczej powinien rozpoznac zaschnieta sperme

Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2009-10-06 o 06:29
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 07:17   #39
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez johny1979 Pokaż wiadomość
poprostu bardzą ją kocham i nie wyobrażam sobie jej stracić, stąd moja zazdrośc, bez zazdrości nie ma miłości
Tak, ale jest zazdrość w normie (że czujemy nutkę zazdrości, przemknie nam przez myśl, że "niech się wszystkie małpy trzymają od niego z daleka" ), ale połączona z zaufaniem (czyli "ach, jaki on fajny, przystojny, jestem nieco zazdrosna... ale przecież swój rozum ma, ufam mu, wiem z kim się związałam") i jest też coś takiego, jak zazdrość niezdrowa, przekraczająca pewne granice (oglądanie czyichś majtek, to sorry - ZERO zaufania w związku, wkręcanie sobie dziwnych filmów i lekka paranoja) - Twój przypadek to chyba to drugie. Taką zazdrością i brakiem zaufania niszczysz związek.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-10-06 o 07:19
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 09:59   #40
lalka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: RZesz..
Wiadomości: 215
GG do lalka81
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

HEJ.
Rozumiem Twój lęk.IM większa miłośc tym większa zazdrość.
Po przeczytaniu Twojej historii(chodzi mi o wcześniejszą zdrade.)
stwierdziłam ze jakbym była facetem ,niesety reagowałabym podobnie.Dlatego się nie dziwie Twojej reakcji.
Wiem,co możesz czuć..lęku nigdy się nie pozbędziesz ,nie bede Ci wykładać o zaufaniu kobiecie ,ze nie ma bez tego związku b o zaufanie zaufaniem a zycie idzie swoją drogą.
Fakt jest faktem, fizjologia kobieca niesety takie ślady zostawia.
Myśle jakby to była sperma ,to byś to rozpoznał, bo przecież jako mężczyzna powinieneś najlepiej ją znać

A obsesji to ty nie masz .Po prostu strasznie kochasz swoją zone i sie obawiasz.
( ze swiecą szukać takiego męża..;(
mało takich .
powodzenia.pa
lalka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 10:08   #41
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
A skad wiecie, ze to jednak nie byla sperma??? Bo jest kobieta a na tym forum tylko faceci zdradzaja a kobiety są te pokrzywdzone?? Pojechalyscie po chlopaku ( nawet jeseli bylo to z humorem),mi by sie zrobilo przykro jak bym zwrocila sie do was z problemem i zostala tak potraktowna.
Autor nigdzie nie napisal, ze oglada i obwąchuje kazde majtki swojej kobiety, moze akurat wpadly mu w rece i kierowany poprzednim doswiadczeniem pomyslal co pomyslal.
I to ze uprawia seks nie musi zaraz oznaczac, ze wie wszystko o fazach cyklu kobiety i ich wydzielinach.
Co nie znaczy oczywiscie, ze raczej powinien rozpoznac zaschnieta sperme
Przepraszam, ale czytając ten wątek przypomniało mi się takie powiedzonko, które czesto słyszałam jako dziecko "Poznaj Stachu po zapachu" sperma zwykle pachnie dość specyficznie i różni się zapachem od kobiecego śluzu....

Jak facet ma żonę, to zakładam, że uprawia z nią seks i jednak zna choćby mniej więcej jej okolice intymne i ma świadomość jak to się w ciągu cyklu zmienia, wie jak ona pachnie, wcale nie musi wiedzieć wszystkiego, wystarczyłaby elementarna wiedza...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 10:20   #42
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
A skad wiecie, ze to jednak nie byla sperma??? Bo jest kobieta a na tym forum tylko faceci zdradzaja a kobiety są te pokrzywdzone?? Pojechalyscie po chlopaku ( nawet jeseli bylo to z humorem),mi by sie zrobilo przykro jak bym zwrocila sie do was z problemem i zostala tak potraktowna.
Autor nigdzie nie napisal, ze oglada i obwąchuje kazde majtki swojej kobiety, moze akurat wpadly mu w rece i kierowany poprzednim doswiadczeniem pomyslal co pomyslal.
I to ze uprawia seks nie musi zaraz oznaczac, ze wie wszystko o fazach cyklu kobiety i ich wydzielinach.
Co nie znaczy oczywiscie, ze raczej powinien rozpoznac zaschnieta sperme
wiesz, w tej sprawie mozna sie bardziej skupic na samym "braniu czyjes bielizny/ wachaniu/przygladaniu sie jej- co jest ewidentnie zalosne,smutne i hmmm powiedzialaby cos jeszcze,ale sie wstrzymam
Jak tak mozna? a gdzie szacunek,zaufanie, godnosc? Jak bys sie czula bedac zona kogos,kto oglada ci po calym dniu majtki a jak nosisz ciagle biale?
Nie trudno sobie wyobrazic,ze jesli ten pan wyprawia to, to inne rzeczy rowniez
a jesli pana urazam, to przepraszam,ale pana zachowaniejako doroslego mezczyzny jest niedopuszczalne
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 10:32   #43
gwiazdka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Oj dajcie już spokój,zapytał bo nie wiedział.Nie musi wszystkiego wiedziec tak jak Wy.Kulturalnie podziękował za odpowiedzi,a Wy robicie sobie z niego jaja,i jakieś głupie teksty do tego..Bez przesady
gwiazdka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 10:43   #44
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez gwiazdka23 Pokaż wiadomość
Oj dajcie już spokój,zapytał bo nie wiedział.Nie musi wszystkiego wiedziec tak jak Wy.Kulturalnie podziękował za odpowiedzi,a Wy robicie sobie z niego jaja,i jakieś głupie teksty do tego..Bez przesady
Wąchanie i oglądanie majtek żony, a to my mamy nie przesadzać? OK, to wiele wyjaśnia. Czyżby marzenie o wspaniałym misiu, który byłby super zazdrosny i "strasznie" kochał?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 10:49   #45
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Weźcie pod uwagę, że to co dla nas kobiet jest oczywiste, dla mężczyzny niekoniecznie. Akurat lepiej by było aby o swoje wątpliwości pytał swojej żony zamiast podejrzewać ją o zdradę, ale na prawdę nie każdy facet musi wiedzieć jak wygląda zaschnięty kobiecy śluz bo np. jestem prawie pewna, że mój tego nie wie ponieważ nigdy nie widział mojej brudnej bielizny z bliska, co ja akurat sobie chwalę, bo uważam, że jest pewna granica intymności w związku.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 12:20   #46
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Matko boska

Myślałam, że już nic mnie nie zdziwi.

Człowieku! Jeśli będziesz tak zaborczy to żona faktycznie w końcu Cię zdradzi albo odejdzie, bo z zaborczym, podejrzliwym o wszystko facetem naprawdę nie da się wytrzymać! Pomijając to, że sprawdzanie majtek uważam za jakieś nienormalne zachowanie, może nawet nieco... hmm... chore... jest jakaś granica, której się nie przekracza
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 12:57   #47
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Dziewczyny !!! Przeciez on nigdzie nie napisal ze sprawdza zonie majtki za kazdym razem jak ta wraca do domu, moze niewiem, podniosl z podlogi i zauwazyl, moze nadzwyczajniej przez przypadek wpadly mu w rece, co w tym dziwnego???

Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2009-10-06 o 13:01
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 13:04   #48
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!! Przeciez on nigdzie nie napisal ze sprawdza zonie majtki za kazdym razem jak ta wraca do domu, moze niewime, podniosl z podlogi i zauwazyl, moze nadzwyczajniej przez przypadek wpadly mu w rece, co w tym dziwnego???
Cytat:
Napisane przez johny1979 Pokaż wiadomość
Witam prosze o odpowiedz, moja zona ostatnio wychodzi z domu raz na tydzien raz na dwa tygodnie wracajc ktoregos razu zauwazylem ze majtki ktore miala na sobie maja wlasnie taka plamke, nasteopnym razem zauwazylem to samo, nie chce jej o to pytac narazie bo obawiam sie ze stwierdzi iz mam obsesje. prosze o odpowiedz.
To, że mu majtki wpadły w ręce to w sumie nic dziwnego, bo mógł choćby pranie przygotowywać, ale cała reszta związana z tymi majtkami jest już lekko dziwna, bo po zauważeniu plamki zaczął te majtki kontrolować i sprawdzać, czy za każdym razem po powrocie do domu jest na nich plamka... Ja stosuję wkładki higieniczne i plamek nie mam, ale jakbym nie stosowała, to pewnie tez bym miała, bo tak to już wygląda.

I normalnie to facet z żoną pogada, zapyta, sprawdzi, a nie założy, że to sperma i jak ona wychodzi z domu raz na jakiś czas to pewnie go zdradza, bo taki tok myślenia nie jest jakby to powiedzieć... zdrowy, tylko skrzywiony chorobliwą zazdrością.

Ale rzeczywiście lepiej, że tu zapytał i dostał odpowiedzi niż miałby żone podejrzewać o najgorsze i jeszcze jakies piekło by się z tego urodziło
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 13:29   #49
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Wiesz, poniekad go rozumiem, jakby mnie zdradzil ktos kogo kochalam to tez bylabym pozniej podejrzliwa, wiec nie dziwie sie, ze facet sie zastanawia nad tym, chociaz oczywiscie nie pochwalam, zona to w koncu zona, zonie trzeba ufac tylko czy kazda kobieta zasluguje na zaufanie?
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 13:33   #50
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Wiesz, poniekad go rozumiem, jakby mnie zdradzil ktos kogo kochalam to tez bylabym pozniej podejrzliwa, wiec nie dziwie sie, ze facet sie zastanawia nad tym, chociaz oczywiscie nie pochwalam, zona to w koncu zona, zonie trzeba ufac tylko czy kazda kobieta zasluguje na zaufanie?
Mnie też ktoś kiedyś zdradził, ale nie zakładam, że każdy będzie mnie zdradzał, tym bardziej, że teraz jestem mężatką i biorąc ślub z konkretnym facetem założyłam (dobre sobie, co?), że mnie kocha, jest ze mną i mnie nie zdradza, a wręcz zrobi wszystko, aby było dobrze. I z takim założeniem powinno się wchodzić w nowe związki, szczególnie jeśli podjęło się decyzję o ślubie, to nie powinno się przekładać na to urazów z przeszłości, tylko pozwolić sobie na nowe życie z nową osobą z czystą kartą.

Czy każda kobieta zasługuje na zaufanie, czy każdy mężczyzna zasługuje na zaufanie, czy każdy człowiek zasługuje na zaufanie... związki zasadniczo opierają sie na zaufaniu
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 13:34   #51
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To, że mu majtki wpadły w ręce to w sumie nic dziwnego, bo mógł choćby pranie przygotowywać, ale cała reszta związana z tymi majtkami jest już lekko dziwna, bo po zauważeniu plamki zaczął te majtki kontrolować i sprawdzać, czy za każdym razem po powrocie do domu jest na nich plamka... Ja stosuję wkładki higieniczne i plamek nie mam, ale jakbym nie stosowała, to pewnie tez bym miała, bo tak to już wygląda.

I normalnie to facet z żoną pogada, zapyta, sprawdzi, a nie założy, że to sperma i jak ona wychodzi z domu raz na jakiś czas to pewnie go zdradza, bo taki tok myślenia nie jest jakby to powiedzieć... zdrowy, tylko skrzywiony chorobliwą zazdrością.

Ale rzeczywiście lepiej, że tu zapytał i dostał odpowiedzi niż miałby żone podejrzewać o najgorsze i jeszcze jakies piekło by się z tego urodziło
mógł chociaż sie zapytać żony po zobaczeniu tej pierwszej plamki na majtach co to jest ? czy tak kobiety mają ? czy cos takiego, bo wypadly z kosz na bieliznę lub szykował pranie a nie odrazu zakładać ze to sperma, ze kobieta go zdradza, ze to i tamto .
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 13:41   #52
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
mógł chociaż sie zapytać żony po zobaczeniu tej pierwszej plamki na majtach co to jest ? czy tak kobiety mają ? czy cos takiego, bo wypadly z kosz na bieliznę lub szykował pranie a nie odrazu zakładać ze to sperma, ze kobieta go zdradza, ze to i tamto .
No toc o tym piszę. A on, zamiast neutralnie podejść do tematu zaczął sprawdzać majtki żony po jej powrocie do domu, żeby sprawdzić czy ma białą plamkę, bo jak to sperma, to znaczy, że go zdradza za każdym raze wychodząc z domu.

To nie fair i tyle.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 13:43   #53
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No toc o tym piszę. A on, zamiast neutralnie podejść do tematu zaczął sprawdzać majtki żony po jej powrocie do domu, żeby sprawdzić czy ma białą plamkę, bo jak to sperma, to znaczy, że go zdradza za każdym raze wychodząc z domu.

To nie fair i tyle.
to wąłsnie sie odniosłam do twojej notki
moj tz by sie zapytał co to jest i czekał by na odp. a nie wkrecał jakieś bombki
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 14:40   #54
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Kurczę dziewczyny, naśmiewacie się z faceta (to jest tylko facet i naprawdę nie musi się znać na fizjologii kobiety tym bardziej że dawniej miał do czynienia ze zdradą a teraz jest zwyczajnie przewrażliwiony) a tu tyle już było wątków jak dziewuchy przekopywały gg, komórki i maile swoich tżtów i wtedy nie było że dziewczyny są przewrażliwione tylko na głowę ich chłopaków leciały gromy, często nieuzasadnione...
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 14:42   #55
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny, naśmiewacie się z faceta (to jest tylko facet i naprawdę nie musi się znać na fizjologii kobiety tym bardziej że dawniej miał do czynienia ze zdradą a teraz jest zwyczajnie przewrażliwiony) a tu tyle już było wątków jak dziewuchy przekopywały gg, komórki i maile swoich tżtów i wtedy nie było że dziewczyny są przewrażliwione tylko na głowę ich chłopaków leciały gromy, często nieuzasadnione...
No ale to lekko co innego, przyznasz ? Sprawdzać komuś komórkę, a oglądać majtki
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 15:15   #56
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

jakby to byla sperma to nie bylaby to plamka a plamsko i malo tego-mozliwe ze mialaby tez mokre spodnie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 15:50   #57
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

O siostro Bożenko...
wątek nieziemski
Moim skromnym zdaniem jest to możliwe, ze jest to sperma. Bardziej prawdopodobne jest jednak to, ze jest to naturalna wydzielina.

Tak mi przyszło na myśl, że w sumie to skąd facet ma wiedzieć takie rzeczy, w szkole nie uczyli, siostra lub pierwsza dziewczyna nie uświadomiła... Dla faceta bardziej naturalna jest brązowa kreska niż biała plamka
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 15:56   #58
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
O siostro Bożenko...
wątek nieziemski
Moim skromnym zdaniem jest to możliwe, ze jest to sperma. Bardziej prawdopodobne jest jednak to, ze jest to naturalna wydzielina.

Tak mi przyszło na myśl, że w sumie to skąd facet ma wiedzieć takie rzeczy, w szkole nie uczyli, siostra lub pierwsza dziewczyna nie uświadomiła... Dla faceta bardziej naturalna jest brązowa kreska niż biała plamka
pewnie ze go tego nie uczyli.napewno nie wie tez ze jego zona ma okres a moze to tylko czerwona sperma
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:01   #59
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ale to lekko co innego, przyznasz ? Sprawdzać komuś komórkę, a oglądać majtki
No ok, i jedno i drugie jest nieuzasadnionym wejściem w głęboką sferę intymną drugiej osoby, jest różnica, tu się zgodzę, ale uważam tez że taki prześmiewczy ton innych wizażanek jest nieco nie na miejscu...
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:29   #60
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: poplamione majtki - zdrada?

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1460667 1]pewnie ze go tego nie uczyli.napewno nie wie tez ze jego zona ma okres a moze to tylko czerwona sperma [/QUOTE]
O okresie większość mężczyzn coś tak kojarzy. Ale czy którakolwiek z obecnych wiazażanek spotkała faceta, który na widok białej plamki na majtkach kobiety nie miałby dziwnie skrzywionej miny? Oni nie wiedzą co to jest, skąd to się bierze i co to znaczy. I autor wątku jako jeden z niewielu odważył się zapytać...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.