Grupa "Atmosfera" Rybnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-25, 18:22   #1
julia_p111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9

Grupa "Atmosfera" Rybnik


Jak w temacie... wiecie coś o nich? może znacie albo bawiłyście się na imprezie przez nich obsługiwanych? Zastanawiam się, czy nie wziąć ich na swoje wesele.
proszę o opinie
julia_p111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 22:19   #2
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Grupa "Atmosfera" Rybnik

Jestem z Rybnika, nigdy o nich nie słyszałam
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 01:10   #3
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Grupa "Atmosfera" Rybnik

Mój TŻ chciał ich brać na wesele nasze ale nie wiem co mi tam nie pasowało że powiedziała nie bo tyle już ofert przeczytałam za się wszytko miesza. Opinie może gdzieś jakieś są? Może na śląskiej grupie popytać?
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 08:57   #4
julia_p111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Grupa "Atmosfera" Rybnik

hmmm ja znalazłam tylko dwie i to negatywne a może polecicie jakiegoś DJ wodzireja?
julia_p111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 13:30   #5
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Grupa "Atmosfera" Rybnik

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Jestem z Rybnika, nigdy o nich nie słyszałam
Ja też z okolic, ale też o nich nie słyszałam

Cytat:
Napisane przez julia_p111 Pokaż wiadomość
hmmm ja znalazłam tylko dwie i to negatywne a może polecicie jakiegoś DJ wodzireja?
Z naszych okolic dużo jest dobrych i znanych DJ.
Ostatnio, gdy byłam na weselu, to grał Grzegorz Sobik z Super-Media i ludzie zdecydowanie lepiej się bawili niż zespół, który przygrywał dzień wcześniej

Zobacz jeszcze ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=357674
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 10:21   #6
michau144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Grupa "Atmosfera" Rybnik

Niestety musze sie dolaczyc do negatywnych opinii, bylem wczoraj na weselu gdzie była ta "grupa muzyczna". Pani Sandra z duetu zachowywala sie przez całe wesele jak by była tam za kare albo jak by ja coś ugryzło. Była niemiła dla gości (wręcz agresywna), widziałem jak poszła za jednym z gości i wyrwała mu czapke rekina, którą wcześniej wylosował z worka z rekwizytami bo WYSZEDŁ Z KÓŁECZKA i podszedł do stołu pewnie się napić (z tekstem: "NIE WOLNO tak sobie wychodzić z zabawy). Troche mnie zatkało jak to zobaczyłem (trzeba było zobaczyć tą agresje). Podszedłem i spytałem się jak już mu zabrała rekwizyt czy mogę sobie chociaż zdjęcie zrobić to odwróciła się na pięcie i usłyszałem: "może potem". Nic jej nie zrobiłem

Jeżeli nie chcecie, żeby wasi goście mieli nieprzyjemne wspomnienia po weselu, to sugeruje rozważyć kogoś innego... Zabawy które organizowali też nie były jakieś wspaniałe, nie potrafili porwać tłumu, musieli się prosić żeby ludzie brali udział w tych zabawach tekstami w stylu "państwu młodym się nie odmawia" - co było żenujące zarówno dla młodych jak i gości .

Niestety przebranie się w "śmieszny" garnitur i sukienke nie wystarczą, trzeba mieć to coś
michau144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 11:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.