Aparaty ortodontyczne cz. XIV - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 14:31   #3421
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

A ja właśnie wróciłam z wizyty i się bardzo cieszę. Orto założyła mi "krewetkę" na jednkę, za dwa tyg ją zmieni a pózniej tylko zdjecie czy korzenie są w dobrym ułożeniu i luk stabilizacyjny za około 3 miesiące pozbędę się złomka czyli po 9 miesiącach zamiast po 12 ależ mam frajdę



Sent from iPad
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:27   #3422
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z wizyty i się bardzo cieszę. Orto założyła mi "krewetkę" na jednkę, za dwa tyg ją zmieni a pózniej tylko zdjecie czy korzenie są w dobrym ułożeniu i luk stabilizacyjny za około 3 miesiące pozbędę się złomka czyli po 9 miesiącach zamiast po 12 ależ mam frajdę



Sent from iPad

Ale Ci fajnie, że tak krótko nosilaś. Pamiętam jak zakładałaś, całkiem niedawno. Ja swój już x czasu nosiłam. A teraz Ty już zdejmujesz, a u mnie nadal końca nie widać ;(
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:28   #3423
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Dziewczyny bo jak wspominałam aparat zakładam 6 lutego, czyli już za chwilę, a od kilku dni leczony pod koniec grudnia ząb zaczął mi reagować na ciepłe i zimne posiłki. Zaczynam panikować powoli, mam nadzieję, że mi minie. Powiem o tym ortodontce jak pójdę, ale boję się, że nie wiem przełoży zakładanie aparatu, lub założy, a później okaże się, że trzeba leczyć kanałowo
W ogóle już ten aparat mi się śni, że zamiast na górę jak było umawiane, ortodontka założyła mi najpierw dół
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:47   #3424
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Ale Ci fajnie, że tak krótko nosilaś. Pamiętam jak zakładałaś, całkiem niedawno. Ja swój już x czasu nosiłam. A teraz Ty już zdejmujesz, a u mnie nadal końca nie widać ;(
Jak narazie to jeszcze noszę jeszcze ze 3 miesiące. Ale widzisz mi zależało zeby wyprostować jedynkę, bo tak naprawdę to ona była najbardziej krzywa, i oczywiście wszystko sie wyprostowało poza nią, wiec juz od dwóch miesięcy zamiast ligatury noszę drucik przy zamku, gdyby nie to, to może juz bym miała stabilizację o tyle miałam szczęście, że wady zgryzu nie mam a tylko niewielkie stłoczenia. Najważniejsze jest to ze wszystkie będziemy miały piękne ząbki



Sent from iPad
__________________
22.07.13 aparat kryształowy



Edytowane przez Gonya_waw
Czas edycji: 2014-02-03 o 15:48
Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:16   #3425
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Jakby któraś była ciekawa to dodaje zdjęcie z postępów, jak widać niewiele się zmieniło w mojej paszczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (111,1 KB, 96 załadowań)
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:27   #3426
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Jakby któraś była ciekawa to dodaje zdjęcie z postępów, jak widać niewiele się zmieniło w mojej paszczy
no coś Ty, przecież widać że równiutki łuczek teraz masz
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:03   #3427
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Gonya- witamy ponownie i zazdroszczę, że w niedługim czasie pozbędziesz się złomka
Gosita, Rareza, Nnatalkaa- dziewczyny widzę że nie tylko ja mam to szczście że zajmuje się mną tylko orto
Katiusia-może idź do tego stomatologa żeby Ci dał skierowanie na zdjęcie, może zdjęcie wyjaśni przyczynę bólu i może najpierw dolny łuk załóż. Ja na szybko (dosłownie tydzień przed założeniem aparatu) kanałówkę robiłam prywatnie, na szczęście Pani stomatolog się w jeden dzień z nim uwinęła. Rok minął i ząb chyba wyleczony dobrze bo nie boli

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Gonya oprócz tej jedynki to piątka ładnie do łuku weszła.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 18:05   #3428
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Mi na razie to tylko podkręca aparat, ale asystentka to jedynie coś podaje, przygotowuje. Więcej powiem jak założę górę/dół.
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:30   #3429
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Gonya- witamy ponownie i zazdroszczę, że w niedługim czasie pozbędziesz się złomka
Gosita, Rareza, Nnatalkaa- dziewczyny widzę że nie tylko ja mam to szczście że zajmuje się mną tylko orto
Katiusia-może idź do tego stomatologa żeby Ci dał skierowanie na zdjęcie, może zdjęcie wyjaśni przyczynę bólu i może najpierw dolny łuk załóż. Ja na szybko (dosłownie tydzień przed założeniem aparatu) kanałówkę robiłam prywatnie, na szczęście Pani stomatolog się w jeden dzień z nim uwinęła. Rok minął i ząb chyba wyleczony dobrze bo nie boli

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Gonya oprócz tej jedynki to piątka ładnie do łuku weszła.
Wiem wiem , chodzi mi tylko o to, że nie ma spektakularnego efektu a wiadomo , większa satysfakcja po większych zmianach . Poza tym dwójka po lewej tez się "wynurzyła z głębi " ale generalnie to bez szału



Sent from iPad

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
no coś Ty, przecież widać że równiutki łuczek teraz masz
Prawie :P jeszcze cały czas ta nieszczęsna jedynka, zresztą tylko o ten ząbek mi chodziło



Sent from iPad
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 18:03   #3430
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Dziewczyny powiedzcie mi czy do piaskowania muszę iść specjalnie do orto? teraz jak mam aparat. bo zdecydowanie wolałabym iść do mojej dentystki, i czy do piaskowania trzeba ściągać łuki/druty?
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 18:13   #3431
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy do piaskowania muszę iść specjalnie do orto? teraz jak mam aparat. bo zdecydowanie wolałabym iść do mojej dentystki, i czy do piaskowania trzeba ściągać łuki/druty?
Ja mam zawsze piaskowanie w cenie wizyty, jak dobrze, że nie muszę nigdzie latać i dodatkowo płacić. Myślę, że u dentysty też możesz zrobić, ale ja mam zawsze u orto zdejmowane łuki, wtedy zabieg jest z pewnością dokładniejszy
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 13:20   #3432
Duniaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 47
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Mój łańcuszek na górze zmienił kolor z różowego na pomarańczowy, a do wizyty jeszcze 20 dni
__________________
aparatka
góra - 17.06.2013
dół - 14.10.2013
Duniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:04   #3433
sara1988
Raczkowanie
 
Avatar sara1988
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 280
GG do sara1988
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

A moje gumki przybrały wczoraj odcień pomarańczowy (były przezroczyste), no ale mam nauczke żeby nie wcinać sosu paprykowego
__________________
28.07.2012

Jest: 68
Cel: 58

Aparatka
Góra---> od 16.01.2014
sara1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:43   #3434
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Moje śliczne błękitne gumki sa seledynowe, ale na szczęście w piątek mam wizytę


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:48   #3435
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
ja też 24h
przy poprzednich udawało mi się zjeść jogurt lub coś miękkiego a przy obecnych nie ma możliwości nawet jogurtu
jeszcze orto dała mi jakoś wyjątkowo mało (ale za to mam fajne wyciągi bo kolorowe ) i miałam stresa że mi zabraknie do następnej wizyty, no więc miałam patent że na czas jedzenia wkładałam wyciągi do pojemniczka z wodą dzięki czemu miały dłuższą żywotność
Kolorowe? Ale fajnie,też bym wolała kolorwowe
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:08   #3436
misz_masz
Raczkowanie
 
Avatar misz_masz
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 216
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

A ja mam teraz ciągle przeźroczyste łańcuszki, które są ładne przez pierwsze 2 tyg, a przez kolejne 4 muszę chodzić z beznadziejnie zabarwionym Ostatnio nawet marudziłam trochę w gabinecie i pytałam czy nie ma innych, ale moja orto nie stosuje materiałów które maja barwnik. Z metalowych ligatur sie cieszę, ale z zabarwionego łańcuszka juz nie
misz_masz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:18   #3437
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez sara1988 Pokaż wiadomość
A moje gumki przybrały wczoraj odcień pomarańczowy (były przezroczyste), no ale mam nauczke żeby nie wcinać sosu paprykowego
Ja to się generalnie bardzo bałam tych przebarwionych gumek, ale jem wszystko i jakoś specjalnie nie zauważyłam różnicy, mimo buraczków, curry etc. Z czasem tylko lekko żółkną ale to jest nieuniknione, myślicie że to zależy od producenta czy cos?



Sent from iPad
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:58   #3438
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
Ja mam zawsze piaskowanie w cenie wizyty, jak dobrze, że nie muszę nigdzie latać i dodatkowo płacić. Myślę, że u dentysty też możesz zrobić, ale ja mam zawsze u orto zdejmowane łuki, wtedy zabieg jest z pewnością dokładniejszy
Masz racje, jak łuk jest ściągnięty to napewno wszytko można dokładniej doczyścić. Zaraz dzwonie to orto sie umówić dzięki
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:19   #3439
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

A ja witam się z nowymi ligaturami w super kolorze (jasny szary, orto polecała że się nie odbarwiają i wyglądają świetnie) z silniejszym łukiem na górze i z wyciągami z nosorożcem na przednie zęby (prostokąt na trójkach coś jak tutaj https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...ZWxQjkZbxa4lIg). Jak mam je na sobie to nawet tak bardzo nie przeszkadzają, oprócz tego że nie mogę sobie porządnie ziewnąć. Za to jak je zdejmę do jedzenia to normalnie można umrzeć dopiero wtedy czuję jak bardzo ciągną Oo
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 07:23   #3440
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A ja witam się z nowymi ligaturami w super kolorze (jasny szary, orto polecała że się nie odbarwiają i wyglądają świetnie) z silniejszym łukiem na górze i z wyciągami z nosorożcem na przednie zęby (prostokąt na trójkach coś jak tutaj https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...ZWxQjkZbxa4lIg). Jak mam je na sobie to nawet tak bardzo nie przeszkadzają, oprócz tego że nie mogę sobie porządnie ziewnąć. Za to jak je zdejmę do jedzenia to normalnie można umrzeć dopiero wtedy czuję jak bardzo ciągną Oo
WoW się ale masz wyciąga
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 08:43   #3441
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A ja witam się z nowymi ligaturami w super kolorze (jasny szary, orto polecała że się nie odbarwiają i wyglądają świetnie) z silniejszym łukiem na górze i z wyciągami z nosorożcem na przednie zęby (prostokąt na trójkach coś jak tutaj https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...ZWxQjkZbxa4lIg). Jak mam je na sobie to nawet tak bardzo nie przeszkadzają, oprócz tego że nie mogę sobie porządnie ziewnąć. Za to jak je zdejmę do jedzenia to normalnie można umrzeć dopiero wtedy czuję jak bardzo ciągną Oo
A jakie zadanie ma ten wyciąg?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 08:49   #3442
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Dziewczyny, dziś idę zakładać <boisię> Trzymajcie kciuki
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 08:58   #3443
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
A jakie zadanie ma ten wyciąg?
Zamknięcie zgryzu otwartego Tu ładna animacja http://www.youtube.com/watch?v=hwc2Y5_xBdo
No więc moje zadowolenie z wczoraj po nocy znikło, idę zjeść jakąś papkowatą zupę mleczną na śniadanie, boli bardziej niż po założeniu aparatu.

Katiusia pomyśl sobie że to początek drogi do pięknego uśmiechu Poza tym zakładanie to bułka z masłem, nic a nic się nie bój. Potem będzie gorzej że cię pocieszę
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2014-02-06 o 08:59
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 09:01   #3444
sara1988
Raczkowanie
 
Avatar sara1988
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 280
GG do sara1988
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Ja to się generalnie bardzo bałam tych przebarwionych gumek, ale jem wszystko i jakoś specjalnie nie zauważyłam różnicy, mimo buraczków, curry etc. Z czasem tylko lekko żółkną ale to jest nieuniknione, myślicie że to zależy od producenta czy cos?
Pewnie tak, rozni ortodonci maja od róznych producentów gumki, moje juz po dwoch tygodniach sie zrobiły zóltawe (chociaz nic barwiacego nie jadlam, za to pije dwie kawy dziennie) ale sos paprykowy od razu je załatwił na pomaranczowo:/

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Katiusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś idę zakładać <boisię> Trzymajcie kciuki
__________________
28.07.2012

Jest: 68
Cel: 58

Aparatka
Góra---> od 16.01.2014
sara1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 09:39   #3445
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Zamknięcie zgryzu otwartego Tu ładna animacja http://www.youtube.com/watch?v=hwc2Y5_xBdo
No więc moje zadowolenie z wczoraj po nocy znikło, idę zjeść jakąś papkowatą zupę mleczną na śniadanie, boli bardziej niż po założeniu aparatu.

Katiusia pomyśl sobie że to początek drogi do pięknego uśmiechu Poza tym zakładanie to bułka z masłem, nic a nic się nie bój. Potem będzie gorzej że cię pocieszę
Uuu to mnie pocieszyłaś Ogólnie to trochę się boję o moją jedynkę, bo na dole zęba ma dość zdarte szkliwo i jest słaba, chociaż wszyscy dentyści twierdzą, że jest okej, a ja się boję, że pod naporem aparatu może się złamać
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:43   #3446
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Zamknięcie zgryzu otwartego Tu ładna animacja http://www.youtube.com/watch?v=hwc2Y5_xBdo
taki wyciąg to musi być masakra
mój zgryz otwarty jest zamykany zupełnie inaczej tzn. kilkoma wyciągami
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:13   #3447
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
taki wyciąg to musi być masakra
mój zgryz otwarty jest zamykany zupełnie inaczej tzn. kilkoma wyciągami
To chyba zależy jaki masz rodzaj tego otwartego zgryzu, ja w porównaniu z tym filmikiem to mam krater pomiędzy jedynkami, może dlatego mam wyciągi "heavy" tak bardzo rozciągnięte między szczenami. Ciągnie jak jasny gwint ale noszę dzielnie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 17:48   #3448
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Zamknięcie zgryzu otwartego Tu ładna animacja http://www.youtube.com/watch?v=hwc2Y5_xBdo
No więc moje zadowolenie z wczoraj po nocy znikło, idę zjeść jakąś papkowatą zupę mleczną na śniadanie, boli bardziej niż po założeniu aparatu.

Katiusia pomyśl sobie że to początek drogi do pięknego uśmiechu Poza tym zakładanie to bułka z masłem, nic a nic się nie bój. Potem będzie gorzej że cię pocieszę
Jak sobię na to patrze, to myślę "co jeszcze mnie zaskoczy w ortodoncji" ... Niesamowite, że na wszystko mają sposoby



Sent from iPad
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 19:00   #3449
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

A mi z kolei przednie, gorne zeby zaslaniaja calkowicie dolne. Dodam ze powinnam z pol roku temu sciagnac juz aparat, ale zaczelam byc nieufna wzgledem mojego orto. Nie podoba mi sie efekt ktory niby jest juz koncowym.. dlatego chce sie udac do innego orto.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 19:10   #3450
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Jak sobię na to patrze, to myślę "co jeszcze mnie zaskoczy w ortodoncji" ... Niesamowite, że na wszystko mają sposoby



Sent from iPad
Lepsze to niż rwanie wszystkich piątek albo operacje brrr
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
A mi z kolei przednie, gorne zeby zaslaniaja calkowicie dolne. Dodam ze powinnam z pol roku temu sciagnac juz aparat, ale zaczelam byc nieufna wzgledem mojego orto. Nie podoba mi sie efekt ktory niby jest juz koncowym.. dlatego chce sie udac do innego orto.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
No jak pół roku temu powinnaś ściągnąć a wciąż masz tą wadę to chyba faktycznie nie jest najlepiej. Może pokaż fotki?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 15:18:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.