pissing - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-20, 18:26   #121
hypnose22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 452
Dot.: pissing

też chciałam popraktykować ostatnimi czasy, szczególnie, że tż szukał zaczepki i prowokował kiedy leżał już spacyfikowany na podłodze w łazience przyjełam odpowiednią pozycję i ...NIC. blokada psychiczna czy ki czort

Edytowane przez hypnose22
Czas edycji: 2013-08-20 o 18:29
hypnose22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 19:03   #122
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: pissing

Mozliwe, ze blokada. Trza sie rozluznic
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 19:42   #123
hypnose22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 452
Dot.: pissing

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mozliwe, ze blokada. Trza sie rozluznic
Akurat byłam po piwie i czułam, że mi się chce, nic z tego kucałam tak z 5 minut, w końcu z tych moich prób śmialiśmy się oboje

Edytowane przez hypnose22
Czas edycji: 2013-08-20 o 19:48
hypnose22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 11:03   #124
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: pissing

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Odkopuję
Od dawna o tym myślę, planuję, okazało się, że mój partner nie ma nic przeciwko.
Siusialiśmy już przy sobie, czasem jak sikam, np. na łonie przyrody, on wpycha mi penisa do buzi zbok
powiedziałam mu, że chciałabym spróbować w wannie albo pod prysznicem.
Oswajamy się z tym powolutku. Nie mogę od razu pozwolić, żeby na mnie nasikał, więc wczoraj, gdy piliśmy na łonie natury, poszliśmy w krzaki i... szczegółów nie opiszę, bo nie wszystkim to odpowiada.
No ale jak ktoś nie chce, niech nie czyta, nie?
Najpierw na ręce, on sikał, jak sprawdzałam, i miałam spoooory ubaw z ciekawości oblizałam palce - nie było tak strasznie, jak myślałam.
Potem zamieniliśmy się miejscami

Fajna zabawa. Na pewno będę chciała pójść na całość.
Nooo, super
Powoli, powoli, małymi kroczkami coraz dalej.
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 16:18   #125
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: pissing

Jak miałam 7 lat, to trafiłam na jakąś wzmiankę o urynoterapii Polecane było m.in. picie moczu, więc kiedyś pod prysznicem nasikałam do kubka i wypiłam Jestem zaprawiona w boju.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 16:23   #126
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: pissing

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Jak miałam 7 lat, to trafiłam na jakąś wzmiankę o urynoterapii Polecane było m.in. picie moczu, więc kiedyś pod prysznicem nasikałam do kubka i wypiłam Jestem zaprawiona w boju.
Kocham cie!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 01:42   #127
Nancy3320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 77
Dot.: zboczenie czy norma?

A dla mnie "pissing",to nie patrzenie na to jak partner/partnerka sika,tylko wykorzystywanie tego w gierkacvh erotycznych. Wpisz sobie nawet w wyszukiwarkę internetową ,to zobaczysz co wyskoczy,jak wpiszesz hasło "pissing"
Nancy3320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 12:55   #128
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: zboczenie czy norma?

Cytat:
Napisane przez Nancy3320 Pokaż wiadomość
A dla mnie "pissing",to nie patrzenie na to jak partner/partnerka sika,tylko wykorzystywanie tego w gierkacvh erotycznych. Wpisz sobie nawet w wyszukiwarkę internetową ,to zobaczysz co wyskoczy,jak wpiszesz hasło "pissing"
To do kogo?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:02   #129
Nancy3320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 77
Dot.: zboczenie czy norma?

Nie ogarniam jeszcze wizażu,i dopisałam się do tytułu wątku
Nancy3320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:05   #130
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: pissing

aha no chyba wiemy, co to pissing
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:31   #131
Nancy3320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 77
Dot.: pissing

Cieszę się,że wiecie
Nancy3320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 23:49   #132
meg67
Raczkowanie
 
Avatar meg67
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 50
Dot.: pissing

Ja z moim byłym chłopakiem często patrzyliśmy jak sikamy i to bylo podniecające szczególnie na łonie natury
Niestety obecny chłopak, jak chce sikac to szybko ucieka do WC i sie zamyka :/ popatrzyłabym
Ale chyba narazie nie mam na to szans, raz otworzył drzwi do łazienki, kiedy ja robiłam siusiu ale szybko zamknął, jak by sie przestraszył. Ogólnie jest chętny na eksperymenty w łóżku itp. Myślicie że kiedys zgodzi się chociażby na podglądanie??
meg67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 19:26   #133
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: pissing

Myślę, że autorce tematu nie chodziło o: "chodzimy razem robić siku", tylko o udział moczu w seksie. Oczywiście mogę się mylić, ale taka jest moja interpretacja pytania.

Co do mnie, to czasem zdarzy się, że partner na mnie prosto mówiąc nasika, na cycki czy też tyłek, ale tylko pod prysznicem. Oczywiście wiąże się to bezpośrednio z jego dominacją. Jak na razie nie jestem przekonana to sikania na twarz czy też do buzi.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 03:38   #134
Michaeeel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Jak jej powiedziec ze kreci mnie pissing? ;]

Hmmm... więc tak mam taki problem, jestem z dziewczyną i w ogole zycie seksualne jest cudowne, kochamy się, w łozku raczej nie mamy przed soba zadnych tajemnic... no oprocz wlasnie takiej jednej brzydkiej i perwersyjnej ktora mam ja... nie tylko wstydze sie jej o tym powiedziec i poprosic ale i w ogole wsytdze sie ze mnie to kreci i podnieca Prawda jest taka ze chodzi mi tu o pissing i ze to moj najwiekszy fetysz i bardzo chcialbym go kiedys hmm wyprobowac to taka moja fantazja mimo ze sam myslac o tym czuje sie jak jakis totalny zboczeniec i po@#%b... moze ze mna naprawde jest zle? Moze powinienem to zachowac dla siebie i nigdy jej o tym nie mowic?... A jezeli jednak sprobowac to jak to tak bardzo delikatnie zrobic? Jezeli chodzi o spodziewana jej reakcje to mysle ze nie bedzie raczej zadowolona, boje sie wlasciwie tego najbardziej ze ja obrzydze i w ogole bedzie miala do mnie przez to jakis wstret pozniej przez samo to ze jej o tym powiem albo cos jeszcze gorszego... prosze tylko o wyrozumialosc w odpowiedziach, o nie trollowanie i wziecie tego na powaznie... przyznam sie ze piszac to czuje sie jak totalny głupek... w sumie to ze mnie to kreci tez jest glupie... chyba...

---------- Dopisano o 04:38 ---------- Poprzedni post napisano o 04:32 ----------

ps. Czy kobiete w ogole moze krecic cos takiego? czy to raczej tylko faceci sa tacy powaleni? :p

Edytowane przez Michaeeel
Czas edycji: 2014-04-27 o 04:09
Michaeeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 07:16   #135
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Jak jej powiedziec ze kreci mnie pissing? ;]

Dla mnie to obrzydliwe i gdyby moj TZ powiedzial mi o tym, to bym byla w szoku
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 09:00   #136
oanuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jak jej powiedziec ze kreci mnie pissing? ;]

Dla mnie tez
Ale napewno istnieja kobiety ktore to lubia i akceptuja. Lepiej porozmawiaj cos w stylu luzna rozmowa i nie tylko o tym. Zapytaj czy ma jakies fantazje których nie spelniliscie. Bo jest wiele riznych stylów kochania i jakos ukradkiem wtrąc oo tym z 2 zdania i zobaczysz jej reakcje. Moze ona tez to lubi i boi sie o tym powiedziec i bedziecie się tak ukrywać do konca zycia...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aniołek 20.03.2014[*]
oanuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 10:08   #137
chloe89
Raczkowanie
 
Avatar chloe89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 69
Dot.: Jak jej powiedziec ze kreci mnie pissing? ;]

Cytat:
Napisane przez Michaeeel Pokaż wiadomość
Hmmm... więc tak mam taki problem, jestem z dziewczyną i w ogole zycie seksualne jest cudowne, kochamy się, w łozku raczej nie mamy przed soba zadnych tajemnic... no oprocz wlasnie takiej jednej brzydkiej i perwersyjnej ktora mam ja... nie tylko wstydze sie jej o tym powiedziec i poprosic ale i w ogole wsytdze sie ze mnie to kreci i podnieca Prawda jest taka ze chodzi mi tu o pissing i ze to moj najwiekszy fetysz i bardzo chcialbym go kiedys hmm wyprobowac to taka moja fantazja mimo ze sam myslac o tym czuje sie jak jakis totalny zboczeniec i po@#%b... moze ze mna naprawde jest zle? Moze powinienem to zachowac dla siebie i nigdy jej o tym nie mowic?... A jezeli jednak sprobowac to jak to tak bardzo delikatnie zrobic? Jezeli chodzi o spodziewana jej reakcje to mysle ze nie bedzie raczej zadowolona, boje sie wlasciwie tego najbardziej ze ja obrzydze i w ogole bedzie miala do mnie przez to jakis wstret pozniej przez samo to ze jej o tym powiem albo cos jeszcze gorszego... prosze tylko o wyrozumialosc w odpowiedziach, o nie trollowanie i wziecie tego na powaznie... przyznam sie ze piszac to czuje sie jak totalny głupek... w sumie to ze mnie to kreci tez jest glupie... chyba...

---------- Dopisano o 04:38 ---------- Poprzedni post napisano o 04:32 ----------

ps. Czy kobiete w ogole moze krecic cos takiego? czy to raczej tylko faceci sa tacy powaleni? :p
Jeśli się dobrze rozumiecie, to nie powinno być problemu. Warto powiedzieć, bo może akurat się zgodzi. Co prawda masz niewielkie szanse na to, że jest to również jej ukryty fetysz (nie sądzę, żeby wiele kobiet to kręciło), ale może się zgodzi na podjęcie próby i przekonanie się, czy jej to przeszkadza czy nie Tylko jeśli od razu odmówi, to nie naciskaj - może pierwsza reakcja będzie negatywna, ale po przemyśleniu sama poruszy temat ponownie.
chloe89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 10:43   #138
doris0303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 81
Dot.: Jak jej powiedziec ze kreci mnie pissing? ;]

Ja bym zapytała nie wprost... Np. " ostatni oczytałem jakąś książkę i było coś o pissingu , co o tym myślisz ? " Wtedy poznasz jej zdanie, jeśli od razu powie ,że to obrzydliwe to można powiedzieć coś w stylu- "zaciekawiło mnie to ", ale jak już naprawdę to skrytykuje to sobie daruj.
doris0303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 10:55   #139
oanuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jak jej powiedziec ze kreci mnie pissing? ;]

Cytat:
Napisane przez doris0303 Pokaż wiadomość
Ja bym zapytała nie wprost... Np. " ostatni oczytałem jakąś książkę i było coś o pissingu , co o tym myślisz ? " Wtedy poznasz jej zdanie, jeśli od razu powie ,że to obrzydliwe to można powiedzieć coś w stylu- "zaciekawiło mnie to ", ale jak już naprawdę to skrytykuje to sobie daruj.
Dokladnie tak..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aniołek 20.03.2014[*]
oanuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:40   #140
Michaeeel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: pissing

Jakos niezbedne do szczescia mi to nie jest przyznam... Dziekuje dziewczyny za odpowiedz i ze zostalo to w miare przyjete normalnie, strasznie sie wstydze swojej hmmm... dewiacji... Moze by mi to nie sprawialo tyle problemow z powiedzeniem jej o tym gdybysmy byli ze soba dluzej, bo razem jestesmy dopiero od 3 miesiecy... ale niedlugo sa moje urodziny i kuuuurcze, wiekszego spelnienia moich marzen niz siusiajaca na mnie moja kochana, albo chociaz wybranie sie z nia do lazienki to bym chyba nie mogl dostac Chyba jakos jej wtedy powiem... ale tez z drugiej strony nie chce tez zeby to wygladalo tak ze "sa moje urodziny wiec zrobisz wszytko czego zechce" nie chce byc jakos samolubny ani do niczego jej przymuszac... wprost chyba tez nie chcialbym jej mowic jakos raczej szulabym do tego tematu delikatnego wprowadzenia... Normalnie tez bym sie jej o tym nie bal tak powiedziec ale np ona mi powiedziala ze boi sie swojego orgazmu, ze bedzie krzyczec i ze pobudzi sasiadow xD ale przedewszystkim ze dostanie ona ejakulacji np podczas gdy ja jej bym robil cunnilingus, i ze by sie z tym czula strasznie... w ogole nie pozwala mi do tego doprowadzic i kaze mi przerywac w najlepszym momencie, co tez jest dla mnie czyms dziwnym i niezbyt fajnym bo bardzo chcialbym widziec i czuc jej apogeum rozkoszy ^^... stad moja blokada... w sumie jak tak teraz sobie pomysle... to chyba najpierw powinnismy przebrnac przez ten jej lek przed wlasnym orgazmem a dopiero pozniej probowac rozmawiac o roznym... eksperymentowaniu... ^^

Edytowane przez Michaeeel
Czas edycji: 2014-04-27 o 12:45
Michaeeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 17:54   #141
ProstoZMostu
Raczkowanie
 
Avatar ProstoZMostu
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 84
Dot.: pissing

jezeli chcesz sprobowac ja zapytac to pokieruj rozmowa tak, zeby zeszlo "zartobliwie" na ten temat i zapytaj wtedy co by o tym myslala, np pod prysznicem, watpie ze komus sie spodoba lanie w lozku, ale pod prysznicem calkiem spoko
ProstoZMostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 22:14   #142
SmialyPrawiczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 193
Dot.: pissing

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=812231
SmialyPrawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 23:14:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.