Poszukuje fotografa!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 16:39   #1
paulucha3333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 83

Poszukuje fotografa!!!


Witam wszystkich a wiec jak w tytule poszukuje fotografa na weselemialam juz wybranego,ale niestety okazalo sie ze termin na 2012r ma juz zajety a wydawalo mi sie ze mam jeszcze tyle czasu!!!Na dodatek okazalo sie ze Ci bardziej znani spisuja juz umowy na 2012 r wiec musze cos wybrac jesli zalezy mi naprawde na ladnych zdjeciach!A wiec prosze o wszystkie sugestie byc moze ktos z WAS mial stycznosc z kims kogo warto polecic!!!Jestem z Kalisza wiec fotograf moze byc z ŁODZI z POZNANIA WROCLAWIA a nawet taki ktory oferuje swoje uslugi w calej Polsce

Edytowane przez paulucha3333
Czas edycji: 2010-09-18 o 19:13
paulucha3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:25   #2
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Poszukuje fotografa!!!

hej , a jakie fundusze mozesz przeznaczyc na zdjecia ??
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:33   #3
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Poszukuje fotografa!!!

Cytat:
Napisane przez paulucha3333 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich a wiec jak w tytule poszukuje fotografa na weselemialam juz wybranego,ale niestety okazalo sie ze termin na 2012r ma juz zajety a wydawalo mi sie ze mam jeszcze tyle czasu!!!Na dodatek okazalo sie ze Ci bardziej znani spisuja juz umowy na 2012 r wiec musze cos wybrac jesli zalezy mi naprawde na ladnych zdjeciach!A wiec prosze o wszystkie sugestie byc moze ktos z WAS mial stycznosc z kims kogo warto polecic!!!Jestem z Kalisza wiec fotograf moze byc z ŁODZI z POZNANIA WROCLAWIA a nawet taki ktory oferuje swoje uslugi w calej Polsce
Napisz o jaki termin chodzi , będzie łatwiej
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:14   #4
kamcia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Poszukuje fotografa!!!

hej ja mam ślub 7.05.2010 i już mam wiele rzeczy załatwionych ja wybrałam chłopaka którego poznałam na targach ślubnych w zeszłym roku nazywa sie łukasz szczygielski oglądałam jego fotki i wydaje mi się że będę z niego zadowolona zespół mam z mójczy nazywają sie novi a sale w niwach daleszyckich
kamcia1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:09   #5
nairini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Poszukuje fotografa!!!

Miałam fajnego fotografa w ubiegłym roku. Z Wrocławia. Z ważnych rzeczy, które dla mnie przynajmniej były istotne:
1) sama wybrałam datę i miejsce sesji poślubnej (ja, bo przecież drugie "pół" nie miało tu nic do gadania ) - sama również proponowałam ujęcia, które wydawały mi się dobre i wyszło super (choć i on miał pełno niesztampowych i dobrych pomysłów)
2) gość przyjechał po nas, wsadził w samochód, zawiózł, sfotografował i odwiózł do domu (wszystko w ramach usługi)
3) mogłam sama wybrać, które zdjęcia chcę mieć w albumie, wybierałam też wersje kolorystyczne, a reszta zdjęć na płytce
4) bardzo ważne - zdjęcia po pełnej obróbce - suknia śnieżnobiała, a twarz jak pupa niemowlaka... nawet małżonek, choć nieupudrowany, wyszedł pięknie
No i generalnie byłam bardzo zadowolona, cena też w granicach zdrowego rozsądku.
Zdjęcia tu: www.jaroslawnowak.pl (moje też tam są ). Na stronie od razu cennik.

Pozdrawiam serdecznie - życzę Ci super ślubu i cudownych zdjęć w albumie!
nairini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 09:53   #6
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Poszukuje fotografa!!!

Cytat:
Napisane przez przemyslawsz Pokaż wiadomość
Jeżeli jeszcze poszukujesz fotografa polecam www.spam
Tu kolego reklama jest płatna - dostaniesz bana
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-03-28 o 10:47
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 23:05   #7
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Poszukuje fotografa!!!

ja polecam tomka kurzydlaka /z Łodzi, ale działa na terenie całej Polski/. aktualnie dostał po naszym ślubie jakąś międzynarodową nagrodę fotografów ślubnych, więc ceny mogły skoczyć wzwyż. facet miły, na ślubie niewidzialny, mieliśmy też sesję, wyszła super. jedno zdjęcie powiększyliśmy i mamy w formie obrazu na ścianie.
na I miejscu polecam jednak Lewanowiczów - małżeństwo, które działa wspólnie, więc zdjęcia są w różnych ujęciach. przesympatyczni, robią foto książki w skórzanej oprawie, więc zupełnie nowoczesna forma albumu zdjęciowego i mają naprawdę nowatorskie, szalone pomysły. ich prace są naprawdę artystyczne, z duszą. album rozpoczyna zdjęcie pm w wałkach, potem krzątanina przy ubieraniu, wiele zdjęć czarno-białych oraz takich postarzanych, a wszystko zebrane w jednym albumie. bajka! warto wydać większe pieniądze na fotografa, bo pamiątka zostaje na długo. albumy można obejrzeć na ich stronach internetowych.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 19:24   #8
ChocolatePuma
Raczkowanie
 
Avatar ChocolatePuma
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 83
Dot.: Poszukuje fotografa!!!

Polecam Panią Sylwię z wedding studios z Warszawy, była na slubie w radomiu, wiec chyba dojazdza tez gdzie indziej przede wszystkim super kontakt, zdjęcia mi sie tez bardzoo podobały
widziałam tez zdjecia pana roberta Wróbeskiego, ale nie poznałam osobiście, fotki b. ładne.
Aaaaa no i oczywiście Wasylewscy - ale sa piekelnie drodzy
Najważniejsze aby podobał Ci sie styl fotografa - każdy ma inny.
Powodzenia
ChocolatePuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.