second hand - porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-11, 11:35   #1
wazelina_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2

second hand - porady


Hej dziewczyny 😊 chciałabym się poradzić bardziej doświadczonych w temacie sklepu z odzieżą używaną. Planuję otworzyć swój sklep, jednak nie wiem na ten temat wszystkiego. Liczę na pomoc a nie totalną krytykę😊

Jak wygląda sprawa dofinansowania? Trudno je dostać? Czy towar bierzecie od jednej hurtowni czy macie ich kilka? Jakich dostawców polecacie? Ja obecnie jestem na etapie poszukiwania hurtowni, jednak boję się kupić towar od hurtowni o której nic nie wiem

Może macie jakies rady ☺chętnie posłucham 😊

Dziękuję ☺
wazelina_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:33   #2
lethality
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Dot.: second hand - porady

Cytat:
Napisane przez wazelina_11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny �� chciałabym się poradzić bardziej doświadczonych w temacie sklepu z odzieżą używaną. Planuję otworzyć swój sklep, jednak nie wiem na ten temat wszystkiego. Liczę na pomoc a nie totalną krytykę��

Jak wygląda sprawa dofinansowania? Trudno je dostać? Czy towar bierzecie od jednej hurtowni czy macie ich kilka? Jakich dostawców polecacie? Ja obecnie jestem na etapie poszukiwania hurtowni, jednak boję się kupić towar od hurtowni o której nic nie wiem

Może macie jakies rady ☺chętnie posłucham ��

Dziękuję ☺
Hej ja właśnie otwieram second hand online xxx, (nawet napisałam tu o tym posta kilka dni temu ) czyli nie wynajmuję pod to żadnego lokalu, prowadzę sklep z domu.
Z dofinansowania na tę chwilę nie korzystam, kupiłam pierwsze ubrania za oszczędności. Co do hurtowni to podstawowa wskazówka jest taka, żeby znaleźć w opisie hurtowni, że mają doświadczenie, są uczciwi i wysyłają dokładnie to, co zamawiasz - może to brzmieć jak pic na wodę, ale jak ktoś tak pisze to przeważnie tak jest. I na pierwszy raz warto też po prostu do tej hurtowni pojechać, zobaczyć jak te worki wyglądają, co jest mniej więcej w środku i jacy ludzie to prowadzą
możesz tez poczytac istniejące juz wątki na ten temat, ja się przekopywałam pewnie ze 2 miesiące przez cały internet żeby wszystko wyczytać powodzenia

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-22 o 17:36 Powód: Reklama.
lethality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:17   #3
wazelina_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: second hand - porady

Cytat:
Napisane przez lethality Pokaż wiadomość
Hej ja właśnie otwieram second hand online xxx, (nawet napisałam tu o tym posta kilka dni temu ) czyli nie wynajmuję pod to żadnego lokalu, prowadzę sklep z domu.
Z dofinansowania na tę chwilę nie korzystam, kupiłam pierwsze ubrania za oszczędności. Co do hurtowni to podstawowa wskazówka jest taka, żeby znaleźć w opisie hurtowni, że mają doświadczenie, są uczciwi i wysyłają dokładnie to, co zamawiasz - może to brzmieć jak pic na wodę, ale jak ktoś tak pisze to przeważnie tak jest. I na pierwszy raz warto też po prostu do tej hurtowni pojechać, zobaczyć jak te worki wyglądają, co jest mniej więcej w środku i jacy ludzie to prowadzą
możesz tez poczytac istniejące juz wątki na ten temat, ja się przekopywałam pewnie ze 2 miesiące przez cały internet żeby wszystko wyczytać powodzenia
dzieki za podpowiedz kazda sie dla mnie liczy!
ja powaznie mysle o dofinansowaniu, bo jednak zawsze lepiej na poczatek
mam oszczednosci zeby wystartowac i bez tego, ale wiadomo, ze kazdy grosz wiecej sie przyda Przeszukalam juz chyba wszystkie mozliwe fora, strony, naczytalam sie itd. ale nadal czuje niedosyt informacji
wiem, ze zadna z Was nie poda mi kontaktu do swojej hurtowni, bo wiadomo - konkurencja, ale jednak licze na male podpowiedzi

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-22 o 17:36 Powód: Reklama w cytacie.
wazelina_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 15:20   #4
ankko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Dot.: second hand - porady

Trzymam kciuki za powowdzenie biznesu.
ankko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 09:32   #5
chic93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: second hand - porady

wazelina_11 Jestem na tym samym etapie co Ty, także staram się o dofinansowanie Powiedz skąd jesteś może popiszemy priv ?
chic93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-08 10:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.