W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 10:55   #1
pollypolly217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: żagań
Wiadomości: 9

W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?


Hej! Jak w nagłówku chciałabym związać swoje życie z tatuażami i piercingiem bo wiem ze to lubię i bez tego nie ma to dla mnie sensu... Wiem ze u tatuazysty , stylisty czy piercingerki takie żeby nie są problemem a nawet są mile widziane, macie jakieś inne pomysły.??
pollypolly217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 17:33   #2
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?

Radziłabym jednak najpierw wybrać zawód, zdobyć pracę a dopiero później się tatuować w widocznych miejscach. Dużo trudniej znaleźć pracę niż zrobić tatuaż.

Póki co ogranicz się do tatuaży w niewidocznych miejscach.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 17:57   #3
pollypolly217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: żagań
Wiadomości: 9
Dot.: W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Radziłabym jednak najpierw wybrać zawód, zdobyć pracę a dopiero później się tatuować w widocznych miejscach. Dużo trudniej znaleźć pracę niż zrobić tatuaż.

Póki co ogranicz się do tatuaży w niewidocznych miejscach.
Nie wiem w jakim kierunku chce iść , wiec jeśli jakiś zawod by mi odpowiadał to wolalabym się nie ograniczac bo nie mam takiego zamiaru i nie będę robić czegoś czego nie chce tylko dla tego żeby się dopasować do innych
pollypolly217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 18:07   #4
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?

Cytat:
Napisane przez pollypolly217 Pokaż wiadomość
Nie wiem w jakim kierunku chce iść , wiec jeśli jakiś zawod by mi odpowiadał to wolalabym się nie ograniczac bo nie mam takiego zamiaru i nie będę robić czegoś czego nie chce tylko dla tego żeby się dopasować do innych

I właśnie dlatego nie warto sobie robić pod górkę.Bo nie masz sprecyzowanych planów i nie wiesz czy kiedyś nie będziesz chciała robić w życiu czegoś w czym widoczne tatuaże przeszkadzają.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 18:09   #5
pollypolly217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: żagań
Wiadomości: 9
Dot.: W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
I właśnie dlatego nie warto sobie robić pod górkę.Bo nie masz sprecyzowanych planów i nie wiesz czy kiedyś nie będziesz chciała robić w życiu czegoś w czym widoczne tatuaże przeszkadzają.
Właśnie chodzi mi o to, ze na pewno nie pójdę do pracy gdzieś gdzie będę miała takie ograniczenia i narzucenia, nie chce ukrywać tatuazy .
pollypolly217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 18:22   #6
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?

No to co za problem, rób tatuaże a później się zastanawiaj. Jak i tak wiesz że "nie pójdziesz".

Wybieranie zawodu, czegoś co będziesz robić przez kilkadziesiąt lat swojego życia tylko na podstawie tego czy można mieć tatuaże czy nie - to lekkomyślność.

Pomijając fakt że w dzisiejszych czadach człowiek bywa zmuszony do zmiany zawodu.

Szkoda sobie zamykać drogę do różnych prac i dziedzin tylko z powodu tatuaży, ale rób jak uważasz.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 19:17   #7
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?

chcesz zarabiać na robieniu sobie tatuażu i piercingu? Nie ma takiego zawodu ;D

moja kierowniczka ma tatuaże w widocznym miejscu, jak widać takie rzeczy zależa tylko od firmy
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 19:41   #8
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
moja kierowniczka ma tatuaże w widocznym miejscu, jak widać takie rzeczy zależa tylko od firmy
Głównie od branży i od pracodawcy. Ale w większości stanowisk związanych z bezpośrednią obsługą klienta jednak pracodawcy wolą osoby bez widocznych tatuaży. Chociaż są odstępstwa, wiadomo.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 09:05   #9
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?

Tutaj masz analogiczny wątek na forum, poczytaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post26937942
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32346632

Znam wiele osób, które mają tatuaże i pracują w różnych branżach i na różnych stanowiskach. Narzeczona kuzyna pracuje w domu starców i ma wydziarane całe przedramię i nikt nie robi z tego problemu.
Wszystko zależy od wielu czynników i nikt nie da Ci jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, które zadałaś
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2016-02-22 o 09:10 Powód: dodano drugi link
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 05:29   #10
Qfelicjanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 32
Dot.: W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?

Przede wszystkim to jak u mnie - mam wydzierganą całą nogę jeszcze kilka lat temu i było to ogromne tabu w otoczeniu, ale za sprawą mody na te.....nie pamiętam, tych co są tacy "inni" a wszyscy wyglądają tak samo i mają teraz tatuaże tylko w widocznych miejscach moda się zmienia więc i rynek pracy będzie inaczej reagował moim zdaniem nie ma co się przejmować takimi rzeczami zwłaszcza, że sama pracuję we własnej firmie prowadzonej przez neta i jest to też wyjście awaryjne w razie czego kilka wyborów z oferty esprzedaży i tanim kosztem można założyć własny sklep i nie działać pod dyktando buca pod krawatem
Qfelicjanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 05:44   #11
pollypolly217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: żagań
Wiadomości: 9
Dot.: W jakich zawodach tatuaze i kolczyki nie robia problemów?

Cytat:
Napisane przez Qfelicjanka Pokaż wiadomość
Przede wszystkim to jak u mnie - mam wydzierganą całą nogę jeszcze kilka lat temu i było to ogromne tabu w otoczeniu, ale za sprawą mody na te.....nie pamiętam, tych co są tacy "inni" a wszyscy wyglądają tak samo i mają teraz tatuaże tylko w widocznych miejscach moda się zmienia więc i rynek pracy będzie inaczej reagował moim zdaniem nie ma co się przejmować takimi rzeczami zwłaszcza, że sama pracuję we własnej firmie prowadzonej przez neta i jest to też wyjście awaryjne w razie czego kilka wyborów z oferty esprzedaży i tanim kosztem można założyć własny sklep i nie działać pod dyktando buca pod krawatem
Dziękuje za podwopowiedz , na pewno się przyda
pollypolly217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-23 06:44:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.