bikini plażowe firmy QUELLE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-01, 12:42   #1
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631

bikini plażowe firmy QUELLE


holla holla

mam w planach zakup stroju plażowego.
wypatrzylam podobajace mi sie na stronie quelle. kosztuja nieduzo, sa wg mnie ladne i mysle ze beda odpowiednie na moj (niestety) duzy biust (miseczka c/d).

co myslicie o tych?
zamawialyscie kiedys stroje z quelle? jak wspominacie?
bylam juz w paru sklepach, ale nic nie znalazlam; troche boje sie zamawiac przez internet, choc mysle ze wszystko byloby ok. staniki sa miekkie, nieusztywniane, wiec beda gladko lezec na piersiach.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 13:03   #2
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Ja nic jeszcze nie zamawiałam przez internet (o sory kiedyś kalendarz - ale to nie ubranie... ) i jakoś nie umiem się przełamać bo nigdy nie wiadomo czy wszystko będzie tak ładnie leżeć jak na zdjęciu.
Stroje ze zdjęc są bardzooo ładne szczególnie ten drugi (zakochałam się w brązach). Jednak polecam Ci spróbować poszukać jeszcze w jakiś sklepach, zawsze można tam przymierzyć zobaczyć materiał z którego są wykonane itp. Sama szukam właśnie i jeszcze nic ciekawego dla siebie nie znalazłam..ale licze że mi się poszczęści
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 13:29   #3
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Jeżeli chodzi o mnie to byłam troszkę niezadowolona z ciuszków z Bonprix, natomiast z Quelle jeszcze nic nigdy nie zamawiałam, chociaż koleżanka z pracy mówi, że Quelle jest dużo lepsze (dużo lepsze jakościowo ciuszki), zamawia bardzo często i zawsze jest bardzo zadowolona. Wybór należy już do Ciebie .
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:08   #4
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Cytat:
Napisane przez deb
Ja nic jeszcze nie zamawiałam przez internet (o sory kiedyś kalendarz - ale to nie ubranie... ) i jakoś nie umiem się przełamać bo nigdy nie wiadomo czy wszystko będzie tak ładnie leżeć jak na zdjęciu.
Stroje ze zdjęc są bardzooo ładne szczególnie ten drugi (zakochałam się w brązach). Jednak polecam Ci spróbować poszukać jeszcze w jakiś sklepach, zawsze można tam przymierzyć zobaczyć materiał z którego są wykonane itp. Sama szukam właśnie i jeszcze nic ciekawego dla siebie nie znalazłam..ale licze że mi się poszczęści
hm, on nie jest brazowy. to czern ze zlotym paskiem na majtasach.
ten turkusowy podoba mi sie najmniej.
czarny jest bardzo ladny, ale stanik nie ma fiszbinow, choc wyglada na dosc dobrze trzymajacy biust.
najbardziej przypadl mi do gustu ten brazowy, ale material wyglada na przeswitujacy, albo tylko mi sie wydaje...
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:11   #5
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Cytat:
Napisane przez Małgorzata41
Jeżeli chodzi o mnie to byłam troszkę niezadowolona z ciuszków z Bonprix, natomiast z Quelle jeszcze nic nigdy nie zamawiałam, chociaż koleżanka z pracy mówi, że Quelle jest dużo lepsze (dużo lepsze jakościowo ciuszki), zamawia bardzo często i zawsze jest bardzo zadowolona. Wybór należy już do Ciebie .
a zamawiala stroje kapielowe? moglabys sie zapytac?
troche sie boje tej rozmiarowki, ze bedzie albo za maly albo za duzy.
ceny sa zachecajace, nawet bardzo.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:26   #6
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Cytat:
Napisane przez dore
a zamawiala stroje kapielowe? moglabys sie zapytac?
troche sie boje tej rozmiarowki, ze bedzie albo za maly albo za duzy.
ceny sa zachecajace, nawet bardzo.
Oczywiście, że zapytam. Ale na odpowiedź będziesz musiała zaczekać do jutra.
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 14:31   #7
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Cytat:
Napisane przez Małgorzata41
Oczywiście, że zapytam. Ale na odpowiedź będziesz musiała zaczekać do jutra.
Dziekuje. Pewnie ze poczekam do jutra, az tak bardzo mi sie nie spieszy.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 14:36   #8
laurravie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 27
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

moja koleżanka zamówiła już 3 bikini w Quelle i jest b. zadowolona, ale jednen z nich z katalogu neckermanna - jesli nie masz katalogu to wejdz na stronke www.neckermann.com.pl, te marke rowniez prowadzi quelle
laurravie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 21:53   #9
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Cytat:
Napisane przez laurravie
moja koleżanka zamówiła już 3 bikini w Quelle i jest b. zadowolona, ale jednen z nich z katalogu neckermanna - jesli nie masz katalogu to wejdz na stronke www.neckermann.com.pl, te marke rowniez prowadzi quelle
bylam na stronie neckermanna, tam jest mniejszy wybor niz na stronie quelle a i nic co by mnie zainteresowalo nie znalazlam.
a moze wiesz jak bylo z rozmiarami? kolezanka zamawiala taki sam rozmiar jaki nosi ciuchy? moze wiekszy albo mniejszy?
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 12:44   #10
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Cytat:
Napisane przez dore
Dziekuje. Pewnie ze poczekam do jutra, az tak bardzo mi sie nie spieszy.
Witam ponownie Dore . Koleżanka zamawiała kostium kąpielowy w ubiegłym roku, jest z niego bardzo zadowolona, nic się z nim nie stało mimo ciągłych kąpieli w morzu i wielokrotnego prania. Powiedziała, że jest w stanie z czystym sumieniem polecić ciuszki z Quella, ale najlepiej abyś decyzję podjęła sama, rozważając każde "za" i "przeciw". Podobnie jak w bonprix tak i w quelle, zakupioną rzecz można zwrócić na własny koszt, a więc w zasadzie nic nie ryzykujesz, jak nie będzie Ci odpowiadał odeślesz . Pozdrawiam .
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 14:19   #11
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Ja mam z tej firmy bluzeczke i jestem bardzo zadowolona niec sie z nia nie dzieje a cena tez była nie wygórowana co do strojów nie zamawialam nigdy ale tez czarny bardzo mi sie podoba
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 18:02   #12
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

dziekuje Małgorzata41.
bede musiala sie glebiej zastanowic ktory rozmiar zamowic.
z tym zwracaniem - wolalabym tego uniknac, przesylka kosztuje 12,50. jezeli nie pasowalby mi stroj musialabym go wyslac do nich na wlasny koszt i do paczki wrzucic pieniazki na ponowne wyslanie do mnie.

aga21087, tobie tez dziekuje za odpowiedz.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:10   #13
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

a ja chcialabym zamowic internetowo katalog, ktory jak wiadomo jest za free, ale czy bede musiala placic koszty przesylki? czy po prostu przyjdzie mi przesylka i to wszystko?
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:40   #14
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Cytat:
Napisane przez dore
a ja chcialabym zamowic internetowo katalog, ktory jak wiadomo jest za free, ale czy bede musiala placic koszty przesylki? czy po prostu przyjdzie mi przesylka i to wszystko?
Dostaniesz katalog i nic nie będziesz musiała za niego płacić, mało tego będziesz dostawała go regularnie na każdy sezon .
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:51   #15
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Cytat:
Napisane przez Małgorzata41
Dostaniesz katalog i nic nie będziesz musiała za niego płacić, mało tego będziesz dostawała go regularnie na każdy sezon .
OK, ponownie dziekuje za odpowiedz

znalazlam jeszcze jeden stroj i ten najbardziej ze wszystkich mi sie podoba, pewnie go zamowie.

http://www.quelle-international.com/...zc2lvbj0yMjEyZ
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 14:49   #16
laurravie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 27
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

już wiem jakie rozmiary zamawiala moja kolezanka. ona nosi 38, a stroje zamowila 36, bo równiez do strojów kąpielowych konieczna jest w Quelle ta zasada, że zamawia sie o rozmiar mniejsze niz sie nosi
laurravie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 15:59   #17
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Triumph, Feba, Atlantc, La Senza ... mega dużo jest firm . Ja zauważyłam (bez urazy oczywiście), że te ubrania z bonprix czy Quelle są stosunkowo drogie w stosunku do ich jakości. Być może to tylko moje odczucie a moze zależy jak się trafi. Dodam, że ja oglądałam rzeczy zamówione przez mamę mojej koleżanki (między innymi był to kostium i jakaś sukienka).
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 17:18   #18
Małgorzata41
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzata41
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Dot.: bikini plażowe firmy QUELLE

Cytat:
Napisane przez besciara
Triumph, Feba, Atlantc, La Senza ... mega dużo jest firm . Ja zauważyłam (bez urazy oczywiście), że te ubrania z bonprix czy Quelle są stosunkowo drogie w stosunku do ich jakości. Być może to tylko moje odczucie a moze zależy jak się trafi. Dodam, że ja oglądałam rzeczy zamówione przez mamę mojej koleżanki (między innymi był to kostium i jakaś sukienka).
Besciara masz rację 100 % w przypadku bonprixa . Zamawiałam kilka razy i za każdym razem byłam zawiedziona, no niestety nie tego się spodziewałam za tę cenę . Kuzynka zamówiła sobie bluzeczkę, która w katalogu opisana była jako "fason obcisły", hmmmmm jak ją w niej zobaczyłam wyglądałam mniej więcej tak: ......... i postawiłam sobie cel: znalezienia owego miejsca lecz po upłynięciu określonego czasu niestety kompletnie nic takiego nie znalazłam .
Jeżeli chodzi natomiast o quelle to nie zamawiałam nic, ale koleżanka z pracy zamawia bardzo dużo i szczerze Ci napiszę, że wizualnie ładnie wyglądają te ciuszki, jakość z jej opowieści też jest dobra i zawsze mówi, że szczerze może polecić tę firmę.
Pozdrawiam.
Małgorzata41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.