Znalazłam sposób na tłustą cerę!! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-11, 10:08   #481
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Posmarowałam się już tym na noc. Nałożyłam oliwkę wacikiem, ale zastanawiam się ile tego na buzię dać żeby był efekt ?
-to ma być jakaś konkretna warstwa tak aby z daleka (no prawie, powiedzmy, że lekko ponad PRZECIĘTNIE) było widać;
-ja nałożyłam chyba tego mniej niż podałam wyżej, czyli tyle że po przyłożeniu palca widać odbicie, że coś tam na twarzy mam

?
Możesz nakładać tego ile chcesz ja nakladam to po prostu palcami na twarz i wklepuje, nie patrze na ilość, mam tego tyle ze świece sie bardzo po czasie troche sie wchlonie a reszte odciskam na chusteczce i tyle



Cytat:
Napisane przez amelle Pokaż wiadomość
moze to glupie pytanie ale mam za mocny krem i czy ta oliwka mozna posmarowac skore zamiast kremem? pozdrawiam )
Amelle mozesz na noc zamiast kremu świetnie nawilża i ujednolica cere
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:46   #482
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Mimi1985 dzisiaj dam nieco więcej. Nie chcę z góry przechwalać oliwki, ale rano nie widziałam suchych skórek w miejscach gdzie one zazwyczaj były. Tzn. skóra jest jeszcze lekko wysuszona, ale nie widać "płatów" (tych suchych skórek). Zobaczymy dalej
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 18:38   #483
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

mam pytanie! gdy wetre oliwke w twarz na ile musze ja pozostawic? i pozniej mam zetrzec tak? i jeszcze cos musze zrobic czy to wszystko? sorki ze tyle pytan ale bardzo zaciekawił mnie ten wątek i mam zamiar wyprobowac tą metode bo rowniez mam problem z przetłuszcajca sie cera...
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 19:39   #484
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

juz bylo na poczatku pisane co i jak robic nakladasz i potem robisz co chcesz, mozesz pozostawic, ale to jednak sie swieci ( chyba ze masz suchą skore i ci sie wszystko wchlonie) albo po 10- 15 min scierasz chusteczka i tyle niektore dziewczyny po tym nakladają makijaz, ja jeszcze nie probowalam z oliwką na dzien.
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 19:55   #485
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

wiem ze było ale włąsnie potem były tez inne propozycje ze mozna go zostawic itp i nie wiedziałam, ktora jest najlepsza... chyba bede ją scierac, dzieki za odpowiedz
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 22:11   #486
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Tak na marginesie od daaaawna nie uzywam pudru, z 2 lata chybaTyl;ko skrobia
o co chodzi ze srobiami? co 6to jest? i dzie mozna kupic?
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 09:54   #487
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

dula32 wcierając rano możesz sobie to zostawić do momentu aż się wchłonie lub nałoż sobie na noc, odczekaj 15-20 min. i możesz pójść spać. Rano nawet nie będziesz jej widziała. Ja osobiście nakładam na noc. Rano nie ma czasu, chyba że kiedyś spróbuję nałożyć odrobinkę, odczekam i zrobię make up.
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 11:06   #488
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Hej kobietki! Jak znudzą Wam się te szarlatańskie mikstury to polecam ampułki De Noyles - Bioloqico AHA 15% . Są to ampułki, które wygładzają skórę, szczególnie polecane dla cer tłustych , z którą od lat mam problem oraz rozjaśniają przebarwienia. Stosuję je, ponieważ wciąż mam świecącą buźkę i niestety zostały mi plamy po nieszczęsnym trądziku Od 3 miesięcy stosuję te ampułki i szkoda, że nie możecie zobaczyć efektów porównawczych. Ale uwierzcie mi na słowo. Skuteczne
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:03   #489
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

zobaczymy czy działa... może sie skuszę... A jak wrażenia osób które stosują ją już od conajmniej miesiąca?
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:53   #490
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Goldberry_82 Pokaż wiadomość
Hej kobietki! Jak znudzą Wam się te szarlatańskie mikstury to polecam ampułki De Noyles - Bioloqico AHA 15% . Są to ampułki, które wygładzają skórę, szczególnie polecane dla cer tłustych , z którą od lat mam problem oraz rozjaśniają przebarwienia. Stosuję je, ponieważ wciąż mam świecącą buźkę i niestety zostały mi plamy po nieszczęsnym trądziku Od 3 miesięcy stosuję te ampułki i szkoda, że nie możecie zobaczyć efektów porównawczych. Ale uwierzcie mi na słowo. Skuteczne
ale to nie zadne mikstury to zwyczajna oliwka za to te ampulki pewnie sa drogie

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
zobaczymy czy działa... może sie skuszę... A jak wrażenia osób które stosują ją już od conajmniej miesiąca?
ja jestem zadowolona wole nakladac oliwke palcami,chociaz wczesniej robilam to przy pomocy waciku.stosuje ja jak amm czas,zeby siedziec z ta oliwka na twarzy.ale im dluzej sie trzyma na skorze,tym jest bardziej nawilzona
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:11   #491
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez gabi139 Pokaż wiadomość
o co chodzi ze srobiami? co 6to jest? i dzie mozna kupic?
Skrobia to najzwyklejsza mąka ziemniaczana - użyta jako sypki puder dobrze matuje skórę
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 15:21   #492
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Posmarowałam się już tym na noc. Nałożyłam oliwkę wacikiem, ale zastanawiam się ile tego na buzię dać żeby był efekt ?
-to ma być jakaś konkretna warstwa tak aby z daleka (no prawie, powiedzmy, że lekko ponad PRZECIĘTNIE) było widać;
-ja nałożyłam chyba tego mniej niż podałam wyżej, czyli tyle że po przyłożeniu palca widać odbicie, że coś tam na twarzy mam

?
A ja bym Ci proponowała Nektarynko nałożyć taką 'grubszą' warstwę na twarz, odczekać aż choć trochę wsiąknie i nadmiar usunąć chusteczką
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 16:30   #493
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

jeszcze mi sie przypomnialo ze rewelacyjnie dziala na suchą skore kiedy podczas kąpieli do wanny doleje tej oliwki a po kąpieli wetre tą oliweczke cudowną w cale cialo i twarz. po dluzszej chwili ubieram sie a z twarzy scieram chusteczką i jest bosko (- to moja ulubiona minka)
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 18:15   #494
ViP_Vd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Dziewczyny. co do mydełka siarkowego:
Moze i skóra się błyszczeć zaczyna, ale strasznie szybko goją sie jakiekolwiek rany potrądzikowe! Dzisiaj kupiłam sobie, o 14:00 posmarowąłam te rany i zostawiłam na ok. 35minut. Po zmyciu mydełka rany były już w połowie zagojone... poprostu cud miód Sama w to nie wierzyłam ... zobaczymy jak z trądzikiem jutro będzie Pozdrowienia

P.s. Skóra się błyszczy, ale po myciu mleczkiem i garnier czyta skóra 3w1 już przestaje się świecić A co do oliwki to trzeba sprawdzic Na trądzik polecam tez MIX który opisało sovilo Petroleum+olejek pichtowy wcierac wacikiem Efekt kapitalny Przynajmniej u mnie mam skórę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się:P
ViP_Vd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 21:20   #495
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Ja właśnie obecnie od 2 dni stosuję tą miksturę z olejkiem pichtowym, petroleum - 5 i nafta kosmetyczną,. Powiem szczerze że działa.
Ale ja robię tak:
najpierw myję mydełkiem siarkowym, potem myję lubexylem. Następnie wycieram buzię tą miksturą (a działa ona na pewno bo po 2 krotnym myciu buzi wacik i tak jest zabrudzony), a na koniec krem do cery mieszanej i tłustej z ziaji.

Nie wiem co tak na prawdę działa, ale trzymam sie tego jak na razie. Może za jakiś czas kupie sobię tę oliwkę.

Efekty sa już widoczne. ładni i w miare szybko sie goją ranki trądikowe. Mam zamiar za kilka dni w ogóle przestac stosowac podkład, żeby sobie nie zanieczyszczać cery...

Co ja mówię za jakiś czas... no znając mnie to pewnie polece jeszcze w tym tygodniu kupić.
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 09:55   #496
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Skrobia to najzwyklejsza mąka ziemniaczana - użyta jako sypki puder dobrze matuje skórę
thx
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 13:41   #497
Agasiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Hej dziewczyny. jeszcze nie mam tej oliwki, ale zamierzam ją kupić skoro tak ja zachwalacie mam jednak inne pytanie, dotyczące skrobii, o której też dowiedziałam się wczoraj, czytając ten wątek. Dzisiaj przypudrowałam twarz mąką ziemniaczana i faktycznie 3 godziny pozostałam matowa, z czego bardzo się cieszę, bo nie cierpię tego świecenia napiszcie mi prosze, jak się teraz mam malować: najpierw podkład, potem skrobia i na koncu sypki puder? czy inaczej? dzisiaj idę potańczyc i mam nadzieję,że nie będę się świecić, przez chociaż 3 h? Pozdrawiam i prosze o odpowiedź, kto stosuje skrobię i jak się maluje? dzięki Pozdrawiam
Agasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 16:22   #498
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

mozesz wymieszac puder ze skrobią pol na pol lub w innej proporcji jak chcesz, ja tak robie, nakladam tą mieszanke na zwykly krem i podklad np i jest swietnie. a na filtr nakladam samą skrobie. nic mnie tak nie matuje, caly dzien jestem matowa. ostatnio posmarowalam sie tlustym filtrem, na to sama tylko skrobia i pol dnia spedzilam nad jeziorem w totalnym skwarze na sloncu i kąpałam sie nawet w jeziorku z tą skrobią na twarzy i do konca byl totalny mat
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 18:38   #499
Agasiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Dzięki bardzo za odpowiedź w takim razie zastosuję wg Twojej rady, byle tylko się nie świecić, chociaż 3 godziny, bo jak zauważyłam u mnie po 3h zaczynam znów błyszczeć, no ale jak będę stosowała dłużej skrobie to moze będzie lepiej? papa
Agasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 08:48   #500
scarletta
Raczkowanie
 
Avatar scarletta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 240
Wink Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Bardzo sie napaliłam na tę oliwke więc pobieglam wczoraj do drogerii by ją zakupic (12,99). Posmarowalam na noc twarz tak jak wy. Rano wstaje i sąąą efekty! 2 bolące pryszcze na czole powoli znikają!! Cera ładnie ujednolicona I co najwazniejsze twarz sie nie swiecila jak zawsze ;D Za to duzy plus!!!
Narazie jest OK Za kilka dni napisze jak sprawdza sie dalej

Posmarowalam nią równiez cialo, cudownie nawilza a zapach ... BAJECZNY !

Pozdrowionka
scarletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 12:23   #501
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Normalnie mnie namówiły a może macie jakąś mądrą radę na okrutnie przetłuszczające się włosy? Myłam seboradinem i nic, biorę pigułki anty i też nic... Może istnieje coś tak spektakularnego dla włosów jak ta oliwka dla buzi?
frontin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 14:17   #502
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Kupilam sobie ta oliwkę i jestem zadowolona. Znakomicie działa na skóre całego ciała, a i na twarzy sie dobrze sprawdza. Rano też przetarłam twarz ta oliwką i jest fajnie nawilżona. Na to zastosowałam skrobię i poszlam ćwiczyć na siłownię. Po powrocie byłam nadal matowa!
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 20:43   #503
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

oliwka jest super i ja uwielbiam niestety nie radzi sobie z pryszczami ktore wychodza mi po umyciu buzi angielska woda ;( przestalam myc buzie ta paskudna woda i wroce do oliwki zapewne na dniach, mam nadzieje ze jak najszybciej
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 21:22   #504
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Ło rany, nawet nie spodziewalam się, że ta oliwka ąz tak dbrze na twarz będzie dziać. Mianowicie chodzi mi o pryszcze. Niemam ich wiele, ale szybciutko schodzą po uzyciu oliwki.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 23:08   #505
cute-poison
Raczkowanie
 
Avatar cute-poison
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 28
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

A ja pierwszy raz mam nałożoną oliwkę, już ok. 45 min. Zastanawiam się właśnie czy mam zetrzeć nadmiar z całej twarzy czy tylko z policzków (co by poduszki nie "uświnić"). Przed oliwką umyłam twarz mydłem siarkowym (drugi raz użyłam), które moim zdaniem jest rzeczywiście bardzo dobre na pryszcze i szybko goi.

Jestem tym wszystkim zachwycona! Zastanawiam się tylko po jakim czasie skóra przyzwyczai się do tych specyfików i co wtedy trzeba będzie zrobić?
cute-poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 00:10   #506
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

ja bym odradzała mydło siarkowe. na początku będzie ok, ale po pewnym czasie bardzo wysuszy skórę i będzie się jeszcze bardziej błyszczeć.

a co do twojego pytania- nie pozwól, żeby cera się przyzwyczaiła i rób przerwy w używaniu oliwki
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 09:26   #507
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Wink Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

hej Ja mam ten sam problem.Umyje twarz a za pół godziny kapie z niej tłuszcz ,ze mozna by z niego 1kg frytek zrobić:PWypróbuje ta oliweczke
Wielkie dzieki
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 09:45   #508
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Ja również przyłączam do fanów oliwki Bardzo dobrze wpływa na wydzielanie sebum, z czego jestem bardzo zadowolona
Jeden mam tylko problem, że moja cera generalnie jest mieszana, ale na policzkach strasznie, strasznie przesuszona (bardzo szorstka), na razie na tą dolegliwość oliwka nie działa Oliwkę mam na skórze, a szorstką skórę pod spodem i tak, grrrr, może po dłuższym stosowaniu oliwki coś będzie lepiej, a jak nie to trzeba będzie sięgnąć po jakiś mocny nawilżacz, aczkolwiek zupełnie nie wiem jaki...
Jednak z oliwki nie zrezygnuję, bo na sebum jest super.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 23:23   #509
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Potwierdzam mile spędzone chwile z oliwką HIPP, zaczęłam ja stosować dla mojego synka, gdy się urodził i po jakimś czasie sama zaczęłam stosować ta oliwkę na całe ciało, a tak na prawdę skusił mnie jej zapach. I muszę przyznać, że oliwka jest nice ale stosowanie tylko oliwki mi nie wystarcza, dlatego używam również tych ampułek o których pisałam wyżej i nie sa w cale drogie , bo kosztują w granicach 30 zł. Od czasu do czasu można sobie fundnąć jakieś dodatkowe cudeńko.
Sorki za te szarlatańskie miksturki, to był mały figlarny żarcik
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 00:28   #510
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Czytam ten watek od czasu do czasu mam cere mieszana = poliki suche a strefa T mocno tłusta. I teraz pytanko czy moge stosowac na buske oliwke BAMBINO?? bo nie wiem czy pisałyscie o niej cały czas slysze o Hipp wyprobowałam oliwke bambino na ciele na wlosach i paznokciach i rewelacja jednym słowem teraz posmarowałam buzie i zobaczymy jakie beda efekty:p jak potrzeba to wpisze jej skład
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 14:24:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.