Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 17:57   #4261
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez H567 Pokaż wiadomość
kompletnie nie o to pytalam . wlosy mam zamiar rozjasnic przed swietami. tylko nie wiem czy dekoloryzatorem (obecnie rudy, naturalny to ciemny blond) czy rozjasniaczem bo to dwie inne rzeczy.
zdecydowanie lepiej zdekoloryzować jak juz sie uparłas na rozjassniacz to tylko pasemka i to u fryzjera!!
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:08   #4262
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam pytanie, mam teraz włosy, hym trudno określić bo już były brązowe ale z rudym odcieniem wiec sięgnąłem po płukankę fioletową i mam bordowo czarne -.- na marne niszczenie (wcześniej) rozjaśniaczem i farbą brązową. Mniejsza o to.

Chce zdekoloryzować (mimo ze są słabe cienkie, delikatne i bardzo rzadkie-bardzo częste farbowanie/rozjaśnianie i prostowanie) ale są w miare dobre, często podcinam. Dekoloryzator jakiego użyje to renee blanche który nie niszczy włosów bo używałem go już ale po nim nałożyłem szmapon na poziomie 6 i wyszły czarne ... więc o to sie nie boje, powiedzmy ze ściągne do pomarańczy, co dalej? wysyłam zdjęcie czego mam zamiar użyć, chodzi o to co wybieli mi pomarańcz, garnier color naturals czy belle color? odcień mają ten sam 111, chodzi o jaknajmniejsze ryzyko niszczenia a garnier nie niszcyz przynajmniej mi, jeśli już uda mi sie dojśc do możliwie popielatych i jasnych włosów to użyje garniera belle color, 100% color lub C&S na poziomie 7. tylko własnie moje pytanie takie czy ganiery 111 rozjaśnią mi pomarańcz i go "wybielą"? jeśli nie te to może inne popielate blodny ale mało niszczące? potem użyje płukanki żeby zneutralizować ciepłe tony ale już malutkie stęzenie zeby znów czerni nie było.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:37   #4263
lilianna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ten blond2 z garniera jest sliczny *.*
lilianna69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:51   #4264
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, mam teraz włosy, hym trudno określić bo już były brązowe ale z rudym odcieniem wiec sięgnąłem po płukankę fioletową i mam bordowo czarne -.- na marne niszczenie (wcześniej) rozjaśniaczem i farbą brązową. Mniejsza o to.

Chce zdekoloryzować (mimo ze są słabe cienkie, delikatne i bardzo rzadkie-bardzo częste farbowanie/rozjaśnianie i prostowanie) ale są w miare dobre, często podcinam. Dekoloryzator jakiego użyje to renee blanche który nie niszczy włosów bo używałem go już ale po nim nałożyłem szmapon na poziomie 6 i wyszły czarne ... więc o to sie nie boje, powiedzmy ze ściągne do pomarańczy, co dalej? wysyłam zdjęcie czego mam zamiar użyć, chodzi o to co wybieli mi pomarańcz, garnier color naturals czy belle color? odcień mają ten sam 111, chodzi o jaknajmniejsze ryzyko niszczenia a garnier nie niszcyz przynajmniej mi, jeśli już uda mi sie dojśc do możliwie popielatych i jasnych włosów to użyje garniera belle color, 100% color lub C&S na poziomie 7. tylko własnie moje pytanie takie czy ganiery 111 rozjaśnią mi pomarańcz i go "wybielą"? jeśli nie te to może inne popielate blodny ale mało niszczące? potem użyje płukanki żeby zneutralizować ciepłe tony ale już malutkie stęzenie zeby znów czerni nie było.
nie rozumiem, jaki chcesz osiągnąć odcień? Brąz na poziomie 7? To w takim razie po co dekoloryzacja i rozjaśnianie farbą? Pofarbowałaś wcześniej poziomem 6 i wyszły czarne - skoro tak, to 7 nie wyjdzie wiele jaśniej.
Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Hihihi. Przezorny zawsze zabezpieczony. Czy jakoś tak. Ale słuchaj, w każdym razie będę jednak farbowała za tydzień, a nie jutro. Czy ta farba może tak stać ten tydzień zakręcona, ale z przebitym tym srebrnym?
może tak stać.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:56   #4265
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
nie rozumiem, jaki chcesz osiągnąć odcień? Brąz na poziomie 7? To w takim razie po co dekoloryzacja i rozjaśnianie farbą? Pofarbowałaś wcześniej poziomem 6 i wyszły czarne - skoro tak, to 7 nie wyjdzie wiele jaśniej.
chce uzyskać średni/ciemny blond w możliwie chłodnym odcieniu.
dekoloryzacja po to bo mam czarne teraz.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 20:48   #4266
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ile masz ten czarny? poczekaj z miesiac aby sie wyplukaly, uzywaj szamponu przeciwlupiezowego codziennie.


ktos odpowie na moje pytanie?
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 21:48   #4267
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

myje przeciwłupieżowym szamponem nawet 2 razy dziennie
z tym że u mnie (zapewne nie tylko u mnie) te kolory których nie chcemy to nie chcą sie wymyć, a te które chcemy to są na krótko.

ale dalej nie wiem czy mi te garniery rozjaśnią?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 15:11   #4268
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
myje przeciwłupieżowym szamponem nawet 2 razy dziennie
z tym że u mnie (zapewne nie tylko u mnie) te kolory których nie chcemy to nie chcą sie wymyć, a te które chcemy to są na krótko.

ale dalej nie wiem czy mi te garniery rozjaśnią?
Radze ci idź do fryzjera chociaż na porade powiedz co zrobiłaś i co on ci może zaproponować w tej sytuacji. Wtedy zakup podobne produkty ktore on by użył Uwież mi że w tej sytuacji lepiej sięgnąć po porade fryzjera jakiegos dobrego drogiego idź do kilku salonów fryzjerskich
Już raz na własną reke postanowiłaś zaeksperymentować i co czarny
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:14   #4269
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
a jak Dziewczyny radzicie sobie z gumowatymi wlosami?? mimo ze rozjasnialam to i tak wracam do ciemnych, nie czuje sie, ale dostaly popoalic - są ciągnące się , taki dziwne, chociaz błyszczą jak zdrowe! uzywam kallosa mlecznego, jedwabiu , \biore od 4 miesiecy belisse. po jakim czasie wroca do formy?? 2 miesiące???
ponawiam pytanie. macie jakies dodatkowe sposoby??
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:49   #4270
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Marcialady Pokaż wiadomość
Radze ci idź do fryzjera chociaż na porade powiedz co zrobiłaś i co on ci może zaproponować w tej sytuacji. Wtedy zakup podobne produkty ktore on by użył Uwież mi że w tej sytuacji lepiej sięgnąć po porade fryzjera jakiegos dobrego drogiego idź do kilku salonów fryzjerskich
Już raz na własną reke postanowiłaś zaeksperymentować i co czarny
y, jestem facetem no ale mniejsza o to, włosy to włosy

tylko że ja uzyje profesjonalnego dekoloryzatora, nie musze iść z tym do fryzjera, tylko potrzebuje porzady kogoś kto używał odcienia garniera 111, czy on wibija pomarańcz?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:00   #4271
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

fryz5 garnier 111 to farba rozjaśniająca, wiec przy udziale rozjaśniacza wybija pomarańcz. Jedyny kłopot to ten, że to odcien popielaty i moze dac zieloną poświatę. Lepiej uzyc odcienia neutralnego. Pomarancz i zółc wybijac płukanką lub szamponem fioletowym.

Emilia1, suplementy działają na włos, który wyrasta, a nie na ten, który juz jest. Maski odzywiają zniszczone włosy, ale nie zreperują ich całkowicie. Dopiero całkiem odrośniete włosy będa miały idealną strukturę, co nie oznacza, ze masz zrezygnowac z pielęgnacji, wręcz przeciwnie- pozwoli ona dotrwac włosom w dobrym stanie az do podcięcia.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 17:06   #4272
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziękuję, zieleń mi nie przeszkadza, w razie zieleni mam fioletową płukankę i na te włosy nałożę jeszcze blond na poziomie 7 z garniera. im bardziej popielate tym lepiej
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 19:01   #4273
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Byłam u fryzjerki. Powiedziałam, że chcę przejść do blondu. Spytała czy całościowo- powiedziała, że tek. Fryzjerka obejrzała moje włosy i powiedziała, że najlepsze było by przejscie do blondu za pomocą pasemek. Powiedziała, że rozjaśnianie bardzo je zniszczy i ze szybko bedzie widać odrost. Nie wiem już co mam robić nigdy nie byłam blondynką. Moja pierwsza wizyta (u tej samej fryzjerki) zakończyła się rudością na głowie. Jednak znowu do niej ide, bo lepszej w moim mieście nie znam, a wtedy chyba źle jej wytłumaczyłam...:confused :

Nie chciałabym pasemek Z drugiej strony jak pomyśle sobie o sianie na głowie po rozjaśnianiu... Spytałam czy później będe na to mogła położyć farbę blond- fryzjerka powiedziała, że te pasemka będą na prawdę jasne.

Dziewczyny jak to jest? Właściwie to co to za różnica czy zrobi mi pasemka czy na całej głowie? Przecież chya te pasemka i tak będzie musiała rozjąsnić bo jak inaczej?
Już sama nie wiem...
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 21:15   #4274
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a jak dbacie o wlosy podczas rozjasniania i dekoloryzacji aby je jak najbardziej przywolac do ladu?

ja raz na tydzien klade nafte, kiedy przypomne oliwe z oliwe+zoltka+miod (mam zamiar kupic olej rycynowy, kokosowy oraz z awokado i mieszac), codziennie szampon z gliss kura oil + odzywka z tej serii. jak rozjasnie, to sebrzyk przez jakis czas codziennie i pozniej szampon+odzywka standardowo.
planuje jeszcze jakas maske, najlepiej z pantene...
gdybym miala dostep do kallosa, waxa i glorii!



scotii; pasemkami bezpieczniej bo masz czas do zregenerowania sie. i bron boze rozjasniaczem dopoki nie dojdziesz do blondu, ja zachwalam ponad wszystko eclair l'oreala, nic mi nie zniszczyl, jedynie wysuszyl (roznica). rozjasnia tez naturalne wlosy wiec rudosci tez pewnie rozjasni.

Edytowane przez H567
Czas edycji: 2009-11-26 o 21:18
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 16:00   #4275
nielegalna_gwiazda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dekoloryzacja !! Pilne

Witam.
3 miesiace temu bylam na dekoloryzacji włosów z czarnych na brazowe.. jednak.. chcialabym mieć blond. Jak dlugo musze odczekac do kolejnej dekoloryzacji?
nielegalna_gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:42   #4276
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jeszcze raz ja. No więc pofarbowałam na ten ciemny brąz już dziś, bo się nie mogłam doczekać. Trzymałam krócej niż kazali na opakowaniu, ale i tak wyszły za ciemne. Prawie, że czarne... Mam pytanie... Czy one się spiorą i będą brązowe?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:47   #4277
WiBe
Przyczajenie
 
Avatar WiBe
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Wg ekspertów edycji 'Yourhair' z października2009, jeśli wybrałas odcien jaśniejszy niz masz kolor włosów, musisz je najpierw zdekoloryzowac, tym bardziej że to pallette. O tyle dobrze, ze chcesz wyjsc tylko 2 tony wyzej. Mozesz spróbowac zwykłęgo rozjaśniacza na pasemku, moze sie beda ładnie rozjasniac. Recital preference Ci tego nie wygryzie. Dekoloryzator Paletty na pewno by to ruszył, ale jest agresywny i nie polecam.
Nigdy nie mozna miec pewnosci, ale ja mysle, ze dekoloryzatorem loreala spokojnie otrzymasz miodowy złoty braz i to dosc szybko- ze nie bedziesz musiała długo trzymac. I uwierz mi, naprawde nie niszczy włosów. Jakiekolwiek powazniejsze wysuszenia koncówek mam po 3 rozjasnianiu recitalem. Po dekolorze dobra odzywka przywróciła wsyztsko do normy.

przepraszam za posta pod postem.

Dopiero teraz przeczytałam Twoją odpowiedź, a tu mam już kupiony i mam zamiar użyć utrarozjaśniający Recital Preference Loreal 01. Teraz tylko zastanawiam się czy ma to sens, skoro napisałaś, że on nie wygryzie mojego rudawego koloru. Już sama nie wiem co robić. Podejrzewam, że włosy po tym mogą mi wyjśc marchewkowe i co później na to nałożyć zeby wyglądały jako tako?
WiBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 16:59   #4278
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja !! Pilne

Cytat:
Napisane przez nielegalna_gwiazda Pokaż wiadomość
Witam.
3 miesiace temu bylam na dekoloryzacji włosów z czarnych na brazowe.. jednak.. chcialabym mieć blond. Jak dlugo musze odczekac do kolejnej dekoloryzacji?
Pomiędzy jedną dekoloryzacją a druą należy odczekać minimum 3 miesiące! Więc możesz juz sobie zdekoloryzować ponownie
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:20   #4279
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

taaa, 3 miesiace, dobrze wiemy ze miesiac jest ok.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 23:45   #4280
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam

Tym razem pytanie w imieniu mojej mamy

Wczoraj była u fryzjera, żeby rozjaśnił jej ciemne włosy na blond. Niby wyszło ok-na pierwszy rzut oka. Jednak nie jest to do końca tak jak należy-miejscami włosy są żółte Mama kupiła srebrną płukankę, jednak boję się, żeby 'fioletowawe' nie wyszły.. Bo kiedyś siostra sobie taką zrobiła i później kilka razy musiała myć włosy, żeby pozbyć się fioletu. I tu pytanie do Was-jak tego uniknąć?

Jeśli dobrze pamiętam, to jest ta płukanka http://www.amora.pl/images/AD76713_6...2f94ceea0d.jpg
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:50   #4281
ptysiak222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja miałam dekoloryzację w styczniu 2009( czarne włosy od 4 lat farbowane palet) w lipcu 2009 juz byłam blondynką.... ) włosy mi sie nie zniszczyły... chodziłam do fryzjera od stycznia do lipca co miesiąc dwa razy dekoloryzacja a potem farby polecam salony matrix
__________________
Bo w życiu chodzi o to... by być trochę niemożliwym...


-Kto to jest ten chłopak
-Znajomy, kolega ...
-A dlaczego nie Twój chłopak ?
- ......................... ..........
Zastanawiam się dlaczego nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie...
ptysiak222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 11:31   #4282
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez H567 Pokaż wiadomość
taaa, 3 miesiace, dobrze wiemy ze miesiac jest ok.
profesjonalni fryzjerzy polecają odczekac przynajmniej 3
miesiące wiadome też że wszystko zależy od włosa
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 12:45   #4283
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Witam

Tym razem pytanie w imieniu mojej mamy

Wczoraj była u fryzjera, żeby rozjaśnił jej ciemne włosy na blond. Niby wyszło ok-na pierwszy rzut oka. Jednak nie jest to do końca tak jak należy-miejscami włosy są żółte Mama kupiła srebrną płukankę, jednak boję się, żeby 'fioletowawe' nie wyszły.. Bo kiedyś siostra sobie taką zrobiła i później kilka razy musiała myć włosy, żeby pozbyć się fioletu. I tu pytanie do Was-jak tego uniknąć?

Jeśli dobrze pamiętam, to jest ta płukanka http://www.amora.pl/images/AD76713_6...2f94ceea0d.jpg
Trzeba naprawde dać kilka kropelek na 2 litry. Też mam tą płukanke i robiąc zgodnie z zaleceniem na opakowaniu (1/3 zakretki na 2 litry) wyszly mi fioletowe włosy ale jedno mycie załatwiło sprawę. Ale ja mam taki zwykly, nie platynowy blond a im jasniejsze wlosy tym bardziej trzeba rozcienczyc plukanke.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 13:46   #4284
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ok, zrobię mamie tą płukankę wg Twojego "przepisu" Martiniątko Zobaczymy cóż to wyjdzie
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:06   #4285
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Ok, zrobię mamie tą płukankę wg Twojego "przepisu" Martiniątko Zobaczymy cóż to wyjdzie
Najwyżej jezeli nie bedzie widac efektu to nastepnym razem dac kilka kropel wiecej trzeba samemu opracowac proporcje, bo plukanka roznie dziala w zaleznosci od stopnia żółtości i odcienia włosów
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:26   #4286
carina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Pati nie lepiej kupc szampon fioletowy,nie trzeba go rozcienczac jest gotowy do uzycia,i wlasnie likwiduje zolty odcien na wlosachpozdrawiam
carina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:32   #4287
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Nie było takiego szamponu w mojej mieścinie, więc mama kupiła płukankę Wyszło super-na 2,5 l wody dałam kilka kropli płukanki (w nakrętce ledwo zakryło "dno"). Nie zmienię tych proporcji, bo jest idealnie! Mama zadowolona..i nawet babcia chce sobie to zrobić.

Czy na siwe włosy też to zadziała? I jakiego efektu można się spodziewać? Płukanka niby jest do włosów siwych i rozjaśnianych, ale nie mogę sobie wyobrazić cóż może zdziałać na siwych włosach?? Czy użyć takich samych proporcji jak dla mamy?
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:58   #4288
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hah! dziś na 17.30 idę do fryzjerki na blond baleyage XD, dla tych z was które czytały pare stron wcześniej historię moich włosów pewnie wyda się to dla nich zabójstwem ale byłam u 2 fryzjerów i obaj chcieli się podjąć zrobienia blond pasem, byli bardzo zdziwieni ze moje włosy są w dość dobrym stanie jak po takich katuszach jakie im zafundowałam :P myślę że to chyba od tych moich odżywek, kupiłam też jedwab w spreju i maskę do włosów suchych z oriflame ślicznie pachnie takimi migdałami, kokosami i mlekiem a poza tym mocno odżywia włosy no i mama ścięła mi ostatnio te poniszczone końcówki. zobaczymy co mi dzisiaj wyjdzie nie mogę się doczekać chce mieć już bardzo jasny blo:lov e:nd!!!!



pati172003

na siwe włosy z tego co pamiętam daje się bardzo malutko tej płukanki bo mocną ją chłoną i włosy robią się liliowe lub coś pod błękitne :P

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------
__________________
WarkoLki SyNteTyCZne zaplatam ....
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 17:33   #4289
tichawonafarai
Raczkowanie
 
Avatar tichawonafarai
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Tak jak pamiętam ten piękny czas gdy chciałam wyjść z farbowanych włosów i wrócić do swojego naturalnego koloru.Zawsze jak farbowałam włosy to zazwyczaj po paru myciach robiły mi się rude czego nie cierpię!Więc poszłam raz do jednej panie chyba z rok temu no i zapłaciwszy 150 zł za nałożenie na moje włosy rozjaśniacza i potem jakiejś farby wychodząc z salonu myślałam że się poryczę!Włosy wyglądały prawie tak jak przyszłam do Pani Profesjonalnej fryzjerki.Najbardziej denerwujące jest jak te larwy (sorry za wyrażenie ale jeśli ktoś nie potrafi robić niech się nie deklaruje że potrafi!)widzą,że spaprały sprawę z twoimi włosami i wciskają ci ten kicz"no teraz włoski są jaśniejsze i wyglądają świeżo".ZAKATRUPIĆ!
No i takim sposobem kiedyś ja doszłam do wniosku że nie będę tracić kasy( z którą u mnie krucho)na farby i dekoloryzację i ściełam włosy na chłopaka.Oczywiście nie cierpie tego jak teraz wyglądam ale jestem zawzięta i czekam aż mi urosną,przynajmiej mam już swój naturalny kolorekKtóry wcale nie jest taki zły.
Tak jak dziewczyny przede mną napisały ściąganie farby jest testem wytrzymałości dla twoich włosów a nie zapominaj moja droga,że jednak farbowanie włosów je niszczy.
__________________
".. Żyj z całych sił i
uśmiechaj się
do ludzi bo
nie jesteś sam
.."
tichawonafarai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 18:47   #4290
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
hah! dziś na 17.30 idę do fryzjerki na blond baleyage XD, dla tych z was które czytały pare stron wcześniej historię moich włosów pewnie wyda się to dla nich zabójstwem ale byłam u 2 fryzjerów i obaj chcieli się podjąć zrobienia blond pasem, byli bardzo zdziwieni ze moje włosy są w dość dobrym stanie jak po takich katuszach jakie im zafundowałam :P myślę że to chyba od tych moich odżywek, kupiłam też jedwab w spreju i maskę do włosów suchych z oriflame ślicznie pachnie takimi migdałami, kokosami i mlekiem a poza tym mocno odżywia włosy no i mama ścięła mi ostatnio te poniszczone końcówki. zobaczymy co mi dzisiaj wyjdzie nie mogę się doczekać chce mieć już bardzo jasny blo:lov e:nd!!!!



pati172003

na siwe włosy z tego co pamiętam daje się bardzo malutko tej płukanki bo mocną ją chłoną i włosy robią się liliowe lub coś pod błękitne :P

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------
pochwal sie wloskami
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.