Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 20:09   #121
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez omena2526 Pokaż wiadomość
czesc patrycjo!dzisiaj mija 3tygodnie jak jestes po swojej operacji (u mnie 3,5)jak sie czujesz?czy wrocilas do pracy?i co z tym bezczuciem?bo u mnie bez zmian nie czuje nic a nic.
Aha a co do rozmiaru to w koncu sie zmierzyłam w biuscie, mam 95 cm. Najgrosze jest to, ze nie pamietam ile mialam przedtem :/ Ale widze jak piersi sie zmniejszaja (aaaa! ratunku). Jesli jeszzce mi sie zmniejsza to oszaleje, daje slowo. Pamietam jakie mialam bimboszki jak wyszłam ze szpitala, teraz juz sa duzo mniejsze oby tylko nie malały nadal..... A Ty ile masz w biuscie?
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 22:03   #122
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cześć Pati. witam Cię. Ja jeszcze przed drugą konsultacją. A zabieg już tuż,tuż.
Cieszę się bardzo że u Ciebie wszystko okey.No tylko z tym pomniejszającym się rozmiarem to nie za dobrze
Pozdrawiam
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:05   #123
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Cześć Pati. witam Cię. Ja jeszcze przed drugą konsultacją. A zabieg już tuż,tuż.
Cieszę się bardzo że u Ciebie wszystko okey.No tylko z tym pomniejszającym się rozmiarem to nie za dobrze
Pozdrawiam
Mya,
Ty masz operacje 18 grudnia? Dobrze pamietam? No to faktycznie tuz tuz. Ja na drugiej konsultacji bylam 2 dni przed operacja hehe. Z wynikami itp. Dzisiaj juz 13-sty! Trzymam kciuki
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:29   #124
omena2526
Raczkowanie
 
Avatar omena2526
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 56
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Patryniu!ja tez czuje sie lepiej, czasami tylko lewe piersiatko zaboli, ale nie jest tak zle, tylko to bezczucie bezprzerwy sobie wkrecam!w biuscie mam 89/90 pod biustem71.tez nie mam pojecia ile mialam przed operacja!wczoraj kupilam moj pierwszy stanik!!!moze nie jest to zadna rewelacja bo tylko sportowy, ale jednak.nowy rozmiar tego stanika to 70D.a przed operacja zawsze bylo 75.wiec nie wiem czemu teraz 70.chyba dlatego ze pod biustem zawsze musi byc ciasniej, a przez ten pierwotny (od lekarza) przyzwyczailam sie do troche ciasniejszego niz dotychczas.tez tak jak ty polubilam ten stanik i nawet jak zciagam go, zeby posmarowac blizny to jakos mi go brakuje.ja tez juz czuje ze moge byc bez niego, ale nie ryzykuje i ty tez nie ryzykuj.lepiej troszke dluzej go ponosic niz potem miec wyzuty sumienia, jak cos by bylo nie tak.
w poniedzialek wracam do pracy po 4tyg urlopu, ciekawe jak zareaguja i czy ktos zobacze zmiane?a u ciebie jak reagowali?czy ktos juz je widzial?
buziaki

Edytowane przez omena2526
Czas edycji: 2008-12-13 o 11:32
omena2526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:39   #125
omena2526
Raczkowanie
 
Avatar omena2526
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 56
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

COSMOGIRL- u mnie buylo tak, ze znajomi, ktorzy wiedzieli, ze robie sobie implanty widzieli mnie i jednoglosnie stwierdzili, ze nie zucaja sie w oczy i jak by niewiedzili ze mialam taki zabieg, to by sie niezorientowali.nie wiem jak pozostali zareaguja, bo do pracy wracam w poniedzialek, wiec zobaczymy.mysle ze latem bedzie to bardziej widoczne, sama rozumiesz te sliczne bluzeczki z dekoldem!!!ale do lata jeszcze troche czasu, wiec moze wszyscy juz sie oswoja i przyzwyczaja do mojego wygladu.gorzej z moja rodzina, bo oni sa przeciwni takim zabiega, wiec troche sie boje ich reakcji, no ,ale zobaczymy.
a ty chcialabys powiekszyc piersi?jak masz jakies pytanie to chetnie odpowiem,
pozdrawiam
omena2526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:45   #126
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez omena2526 Pokaż wiadomość
COSMOGIRL- u mnie buylo tak, ze znajomi, ktorzy wiedzieli, ze robie sobie implanty widzieli mnie i jednoglosnie stwierdzili, ze nie zucaja sie w oczy i jak by niewiedzili ze mialam taki zabieg, to by sie niezorientowali.nie wiem jak pozostali zareaguja, bo do pracy wracam w poniedzialek, wiec zobaczymy.mysle ze latem bedzie to bardziej widoczne, sama rozumiesz te sliczne bluzeczki z dekoldem!!!ale do lata jeszcze troche czasu, wiec moze wszyscy juz sie oswoja i przyzwyczaja do mojego wygladu.gorzej z moja rodzina, bo oni sa przeciwni takim zabiega, wiec troche sie boje ich reakcji, no ,ale zobaczymy.
a ty chcialabys powiekszyc piersi?jak masz jakies pytanie to chetnie odpowiem,
pozdrawiam
hej
u mnie ci co mieli wiedziec nic nie mowia, odnosze wrazenie ze jednak te kolezanki ktore wiedza i widzialy nie sa za bardzo za "sztucznym biustem", dlatego nie komentuja tego. Ale ja sama odnosze wrazenie ze w tym staniku nie rzucaja sie w oczy. Jesli sa w bluzce bez stanika to troszek pewnie widac, ale nie jakos bardzo- tak mysle. Okaze sie jak zdejme stanik juz ma stale. Nie pracuje wiec nie wiem jak zareagowaliby ludzie w pracy U mnie wszystko sie okaze, jak naprawde reaguja znajomi jak zdejme ten stanik w koncu. Jaka mascia smarujesz blizny?
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 12:43   #127
puncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Nie mam nic do kobiet, które powiększają sobie piersi, ale jak dla mnie to nie ma jak naturalne. Większe cz mniejsze, nie ma tak naprawdę różnicy, ważne żeby były ładne.
puncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 07:14   #128
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Hej dziewczyny

20 stycznia mam operacje u Dr Niemkiewicza. Samym zabiegiem sie tyle nie przejmuje,co wybranym rozmiarem Mam 1.60cm wzrostu i 45kg wagi. Moj obecny rozmiar biustu to 68/76 (okolo). Kiedy bylam na konsultacji Dr powiedzial,ze startujemy od 350ml..przy przymierzeniu wkladek 375 stwerdzilam,ze taki by mi odpowiadaly. Na to Dr zaproponowal wkladki 400cc,gdyz po operacji z czasem biust zmaleje i wlasnie przy 400u uzyskam efekt 375 (mam nadzieje,ze rozumiecie o co mi chodzi)

No i teraz ciagle sie zastanawiam czy nie wziasc mniejszych.. dzien przed operacja mam jeszcze jedna konsultacje...Dr powiedzial,ze w razie czego zamowi wkladki 375 i 400 i podczas operacji sam zadecyduje,ktore beda ladniejsze.

Boje sie,ze wyjda za duze..jestem niska i mega szczupla..z drugiej strony nie chce pozniej plakac,ze moglam zostac przy tych 400

Eh...sama juz nie wiem..

ps- wklejam glupawe zdjecie aby pokazac jakiej jestem postury-nie smiejcie sie

Prosze o rady
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2010-04-21 o 18:52
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 08:54   #129
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

20 stycznia mam operacje u Dr Niemkiewicza. Samym zabiegiem sie tyle nie przejmuje,co wybranym rozmiarem Mam 1.60cm wzrostu i 45kg wagi. Moj obecny rozmiar biustu to 68/76 (okolo). Kiedy bylam na konsultacji Dr powiedzial,ze startujemy od 350ml..przy przymierzeniu wkladek 375 stwerdzilam,ze taki by mi odpowiadaly. Na to Dr zaproponowal wkladki 400cc,gdyz po operacji z czasem biust zmaleje i wlasnie przy 400u uzyskam efekt 375 (mam nadzieje,ze rozumiecie o co mi chodzi)

No i teraz ciagle sie zastanawiam czy nie wziasc mniejszych.. dzien przed operacja mam jeszcze jedna konsultacje...Dr powiedzial,ze w razie czego zamowi wkladki 375 i 400 i podczas operacji sam zadecyduje,ktore beda ladniejsze.

Boje sie,ze wyjda za duze..jestem niska i mega szczupla..z drugiej strony nie chce pozniej plakac,ze moglam zostac przy tych 400

Eh...sama juz nie wiem..

ps- wklejam glupawe zdjecie aby pokazac jakiej jestem postury-nie smiejcie sie

Prosze o rady
Foxy,
powiem Ci Dr Niemkiewicz słynie raczje z dobrych opinii, kurcze az ciezko mi podwazac jego zdanie... Ale faktycznie rozmiar 400cc przy Twojej budowie i wadze !!! uwazam, ze spory, nawet bardzo. Ja mam wkladki 350cc, a przy Tobie jestem kawał baby hehe. Waga 55 i wzrost prawie 170cm. Rozmiar przed mialam w cm ok- 88 (?) mniej wiecej bo nie pamietam, teraz mam 95cm, a juz mi sie zmniejszyly dosc mocno. Ja chcialam miec zawsze duze piersi, jesli lekarz by mi tak zalecil to pewnie bym zaufała, nie wiem. Ale martwiłabym sie czy przy takiej posturze jak Twoja nie bedzie moj nowy biust wygladal bardzo sztucznie... a nietety tak moze byc, nie chce sie tez za bardzo wypowiadac co bedzie bo nie jestem wrozka mowie tylko o swoich odczuciach.
Pozdrawiam
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 11:34   #130
Nefretete_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 33
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Foxy123 patrząc na Twoją figurę i rozmiar wkładek, które zaproponował ci dr mogę stwierdzić, że wyjdzie Ci mega biust. Uwierz, ale myślę, że te wkladki są za duże dla Ciebie. Po pierwsze masz wąską klatkę piersiową i nie wiem, jak one tam się zmieszczą... a nie chcesz żeby "wchodziły" Ci pod pachę... Po drugie tak duże wkładki mogą zbyt naciągnąć skórę na mostku, a wtedy dzieją się różne rzeczy... nie wiem czy oglądałaś fotki, gdzie właśnie były dane za duże wkładki... efekt makabryczny... Ja bym Ci radziła startować od 300ml, max 350ml. Takie wkładki 400ml są dla kobiet o szerokiej klatce piersiowej i większej posturze. A mówił Tobie lekarz, jakka miseczka będzie? Bo na moje oko jakieś G. A kupienie takiego stanika naprawdę graniczy z cudem. Zastanów się jeszcze. Weź pod uwagę fakt, że jeszcze nie rodziłaś. A co będzie po karmieniu? Same wkładki 400ml są ciężkie, a co będzie gdy karmienie jeszcze nadwyręży Twój biust? Życzę powodzenia w podjęciu decyzji.

Edytowane przez Nefretete_
Czas edycji: 2008-12-16 o 11:36
Nefretete_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 13:41   #131
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Chyba zdecyduje sie na mniejsze...przyznam sie szczerze (choc wiem,ze bylo to bardzo nieladne z mojej strony-czasy liceum) ,ze smialam sie z jednej dziewczyny a moze bardziej wspolczulam,ktora miala 1.60 w kapeluszu a biust jak u doroslej,wysokiej kobiety. Bardzo zle to wygladalo, tak nieproporcjonalnie
Chyba wezme 350..w ostatecznosci 375. Swoje naturalne piersi mam baardzo ladne (moj chlopak ciagle powtarza,ze robie glupote),odkad biore tabletki anty. sa one rewelacyjne...wiem jednak,ze gdy przestane brac tabsy to spowrotem zmaleja No i ogolem podobaja mi sie zelki- maja swoj urok,jakby nie bylo

eh...ogolem ciagle mam mysli w glowie czy slusznie podjelam decyzje..jednego dnia skacze z radosci,drugiego zadaje sobie pytanie 'a po co mi to'.. im blizej do terminu tym mam metlik w glowie. Jestem pewna,ze chce miec wiekszy biust,ale martwia mnie te podrzedne sprawy..specjalnie wzielam kredyt.. druga to taka czy dam rade wrocic do pracy (a przeciez nie bede miala wyjscia) itd.. zamiast sie cieszyc to ciagle sie smuce
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 14:47   #132
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Chyba zdecyduje sie na mniejsze...przyznam sie szczerze (choc wiem,ze bylo to bardzo nieladne z mojej strony-czasy liceum) ,ze smialam sie z jednej dziewczyny a moze bardziej wspolczulam,ktora miala 1.60 w kapeluszu a biust jak u doroslej,wysokiej kobiety. Bardzo zle to wygladalo, tak nieproporcjonalnie
Chyba wezme 350..w ostatecznosci 375. Swoje naturalne piersi mam baardzo ladne (moj chlopak ciagle powtarza,ze robie glupote),odkad biore tabletki anty. sa one rewelacyjne...wiem jednak,ze gdy przestane brac tabsy to spowrotem zmaleja No i ogolem podobaja mi sie zelki- maja swoj urok,jakby nie bylo

eh...ogolem ciagle mam mysli w glowie czy slusznie podjelam decyzje..jednego dnia skacze z radosci,drugiego zadaje sobie pytanie 'a po co mi to'.. im blizej do terminu tym mam metlik w glowie. Jestem pewna,ze chce miec wiekszy biust,ale martwia mnie te podrzedne sprawy..specjalnie wzielam kredyt.. druga to taka czy dam rade wrocic do pracy (a przeciez nie bede miala wyjscia) itd.. zamiast sie cieszyc to ciagle sie smuce
Foxy,
jesli chodzi o to czy warto, ja z cala pewnoscia moge powiedziec ze TAK. Polecam ta operacje kazdej dziewczynie-kobiecie, ktora chcialaby miec wiekszy, ladniejszy bardziej ksztaltny biust. Super sprawa. Ja podobnie jak Ty mialam dosc ladny biust swoj naturalny, jedrny i nie obiwsły, ale niesety miseczka A/B- jak bralam tabletki anty mialam B i faktycznie mi sie powiekszył, ale co z tego... jak przestaniesz je brac to bedzie tak jak mowisz, piersi znowu powroca do swojej pierwotnej wielkosci Ja w ogole chcialam naprawde duze piersi- chcialam nawet duze D, jak nie DD. Bede miala duze C, podobno lekarz tak mowil na poczatku. Zobaczymy jak bedzie faktycznie, bo na zaraz po zabiegu byly one rzeczywiscie duze, ale juz sie zmniejszyly. Wygladaja teraz na pasujace do mojej budowy, ani za male ani za duze. Choc nie bylabym zla gdyby byly ciut wieksze Żalowac nigdy nie bede i zapewniam Cie ze Ty rowniez jesli sie zdecydujesz. Bedziesz bardzo zadowolona i szczesliwa i co najwazniejsze bedziesz sie czula super ze swiadomoscia, ze masz duzy, piekny biust. Poprawia to mocno wlasna samoocene i zwieksza pewnosc siebie naprawde polecam kazdej kobiecie.
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 19:35   #133
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cześć kochane, a u mnie zegar tyka- to już w piątek. W końcu będę miała 350cc-tak ustaliliśmy na ostatniej konsultacji. Choć powiem, że ciężko było to wynegocjować
Foxy-masz jeszcze sporo czasu żeby spokojnie się zastanowić. Wiem że wybór wielkości to trudna decyzja. Chyba najtrudniejsza. I bardzo indywidualna. Ale masz jeszcze jedną konsultacje-powiedz lekarzowi o swoich obawach, niech pokarze Ci jeszcze raz zdjęcia, przymierz jeszcze raz wkładki - z pewnością wiesz co Ci się podoba, a lekarz na pewno doradzi Ci dobrze i razem podejmiecie dobrą decyzję.On ma świetną opinię- nie włoży Ci więcej niż mówi zdrowy rozsądek.:ehe m:
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2008-12-16 o 19:36
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 23:10   #134
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Cześć kochane, a u mnie zegar tyka- to już w piątek. W końcu będę miała 350cc-tak ustaliliśmy na ostatniej konsultacji. Choć powiem, że ciężko było to wynegocjować
Foxy-masz jeszcze sporo czasu żeby spokojnie się zastanowić. Wiem że wybór wielkości to trudna decyzja. Chyba najtrudniejsza. I bardzo indywidualna. Ale masz jeszcze jedną konsultacje-powiedz lekarzowi o swoich obawach, niech pokarze Ci jeszcze raz zdjęcia, przymierz jeszcze raz wkładki - z pewnością wiesz co Ci się podoba, a lekarz na pewno doradzi Ci dobrze i razem podejmiecie dobrą decyzję.On ma świetną opinię- nie włoży Ci więcej niż mówi zdrowy rozsądek.:ehe m:
Tak, na konsultacji dzien przed zabiegiem jeszcze raz omowimy sprawe Teraz wacham sie miedzy 350-375...jakiej jestes budowy (cm/kg/w/pod) i jaki ma Tobie wyjsc rozmiar? Mi przy 400 Dr mowil,ze bedzie D/DD a jak na moje drobne cialko to jednak stanowczo za wiele
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 06:32   #135
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Tak, na konsultacji dzien przed zabiegiem jeszcze raz omowimy sprawe Teraz wacham sie miedzy 350-375...jakiej jestes budowy (cm/kg/w/pod) i jaki ma Tobie wyjsc rozmiar? Mi przy 400 Dr mowil,ze bedzie D/DD a jak na moje drobne cialko to jednak stanowczo za wiele
Ja byłam na konsultacji u 2 osób - kobitka powiedziała mi że 310cc to tak akutat. Potem poszłam do faceta i on powiedział że takie 350 cc to muszę wziąść żebym potem nie żałowała max 400 cc. Żeby było śmieszniej oboje mi powiedzieli że wyjdzie mi takie duże C/D! Co lekarz to inne poglądy.
Wybrałam faceta i myślę że wkłaki wezmę 350 cc boję się żeby nie wyszły mi za duże.
Ja mam 167 wzrostu,55 kg, pod biustem 76. Teraz mam miseczkę 75B ale to takie malutkie B. Przychyliłabym się nawet do A.... ;(

Może idź dla porównania do jeszcze innego lekarza- to naprawdę duzo daje.
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:06   #136
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Tak, na konsultacji dzien przed zabiegiem jeszcze raz omowimy sprawe Teraz wacham sie miedzy 350-375...jakiej jestes budowy (cm/kg/w/pod) i jaki ma Tobie wyjsc rozmiar? Mi przy 400 Dr mowil,ze bedzie D/DD a jak na moje drobne cialko to jednak stanowczo za wiele
Hejka. To jaki ma wyjść rozmiar miseczki to jest jakaś zagatkowa sprawa, bo mi podobnie jak mojej przedmówczyni różni lekarze przy implantach od 280 do 350 mówili zawsze że wyjdzie duże C małe D:con fused:. Oni chyba trochę mówią to co my chcemy usłyszeć .Przytaczałam już kiedyś przykład mojej znajomej która chciała mieć miseczkę C - miesiąc po operacji było to duże, piękne C, Trzy miesiące pózniej zrobiło się C- takie przeciętne C.Znajoma już zaczęła panikować żeby nie ubyło więcej . W ubraniu to naprawdę teraz efekt nie za duży.Ale pretensji nie może mieć do nikogo bo nadal ma miseczkę C.
Moja sytuacja jest trochę inna od Twojej ponieważ ja jestem po dwuletnim karmieniu piersią. Moje implanty będą anatomiczne- Twoje zapewne okrągłe,
pod biustem mam 72, waże 52 na 165. Więc też jestem dość drobnej budowy. Przed ciążą miałam wymiary bardzo podobne do Twoich- a biust miałam spory.takie duże C.I wcale nie uważałam że był za duży ,było nam razem dobrze. I gdyby mi teraz lekarz dał do wyboru 350cc czy 375cc wybrałabym te większe. Ale to jest tylko moja prywatna opinia oparta być może na moich pięknych wspomnieniach.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2008-12-17 o 16:11
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:54   #137
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Hejka. To jaki ma wyjść rozmiar miseczki to jest jakaś zagatkowa sprawa, bo mi podobnie jak mojej przedmówczyni różni lekarze przy implantach od 280 do 350 mówili zawsze że wyjdzie duże C małe D:con fused:. Oni chyba trochę mówią to co my chcemy usłyszeć .Przytaczałam już kiedyś przykład mojej znajomej która chciała mieć miseczkę C - miesiąc po operacji było to duże, piękne C, Trzy miesiące pózniej zrobiło się C- takie przeciętne C.Znajoma już zaczęła panikować żeby nie ubyło więcej . W ubraniu to naprawdę teraz efekt nie za duży.Ale pretensji nie może mieć do nikogo bo nadal ma miseczkę C.
Moja sytuacja jest trochę inna od Twojej ponieważ ja jestem po dwuletnim karmieniu piersią. Moje implanty będą anatomiczne- Twoje zapewne okrągłe,
pod biustem mam 72, waże 52 na 165. Więc też jestem dość drobnej budowy. Przed ciążą miałam wymiary bardzo podobne do Twoich- a biust miałam spory.takie duże C.I wcale nie uważałam że był za duży ,było nam razem dobrze. I gdyby mi teraz lekarz dał do wyboru 350cc czy 375cc wybrałabym te większe. Ale to jest tylko moja prywatna opinia oparta być może na moich pięknych wspomnieniach.
hej Mya Diva
powiem ci ze faktycznie te rozmiar sie zmniejsza!!! ja nie wiem jaki mam teraz, w cm tj 95 , lekarz mowil ze mam miec duze C, ale na moje oko bedzie to po prostu C! Moj chlopak mowi ze mam D nadal, ale jakos w to nie wierze- ja tego nie wiedze. Bo mialam D dzien po operacji a teraz widze ze naprawde sie pomniejszyl. Daje slowo gdybym wiedziala to naciskałabym na 375-400cc. Przy mojej budowie to byloby tak, jak chcialam. A mnie zalezalo na duzych piersiach, nawet do DD. A jesli rozmiar jeszcze sie pomniejszy to oszaleje, bo jestem dopiero miesiac po operacji! Starszne. i martwie sie tym. Ze bede miala w ogole moze duze B po 3 miesiacach !!!
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:56   #138
anetka2255
Przyczajenie
 
Avatar anetka2255
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

też się zastanawiam nad zabiegiem, ale powiem szczerze, ze się boję. czytałam jednak ze teraz stosuje się wszyknięcie kwasu na powiększenie piersi: http://uroda.onet.pl/1509504,2043,19...z_i_cialo.html i bardziej jestem temu przychylna. Co o tym sądzicie? A moze ktoś miał taki zabieg?
anetka2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 22:38   #139
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez anetka2255 Pokaż wiadomość
też się zastanawiam nad zabiegiem, ale powiem szczerze, ze się boję. czytałam jednak ze teraz stosuje się wszyknięcie kwasu na powiększenie piersi: http://uroda.onet.pl/1509504,2043,19...z_i_cialo.html i bardziej jestem temu przychylna. Co o tym sądzicie? A moze ktoś miał taki zabieg?
Hej, hej
Kwas hialurynowy to w zasadzie tylko kosmetyka,Jeśli masz ładny biust i chcesz go trochę powiększyć to jak najbardziej się to sprawdzi. Wstrzekuje się go do 100 cc- więc ilość znikoma.Można tą ilością skorygować np. małą różnicę w wielkości jednej piersi, lub zwiększyć o jeden rozmiar-i to najlepiej z A na B.Pani lekarz z którą rozmawiałam mówiła , że dała się raz namówić na wszczyknięcie dodatkowych 100ml po tym jak pacjętka była rozczarowana efektem ( czyli razem było 200) ale efekt i tak był niezadowalający a koszt kosmiczny.I jeszcze jedna informacja-biust nie może być obwisły(np po karmieniu).Tak więc w zasadzie jest to metoda dla młodych kobiet z małym, ładnym biustem. Szkoda tylko że nigdzie nie można tego wyczytać-ja się tego dowiedziałam po trzymiesięcznym oczekiwaniu na konsultację za którą oczywiście musiałam zapłacić
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2008-12-17 o 22:40
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 23:12   #140
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
hej Mya Diva
powiem ci ze faktycznie te rozmiar sie zmniejsza!!! ja nie wiem jaki mam teraz, w cm tj 95 , lekarz mowil ze mam miec duze C, ale na moje oko bedzie to po prostu C! Moj chlopak mowi ze mam D nadal, ale jakos w to nie wierze- ja tego nie wiedze. Bo mialam D dzien po operacji a teraz widze ze naprawde sie pomniejszyl. Daje slowo gdybym wiedziala to naciskałabym na 375-400cc. Przy mojej budowie to byloby tak, jak chcialam. A mnie zalezalo na duzych piersiach, nawet do DD. A jesli rozmiar jeszcze sie pomniejszy to oszaleje, bo jestem dopiero miesiac po operacji! Starszne. i martwie sie tym. Ze bede miala w ogole moze duze B po 3 miesiacach !!!
Cześć Słonko. Przykro mi że Cię zmartwiłam, ale niestety tak jest. I powiem Ci że skoro ta moja koleżanka zaczęła się martwić to podejrzewam że dalej jej ubywa.Już nawet nie chcę się dopytywać żeby jej nie martwić. Dobrze że na ostatniej konsultacji zwiększyłaś jeszcze trochę wielkość implantów. Ja sama jestem w strach że będę miała niedosyt i że wyjdą zbyt małe - ale pan doktor nie chciał nawet słuchać o jeszcze większych. I tak miałam nie lada problem żeby przeforsować 350cc . Dobrze że byłam wcześniej gdzie indziej na konsultacji i wiedziałam że mogą być większe bo inaczej by mnie przekonał że się nie da.
Trzymaj się i nie panikuj. Napewno u każdej kobiety nie jest tak samo.Całuje Cię mocno i trzymam kciuki żeby już nie ubywało!!!!!
Ps. A może Wy tam za dużo masujecie (to oczywiście był żart)
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 08:29   #141
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Cześć Słonko. Przykro mi że Cię zmartwiłam, ale niestety tak jest. I powiem Ci że skoro ta moja koleżanka zaczęła się martwić to podejrzewam że dalej jej ubywa.Już nawet nie chcę się dopytywać żeby jej nie martwić. Dobrze że na ostatniej konsultacji zwiększyłaś jeszcze trochę wielkość implantów. Ja sama jestem w strach że będę miała niedosyt i że wyjdą zbyt małe - ale pan doktor nie chciał nawet słuchać o jeszcze większych. I tak miałam nie lada problem żeby przeforsować 350cc . Dobrze że byłam wcześniej gdzie indziej na konsultacji i wiedziałam że mogą być większe bo inaczej by mnie przekonał że się nie da.
Trzymaj się i nie panikuj. Napewno u każdej kobiety nie jest tak samo.Całuje Cię mocno i trzymam kciuki żeby już nie ubywało!!!!!
Ps. A może Wy tam za dużo masujecie (to oczywiście był żart)
A powiedz mi Ewciu, jaki rozmiar wkładek miala Twoja kolezanka? I jaka wyjsciowke? moze sprobuje w ten sposob cos porownac.
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 19:18   #142
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
A powiedz mi Ewciu, jaki rozmiar wkładek miala Twoja kolezanka? I jaka wyjsciowke? moze sprobuje w ten sposob cos porownac.
Cześć Pati!
Moja koleżanka ma włożone 320cc, okrągłe Mentory,profil średni. Pod biustem ma 75-77cm.Miiesiąc po zabiegu miała w biuście 92cm ( ile ma teraz nie wiem)A przed zabiegiem miała bardzo małe A.Jak Ci już pisałam jej nie zależało żeby piersi były duże-może dlatego ma średni profil. Miesiąc po zabiegu była mega zadowolona, ale teraz chyba zaczęła się trochę niepokoić.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 23:59   #143
lazurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

witam Cię serdecznie! Planuję w przyszłym roku powiększyć sobie piersi, obecnie jestem na etapie wybierania kliniki..dlatego chciałabym wiedzieć u kogo robiłaś sobie operację i ile czekalas na zabieg. Pozatym napisz jak się czujesz czy były jakieś kłopoty czy niedogodności. Ja mam teraz miseczkę B i chce miec pełne C..to tyle. Pozdrawiam Cię i czekam na odp.
lazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 09:12   #144
nike4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Czesc dziewczyny, ja bylam wczoraj na konsultacji u dr Skupina w Poznaniu.Lekarz baaardzo miły ! Zastanawiam sie nad wkladkami 300cc lub 325cc. Mam 164cm wzrostu i 44kg (21lat). Ktory rozmier waszym zdaniem bedzie mi lepiej odpowiadal: 300 czy 325? Operacje mam w maju i jestem bardzo szczęśliwa ze moje marzenie wreszcie sie spelni
nike4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 09:14   #145
nike4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Zapomialam dodac ze wybralam implanty okrągłe firmy Mentor
nike4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 11:37   #146
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez nike4 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, ja bylam wczoraj na konsultacji u dr Skupina w Poznaniu.Lekarz baaardzo miły ! Zastanawiam sie nad wkladkami 300cc lub 325cc. Mam 164cm wzrostu i 44kg (21lat). Ktory rozmier waszym zdaniem bedzie mi lepiej odpowiadal: 300 czy 325? Operacje mam w maju i jestem bardzo szczęśliwa ze moje marzenie wreszcie sie spelni
Tak jak napisałam Ci w 2 podobnym wątku - bierz większe!!!
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 17:27   #147
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez nike4 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, ja bylam wczoraj na konsultacji u dr Skupina w Poznaniu.Lekarz baaardzo miły ! Zastanawiam sie nad wkladkami 300cc lub 325cc. Mam 164cm wzrostu i 44kg (21lat). Ktory rozmier waszym zdaniem bedzie mi lepiej odpowiadal: 300 czy 325? Operacje mam w maju i jestem bardzo szczęśliwa ze moje marzenie wreszcie sie spelni
Ja jestem doslownie tej samej wagi i wzrostu co Ty tj podobnie bo mam 1.61 i 45kg Dr zaproponowal mi 400cc-jednak zastanawiam sie nad 375..niby nie wielka roznica ale zawsze cos,takze sama nie wiem..no moze 350-na pewno nic ponizej
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 17:48   #148
nike4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Ja tak mysle ze u mnie to 325cc to max ... Bardzo sie ciesze z tej operacji !!! operacja dopiero w maju ale i tak sie ciesze ze przed latem jeszcze zdaze.Troche sobie poczekam, ale wiem ze warto!!!
nike4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 18:32   #149
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Cytat:
Napisane przez nike4 Pokaż wiadomość
Ja tak mysle ze u mnie to 325cc to max ... Bardzo sie ciesze z tej operacji !!! operacja dopiero w maju ale i tak sie ciesze ze przed latem jeszcze zdaze.Troche sobie poczekam, ale wiem ze warto!!!

Ja na operacje czekam od lipca- 20 stycznia mam termin Powiem Ci,ze bardzo szybko czas leci-i choc wiem,ze to trudne-lepiej o tym jak najmniej myslec bo w przeciwnym razie bedzie nam sie bardzo dluzylo

Naprawde chcesz max 325? Pamietaj,ze po operacji 'ubywa' od 3 do 17% takze mozesz pozniej zalowac. Ja jak juz napisalam ponizej 350 nie biore Wole miec troszke za duze i sie do nich przyzwyczaic nizeli plakac i zalowac,ze nie wzielam wikszych i nadal miec kompleks
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 20:12   #150
nike4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Od 3 lat mam implanty piersi.Macie pytania? Chętnie odpowiem:)

Dla mnie 325cc to max poniewaz mam waską i szczupłą klatke piersiową
Przy mojej klatce implanty będą wyglądały akurat (choć bałam się ze mogą być za wielkie ), ale teraz się nie boje, lepiej większe niż zebym miała potem żałować i płakać. Coraz bardziej jestem zdecydowana na te 325cc !!! jupi, jupi
nike4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 15:43:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.