Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 21:53   #4831
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziękuję Asieńko
nie przesadzaj ja uda też niczego sobie mam ale mam nadzieję że jakoś będę wyglądała
ja szukam ciągle wymarzonego i nie mogę znaleźć chyba sama uszyję
mój odrost też prosi o zgładzenie ale nie wiem co robić
ja też nadal szukam

myślę że jesli nie jesteś do końca przekonana do tego rudego to sobie narazie odpuść i zrób tym wellatonem ja zazwyczaj mam taki przypływ pomysłu( i wtedy robie odrazu) jak wtedy z tą szamponetką przyciemniłam i dobrze że to nie była farba bo okazało się że źle się czułam w takim odcieniu i szybko wróciłam do jasnych najlepiej jeśli nadal się wachasz przymierz w sklepie jakimś z perukami i spineczkami taką perukę i się przekonasz
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 22:30   #4832
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja też nadal szukam

myślę że jesli nie jesteś do końca przekonana do tego rudego to sobie narazie odpuść i zrób tym wellatonem ja zazwyczaj mam taki przypływ pomysłu( i wtedy robie odrazu) jak wtedy z tą szamponetką przyciemniłam i dobrze że to nie była farba bo okazało się że źle się czułam w takim odcieniu i szybko wróciłam do jasnych najlepiej jeśli nadal się wachasz przymierz w sklepie jakimś z perukami i spineczkami taką perukę i się przekonasz
wstydzę się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 07:49   #4833
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Hej

Caskada co myślisz o składzie tej odżywki?
Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Behetrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Butylene Glycon and Glycosphingolipids, Citronellol, Linalool, Limonene, Citric Acid

BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 08:27   #4834
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

dziewczyny, skoro nie chwycił mi koleston 12/1 (troche zoltawo wyszedl) to powinnam farbowac sie farbami 11/1 czy cos takiego?
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 08:59   #4835
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

czescja zabieram sie za szukanie info i pisanie pracy




Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Caskada co myślisz o składzie tej odżywki?
Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Behetrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Butylene Glycon and Glycosphingolipids, Citronellol, Linalool, Limonene, Citric Acid

wyglada jak odzywka dove lub pantene nic w niej naturalnie odzywczego nie ma

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czessc

Lady i Snow swietne zakupy

wczoraj bylismy na imprezie, tzn pojechalismy do klubu studenckiego w gdansku, ale w koncu wyladowalismy w sopocie w zlej kobiecie pilam przepyszne drinki "wyzwolona" z kiwi fajnie bylo
fajne driny bo piwa nie tracam
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ok dzięki za info
nie wiem jakie produkty wybrać
Gliss Kur ma dobre opinie ale miałam odżywkę i nie bardzo może maskę wezmę
odzywki ds z gliss kura sa dobre
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Caskada przeglądam różne blogi i zobacz na co natknęłam się :
Jakie produkty mogą mieć wpływ na cerę?
Zdziwicie się, ale mleko. To ono jest głównym złoczyńcom. W wielu przypadkach stwierdzono, że po spożywaniu mleka robią się zaskórniki. Dzieje sie tak, ponieważ mleko zawiera Kazeinę, która ma wpływ na nasz trądzik.
hmmm mleko pite rozumiem ze moze szkodzic ja osobiscie nie pije mleka bleee ale smarowane na twarz absotutnie nie jak juz mowilam zawiera kwas i zluszcza wiec nie ma mowy o zapchaniu widze po swojej skorze ze mam piekne pory zreszta wiecej info na tym blogu http://brunettesheart.blogspot.com/2...m-dla-was.htmlgdzie dziewczyna naturalnie dba o swoja cere i sa widoczne efekty ..przymierzam sie tez do oczyszczania twarzy zamiast mydla olejami
a tak wogole nie wszystkie blogi sa madre i osoby ktore je pisza moga wprowadzac w blad poprzez swoja niewiedze lub niedoczytanie ....ja wybieram takie gdzie jest wszystko opisane i pokazane na osobie niz suche info
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Casakda która lepsza?

Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycol Distearate, Dimethicone, Menthosulfate, Dicaprylyl Carbonate, PolyQuaternium-37, Cocodimonium Hydroxypropyl, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Methylparaben, Parfum.

czy :

aqua/water, hydroxypropyl starch phosphate, quaternium-87, stearyl alcohol, behentrimonium chloride, CI 14700/red 4, CI 19140/yellow 5, tocopherol, sodium hydroxide, phenoxyethanol, ethylhexyl methoxycinnamate, trideceth-10, chlorhexidine dihydrochloride, candelilla cera/candelilla wax, benzophenone-3, benzyl salicylate, linalool, amodimethicone , 2-oleamido-1,3-octadecanediol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, methylparaben, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, glycine soja/soybean oil, parfum/fragrance

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------



nie całe 70 tanio zamówiłam na necie bo u mnie takie u prywaciarzy droższe
są jeszcze http://allegro.pl/sexy-rurki-kobalto...912375872.html
dwie sa nienajlepsze ja juz cos to pierwsza przynajmniej ma krotki w miare sklad
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:02   #4836
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Caskada dzięki

to odżywka Biedronkowa kosztowała 3,99 więc jak już kupiłam to zużyje,ale więcej nie kupię
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:08   #4837
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Caskada dzięki

to odżywka Biedronkowa kosztowała 3,99 więc jak już kupiłam to zużyje,ale więcej nie kupię
sa dwa silne silikony i gdyby nie one dobra by byla do mycia wlosow
napewno wlosy w jakis sposob nawilzy i bede miekkie mozesz tez ja mieszac z jakas inna i klasc taki mix na wlosy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 09:10   #4838
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
sa dwa silne silikony i gdyby nie one dobra by byla do mycia wlosow
napewno wlosy w jakis sposob nawilzy i bede miekkie mozesz tez ja mieszac z jakas inna i klasc taki mix na wlosy
Masz rację będę ją mieszać z jakąś inną
dziękuję
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:12   #4839
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czescja zabieram sie za szukanie info i pisanie pracy





wyglada jak odzywka dove lub pantene nic w niej naturalnie odzywczego nie ma


fajne driny bo piwa nie tracam

odzywki ds z gliss kura sa dobre

hmmm mleko pite rozumiem ze moze szkodzic ja osobiscie nie pije mleka bleee ale smarowane na twarz absotutnie nie jak juz mowilam zawiera kwas i zluszcza wiec nie ma mowy o zapchaniu widze po swojej skorze ze mam piekne pory zreszta wiecej info na tym blogu http://brunettesheart.blogspot.com/2...m-dla-was.htmlgdzie dziewczyna naturalnie dba o swoja cere i sa widoczne efekty ..przymierzam sie tez do oczyszczania twarzy zamiast mydla olejami
a tak wogole nie wszystkie blogi sa madre i osoby ktore je pisza moga wprowadzac w blad poprzez swoja niewiedze lub niedoczytanie ....ja wybieram takie gdzie jest wszystko opisane i pokazane na osobie niz suche info

dwie sa nienajlepsze ja juz cos to pierwsza przynajmniej ma krotki w miare sklad
tak tylko napisałam o tym melczku bo widziałam ja mleka nie lubię i nawet nie mogę a jego zapach fuj
to maski ta pierwsza to gliss kur czarny a druga l'oreal czerwony który posiadam ale jest na wykończeniu i teraz nie wiem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:17   #4840
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tak tylko napisałam o tym melczku bo widziałam ja mleka nie lubię i nawet nie mogę a jego zapach fuj
to maski ta pierwsza to gliss kur czarny a druga l'oreal czerwony który posiadam ale jest na wykończeniu i teraz nie wiem
faktycznie gliss kur czarny z keratyna nie skojarzylam
a czy tu zadna z dziewczyn nie miala czarnego gliss kura moze snow niewiem cos mi sie obilo o uszy. ze ktos mial ..warto podpytac jak sie sprawdzilabo jak mowie mnie juz na poczatku nie urzekla ta linia przynajmniej odzywki wygladaly na obciazajace
ale maska ma o dziwo krotki sklad
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:19   #4841
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
faktycznie gliss kur czarny z keratyna nie skojarzylam
a czy tu zadna z dziewczyn nie miala czarnego gliss kura moze snow niewiem cos mi sie obilo o uszy. ze ktos mial ..warto podpytac jak sie sprawdzilabo jak mowie mnie juz na poczatku nie urzekla ta linia przynajmniej odzywki wygladaly na obciazajace
ale maska ma o dziwo krotki sklad
no właśnie pisałam wyżej że miałam odżywkę czarnego gliss kura i z tego co wiem to Infa też
odżywka mi nie podpasowała ale maska o dziwo ma same dobre opinie na wizażu i teraz nie wiem
tata poszedł do piotra i pawła ma kupić mi tą sławną glorię jak będzie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 09:42   #4842
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

z garniera maski sa niezle
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:54   #4843
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
faktycznie gliss kur czarny z keratyna nie skojarzylam
a czy tu zadna z dziewczyn nie miala czarnego gliss kura moze snow niewiem cos mi sie obilo o uszy. ze ktos mial ..warto podpytac jak sie sprawdzilabo jak mowie mnie juz na poczatku nie urzekla ta linia przynajmniej odzywki wygladaly na obciazajace
ale maska ma o dziwo krotki sklad
a mnie własnie interesuje ta odzywka z gliss kura czarna ale a płynie do psikania. uzywałam juz z olejkiem i jedwabiem i byłam bardzo zadowolona a teraz chodze koło tej czarnej. może ktos zna skład przy okazji?
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:56   #4844
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
z garniera maski sa niezle
to biorę czarną
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:08   #4845
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wszystko trzeba byłoby pokazać na sobie bo tak jak leży to jak szmaty

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Paulinka miałaś dać znać jak się hasa w nowych bucikach
Kochana, wczoraj miały swoją premierę. Wybrałam się w nich na uczelnie miałam ogromnego stresa że będę płakać już w połowie drogi a tu takie miłe rozczarowanie ! chodziłam w nich cały dzień i są świetne każdy się lumpił ale bardzoooo wygodne ! a te czerwone butki co wkeiłaś są za✂✂✂iste

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja właśnie siedzę na uczelni :-P nie wiem ile jeszcze wytrzymam od rana...

Dziewczyny mam do was takie pytanie, rozmiary w Bershce to są zaniżone? Bo ostatnio mierzylam takie spodnie coś ala leginsy i były dobre L :-( załamałam się..
no nie wiem ja noszę zazwyczaj w bershce/zarze 36/s ale ostatnio wciskam się w 34. Mi się wydaję że bershka ma dosyć małe rozmiary i takie trochę modelkowe zawsze nogawki mam za długie w 36 przez co nie zawsze ładnie się układają
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:20   #4846
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kochana, wczoraj miały swoją premierę. Wybrałam się w nich na uczelnie miałam ogromnego stresa że będę płakać już w połowie drogi a tu takie miłe rozczarowanie ! chodziłam w nich cały dzień i są świetne każdy się lumpił ale bardzoooo wygodne ! a te czerwone butki co wkeiłaś są za✂✂✂iste



no nie wiem ja noszę zazwyczaj w bershce/zarze 36/s ale ostatnio wciskam się w 34. Mi się wydaję że bershka ma dosyć małe rozmiary i takie trochę modelkowe zawsze nogawki mam za długie w 36 przez co nie zawsze ładnie się układają
to super że wygodnie Ci chodzi się i jesteś zadowolona
świetne są te czerwone ale nie mam kiedy w tych wszystkich butach łazić
może te botki na sylwka kupię


cholera no nie ma Glorii u mnie w piotrze i pawle i babsztyl powiedział tacie że nigdy nie było
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:29   #4847
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No właśnie największy problem mam z warstwą budującą, ale już widze że zrobiłam błąd bo właśnie covera dałam na całego paznokcia więc podejrzewam że dlatego mi trudniej było ładnie wyprofilować łuk ?
No kurcze ciężko mi było bo niby dawałam żel na środek a jakoś tak do dupki wychodziło. Ale może właśnie tak jak mówie - cover na całość i to przeważyło że za grube przy końcu.
Drugi problem to u mnie światło było i np pewnie źle dobrałam rozmiar tipsa, albo źle wypiłowałam, no ale to też umieć musze więc trudno. Jakoś sie uczyć musze
Z wtopieniem też troche dałam tyłka ale jakoś wyprostowałam wszystko. No i też mamka niecierpliwa, wierciła sie i juz widziałam po jej minie że chciała już żebym tylko skończyła jak najszybciej. W sumie zeszło mi 3h razem. Zrobiłam cover bo mama ma króciutką płytke, końcówke delikatnie czerwona i na serdecznym i kciuki czarne kwiatki wtopiłam.
No i też problem właśnie mam z tym żeby nadać ładny kształt, żeby nie były takie szerokie... i juz sie powoli sama motałam jak rozmiar tipsa dobierać i niby było dobrze a potem patrze i bach za szerokie. Korci mnie forma, ale zabrałam sie za tipsa najpierw to bede korygować błędy teraz.

Ja ogólnie już sama widze co do poprawki. Na pewno kształt, i grubość przy wolnym brzegu. Ale i tak byłam zadowolona że pamiętałam co,jak kiedy, że zmatowić, primer itd. I nic nie pomyliłam Jeszcze w tygodniu sobie na tipsach pocwicze linie usmiechu.

Mama i TŻ mówią że za dużo od siebie wymagam, że wcale nie jest tak źle jak na pierwszy raz. No ale ja wiem po prostu jak to powinno wyglądać

Jutro spróbuje mamie zdjecia zrobić to wtedy wkleje.
jak robisz na tipsie to z gory jestes skazana na niepowodzenie...
1. tips nawet najlepiej dobrany bedzie sprawial sztuczne wrazenie lopaty i plaskacza
2. jedyne sensowne tipsy to tunelowe- wyglada pazur jak zrobiony na formie i ma gleboki tunelik- sliczne.
3. tipsy najczesciej maja takie rozmiary ze sa albo za waskie albo ciut za szerokie do danego pazura lepiej przyklejac szerszego i boki wypilowywac...
4. ciezko zelem wybudowac tipsiaka- najczesciej wychodzi gruby koniec i lopatka... a nawet jesli pieknie go opilujesz to i tak bedzie sztucznie wygladac
dlatego ja polecam formy- za szeroko ci nie wyjdzie- bo granice wyznaczy ci pazur naturalny klientki. jak tylko zrobisz szkielet koncowki to od razu zdobisz, budujesz i gotowe. i jest cieniutki i naturalny- nic nie da sie poznac ze nie wlasny.
oczywiscie pokaz zdjecia...
polecam ci obejrzec wszystkie filmiki:

http://www.youtube.com/user/YoungNailsInc#g/u

a juz na pewno wszystkie z zelem. zrozumiesz jak sie zel naklada, bo mam wrazenie ze ty go na razie nakladasz jak lakier do paznokci a to zupelnie inaczej- a na kursach tego tez rzadko ucza.
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


efekt całkiem ładny nie widzę żółtego

ja bym juz nie kładła rozjaśniacza bo zniszczysz włosy spróbuj farbami rozjaśniającymi

ja też

bardzo ładny sweterek a futrzak super

czeko a gdzie foty z fabowania ?

lady mnie się też te spodenki podobają ale ja mam masywne uda i pewnie bym wyglądała jak wieloryb w takich płaszczyk też mi się taki marzy

Bunny śliczne te pazurki Twoje ? a zdradź tajemnice jak robisz takie łatki- panterkę? bo ja to ciemniak w tym jestem ale efekt mi sie bardzo podoba


ja mam już taki odrost, że się prosi o zgładzenie ale postanowiłam wytrzymać jeszcze do piątku bo po następnej niedzieli będę mieć gości i chce żeby włoski były świeżutkie ,równiutkie i bez odrostu
dziekuje bardzo tak to moje pazurki naturalne zazelowane.
a panterke robie recznie jak juz wtopie co chce, wybuduje, opiluje ksztalt koncowy- choc ost juz doszlam do takiej perfekcji w zelu na ktorym pracuje ze tylko przelatuje bloczkiem polerskim i nie musze nic ksztaltu pilowac - to maluje latki farbami akrylowymi- do kupienia w sklepach malarskich. najpierw plamki nieregularnie, jak mi sie maznie, a potem czarne obramoweczki. i na koniec jak wyschna farby- po ok 5 minutach nablyszczam glossem i gotowe.
dodam moze ze na lakierach do pazn tez mozna zdobic farbkami- i to wcale nie jest drogo, bo farba w tubce zakrecona moze lezec latami, a koszt podobny do lakieru do pazn czyli 2-3zl za kolor.
i nie gestnieje bo sie ja woda rozciencza ile chce.
tylko na koniec trzeba pokryc lakierem bezbarwnym, choc wiekszosc po zastygnieciu staje sie wodoodporna.
polecam!

zauwazylam ze pazurki robia wrazenie, bo w szkole kazdy mnie zaczepial i macal po rekach i sie zachwycali! i nie wierzyli ze samej sobie mozna zrobic takie cudenka ale coz, cwieczenie i cierpliwosc czyni mistrzem...

witam sie!
juz zdarzylam dzis uprac, poodkurzac chate i zaraz lece na zakupy do biedro z lola
a jutro do lekarza
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:29   #4848
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Lady fajowe zakupki i z bucików na prawdę jestem zadowolona, choć jak mówiłam nie byłam przekonana do wyjścia w nich na ulicę

czekam na kuriera, bo mam moją paczusię z bershki a o 12.30 już wychodzę do pracy i zostawiam moją Amelcie cały weekend jej praktycznie nie widziałam. a wiecie co ? pochwalę się! przedwczoraj zrobiła swoje pierwszy kroczki sama
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:56   #4849
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Lady fajowe zakupki i z bucików na prawdę jestem zadowolona, choć jak mówiłam nie byłam przekonana do wyjścia w nich na ulicę

czekam na kuriera, bo mam moją paczusię z bershki a o 12.30 już wychodzę do pracy i zostawiam moją Amelcie cały weekend jej praktycznie nie widziałam. a wiecie co ? pochwalę się! przedwczoraj zrobiła swoje pierwszy kroczki sama
nom ciekawa jestem ty butow o ktorych tu mowa, pokazywałas je tutaj???
nie wiem czy moge ogladac bo jestem własnie na odwyku i mam zakaz kupowania butow bo juz niemam ich gdzie upychac;/
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 11:17   #4850
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Lady fajowe zakupki i z bucików na prawdę jestem zadowolona, choć jak mówiłam nie byłam przekonana do wyjścia w nich na ulicę

czekam na kuriera, bo mam moją paczusię z bershki a o 12.30 już wychodzę do pracy i zostawiam moją Amelcie cały weekend jej praktycznie nie widziałam. a wiecie co ? pochwalę się! przedwczoraj zrobiła swoje pierwszy kroczki sama
dziękuję
ja też miałam cykora za pierwszym razem jak w moich stylowych 15cm wychodziłam bo w klockach nie bałam się
pokazuj co tam kurier przytaszczy
pierwsze kroczki sama super brawo dla Amelci
miłego dnia w pracy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:28   #4851
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

hej!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

dziekuje bardzo tak to moje pazurki naturalne zazelowane.
a panterke robie recznie jak juz wtopie co chce, wybuduje, opiluje ksztalt koncowy- choc ost juz doszlam do takiej perfekcji w zelu na ktorym pracuje ze tylko przelatuje bloczkiem polerskim i nie musze nic ksztaltu pilowac - to maluje latki farbami akrylowymi- do kupienia w sklepach malarskich. najpierw plamki nieregularnie, jak mi sie maznie, a potem czarne obramoweczki. i na koniec jak wyschna farby- po ok 5 minutach nablyszczam glossem i gotowe.
dodam moze ze na lakierach do pazn tez mozna zdobic farbkami- i to wcale nie jest drogo, bo farba w tubce zakrecona moze lezec latami, a koszt podobny do lakieru do pazn czyli 2-3zl za kolor.
i nie gestnieje bo sie ja woda rozciencza ile chce.
tylko na koniec trzeba pokryc lakierem bezbarwnym, choc wiekszosc po zastygnieciu staje sie wodoodporna.
polecam!

zauwazylam ze pazurki robia wrazenie, bo w szkole kazdy mnie zaczepial i macal po rekach i sie zachwycali! i nie wierzyli ze samej sobie mozna zrobic takie cudenka ale coz, cwieczenie i cierpliwosc czyni mistrzem...

witam sie!
juz zdarzylam dzis uprac, poodkurzac chate i zaraz lece na zakupy do biedro z lola
a jutro do lekarza
farbkami ? wow nie wiedziałam ,że takie można kupić i pazurki malować ,a mogłabyś dla przykładu wrzucić foto jak taka farbka wygląda
efekt bardzo mi się spodobał i może zakupię taką farbke i spróbuje sama coś wymodzić na swoich pazurkach
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Lady fajowe zakupki i z bucików na prawdę jestem zadowolona, choć jak mówiłam nie byłam przekonana do wyjścia w nich na ulicę

czekam na kuriera, bo mam moją paczusię z bershki a o 12.30 już wychodzę do pracy i zostawiam moją Amelcie cały weekend jej praktycznie nie widziałam. a wiecie co ? pochwalę się! przedwczoraj zrobiła swoje pierwszy kroczki sama
to super że butki takie wygodne ja to zawsze narzekam albo mnie coś pije ,ciśnie albo nogi bolą od obcasów

a córcia tylko patrzeć jak zacznie biegać pamiętam jak moje dzieciaki robiły swoje pierwsze kroczki a teraz juz takie ,,chłopy ''
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:30   #4852
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Lady fajowe zakupki i z bucików na prawdę jestem zadowolona, choć jak mówiłam nie byłam przekonana do wyjścia w nich na ulicę

czekam na kuriera, bo mam moją paczusię z bershki a o 12.30 już wychodzę do pracy i zostawiam moją Amelcie cały weekend jej praktycznie nie widziałam. a wiecie co ? pochwalę się! przedwczoraj zrobiła swoje pierwszy kroczki sama
oj szkoda ja bym nie mogla tak nie widziec swojego malego przeciez to tyle omija w rozwoju dziecka

a u mnie dzis trujacy poniedzialek czyli MDonalds pisze prace zbieram info i nie mam kiedy dzis ugotowac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:37   #4853
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cześć dziewczyny, chciałabym Was zapytać, czy możecie mi napisać
NAZWĘ KOLORU BLOND:
- chłodnego
- ciemniejszego od platyny?

zawsze wydawało mi się że ta biała platyna to jedyny CHŁODNY odcień blond.
A teraz chcę zmienić kolorek włosów i chcę wciaż chłodny blond, ale ciemniejszy. Jednolity kolor.
Obecnie mam kawę z mlekiem - platynowe pasemka i brązowe. Ale brąz się wypłukał, ta platyna często jak siwo-biało-jakaś wygląda, jest wg mnie nieestetyczna z tymi wypłukanymi brązami, rudościami. Chce jednolity kolor. Chciałam Was poprosić o pomoc

Coś w stylu tutaj: / klik /

Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (47,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond krotkie.jpg (22,5 KB, 8 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:55   #4854
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałabym Was zapytać, czy możecie mi napisać
NAZWĘ KOLORU BLOND:
- chłodnego
- ciemniejszego od platyny?

zawsze wydawało mi się że ta biała platyna to jedyny CHŁODNY odcień blond.
A teraz chcę zmienić kolorek włosów i chcę wciaż chłodny blond, ale ciemniejszy. Jednolity kolor.
Obecnie mam kawę z mlekiem - platynowe pasemka i brązowe. Ale brąz się wypłukał, ta platyna często jak siwo-biało-jakaś wygląda, jest wg mnie nieestetyczna z tymi wypłukanymi brązami, rudościami. Chce jednolity kolor. Chciałam Was poprosić o pomoc

Coś w stylu tutaj: / klik /

Z góry dziękuję za pomoc
Ale jak mamy napisac nazwe
Chłodny i ciemniejszy od platyny będzie popiel i opal np jasny opalizując blond, jasny popielaty blond, popielato opalizujący, perłowy blond.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:59   #4855
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

grzebiac w necie o jakie fajne wpadly mi w oko kozaczki
czemu takich nie ma w sklepach poza nogami yeti
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kozaki3.jpg (22,1 KB, 30 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:00   #4856
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
grzebiac w necie o jakie fajne wpadly mi w oko kozaczki
czemu takich nie ma w sklepach poza nogami yeti
Mi sie w ogole nie podobaja
Ja na szczescie kozaki kupilam tydzien temu, lazilam i lazilam i jedne jedyne mialy dobrą cholewkę, inne odstawały i te moje są zwyczajne, zgrabne.
Miałam dać zdjecie ale zapomnialam

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-11-07 o 13:02
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:07   #4857
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


farbkami ? wow nie wiedziałam ,że takie można kupić i pazurki malować ,a mogłabyś dla przykładu wrzucić foto jak taka farbka wygląda
efekt bardzo mi się spodobał i może zakupię taką farbke i spróbuje sama coś wymodzić na swoich pazurkach

to super że butki takie wygodne ja to zawsze narzekam albo mnie coś pije ,ciśnie albo nogi bolą od obcasów

a córcia tylko patrzeć jak zacznie biegać pamiętam jak moje dzieciaki robiły swoje pierwsze kroczki a teraz juz takie ,,chłopy ''
prosze asiu to kilka przykladow:

http://www.google.pl/imgres?q=farby+...n8MG7Aw&zoom=1

http://www.google.pl/imgres?q=farby+...n8MG7Aw&zoom=1

http://www.google.pl/imgres?q=farby+...n8MG7Aw&zoom=1

z tym, ze kupowac takie duze pudelka z tyloma kolorami to drozszy interes kolo 40zl, a wystarczy na sztuki kupic w sklepie malarskim np. kulturomaniak w leclercu u nas, podstawowe kolory- zolty, niebieski, czerwony, bialy, czarny, zloty, srebrny a juz reszte kolorow uzyskasz mieszajac je ze soba i jest oszczednosc.
ja wyciskam glutke farbki na plyte cd- i na niej rozcienczam, mieszam itp.
trzeba miec tez cieniutki pedzelek jesli sie maluje malutkie elementy- tez w sklepie plastycznym kupisz za ok 3zl.
i mozna rozwijac wyobraznie malujac ja bardzo to lubie- poza tym to szybkie zdobienie- 15 minut i masz niepowtarzalny wzor
a jeszcze jesli masz zdolnosci w rysunku to mozesz stworzyc bajeczne pazurki ktorych wszyscy beda zazdroscic i podziwiac! dla mnie to lepsze rozwiazanie niz gotowe naklejki czy ozdobki- tworcze, tanie i nieskonczone mozliwosci!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:12   #4858
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Hej

ja już w domku, po uczelni weszłam do Home&You i przepadłam tam na dobre 40 min jest tyle ślicznych rzeczy dekoracyjnych na Święta
ostatnio mam blizka na punkcie dekoracji a kupowanie ciuchow juz mnie nie kręci
takie dwa wianki kupiłam, zrobie z nich kompozycje ze swieczkami i choinke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CRIMSON STROIK_79.00 PLN_.jpg (76,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CRIMSON WIANEK_69.00 PLN_.jpg (152,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KRYSTAL WIANEK_15.00 - 49.00 PLN_.jpg (105,0 KB, 7 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:13   #4859
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

jaka farbka zafarbowac odrost na poziomie 5,6? jak juz mowilam wczesniej farbowalam wella koleston 12/1 i odrost byl zolty..
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:14   #4860
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
dziewczyny, skoro nie chwycił mi koleston 12/1 (troche zoltawo wyszedl) to powinnam farbowac sie farbami 11/1 czy cos takiego?
spróbuj alfaparf 11,11 to podwójny popiel i mocno rozjasniaca farba, powinno Ci dobrze wyjsc
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.