Stosunek facetów do pisania smsów :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 11:31   #1
jankaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5

Stosunek facetów do pisania smsów :)


czy faceci rzeczywiście nie lubią pisać smsów?

poznałam chłopaka - wymieniliśmy się numerami telefonów... zaczął do mnie pisać - smsowaliśmy praktycznie codziennie, pisaliśmy o wszystkim... w końcu zaproponował spotkanie - było fajnie, obydwoje stwierdziliśmy, że chcemy spotykać się dalej
ale od tego pierwszego spotkania on pisze rzadziej... na moje smsy zawsze odpisuje, ale sam z siebie napisze tak z 2 razy w tygodniu... więc ja też zaczęłam rzadziej pisać - nie chcę mu się narzucać... smsy też są takie bardziej konkretne, najczęściej odpowiedzi na pytania - co słychać, jak minął dzień, co w pracy... jak się spotykamy wszystko jest jak najbardziej Ok

przyzwyczaił mnie do tych codziennych smsów - myślałam: pisze = myśli...
a teraz nie wiem co mam myśleć... niby widzę, że pilnuje, żebyśmy cały czas mieli kontakt i nigdy nie milczy dłużej niż 4 dni... poza tym cały czas proponuje spotkania, a to chyba najważniejsze prawda...?

jakie jest Wasze doświadczenie jeśli chodzi o smsowanie z facetami?
jankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 11:48   #2
fragile_27
Zadomowienie
 
Avatar fragile_27
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 310
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Jeśli się spotykacie, on inicjuje te spotkania i ogólnie jest ok, to myślę, że nie masz się czym przejmować.

A jeśli chodzi o moje doświadczenie w tej kwestii, to zarówno z moim eks jak i obecnym facetem mało pisaliśmy/piszemy smsów, ale mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, preferuję inne formy komunikacji typu dzwonienie do siebie. ;d
__________________
'Baby we both know
That the nights were mainly made
For saying things that you can't say tomorrow day'
fragile_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:13   #3
msxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 119
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Mój chłopak też ostatnio stwierdził, że już "rzyga smsami" ;p Powiedział, że na początku, żeby lepiej się poznać itd to lubił pisać, chciał a teraz, że już ma dość takiego ciągłego pisania. To normalne. Też myślę podobnie. Oczywiście coś tam trzeba napisać, zapytać chociażby jak minął dzień Sądzę, że to zależy od osoby. Niektórzy na początku lubią pisać a potem już im się nie chce, a niektórzy nawet na początku nie lubią pisać i wolą się po prostu spotkać.
msxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:24   #4
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Hej! Jestem w związku od 5 lat, odpowiedzi i sms jakie najczęściej dostaje:
RANKING:
1.Kocham Cie
2. OK
3.Spoko
4.Moge zadzwonić

Ta dam! DDD

Mój woli dzwonić. Gadamy 3,4 razy dziennie czasem.

Stosunek mężczyzn do pisania smsów:
początek znajomości tasiemce, potem coraz krótsze ) normalka
__________________
,,Po tragedii życie też ma sens. Ważne że mamy siebie ".

Powrót na forum.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:42   #5
Terrence
Raczkowanie
 
Avatar Terrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 427
GG do Terrence
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Mój mąż od zawsze pisał do mnie więcej smsów niż ja do niego, w dodatku dłuższych. Więc nie ma reguły.
Terrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:43   #6
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Jestem kobietą a mimo to uważam, ze "smsy som gupie".
Pozwolę sobie nawet zacytować osobnika z posta wcześniej "rzygam tymi smsami"

Nienawidzę pisać/dostawać.

Odnoszę wrażenie, ze osoby próbujące rozmawiać ze mną (? co to za rozmowa w ogóle? Jak konia z dyszlem normalnie. :/) za pomocą smsków , są jakieś... mało inteligentne oględnie bardzo mówiąc.

Wolałabym z raz na 3 dni dłuższą rozmowę przez telefon, czy fajny list(mail, pisany z sensem i pełnymi zdaniami niż durnowatego smska 12 razy dziennie z tekstami wiekopomnymi typu: lovciam cię i wgl. dzeińdobry, dobranoc. i wgl. + 8 muzyczek i obrazeczkó wrzuconych na fejsbunia+ odpowiedni status zwiazku + opisik odnośnie wszystkiego nawet piardnięcia o zapachu fijołków.



Jesuuu, jak ja się cieszę ze "za moich czasów" nie było smsów i fejsbunia. Bo bym chyba starą panną została. przez to.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 13:02   #7
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość

Stosunek mężczyzn do pisania smsów:
początek znajomości tasiemce, potem coraz krótsze ) normalka
potwierdzam, u mojego jest podobnie
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 13:47   #8
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Ja mysle, że mężczyźni to nie istoty z Marsa, żeby można było powiedzieć, że "oni mają taki stosunek". Każdy człowiek jest inny.

Mój tż na początku mniej do mnie pisał, bo jeszcze sie nie znalismy, poznawalismy sie poprzez rozmowy w czasie spotkań, a on nie jest typem bajeranta, żeby mnie chciał zasypywac czułymi słówkami bez pokrycia. Za to z czasem, gdy zaczęliśmy być razem, zaczął do mnie pisac (i dzwonić) coraz więcej, bo było to dla niego coraz bardziej naturalne.

Dla mnie dziwne jest to, że u Ciebie dzieje sie odwrotnie.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 14:10   #9
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Ja z moim pisze chyba tak samo jak na poczatku znajomosci, ale widze ze jemu zajmuje teraz wiecej czasu zeby odpowiedzieć
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 14:18   #10
paulinka1583
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1583
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 81
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Hej! Jestem w związku od 5 lat, odpowiedzi i sms jakie najczęściej dostaje:
RANKING:
1.Kocham Cie
2. OK
3.Spoko
4.Moge zadzwonić

Ta dam! DDD
normalka
mam tak samo, rzadko zdarza się mu napisać coś innego, ale narzeczony nie używa znaków interpunkcyjnych co mnie strasznie drażni
paulinka1583 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 15:34   #11
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem kobietą a mimo to uważam, ze "smsy som gupie".
Pozwolę sobie nawet zacytować osobnika z posta wcześniej "rzygam tymi smsami"

Nienawidzę pisać/dostawać.

Odnoszę wrażenie, ze osoby próbujące rozmawiać ze mną (? co to za rozmowa w ogóle? Jak konia z dyszlem normalnie. :/) za pomocą smsków , są jakieś... mało inteligentne oględnie bardzo mówiąc.

Wolałabym z raz na 3 dni dłuższą rozmowę przez telefon, czy fajny list(mail, pisany z sensem i pełnymi zdaniami niż durnowatego smska 12 razy dziennie z tekstami wiekopomnymi typu: lovciam cię i wgl. dzeińdobry, dobranoc. i wgl. + 8 muzyczek i obrazeczkó wrzuconych na fejsbunia+ odpowiedni status zwiazku + opisik odnośnie wszystkiego nawet piardnięcia o zapachu fijołków.



Jesuuu, jak ja się cieszę ze "za moich czasów" nie było smsów i fejsbunia. Bo bym chyba starą panną została. przez to.
Chyba troche przesadziłaś. Przez smsy można też normalnie pisać, nikt nie mówi o namiętnym zapewnianiu o swoich uczuciach i wysyłaniu buziaczków czy nie wiadomo czego.

Ja z Tż ponad 4 lata, piszemy ze sobą dzwonimy, zależy co wygodniej. Nie ma reguły. Jak wiem że jest w pracy a chce o coś zapytać to pisze po prostu bo wiem że z odebraniem telefonu może być różnie.
Też preferuje normalny kontakt ale jeśli jesteśmy daleko od siebie to te smsy jednak dużo ułatwiają
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 15:38   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Myślę, ze powinnaś spojrzeć na świat nieco szerzej i "faceci" zastąpić na "niektórzy ludzie".


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 17:49   #13
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem kobietą a mimo to uważam, ze "smsy som gupie".
Pozwolę sobie nawet zacytować osobnika z posta wcześniej "rzygam tymi smsami"

Nienawidzę pisać/dostawać.

Odnoszę wrażenie, ze osoby próbujące rozmawiać ze mną (? co to za rozmowa w ogóle? Jak konia z dyszlem normalnie. :/) za pomocą smsków , są jakieś... mało inteligentne oględnie bardzo mówiąc.

Wolałabym z raz na 3 dni dłuższą rozmowę przez telefon, czy fajny list(mail, pisany z sensem i pełnymi zdaniami niż durnowatego smska 12 razy dziennie z tekstami wiekopomnymi typu: lovciam cię i wgl. dzeińdobry, dobranoc. i wgl. + 8 muzyczek i obrazeczkó wrzuconych na fejsbunia+ odpowiedni status zwiazku + opisik odnośnie wszystkiego nawet piardnięcia o zapachu fijołków.



Jesuuu, jak ja się cieszę ze "za moich czasów" nie było smsów i fejsbunia. Bo bym chyba starą panną została. przez to.
Może dlatego że jednak jesteśmy inteligentni ale prowadzimy normalne rozmowy przez smsy. Dzisiaj gadaliśmy o rachunkach, tatuażu, pracy jako mauczyciel w U.S.A i o kilku innych rzeczach. To ze jestesmy ze soba dluzej nie znaczy ze nie mamy o czym gadac. Zdecydowanie wolę codziennie mieć kontakt z facetem niż dzwonić do niego raz na trzy dni
My jesteśmy razem rok, srednio wypisuje do niego 300-500 smsow miesięcznie. Oboje poszemy do siebie i lubimy mieć kontakt w ciągu dnia. Więc nie wszyscy faceci są tacy sami. Niektórzy ludzie lubią pisać inni nie, ale jak facet po jednym spotkaniu tak sobie odpuścił to raczej nic dobrego nie wróży.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 18:05   #14
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Cytat:
Napisane przez Kolor kremowy Pokaż wiadomość
Ja mysle, że mężczyźni to nie istoty z Marsa, żeby można było powiedzieć, że "oni mają taki stosunek". Każdy człowiek jest inny.
Ano właśnie

Jankaaa89, zawsze możesz tego faceta zapytać, dlaczego nagle pisze mniej SMS-ów. Może faktycznie za tym nie przepada, może ma mniej czasu… Powodów może być wiele.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 18:08   #15
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Cytat:
Napisane przez Niawka Pokaż wiadomość
Może dlatego że jednak jesteśmy inteligentni ale prowadzimy normalne rozmowy przez smsy. Dzisiaj gadaliśmy o rachunkach, tatuażu, pracy jako mauczyciel w U.S.A i o kilku innych rzeczach. To ze jestesmy ze soba dluzej nie znaczy ze nie mamy o czym gadac. Zdecydowanie wolę codziennie mieć kontakt z facetem niż dzwonić do niego raz na trzy dni
My jesteśmy razem rok, srednio wypisuje do niego 300-500 smsow miesięcznie. Oboje poszemy do siebie i lubimy mieć kontakt w ciągu dnia. Więc nie wszyscy faceci są tacy sami. Niektórzy ludzie lubią pisać inni nie, ale jak facet po jednym spotkaniu tak sobie odpuścił to raczej nic dobrego nie wróży.
U mnie rzecz ma się podobnie od początku, czyli 2 lat.
Rozmawiamy przez smsy praktycznie o wszystkim. Żeby nie było : pełnymi zdaniami, są znaki interpunkcyjne, zachowane zasady ortografii i gramatyki etc.
Osobiście nie zniosłabym lovciania, tykania małą literą, skrótów pt. KC i innych, dziwnych wytworów, które aż strach nazwać neologizmami.
Ilość smsów w miesiącu to również ok 300-600. Jeśli udaje się częściej rozmawiać, to jest ich na pewno mniej, ale nie robi to jakiejś drastycznej różnicy.
Po prostu oboje lubimy słowo pisane, lubimy się nim bawić i sprawia nam przyjemność również taka forma kontaktu.

Co do sytuacji Autorki wątku - gdyby ktoś [nie ważne czy facet czy koleżanka] odpowiadał dopiero wtedy, jak ja się odezwę, to miałabym pełny obraz zaangażowania - a raczej jego braku - w naszą znajomość.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 18:18   #16
pasternak
Raczkowanie
 
Avatar pasternak
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 85
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Cóż, z jednym i drugim miałam kontakt smsowy całymi dniami, byłam bardzo młoda, takie rzeczy były normą. Nie wyobrażałam sobie, żeby mój dzień nie polegał na pisaniu smsów przerywanych czasami jakimś posiłkiem czy szkołą
Dorosłam trochę, byłam z facetem już trochę raczej na poważnie, on nie chciał kontaktu częstszego niż raz na trzy dni. Ja mu mówiłam, że mi to przeszkadza, żebyśmy znaleźli jakiś kompromis, po czym on... zaczął odzywać się jeszcze rzadziej Cóż. Po jakimś czasie doszłam do wniosku, że nie będę z kimś, komu muszę się podporządkować, zwłaszcza że zasada kontaktu raz na 3 dni = nawet gdy wiedział że w moim życiu dzieje się coś megaważnego, to i tak 3 dni musiały być.
Takie trochę chore. Zresztą ja ciągle chciałam żeby bylo więcej wszystkiego, on nie, więc się rozstaliśmy.
pasternak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 18:24   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Chyba jestem facetem...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 18:44   #18
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Nie ma reguły ale pytanie było o facetów
__________________
,,Po tragedii życie też ma sens. Ważne że mamy siebie ".

Powrót na forum.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 19:44   #19
Pako_
Rozeznanie
 
Avatar Pako_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 636
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Jestem facetem i "rzygam esemesami"
Dużo pracuje, a praca jest odpowiedzialna, wymagająca skupienia.
(kiedyś przez smski mało nie wyleciałem z roboty)
Mam szerokie zainteresowania, wymagające ciągłego poszerzania wiedzy.
(nie lubię przerywać czytania jakiegoś artykułu)
Jestem bardzo ruchliwy
(trudno jest co chwilę wyciągać telefon z kieszeni i pisać w biegu)

Dlatego Rzygam esemesami!
Pako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 19:54   #20
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Ponad 6 lat związku i piszemy z TŻ dziennie po 20-30 smsów. Nigdy nie wysyłamy sobie słodziachnych wiadomości, bo nie lubimy wszelkich słodkości. Z reguły gadamy o różnych codziennych sprawach. Plus do siebie dzwonimy, skajpujemy i rozmawiamy na fejsie. No ale my jesteśmy na odległość. Jak się widzimy to nie piszemy właściwie w ogóle.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 21:47   #21
zemstablondynki
Raczkowanie
 
Avatar zemstablondynki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kuj-pom
Wiadomości: 180
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Ja sama lubię pisać smsy, ale mój TŻ niekoniecznie Niejednokrotnie zdarza się tak, że ja do niego piszę, a on dzwoni w odpowiedzi. Jesteśmy razem 7 lat i nie pamiętam żadnych długich smsowych rozmów czy namiętnych wyznań
__________________
Nikt jej nie obiecał, że raj jest tani...
zemstablondynki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 21:55   #22
Ararauna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

U mnie najczęściej występujące:
-ok
-kup mleko/chleb/ogórki/(wstaw dowolne)
-tęsknię
-kocham cię
-jak skończę to zadzwonię

Ararauna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 22:57   #23
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

cava chyba rzeczywiście niewielkie masz pojęcie. poza tym pytanie było o sms nie wiem po co z facebookiem i statusami głupio popłynęłaś no ale egal.

piszemy do siebie po kilka sms dziennie, są to normalne kilkuzdaniowe wiadomości. nie wiem co w tym dziwnego.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 09:05   #24
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

A czego tak osobiście to odbieracie

Jestem osoba, która NIENAWIDZI smsów.
Pisać/dostwać.


Robienie problemu z tego ze ktoś nie pisze smsów jest robieniem igły z widły, bo sa ludzie jak ja- ta forma kontaktu jest dla takich nie do przeskoczenia.

Wkurza, meczy, powoduje ze taka osoba czuje się "na smyczy".
Tak samo nei do pzreskoczenia jest dla nie komunikowanie się z ludźmi przez kiedyś NK a teraz feja.
Nawet maili nie bardzo lubię dostawać.
I nie noszę ze sobą komórki zawsze- noszę w pracy, po pracy nie mam ochoty być uwiązana na komórce, ze mi każdy będzie wydzwaniał i przeszkadzał w tym co akurat robię.
Nawet jak nic akurat nie robię tylko leżę i serial oglądam.

Tylko że co z tego? To jest jak nos w jakimś tam kształcie- partner/ka taki ma i tyle, jak ogólnie jest OK to trzeba pokochać.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 10:04   #25
93Strawberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 184
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Jestem w podobnej sytuacji Ale spokojnie, to że nie pisze smsów nie oznacza, że o tobie nie myśli. To nie ma żadnego związku. Z moimi poprzednimi partnerami potrafiłam wisieć na telefonie pół dnia. Każde wydarzenie na uczelni czy w pracy było od razu smsowo obgadywane. Potem, kiedy sie spotykaliśmy, nie miałam już o czym opowiadać...Mój aktualny chłopak skutecznie mnie tego oduczył Pisze lub dzwoni tylko wtedy, kiedy ma konkretną informację. Trudno było mi się przestawić, ale zrobiłam to i widzę same plusy takiej sytuacji. Oczywiście poszedł na mały kompromis, bo kiedy nie widzimy się cały dzień chciałabym żeby chociaż raz napisał coś w stylu ,,co u ciebie", po prostu moim zdaniem powinien się odezwać ze zwykłego zainteresowania. Robi to i cieszy mnie ten fakt W jakimś sensie to rzeczywiście pokazuje, że druga osoba o nas myśli, ale nie popadajmy w skrajność.
93Strawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 10:17   #26
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Wkurza, meczy, powoduje ze taka osoba czuje się "na smyczy".


I pomyśleć, że naście lat temu takie "problemy" nie istniały. Nie żebym się stara przez to czuła, ale może jednak jestem już "starsze pokolenie" bo dla mnie problem z d*.

Najbardziej w obecnej chwili nienawidzę pretensji "czemu nie odbierasz?", "czemu nie odpisałaś od razu? to takie ważne było!!!11oneone!". Nosz kurde, nie jestem na smyczy i bywam czasem zajęta, w głośnych miejscach, a czasem wyciszam telefon bo chcę odpocząć od świata. Kiedyś się wychodziło z domu a jak ktoś dzwonił to trudno. Nie ma mnie to mnie nie ma, nie jesteś pępkiem świata że mam czekać jak piesek na komendę.

I żeby nie było. Sama smsy piszę często, ja akurat mam do nich stosunek neutralny. Bo np ludzie do których się odzywam nie zawsze mogą odebrać, wolę napisać krótkie info, niż dać się złapać na pocztę, a potem te osoby i tak oddzwaniają i obgadujemy co trzeba. Mój mąż na przykład - jedyne smsy jakie od niego dostaję to "ok" i "dobrze kochanie".
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 13:31   #27
Terrence
Raczkowanie
 
Avatar Terrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 427
GG do Terrence
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Właśnie to jest ciekawe kurka. Że niektórzy przez telefon czują się na smyczy. Nie zrozumiałabym się z takim facetem, czułabym się mega zaniedbywana i żadne tłumaczenia by nie pomogły. Ja uwielbiam pisać i dostawac smsy, mam nawet zachowane smsy które są dla mnie mega zabawne (w krótkich zdankach można wznieść się na wyżyny humoru, coś jak haiku), albo z jakąś ważną informacją. Uwielbiam być w kontakcie, na szczęście mąż też uwielbia.
Terrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 13:38   #28
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

No co wy ja też nie lubię pisania bez sensu, ale na początku znajomości akurat lubię dostawać sms'y, pisać, czekać, ach
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 13:44   #29
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A czego tak osobiście to odbieracie
Bo spłycasz i stosujesz prześmiewczy ton, zupełnie niepotrzebnie.

Bo w zasadzie...czym się różni sms od klepania postów na forum? To i to słowo pisane, to i to jest formą prowadzenia dyskusji...i co, smsy mają świadczyć o braku inteligencji, a posty na forum o czym świadczą?

Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Właśnie to jest ciekawe kurka. Że niektórzy przez telefon czują się na smyczy. Nie zrozumiałabym się z takim facetem, czułabym się mega zaniedbywana i żadne tłumaczenia by nie pomogły. Ja uwielbiam pisać i dostawac smsy, mam nawet zachowane smsy które są dla mnie mega zabawne (w krótkich zdankach można wznieść się na wyżyny humoru, coś jak haiku), albo z jakąś ważną informacją. Uwielbiam być w kontakcie, na szczęście mąż też uwielbia.
Się podpiszę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 14:00   #30
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Stosunek facetów do pisania smsów :)

My w związku z tym, że mieszkamy razem to w ciągu dnia wymieniamy raczej tylko smsy "służbowe" np. "kup bułki", "chcesz coś ze sklepu", "wywieźli śmieci?"
Chyba, że któreś z nas wyjeżdża i nie będziemy się widzieć danego dnia czy wieczoru to wtedy coś tam do siebie piszemy.
Ale raczej nigdy to nie jest więcej jak 5 smsów w ciągu dnia
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-22 21:13:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.