Odchudzanie po 30 i pozniej 9 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-28, 12:12   #1531
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Hej!
Ja co prawda mieszkam w bloku ale pracuje w takim domku i dzisiaj odśnieżyłam parking pod swoje autko i całe wejście do firmy (pierwsza przyjeżdząm i nie było jak wejść ) całkiem fajna gimnastyka na początek dnia

Ja sie dowiediałam, że moja firma aloesowa też wprowadziła puder sypki mineralny. Dzisiaj tam będe to spisze skład i dam dziewczynom na mineralnym do rozszyfrowania, sama ciekawa jestem tego produktu.

Czy któraś z as ćwiczy lub ćwiczyła z Tamilee? Bo ja ćwiczę, ale chyba źle robię wykroki (przy zestawie na pupę) ona mówi, żeby ciężar szedł od pięty... ale ktorej pięty? Tej co jest na podłodze i się nie rusza, czy tej co z tyłu (nie wiem czy dobrze i zrozumiale opisuję). Pomożecie?

Edit: I jeszcze jedno... jak ona robi ćwiczenia na ramiona to się tak kiwa (lekko ugina i prostuje kolana) przy machaniu ciężarkami. Ja stoje nieruchomo, bo mi tak wygodniej.. al emoże powinnam się bujać dla lepszego eefektu? Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie?

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-01-28 o 12:18
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:20   #1532
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dominko odkąd zniknął mój ukochany przez wiele lat "Alchimie" Rochasa siem wkurzyłam wparwdzie kocham słonika, angela i opium, ale jestem otwarta na inne duszności
My w tym watkiu chyba generalnie nałogowe jesteśmy

Dominko w weekend wypróbuje, chcę w domu co by obaczyć, w świetle dziennym i sztucznym, dam znać relację i cienie też w weekend musze mieć na to chwilkę, a rano to ja bieeeegiem za cienie tez dziekuję
Ja Ciebie proszę, Ty mi juz nie dziękuj, bo to drobiazg
Będę w takim razie informować o moich poczynaniach perfumiarskich
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:21   #1533
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Dominiko ja jestem ostro zakręcona zapachowo, najchętniej wąchałabym wszystko, niestraszne mi krowie placki, niemyte nogi, kocie siki itp. czytam blogi namiętnie, śledzę nowości i w ogóle, natomiast kasy brak na manię mą no i jeszcze skórę mam w cholerę kapryśną i rzadko na mnie coś brzmi tak jak w opisie, to też komplikuje zycie zakupowe

więc odlewki są dla mnie absolutnym wybawieniem
od razu ci powiem że 5ml biorę wszystkiego w ciemno co będziesz miała jeśli nieznany mi zapach
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:31   #1534
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Hej!
Ja co prawda mieszkam w bloku ale pracuje w takim domku i dzisiaj odśnieżyłam parking pod swoje autko i całe wejście do firmy (pierwsza przyjeżdząm i nie było jak wejść ) całkiem fajna gimnastyka na początek dnia
No to świetnie, że to lubisz zapraszam do Lodzi na odsnieżanie, szczególnie, jak zmrozony snieg

Ja nie ćwiczę z Tamilee, nie znam nawet, tylko cos tam slyszlam to nie pomogę Mariolu

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja Ciebie proszę, Ty mi juz nie dziękuj, bo to drobiazg
Będę w takim razie informować o moich poczynaniach perfumiarskich
Drobiazg, czy nie jestes zyczliwa i musiałas lecieć na poczte, więc chocby za fatygę

To ja jestem chetna na wszystko, bo i tak sie nie znam, a wachac bardzo bardzo lubię wierząc, że cos mnie urzeknie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:41   #1535
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Mariolu mi się wydaje, choć dawno nie ćwiczyłam z Tamilee, ale to bez znaczenia może , że zawsze z pięty, tzn. raz masz ciężar na jednej raz na drugiej nodze, i na nodze na której masz ciężar idziesz z pięty ( ja to dopiero umiem zrozumiale odpowiedzieć )
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:48   #1536
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
Mariolu mi się wydaje, choć dawno nie ćwiczyłam z Tamilee, ale to bez znaczenia może , że zawsze z pięty, tzn. raz masz ciężar na jednej raz na drugiej nodze, i na nodze na której masz ciężar idziesz z pięty ( ja to dopiero umiem zrozumiale odpowiedzieć )
Zrozumiałam.... ale w takim razie nie umiem tego ciężaru na piętę przenieść, mam wrażenie że na załej stopie jest... może spróbuję następnym razem podnieśc trochę palce
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:56   #1537
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Mariolu a dałaś mi próbkę kremu z miodem(?) to na twarz on jest?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 12:59   #1538
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Mariolu a dałaś mi próbkę kremu z miodem(?) to na twarz on jest?
Aloesowo-propolisowy to na twarz, on taki gęstawy jest można pomieszać spokojnie z hialuronem. Jest matujący i gojący. U mnie się sprawdza jak mnie wysyfi.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:32   #1539
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Aloesowo-propolisowy to na twarz, on taki gęstawy jest można pomieszać spokojnie z hialuronem. Jest matujący i gojący. U mnie się sprawdza jak mnie wysyfi.
O to super , bo mam straszny przesusz na twarzy, no masakra jakaś, jak przychopdzę z pracy i zmyję makijaż, to sypię się jak diabli .

I moze macie jakieś typy odkurzaczy, bo mój sie spalił i juz go się nie postawi na nogi . Dominika polecała mi rowentę, ale za droga

A w temacie zapachów: pamietam, że podobał mi sie kiedyś zapach fendi, chyba męski, w prostokatnej butelce, z drewnianą nakrętką.
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:33   #1540
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
Dominiko ja jestem ostro zakręcona zapachowo, najchętniej wąchałabym wszystko, niestraszne mi krowie placki, niemyte nogi, kocie siki itp. czytam blogi namiętnie, śledzę nowości i w ogóle, natomiast kasy brak na manię mą no i jeszcze skórę mam w cholerę kapryśną i rzadko na mnie coś brzmi tak jak w opisie, to też komplikuje zycie zakupowe

więc odlewki są dla mnie absolutnym wybawieniem
od razu ci powiem że 5ml biorę wszystkiego w ciemno co będziesz miała jeśli nieznany mi zapach
No niestety perfumowa mania to strasznie droga jest Ja też na razie w większości odlewki po 5ml biorę, czasem 10 jak tanszy jakiś, a i tak krocie wydaję
Ciekawam tego nowego mineralnego pudru
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 16:10   #1541
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Mariolu chodzi o noge na ktorej opierasz ciezar ciala. Prostujac noge/podnoszac sie sprobuj wcisnac piete w podloge jakbys chciala slad w piasku zostawic.

Domi ja nie potrafie sie wstrzelic w nowy plotkowy mineralny Ze dwa razy tam zajrzalam a tam mowa o kulkach to ucieklam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 17:15   #1542
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mariolu chodzi o noge na ktorej opierasz ciezar ciala. Prostujac noge/podnoszac sie sprobuj wcisnac piete w podloge jakbys chciala slad w piasku zostawic.

Domi ja nie potrafie sie wstrzelic w nowy plotkowy mineralny Ze dwa razy tam zajrzalam a tam mowa o kulkach to ucieklam
O kulkach to jeszcze mogę gadać, ale tematy o ślubach mnie skutecznie przepędzają
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:34   #1543
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

No bo macie tutaj plotkować
My jesteśmy podatne bardzo na wszelkie manie, a Wy nas opuszczacie i tak pusto i smutno

Do )(*&^% mnie ta pogoda doprowadza
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:56   #1544
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
O kulkach to jeszcze mogę gadać, ale tematy o ślubach mnie skutecznie przepędzają
Ja gadac tez moge, tylko z kasa gorzej a ja podatna na manie jestem
Tematy slubne tez jakby nie dla mnie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 18:44   #1545
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
No bo macie tutaj plotkować
My jesteśmy podatne bardzo na wszelkie manie, a Wy nas opuszczacie i tak pusto i smutno

Do )(*&^% mnie ta pogoda doprowadza
U nas od wczoraj tak sypie że szok Im bliżej morza tym bardziej pada I będę Was kusić
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja gadac tez moge, tylko z kasa gorzej a ja podatna na manie jestem
Tematy slubne tez jakby nie dla mnie
Ja też jestem podatna na manie. Ostatnio zrobiłam sobie rekonesans po roku na wizażu (byłam zarejestrowana wcześniej, ale dopiero rok temu zaczęłam sie udzielać na forum). Rekonesans ma się tak:
- po pierwsze i najważniejsze (!) - poznałam mnóstwo niesamowitych, interesujących i przyjaznych osób, których nigdy bym w realu nie miała możliwości poznać
dalej bardziej przyziemnie
- waga taka sama, ale po centymetrze mniej w pasie, biodrach, udach i łydkach
- biust większy o 2cm, pod biustem mniej o 4cm, zmiana kształtu biustu ZDECYDOWANIE (!) na plus
- mam mięśnie nawet na plecach i ramionach Nigdy przedtem nie miałam tam mięśni że o reszcie ciała nie wspomnę
- włosy gęstsze o jakieś 30%
- cera dużo ładniejsza, gładsza, zdrowsza
- nauczyłam się malować oczy
- ogólnie nie byłam nawet zaziębiona od około 1,5 roku Coś tam próbowało mnie zarazić, ale się nie dawałam, nawet kataru nie miałam No nie wiem, ale zdrowsza jestem po prostu
- małż schudł już 15 kg
- jeden ogromniaście wielki minus - gwałtowny wzrost wydatków
- drugi minus - zapas kosmetyków do makijażu, który mi starczy do śmierci i pokłady różnych dziwnych biochemicznych rzeczy w lodówce
- minus trzeci - CZAS!
Ale ten trzeci minus wcale nie jest minusem, bo tak naprawdę jestem dużo szczęśliwszą osobą niż byłam rok temu.
Rozpisałam się trochę, ale czasem trzeba
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 19:11   #1546
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Dominiś jestem pełna podziwuklask i:

A tylko przelotem...
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 19:29   #1547
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Agaw'a Pokaż wiadomość
Dominiś jestem pełna podziwuklask i:

A tylko przelotem...
Dziękuję Sama się zdziwiłam, jak zaczęłam się zastanawiać nad tym Kurcze zadowolona jestem

A czemu przelotem???
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 20:04   #1548
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Och Dominiko jak miło było Twój post przeczytać

A te włosy to z czego gęstsze ?
Bo niestety mam moich coraz mniej
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 20:40   #1549
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Och Dominiko jak miło było Twój post przeczytać

A te włosy to z czego gęstsze ?
Bo niestety mam moich coraz mniej
Ja się przerzuciłam na szampony bez SLS'ów i robię sobie odżywkę w sprayu na aloesie z keratyną, jedwabiem hydr., owsem hydr. i jakimiś jeszcze dodatkami mazidlanymi (muszę przepis odszukać ), ale ja mam krótkie włosy to nie muszę się martwić o plątanie i kołtuny i inne takie. Ostatnio kupiłam TAKI szampon i po nim mięciutkie włosy mimo, że jest bez SLS'ów. Rzabbka też kiedyś wklejała namiary na szampony fajne, ale znaleźć nie mogę
Warto sobie taki rekonesans zrobić, bo przynajmniej motywację się ma

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Jeszcze dodaję hydrolat rumiankowy i kwas hialuronowy. Włosy mam gęstsze, ale nie są grubsze czy mocniejsze niestety
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 22:35   #1550
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
I moze macie jakieś typy odkurzaczy, bo mój sie spalił i juz go się nie postawi na nogi . Dominika polecała mi rowentę, ale za droga
Ja polecam Zelmera, generalnie lubie te firme reklamy mówią same za siebie

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
No bo macie tutaj plotkować
My jesteśmy podatne bardzo na wszelkie manie, a Wy nas opuszczacie i tak pusto i smutno


Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja gadac tez moge, tylko z kasa gorzej a ja podatna na manie jestem
U mnie z kasa tez różnie, ale zawsze jestem chetna i otwarta, że tak to ujmę

Dziewczynki, mam pytanko z innej beczki, ale plotkowe czy zawsze nosicie na sobie stanik pasujący do majtek? komplety, czy niekoniecznie? Miałam dyskusje w pracy i przez jedna z koleżanek, wręcz kategorycznie zostałam oknocona, że nie mozna nosić innego stanika i innych majtek (nawet jesli w tym samym kolorze ) no, bo, cyt.:" Jak to wygląda?!". Jak dla mnie wygląda to normalnie, mam dystans do swojej bielizny tak samo, jak w ubraniach łączę kolor różowy z czerwonym np. ale może ja sie kurde mylę?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 07:17   #1551
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

czesć

Dominiko bardzo miły post, aż cieplej na sercu się zrobiło

W ogóle to nie moge doczekać się tego naszego zlotu. Teraz zazdroszczę Ślązaczkom, że spotkają się z Brewcią
Na plotkowym czasem czuję sie jak pies gończy, albo kolarz, który goni peleton . I mam dwa obrazy: wątek nasz: siedzimy w fotelach w łapkach cos tam do picia, czas przyjemnie sie snuje; kameralnie . Natomiast plotki to masakrycznie duża impreza , gwar, szum, szaleństwo (I nie ma tu żadnych ukrytych negatywnych wrażen).
No podatna jestem na manie, zwłaszcza ostanią, kulkową .

Iwonko, kiedyś, siakieś 10-15 lat temu to tylko komplety, a teraz, na szczęście, (inaczej zbankrutowałabym), nie robi mi to różnicy. Obecnie mam na stanie <liczy> tak, jeden komplet i to wcale nie na rozbierane randki.

Właśnie nad zelmerem sie zastanawiam, małż nad electroluxem silencecośtam. A reklamy zelmera lubię lubię

Aaa, Piotrek znów chory, no ale co się dziwic, jak w te wielkie mrozy zjeżdżał na sankach Tam chory, kaszle okrutnie, bez gorączki, czysto na płucach i oskrzelach. Mamy rozważyć usuniecie migdałów, w lutym konsultacja laryngol. Boję się tego, pamietam co było z trzecim migdałem, a te boczne to ponoć gorsze .
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 08:33   #1552
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cześć

Iwonko ja noszę zazwyczaj inny stanik i inne majtki
Od czasu naszej mani stanikowej to w zasadzie nie mam kompletu
No, jeden mam, ale on raczej nie do noszenia służy
A majtki to głownie sloggi noszę moje ukochane, tylko w te mrozy okrutne takie sportowe bokserki zakładałam
No właśnie, musze sie wybrać w koncu do tego sklepu ze stanikami bo mi wylazł drut z Verity. co mam dwa dzięki Rzabbce i noszę zamiennie wciąż i nieustająco

Gadmarciu dla Piotrusia
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 08:51   #1553
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Ja nie noszę kompletów zazwyczaj Nawet kolorów się nie trzymam. Mam dwa komplety, ale staniki noszę zazwyczaj 2-3 razy, no a majtki wiadomo, to musiałabym do każdego stanika 3 pary majtek kupować, a na to mnie nie stać Poza tym lubię majtki bezszwowe a te do kompletów nie zawsze wygodne są

Gadmarciu zdrówka dla Piotrusia Biedaczek, znowu chory, ale ja mu współczuję I Tobie też Zawsze mnie serduszko bolało jak mi Julka chorowała

Plotkowy to dokładnie tak jak mówisz, czasem potrzeba mi takiego gwaru, ale ostatnio jakoś nie nadążam, no i tematy też coraz częściej nie moje (no bo ile razy można pokazywać suknie ślubne, pierścionki, wiązanki ). Ale staram się chociaż podczytywać, coby całkiem nie wypaść z rytmu tak jak tutaj zrobiłam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:48   #1554
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Dominiko ale u nas nie ma z czego wypaść , bo my też ciągle to samo wałkujemy
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:11   #1555
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Cześc

Gadmarciu - zdrówka dla Piotrusia!!!

Cieszę się, że nie ejstem jakaś nie teges skoro nie nosze kompletów. Znaczy sie mam kilka ze starych poprzerabianych przeze mnie staników i mam do tego majtki, ale ja lubie łączyć i zakładać to, co mi pasuje. Beatko tez kocham sloggy i czasem lubię zwykłe baweniane mgatki, a one nie maja nic wspólnego z frymusnymi stanikami ot sa wygodne, miłe i ciepłe oraz klasyczne
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 11:38   #1556
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Rzabbko, dzięi za obrazowe wyjasnienie tej pięty - postaram się robić ślady na piasku a co z tym bujaniem przy podnoszeiu ciężarków?

Domi piękne podsumowanie

Gaduś - Ty świetnie ujęłaś ten gwar plotkowy no trzymam kciukasy za P. żeby nic gorszego sie nie przyplątało

Iwonka - ja zazwyczaj nosze zwykłe bawełniane figi (zaopatrzyłam się na stadionie i dobrze mi z tym, najwiecej mam czarnych, ale nie stonię od kolorów, ale te raczej latem noszę pod kolor spodni czy spódniczek. A staników mam dobrych teraz całe 4 szt.)

Dzisiaj mam imprezkę u koleżanki, ale jutro trening i zeszło mi jakieś 1,5 kg od świąt
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 13:21   #1557
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

cześć dziewczynki
Dominiko zgadzam się, że bycie na wizażu jest szalenie rozwijające na milionie płaszczyzn też muszę taki bilans sobie zrobić

Gadmarko na razie nie zazdrość(źć?)... nie bądź zazdrosna bo trochę się łamię czy to nie jest zbyt karkołomna wyprawa w taką aurę p^%$^#$#&^loną utknę gdzieś w zaspach i obejdę się smakiem
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:24   #1558
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Mariolu to buja nie to mi raczej na jakis nawyk wyglada niz na czesc cwiczenia wole sie nie bujac

Ivus posiadam komplety ale nieczesto nosze w calosci no bo jak mam np. rozowe spodnie a bluzke turkusowa, to zakladam turkusowy stanik i rozowe majtki poza tym stanik nosze 1-2 dni a majtki to czasem w ciagu dnia tez zmieniam

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

A dzisiaj w koncu udalo mi sie wybrac do miasta i kupilam sobie kuleczki w TBS za czlego funta
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2010-01-29 o 14:23
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:33   #1559
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Beatko, no nie wiem jak, ale mi się wypaść udało Ale wpaść z powrotem też
Mariolu dziękuję
podsumowanie polecam

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mariolu to buja nie to mi raczej na jakis nawyk wyglada niz na czesc cwiczenia wole sie nie bujac

Ivus posiadam komplety ale nieczesto nosze w calosci no bo jak mam np. rozowe spodnie a bluzke turkusowa, to zakladam turkusowy stanik i rozowe majtki poza tym stanik nosze 1-2 dni a majtki to czasem w ciagu dnia tez zmieniam

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

A dzisiaj w koncu udalo mi sie wybrac do miasta i kupilam sobie kuleczki w TBS za czlego funta
O to ja mam identycznie z bielizną, też kolorystycznie do wierzchu dobieram

A co to za kuleczki za funta Kurde, u nas nie ma takich promocji pokaż pokaż

No i byłam wreszcie na górce, pozjeżdżaliśmy trochę, pogoda cudna była na początku, słoneczko świeciło, mnóstwo świeżego śniegu, a potem się zachmurzyło, to trochę słabo było widać muldy, no i więcej ludzi zjechało, do tego takich uczących się jeżdżących powoli w rządku po całej szerokości stoku Zrobiło się nie teges to uciekliśmy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 16:00   #1560
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 9

Teraz mnie mam jak fotek zrobic ale to tego typu http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...prdcode=63691m
tylko na moim jest napisane Brush on shimmer and glow
to taka mieszanka jasnych i ciemnych, troche rozowych tez jest, wygladaja na bezpieczne w uzyciu tzn nie specjalnie mocno brazujace

ogolnie obkupilam sie w TBS bo przeceny bardzo fajne kupilam sobie dwa maselka po 3 funty kazde i jakis zestaw do lapek migdalowy tylko opakowanie inne i taki zestaw
i jeszcze pare *******ek, m.in. roz w puff jarze
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.