Jaką bluzkę ubrać do tej spódniczki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 21:06   #1
rosemarr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2

Jaką bluzkę ubrać do tej spódniczki?


Witam. Nie mam pojęcia co do niej ubrać. Pomóżcie. Możecie dawać jakieś linki, mam z nią straszny problem, żadna bluzka mi nie pasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02312.jpg (95,4 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez rosemarr
Czas edycji: 2014-07-25 o 21:46
rosemarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 12:19   #2
SzalonaIstota
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaIstota
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 417
Dot.: Jaką bluzkę ubrać do tej spódniczki?

Szczerze mówiąc to ja bym ją wyrzuciła..

I w zasadzie jak na mój gust to tylko jakaś koszula i to taka dość elegancka może w miare dobrze do niej wyglądać.

Wszystkie luźne topy, bokserki, koronki, szyfon moim zdaniem będą się gryźć z tym świecącym materiałem , to chyba satyna? ( Chyba, że to na zdjęciu tak wygląda).
__________________
Energii Cios werbalny..
SzalonaIstota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 13:30   #3
rosemarr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką bluzkę ubrać do tej spódniczki?

Cytat:
Napisane przez SzalonaIstota Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to ja bym ją wyrzuciła..

I w zasadzie jak na mój gust to tylko jakaś koszula i to taka dość elegancka może w miare dobrze do niej wyglądać.

Wszystkie luźne topy, bokserki, koronki, szyfon moim zdaniem będą się gryźć z tym świecącym materiałem , to chyba satyna? ( Chyba, że to na zdjęciu tak wygląda).
Tak, satyna... bardzo mi się spodobała i teraz leży w szafie, bo nie mogę niczego do niej dopasować. Feralny zakup, ale dziękuję za pomoc
rosemarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 20:14   #4
emily1990
Raczkowanie
 
Avatar emily1990
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 180
Dot.: Jaką bluzkę ubrać do tej spódniczki?

Spódnica jest niezbyt urodziwa :-( i moim zdaniem ciężko jest znaleźć coś fajnego, co będzie do niej pasować.

Może spróbuj dopasować do niej koszulę w odcieniach żółci, beżu lub musztardy, ale nie jestem pewna czy będzie to dobrze wyglądać... To pierwszy pomysł jaki mi się nasunął
__________________
www.emilys-closet.com
emily1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 01:19   #5
lidkacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Jaką bluzkę ubrać do tej spódniczki?

Spódnica fajna, ponieważ jest bardzo ozdobna (szczególnie materiał) nie dobierałabym do niej nic bardzo eleganckiego, żeby nie wyglądało kiczowato. Ja bym ją założyła ze zwykłą gładką koszulką na ramiączkach typu wife beater, pasek i do tego buty na szerszym obcasie

Edytowane przez lidkacz
Czas edycji: 2014-07-27 o 01:35
lidkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:26   #6
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Jaką bluzkę ubrać do tej spódniczki?

Ciężki orzech do zgryzienia. Satynowa spódnica na tafcie, czy to w ogóle może skończyć się dobrze?
Jeżeli już musisz to nosić bez przerabiania (ja bym nałożyła <<=doszyła>> na wierzch warstwę koronkowego czarnego materiału - fajna faktura, mocno gotycka inspiracja, ale udałoby się ten blask ujarzmić. No albo jakąś cieniuteńką czarną żorżetę.)...hmm, ponieważ to jest satyna, i to w takim wydaniu, jesteś zawsze o maleńki krok od kiczu. Może pobaw się fakturami?

Nie wiem, czy pasują Ci całkowicie czarne ubrania, ale niegłupio by było pobawić się fakturami - to znaczy, niech reszta stroju będzie czarna, ale część elementów błyszcząca, część - całkowicie matowa. Np prosta, bawełniana bluzka na ramiączkach, bez żadnych zdobień, a do tego jakieś czarne koraliki na szyi, tym razem błyszczące. Matowa bransoletka i błyszczący lakier. Chyba, że w czerni wyglądasz niezbyt dobrze. To może biel (pod warunkiem, że jesteś najbardziej typową zimą i masz swoje lata - inaczej będziesz wyglądać, jakby pierwszy września nadszedł w sierpniu), a jak nie biel, to ecru. Bardzo prosta ecru bluzka z żorżety może?

Tak czy siak, wydaje mi się, że spódnica byłaby idealną...podszewką. A doszycie jej górnej warstwy może z niej zrobić super-hiper-ekstra ciuch.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 15:26:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.