Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 11:13   #1
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876

Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory


Witam Dziewczeta

Jestem brunetką a raczej mój kolor wlosów to myszowaty,
Zawsze farbowalam wlosy na czekoladowy brąz bądź poprzez pasemka pół na pół/blond /brąz, ale znudziły mi sie starsznie ciemne brązy, moje zdanie jest takie ze czesto ciemny jednolity kolor może postarzac i tak wlasnie ja zaczelam sie czuć w swoich włosach. Co do balejażu to jak dla mnie odpada gdyż po pierwsze jest niemodny, po drugie ciężej jest zafarbowac ( w tym przypadku rozjasnic) samemu odrosty.
Dlatego też wpadlam na pomysl co by poszukać jakiegoś kolorku "pomiędzy" blondem a brązem, czegoś jasnego, co nie wyglądałoby jak czarny z daleka. A jednoczesnie żeby nie było owym "karmelkowym" który wystepuje czesto po rozjasnieniu brunetek, (cos w stylu Joanna Brodzik w "Magda M").Dodatkowo nie znosze w farbach "jasny brąz" tej rudosci, brunatnosci, i wszelkich przejawów czerwieni , kasztana czy rudego. Chodzi mi tylko o kolorki zimne, Dlatego też:
Poszukuje w miare jasnego kolorku, ktory bedzie kolorem coś ala cappucino, beż, popielaty.....
zapewne nalezy szukac w farbach "ciemnych blondach", ale ktorych? z doswiadczenia wiem ze niektore ciemne blondy moga wyjsc mega ciemno brązowo. Dlatego tez mam prosbe Drogie Wizazanki, jesli znacie jakies farby i odcienie ktore odpowiadaja chociaz troche temu co opisalam i jednoczesnie kryją, rudy, karmelkowy rozjasniany brąz (w koncu jestem brunetką i najpierw trzeba by bylo sie rozjasnic). to podzelcie sie wiedzą moga tez byc zdjecia z fryzurami w podobnych kolorkach! bedzie wdzieczna.


Od siebie moge napisac juz że:
- marzy mi sie kolor taki jak ma odcien 73 Blond Złocisty z Garnier Color Naturals, wychodzi inny niż na opkaowaniu, bez tego 'zlota", lecz piekne cappucino,niestety wymaga rozjasnienia wlosow na bardzo jasny blond. Moja mama ma takie i jak raz zafarbowala to robi nim teraz caly czas, kolor to jest piekne cappucino jasne, popielate bez rudzi. To moj wymarzony odcien:|

- na moją rudą karmelkowosc polozylam tez garnier 100% ciemny blond i to bylo starszne, mialam na glowie spowrotem taki brązik, ciemny, za ciemny.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:23   #2
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

Będę czekać razem z Toba na odpowiedzi bo mam identyczną sytuację na głowie

Tez szukam takiego kolorku,ale zeby był w tonacji chłodnej.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 12:18   #3
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

kiedys mialam z Loreala - Mrozny kasztan czy cos, i byl fajny ale teraz na opakowaniu ta babka ma jakis naprawde kasztanowy i mniemam ze kolor farby tez zmienili:| kiedys ani krzty czerwieni w tym nie bylo....
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 16:26   #4
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

uppp dziewczyny!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:46   #5
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

dołączam się do dziewczyn mój naturalny kolor włosów to coś pomiędzy jasnym brązem, a ciemnym blondem- ogólnie nijaki, po farbowaniu na jasny brąz włosy miałam ciemno brązowe, sztuczne, zupełnie mi nie pasowały, były zdecydowanie za ciemne; obecnie mam włosy rozjaśnione, ale chciałabym przefarbować je na kolor zbliżony do naturalnego; zamówiłam już farbę alcantary średni blond, bo na rozjaśnionych włosach pewnie wyjdzie ciemniej; ale właśnie zastanawiam się co potem, co z odrostami? jaka farba nada włosom odcień brązu, ale delikatnego i właśnie w tonacji chłodnej....
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 16:13   #6
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

Polecam z serii L'oreal majirel kolor kawa z mlekiem- numerek 7 coś tam
Jedyna farba która nie wypłukiwała mi się na rudo i dała przepiękny odcień jasnego, chłodnego brązu.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:50   #7
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

Voodia dziękuję za odpowiedź, tylko boję się trochę używać brązów,bo nie chciałabym zbyt ciemnego koloru na włosach, dlatego chyba najpierw skuszę się na jakiś ciemny blond, bo ponoć wychodzi jak jasny brąz...już sama nie wiem...potem ciężko jest rozjaśnić włosy farbowane na ciemno...
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 18:19   #8
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

Właśnie mam identyczny problem o czym juz nie raz pisałam na wizażu. jestem po wielu zabiegach.Na początku namiętnie rozjasniałam włosy, po czym postanowiłam wrócić do naturalnego kolorku( Na zdjęciu mam swój naturalny kolor z kilkoma jasnymi refleksami) , co okazało sie prawie nie możliwe..

Wklejam zdjęcie moich naturalnych, upragnionych i chyba nie możliwych już do zdobycia włosów. Nie wiem czy autorce postu chodzi o taki kolorek czy inny, ale może sie przyda.. A tak przy okazji, wie może ktoś jak moge odzyskac ten kolor ;(;(;( Jaka farba ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlochy.JPG (14,1 KB, 964 załadowań)
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 20:29   #9
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

ja jestem w podobnej sytuacji moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny blond/jasny brąz, także rozjaśniałam włosy na platynę, ostatnio na trochę bardziej naturalny blond, w sumie mam parę centymetrów ciepłego blondu, a pozostała część włosów platynową, a właściwie miałam bo parę dni temu zafarbowałam włosy farba alcantary na średni blond, bo bałam się,że złapie na zbyt ciemny odcień, w efekcie włosy tuż po farbowaniu wyglądały całkiem nieźle, ale po kilku myciach kolor się sprał i jest po prostu nijaki, szary i niestety dalej jasny...sama nie wiem jaka farbą i jakim kolorem zafarbować te włosy, żeby zbliżyć się do tego naturalnego koloru.....
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 20:47   #10
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

No to jak, pomoże ktoś w wyborze farby ?


PS. Jesli chodzi o mnie to wolałabym aby był to nadal średni blond Nie bardzo jasny ale tez nie ciemny i popielaty oczywiście..
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 22:29   #11
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

chodzilo mi mniej wiecej o takie kolorki...:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img (10).jpg (32,1 KB, 602 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 70321-3299.jpg (40,1 KB, 799 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g.jpg (88,8 KB, 474 załadowań)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 22:46   #12
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

O jaa... ten drugi jest boski !! w sumie w założeniu mój obecny miał być podobny... ale wyszedł za ciemny...
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 23:20   #13
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
O jaa... ten drugi jest boski !! w sumie w założeniu mój obecny miał być podobny... ale wyszedł za ciemny...
no wlasnie mi o takie cos chodzi,ale czym to uzyskac?? Garnier nutrisee ma duzoo blondów i mus ktorys pasowac, ja juz kilka przetestowalam i jak narazie podobny jest "zloty blond",ale to i tak nie to.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 10:11   #14
mondo37
Raczkowanie
 
Avatar mondo37
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

Smile Smile probuj bo kurde ja czekam az mi kolor ccalkowicie zejdzie i wtedy walne jakis bursztynowy blond np Jakby Ci wyszedł wymazony kolor to prosze pochwal sie jaką farbą
mondo37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:01   #15
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

kolor cappucino ma naturia joanny ale nie wiem jak wychodzi. jest tania i zmywalna wiec mozna zaryzykowac..
co do jasnych brazow i ciemnych blondow z doswiadczenia wiem ze wychodza czarne, srednie, zlote blondy - karmelowe. moze z platyny wyszedl by popielaty blad?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 06:34   #16
fryzjerka91
Przyczajenie
 
Avatar fryzjerka91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 13
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

bez jest chlodny jako kolor na palecie ale w rzeczywistosci lekko przebija zlotem z firmy lecher i renee blanche razem 4 beze od poziomu 7-9 o ile nic sie nie zmienilo - polecam allegro, a cepucino chyba na poziomie 6 jest takowe w farbach z lechera podkreslam ze wydajne sa i dosc trwale te farby z tych farb ciekawe kolory tez to karmel czekolada kawa mleczna czekolada wisnia w czekoladzie itd.... ogolnie spory wybor .popiele sa w obu paletach ja uzywam jasny popielaty braz z artego
popiel sprawia ze kolor jest postrzegany jako cemniejszy chlodny lekko myszowaty w zaleznoosci od firmy jasny popielaty braz moze byc ciut jasniejszy ciut ciemniejszy moj to taki cos po miedzy ciemnym szatynam a brunetem z tym ze brunet to czarny lub ewentualnie bardzo bardzo ciemny braz co go w sloncu tylko widaca szatyn to wszelkie popielate lub cieple naturalne czy tez zlote brazy zywkle takie ktore nie tylko pod sloncem pokazuja swoj urok...
fryzjerka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 14:43   #17
paoolina89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jasne brązy, capuccino, popielate, beże, zimne kolory

świetna jest farba z matrixa mokka ja używałam odcień m10 czy jakoś tak na jasnych włosach jest rewelacyjny
paoolina89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.