Orofluido eliksir do wlosow - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-17, 10:16   #31
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Orofluido eliksir do wlosow

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No to super, każdemu pasuje inny kosmetyk Inna rzecz, że wg mnie, Orofluido nieźle wypada w porównaniu z innymi produktami o prawie tym samym składzie (bo w końcu olej arganowy jest teraz taki modny)- nie ma alkoholu. Za to, wg mnie, duży plus. Aczkolwiek mam wrażenie, że serum z alkoholem lepiej ujarzmia włosy. Ja niedługo kupię mamie właśnie Orofluido, bo ona namiętnie stosuje Nashi Argan, to już wolę, żeby się przerzuciła na to samo, ale bez możliwości wysuszenia
właśnie alkohol w składzie wysusza każdy to wie na forum, ale czy rzeczywiścieczy również będzie wysuszasz zbilansowany przez dodanie olejku i silikonów? zadaje sobie to pytanie? i zgodzę się tu z tobą że z alkoholem lepiej ujarzmia.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 15:41   #32
green river
Przyczajenie
 
Avatar green river
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 19
Dot.: Orofluido eliksir do wlosow

totalnie nie rozumiem waszych opinii...dla mnie orofluido to po prostu zbawienie. włosy spalone prostownicą po prostu odżyły
green river jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:42   #33
BabaAga2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Orofluido eliksir do wlosow

ja mam 100ml ze sklepu fryzjerskiego za ok.50zł, mam go od kilku miesięcy, jestem w połowie butelki, używam 2x w tygodniu po myciu, ale na same końcówki, mam suche, sianowate włosy, po orofluido końcówki są błyszczące i wyglądają zdrowo, o niebo lepiej! Pewnie jak skończę butelkę to kupię drugą, mam dość experymentów, do takich włosów jak moje jest okej i jestem zadowolona, pozdrowienia
BabaAga2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 18:24   #34
kseniazy
Przyczajenie
 
Avatar kseniazy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Orofluido eliksir do wlosow

Ostatnio kupiłam kolejną buteleczkę Orofluido, tą 5 ml, z tym że tym razem udało mi się kupić ją opakowaną w pudełeczku (nie wiem, czemu część tych olejków w sklepie jest odpakowana i wrzucona do szklanej misy luzem), ale jak zobaczyłam, że są też w pudełkach, zażyczyłam sobie takie, bo chciałam zobaczyć skład; i co zobaczyłam na pudełeczku? że 5 ml Orofluido to próbki bezpłatne, nie na sprzedaż! i co tu zrobić z takim fantem?
kseniazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.