Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-22, 20:44   #871
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomo¶ci: 3 144
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez eevvaa
kobietki mam chusteczkê samoopalaj±ca Vichy, czy która¶ z Was j± uzywa³a,jaki daje efekt??
Ona jest na jedno u¿ycie prawda?
nikt mi nie odpowie?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 20:50   #872
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

Eevvaa, niestety Vichy nie u¿ywa³am. Tu jest w±tek porównuj±cy chusteczki Vichy i LPR:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=122957
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 20:52   #873
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 8 613
Dot.: Opalamy siê!!!!

skladniki barwiace w samoopalaczach polegaja na tym ze l±cz± sie z keratynocytami i zatrzymuja tam na jakis czas barwnik.. srodki br±zuj±ce tylko wylacznie lekko przyciemnia skore nic poza tym... w srodkach br±zuj±cyh czy samoopalaczach zwiazki barwiace to: dixydroksyaceton, juglon, aldehyd glicerynowy w wiekszosci wiekszosc preparatow oparta jest na juglonie i dixydroxyacetonie
__________________
wiosna!! zaczynam biegaæ !
Ray jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 20:53   #874
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 8 613
Dot.: Opalamy siê!!!!

przepraszam za bledy w nazwie poprawiam sie DIHYDROKSYACETON, JUGLON, wiec szukajcie preparatow ktore posiadaja te skladniki w skladzie i najlepiej na jak najwyzszym miejscu co swiadczy o wiekszym % go w substancji
__________________
wiosna!! zaczynam biegaæ !
Ray jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 22:21   #875
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
czy ktos prócz kate30 (bo na niej sie wszystko trzyma uzywa³ z powodzeniem chusteczek LRP??bo moja twarz tak odcina sie od reszty twarzy ze wygladam jak trup
Te chusteczki niby maj± byæ do jasnej karnacji, ale daj± tak samo popaliæ (sic!), jak Autohelios w kremie. Po prostu za ciemny kolor. Poza tym jak dla mnie ¶mierdz±, poza tym po ich u¿yciu w ci±gu pó³ godziny fatalnie przet³u¶ci³a mi siê skóra. Nieprzyjemne wra¿enia i nie kupiê ponownie. To ju¿ wolê Autoheliosa, je¿eli bêdê chcia³a jaki¶ samoopalaczowy hardcore
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 06:07   #876
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Te chusteczki niby maj± byæ do jasnej karnacji, ale daj± tak samo popaliæ (sic!), jak Autohelios w kremie. Po prostu za ciemny kolor. Poza tym jak dla mnie ¶mierdz±, poza tym po ich u¿yciu w ci±gu pó³ godziny fatalnie przet³u¶ci³a mi siê skóra. Nieprzyjemne wra¿enia i nie kupiê ponownie. To ju¿ wolê Autoheliosa, je¿eli bêdê chcia³a jaki¶ samoopalaczowy hardcore
Marudy kto wam dogodzi???

beoneself
- mam nadziejê, ¿e zasilisz skromne kó³ko mi³o¶niczek dove .
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 06:41   #877
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Marudy kto wam dogodzi???

beoneself - mam nadziejê, ¿e zasilisz skromne kó³ko mi³o¶niczek dove .
Czy Ty czasem nie powinna¶ byæ juz nad morzem?
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 08:30   #878
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Te chusteczki niby maj± byæ do jasnej karnacji, ale daj± tak samo popaliæ (sic!), jak Autohelios w kremie. Po prostu za ciemny kolor. Poza tym jak dla mnie ¶mierdz±, poza tym po ich u¿yciu w ci±gu pó³ godziny fatalnie przet³u¶ci³a mi siê skóra. Nieprzyjemne wra¿enia i nie kupiê ponownie. To ju¿ wolê Autoheliosa, je¿eli bêdê chcia³a jaki¶ samoopalaczowy hardcore
Ja kilka dni temu zaopatrzy³am siê w tak± chusteczkê , jeszcze nie próbowa³am. Co do przet³uszczaj±cej siê skóry, to po u¿yciu próbki Autoheliosa skóra ¶wieci³a mi siê jak posmarowana mas³em po nieca³ej godzinie Czêsto mi siê tak dzieje po samoopalaczach Nie mam tak jedynie po p³ynnym Clarinsie i L'orealu
madziarra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 08:51   #879
haniuta
Przyczajenie
 
Avatar haniuta
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Opalamy siê!!!!

czas wylezc z nory
bo czytam czytam czytam czytam i smialosci nie mam zebyz aczac gadac

wy mnie nie znacie ale ja, kochane moje, mam wra¿enie ze znam was od lat i gadam z wami czesciej jak z wlasnym dzieckiem )). Powinni zamknac to forum bo uzaleznia bardziej jak kofeina (cos w tym musi byc bo standardem staje sie rano duet "jak kawa to wizaz" albo "jak wizaz to kawa").

ale o opalaniu mialo byc - no wiec (WAS TEZ POWINNI ZAMKNAC bo dzialacie lepiej jak casyno i ruleta ))) - cz³owiek majatek straci was czytajac) w zyciu nie mialam takiego rozeznania w rynku jak was czytajac. Dziêki temu pierwszy raz w zyciu mam samoopalacz do ryja, albowiem zazwyczaj ryja smarowac sie ba³am (mialam wizje ze jak samoopalacz to zaraz plamy, zaraz wypali mi jakies dziury, oraz ze ma totalnie masakrujace chemiczne zwiazki, i W ZYCIU TEGO NIE POLOZE NA TWARZ, bo umre albo pokryje sie skorupa). No. A teraz mam Avenke saoopalajaca, i sobie chwalê. Chociaz mam dosc ciemna karnacjê a ona wydaje mi sie byc wcale nie mocna kolorystycznie to daje fajny z³oty efekt na tym co juz cz³owiek ma. Pewnie na jasnych karnacjach sprawdza sie tez fajnie. Zero zacieków.

ale rodzi sie tez mi pytanie - mzoe ja jaks durnowata jestem ale zastanowilam sie czy oprocz tego ze ona opala i ja ja wklepuje na wieczor, to czy ona ma cos POZA SAMOOOPALACZEM co robi dobrtze mojej cerze? Czy generlanie robie sobie ZLE byle mieæ ten z³oty odcien? bo zaczynam miec wyrzuty sumienia i wstawac w nocy i wklepywac krem i przepraszam pysk ze go tak traktuje. WIEM - TO GLUPIE ale poniekad to przez was zacze³am na stare lata przemawiac do swojej 34 letniej cery ))))))))))) (i wcale nie ejste mi z tym zle - chyba czas mnie zamknac )))))))


aaaaa propo cia³a (do nog i reszty nie przemawiam i wcale nie mam w yrzutów sumienia ze wcieram w nie chemie ) mi sie swietnie sprawdza Garnier skura mu¶nieta s³oñcem - nie zó³ty, fajnie rzadki wiec nie ma problemów z rozprowadzeniem, nie smierdzi, troche sie klei ale po chwili wsiaka i nie robi plam, nie schodzi tez plamiasto (a potrafie sie wyszorowac szczotka jak mnie cos najdzie), niemniej chyba w nastepnej turze do³acze do wielbicielek dave i sprawdze jak z nim bede sie dogadywac.

....no swietnie jak milcze to milcze a jak sie rozpisalam to odrazu elaborat
haniuta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 08:52   #880
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja próbowa³am chusteczki LRP i jak dla mnie super sprawa-nawet na ca³e rece mi jeszcze starczy³o.

Jednak s± zdecydowanie za drogi co (prawie) codziennego u¿ytku
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 09:04   #881
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomo¶ci: 6 827
Dot.: Opalamy siê!!!!

Hej Haniuta, witam na forum
fajny avatar
agnieska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 09:10   #882
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez haniuta
czas wylezc z nory
bo czytam czytam czytam czytam i smialosci nie mam zebyz aczac gadac

wy mnie nie znacie ale ja, kochane moje, mam wra¿enie ze znam was od lat i gadam z wami czesciej jak z wlasnym dzieckiem )). Powinni zamknac to forum bo uzaleznia bardziej jak kofeina (cos w tym musi byc bo standardem staje sie rano duet "jak kawa to wizaz" albo "jak wizaz to kawa").

ale o opalaniu mialo byc - no wiec (WAS TEZ POWINNI ZAMKNAC bo dzialacie lepiej jak casyno i ruleta ))) - cz³owiek majatek straci was czytajac) w zyciu nie mialam takiego rozeznania w rynku jak was czytajac. Dziêki temu pierwszy raz w zyciu mam samoopalacz do ryja, albowiem zazwyczaj ryja smarowac sie ba³am (mialam wizje ze jak samoopalacz to zaraz plamy, zaraz wypali mi jakies dziury, oraz ze ma totalnie masakrujace chemiczne zwiazki, i W ZYCIU TEGO NIE POLOZE NA TWARZ, bo umre albo pokryje sie skorupa). No. A teraz mam Avenke saoopalajaca, i sobie chwalê. Chociaz mam dosc ciemna karnacjê a ona wydaje mi sie byc wcale nie mocna kolorystycznie to daje fajny z³oty efekt na tym co juz cz³owiek ma. Pewnie na jasnych karnacjach sprawdza sie tez fajnie. Zero zacieków.

ale rodzi sie tez mi pytanie - mzoe ja jaks durnowata jestem ale zastanowilam sie czy oprocz tego ze ona opala i ja ja wklepuje na wieczor, to czy ona ma cos POZA SAMOOOPALACZEM co robi dobrtze mojej cerze? Czy generlanie robie sobie ZLE byle mieæ ten z³oty odcien? bo zaczynam miec wyrzuty sumienia i wstawac w nocy i wklepywac krem i przepraszam pysk ze go tak traktuje. WIEM - TO GLUPIE ale poniekad to przez was zacze³am na stare lata przemawiac do swojej 34 letniej cery ))))))))))) (i wcale nie ejste mi z tym zle - chyba czas mnie zamknac )))))))


aaaaa propo cia³a (do nog i reszty nie przemawiam i wcale nie mam w yrzutów sumienia ze wcieram w nie chemie ) mi sie swietnie sprawdza Garnier skura mu¶nieta s³oñcem - nie zó³ty, fajnie rzadki wiec nie ma problemów z rozprowadzeniem, nie smierdzi, troche sie klei ale po chwili wsiaka i nie robi plam, nie schodzi tez plamiasto (a potrafie sie wyszorowac szczotka jak mnie cos najdzie), niemniej chyba w nastepnej turze do³acze do wielbicielek dave i sprawdze jak z nim bede sie dogadywac.

....no swietnie jak milcze to milcze a jak sie rozpisalam to odrazu elaborat
haniuta, witamy i zapraszamy - do gadania, czyli pisania
Co do ryja i jego smarowania samoopalaczem - jedyne, co mo¿e ryjowi owemu zaszkodziæ, to przesuszenie DHA, wzglêdnie zapchanie substancjami dodatkowymi, których ryje nie lubi± Avene np. ma mieæ dzia³anie nawil¿aj±ce i chyba ma - oceniam po próbkach, bo nie mam pe³nego opakowania. Je¿eli Ci s³u¿y, tj. nie widzisz ¿adnych negatywnych "objawów" na twarzy, to mo¿esz go stosowaæ z absolutnie czystym sumieniem Je¿eli masz ciemn± karnacjê i efekt po Avene jest za s³aby, to radzê Ci wypróbowanie Autoheliosa La Roche Posay - daje mocny i wyra¼ny efekt, przy czym nie jest pomarañczowy. Dla bladych za mocny, dla ¶niadych powinien byæ idealny.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 09:15   #883
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez haniuta
czas wylezc z nory
bo czytam czytam czytam czytam i smialosci nie mam zebyz aczac gadac

wy mnie nie znacie ale ja, kochane moje, mam wra¿enie ze znam was od lat i gadam z wami czesciej jak z wlasnym dzieckiem )). Powinni zamknac to forum bo uzaleznia bardziej jak kofeina (cos w tym musi byc bo standardem staje sie rano duet "jak kawa to wizaz" albo "jak wizaz to kawa").
A d³ugo nas tak podgl±da³a¶? Witamy serdecznie!!!
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych

Edytowane przez kamaO
Czas edycji: 2006-06-23 o 10:23
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 09:22   #884
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Opalamy siê!!!!

haniuta witamy
Ja tez u¿ywam samoopalacza Avenki i nic z³ego mojej mordce nie robi, wrêcz przeciwnie delikatnie nawil¿a i nadaje ³adny odcieñ.

KamaO zwiñ cytat z tego posta trochê
Basia39 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 09:25   #885
haniuta
Przyczajenie
 
Avatar haniuta
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Opalamy siê!!!!

jestem takim etatowym podgladaczem )) podgladam was regulanie i non stop i juz nawet wiem ktora jaka ma cere i ktorej co sluzy. wlazlam z zawodowego obowiazku podgladacza i zostalam z zamilowania.
piekny zestaw prawda?;-)

tak, avenka jest nawilazajaca i faktycznie nie robi mi jakis cudow. to co? przestac sie umartwiac i przepraszac cere? ;-)

a LPR mnie ciagnie i pewnie nie obejdzie sie bez sciagniecia go do pieknego maista gdynia )))))))) niech mnie tylko pensje dadza.....
haniuta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 09:25   #886
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Haniuta-witamy. Co do tracenia maj±tku to siê zgadzam A¿ strach wchodziæ w jaki¶ w±tek,bo zaraz siê pojawia co¶ co "koniecznie" trzeba przetestowaæ, co poprawi stan naszej skórki Koniecznie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 09:35   #887
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomo¶ci: 10 381
Dot.: Opalamy siê!!!!

hej Haniuta

zauwa¿y³y¶cie ze niektóre z nas (ja tez swojego czasu zamiast napisac skrót LRP (la roche posay) piszemy LPR (liga Polskich Rodzin)
Opiumalfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 09:35   #888
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 965
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez natii4
Haniuta-witamy. Co do tracenia maj±tku to siê zgadzam A¿ strach wchodziæ w jaki¶ w±tek,bo zaraz siê pojawia co¶ co "koniecznie" trzeba przetestowaæ, co poprawi stan naszej skórki Koniecznie
Dlatego ja wchodzê tylko w panel u¿ytkownika Nie chcê znaæ nowych w±tków
__________________

uskow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 09:43   #889
haniuta
Przyczajenie
 
Avatar haniuta
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja jestem mistrzem i bogiem literówek, ale ze mi taka GROZNA literowka polityczna na takim fajnym sympatycznym forum wyjdzie to nie podejrzewalam

samoopalajacy LPR )))

i to w moim debiucie ;-)

a co do "szkodliwosci" forum - to po pierwszym paniczym O MATKO JAK JA MOGLAM TYLE LAT BEZ TEGO I JAKIM CUDEM JA JESZCZE ZYJE? oraz O MATKO TERAZ TO JUZ PEWNIE I TAK NIE MA SZANSY DLA MNIE W TYM WIEKU zaczelam wpisywac do specjanego notatnika co musze i bez czego nie moge.
Cale szczescie udalo mi sie go zgubic
bo bylo by baaaardzooo slabo.
chyba ze bym przestawila rodzine na jedzenie pokrzywy - co pewnie i na zdrowie im by wyszlo
haniuta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 09:51   #890
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomo¶ci: 6 827
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez uskow
Dlatego ja wchodzê tylko w panel u¿ytkownika Nie chcê znaæ nowych w±tków
co by nie pój¶æ w ¶lady mojego chomikowania
agnieska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 09:53   #891
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomo¶ci: 190
Dot.: Opalamy siê!!!!

Oj prawda, Wiza¿ to kopalnia informacji
Witaj haniuta

A ja siê dzisiaj wygrzeba³am z wyra ze znowu piêknie i równo opalonymi girami
__________________


Ludzi poznaje siê po ich ¶mieciach.


(Oliver Brown)
nervica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 09:57   #892
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez uskow
Dlatego ja wchodzê tylko w panel u¿ytkownika Nie chcê znaæ nowych w±tków
Ja siê kiedy¶ zdenerwowa³am i ca³± subskrybcjê wy³±czy³am,wiêc w panelu mam tylko niedobitki sprzed roku
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 10:05   #893
haniuta
Przyczajenie
 
Avatar haniuta
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Opalamy siê!!!!

..oraz mam taki patent (pewnie banalny ale sie sprawdza) na NIE¯Ó£KN¡CE paznokcie przy uzyweaniu balsamow i samoopalaczy - kiedy nakladam balsam zawsze jak mam je pomalowane, dzieki czemu brudzi sie co najwyzej lakier,a lakier jak to lakier ³atwo zmyc i polozyc na nowo.

trenuje tez wcieranie avenki na wierzch dloni watka i powiem wam ten patent tez nie jest zly, coprawda wymaga gimnaztyki - jak wetrzec z skore dloni a jednoczenie nie wetrzec i wyszorowac opuszki palcow - ale mozna dojsc do wprawy.
haniuta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 10:18   #894
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
hej Haniuta

zauwa¿y³y¶cie ze niektóre z nas (ja tez swojego czasu zamiast napisac skrót LRP (la roche posay) piszemy LPR (liga Polskich Rodzin)
O tak, to jest podstêpne... Ja siê pilnujê, ¿adnych tam LPR Jak by³a inna opcja plityczna, to ³atwo by³o zrobiæ LSD z SLD
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 10:24   #895
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Basia39
haniuta witamy
Ja tez u¿ywam samoopalacza Avenki i nic z³ego mojej mordce nie robi, wrêcz przeciwnie delikatnie nawil¿a i nadaje ³adny odcieñ.

KamaO zwiñ cytat z tego posta trochê
Do us³ug
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 10:24   #896
201804200952
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 2 129
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
O tak, to jest podstêpne... Ja siê pilnujê, ¿adnych tam LPR Jak by³a inna opcja plityczna, to ³atwo by³o zrobiæ LSD z SLD
Jak to kiedy¶ powiedzia³ pan Kalisz:
"£±cznie w ubieg³ym roku Centralne Biuro ¦ledcze zabezpieczy³o 88 kilogramów marihuany, 53 kilogramy heroiny, 17,5 tysi±ca tabletek SLD."
201804200952 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 10:43   #897
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 6 456
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez natii4
Co do alternatywnych sposobów opalania siê U¿ywa która¶ z was rajstop w spreyu?
Ja ostatnio widzia³am w sklepie, ale nie odwa¿y³am siê kupiæ. Czekam, a¿ kto¶ opisze wra¿enia z u¿ywania takiego specyfiku. Widzia³am, ¿e by³y testety i chyba ró¿ne odcienie tego sprayu. No có¿, interesuj±ce, ale w ciemno nie kupiê.
Wojtusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 10:49   #898
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 965
Dot.: Opalamy siê!!!!

Naprawdê s± rajstopu w spray`u? Czy sobie ¿artujecie?
__________________

uskow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 10:58   #899
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez uskow
Naprawdê s± rajstopu w spray`u? Czy sobie ¿artujecie?
S±, s±. Zobacz choæby tu:
http://www.airstocking.pl/
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 12:50   #900
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez evitka21
ja próbowa³am chusteczki LRP i jak dla mnie super sprawa-nawet na ca³e rece mi jeszcze starczy³o.

Jednak s± zdecydowanie za drogi co (prawie) codziennego u¿ytku
Zgadza siê, ¿eby utrzymaæ opaleniznê trzeba u¿ywaæ co drugi dzieñ.
Ale i tak moim zdaniem s± przeboskie - w³a¶nie siê dzi¶ jedn± pomizia³am i buzia od razu inaczej wygl±da.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.