Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-03-11, 10:29   #2281
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am podobnie kiedy stosowa³am J&J. Mo¿e to jest kwestia balsamu? Teraz u¿ywam Nivea ju¿ chyba 5-6 dzieñ i nic takiego nie wystêpuje. Mo¿e te¿ np. masz jasn± karnacje a stosujesz balsam do ciemnej?

Przed na³o¿eniem 1 raz zrobi³am sobie peeling kawowy i smarowa³am siê wieczorem. Rano obowi±zkowo prysznic + balsam nawil¿aj±cy. (nawil¿anie jest bardzo wa¿ne)Wieczorem po k±pieli znowu br±zujacy rano prysznic i nawil¿aj±cy. Nic mi siê nie roluje skóra nie jest przesuszona. Nabra³am ju¿ ³adnego kolorku i dla jego podtrzymania bede nak³ada³a brazer 2 -3 razy w tygodniu.
U¿ywam Nivea tak jak Ty. Ale mo¿e to problem w³a ¶nie taki o jakim piszesz? Bo mam cerê jasn± a po³akomi³am siê na balsam do ciemnej
Wiadomo w jakim celu
Ehh bede musiala zakupiæ do jasnej i próbowaæ od nowa.
Na koñcu napisa³a¶ w³asnie jedno zdanie o które najbardziej mi chodzi³o.
Chyba nie wyjasni³am jak nale¿y o co mi sie rozchodzi..
Bo w³asnie ja wiem jak go stosowaæ NA POCZ¡TKU tylko niewiem co dalej potem kiedy juz skóra jest opalona nabierze koloru wtedy w³a¶nie u mnie jest efekt taki ¿e juz wiecej nie moge nak³adaæ bo miejscami z³azi a miejscami nie. Wiec nie nasmaruje sie kolejny raz bo wychodzi strasznie nierówno.
I wlasnie o to mi sie rozchodzilo. Napisalas ¿e potem juz jesli nie ma takiej potrzeby smarujesz sie 2 - 3 razy w tygodniu. Czyli po k±pieli codziennej nak³adsz zamiast br±zera nawil¿aj±cy? A w tym czasie nie z³azi Ci nadmiernie przesadnie opalenizna?
Bo ja to mam nawet tak, ¿e jak przestane smarowac br±zerem i smaruje nawilzajacym to ta opalenizna dziwnie roluje mi sie np miedzy biustem moglabym paznokciem zetrzec jego nadmiar. Takie dziwne rzeczy.
Spróbuje od nowa, ale juz z innym balsamem. Dzieki. Pozdrawiam
.
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-11, 10:36   #2282
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez 3krateczki Poka¿ wiadomo¶æ
Pysia.
Nie wiem czy dobrze zrozumia³am jak stosujesz swój balsam, bo strasznie dziwnie to wygl±da.
Mo¿e za du¿o stosujesz, albo masz kiepski kosmetyk. Ja polecam dove summer glow bo sama ten u¿ywam. Jest i do cery jasnej i do ciemnej, wiêc sobie dobierzesz odpowiedni dla siebie, teraz zreszt± jak siê kupuje balsam to krem do twarzy dostaje siê gratis
Napiszê ci jak ja u¿ywam. Balsam u¿ywam w tej chwili codziennie, ale jak juz uznam ¿e starczy to bêdê u¿ywaæ co kilka dni. Cia³o myjê normalnie g±bka. Po k±pieli normalnie sie wycieram i jak odtajam to niewielka ilo¶æ wyciskam na d³onie i wsmarowujê w cia³o, zaczyna od nóg i idê do góry, plecy mi smaruje mama, ubieram siê jak siê wch³onie. Potem kremem do twarzy smarujê buziê i szyjê. I nastêpnego dnia tak samo, normalna k±piel g±bka itd...
Stosujê Nivea summer i pewnie masz racjê, ¿e mo¿liwe i¿ nak³adam go za duzo na cia³o. Mam maniê zawsze przedobrzania i pewnie to wp³ywa na to, ¿e skóra sie potem wa³kuje.
Ja czy robie przerwe w smarowaniu czy nie to skora sie wa³kuje ale to pewnie kwestia balsamu bo jest ¼le dobrany i za duzo wsmarowywuje w cialo.
Sprobuje raz jeszcze od nowa, dziekuje za wszelkie wskazówki. pozdrawiam serdecznie
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-11, 16:47   #2283
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z ksiê¿yca :)
Wiadomo¶ci: 116
Smile Dot.: Opalamy siê!!!!

dziêki bardotka_a, masz racjê jestem tu od niedawna i tak próbujê to tu to tam co¶ m±drego napisaæ, super jest ta strona istna encyklopedia wiedzy na temat prawie ka¿dy. dziêki
3krateczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-17, 10:51   #2284
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Zauwa¿y³am, ¿e po samoopalaczu wyskakuj± mi pieprzyki. Mam ju¿ ich sporo na ciele po niez³ej dawce solarium kiedy¶ w przesz³osci i wydajê mi siê ¿e uruchomi³am jakoby swoje pieprze jako ¶ do dzialania, bo w lecie np po dawce s³oñca pojawiaj± siê nowe i teraz kiedy uzywam samoopalacza wyskoczy³y mi znów ¶wierze na twarzy.
Dlaczego tak siê dzieje?
Kto¶ tak mia³?
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-17, 14:32   #2285
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

WitamChcia³am siê zapytaæ gdzie mogê dostaæ Garnier Ambre Solaire, Gloss Bronzeur. Mieszkam w Opolu i nie mogê go niegdzie znale¼æ. Mo¿e kto¶ wie w jakiej drogerii mogê go kupiæ?Z góry dziêkujê za odpowied¼.
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-18, 13:27   #2286
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Opalamy siê!!!!

mam pytanko czy jakies balasamy was zapchaly??uzywalam samoopalacza ale niestety na dekolcie i ramionach powchodzil mi w pory i bylo je widac szukam teraz balasamu,ktore mi polecicie?? a moze same mialyscie taki problem i macie na to sposob??bo juz nie wiem co robic
konewka i kwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-19, 11:18   #2287
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanko czy jakies balasamy was zapchaly??uzywalam samoopalacza ale niestety na dekolcie i ramionach powchodzil mi w pory i bylo je widac szukam teraz balasamu,ktore mi polecicie?? a moze same mialyscie taki problem i macie na to sposob??bo juz nie wiem co robic
Mam te¿ taki problem i niestety peelingi nie pomagaj±... nie wiem co zdzia³aæ, aby to zlikwidowaæ. Okropnie to wygl±da niby opalona skóra ale na dekolcie i biu¶cie zapchana ma³ymi punkcikami czarnych kropek..buuu:co nfused:
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 18:21   #2288
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Opalamy siê!!!!

mi tez peelingi nie pomagaja,opalenizna juz zejdzie a kropeczki zostaja:/
konewka i kwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-19, 18:25   #2289
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomo¶ci: 1 100
Dot.: Opalamy siê!!!!

Zakupi³am Dove Summer Glow. Jestem z niego zadowolona, ale na czas jaki¶ go odstawi³am, poniewa¿ okropnie, dusz±co pachnie. Nie daje spaæ w nocy. Ma drobinki brokatu, które brudz± ubranie i ciê¿ko siê spieraj±. Ale innych zastrze¿eñ nie mam. Nie pozostawia smug. Dobrze, szybko i skutecznie br±zujê skórê na czekoladowy
girl96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-19, 20:27   #2290
AngelOfDestiny
Raczkowanie
 
Avatar AngelOfDestiny
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 148
Dot.: Opalamy siê!!!!

S± 2 rodzaje Dove Summer Glow - z brokatem i bez...
AngelOfDestiny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-19, 20:52   #2291
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 3 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

mam pyt. bo sotsuje serum wyszczuplajace ale chce tez wlasnie ten dove bo mam go ;p no i czy moge to polaczyc czy to nie spowolni dzialania ani tego ani tego i ktory pierwszy;p.?
__________________
je¶li spodziewasz siê zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Ciê zadowoliæ,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko mo¿e Ciê uszczê¶liwiæ.
laza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 09:40   #2292
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z ksiê¿yca :)
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Opalamy siê!!!!

laza mo¿e dove stosuj wieczorem, a wyszczuplaj±cy rano,

jak kupowa³am teraz balsam dove to krem do twarzy dosta³am gratis

Edytowane przez 3krateczki
Czas edycji: 2008-03-20 o 09:48 Powód: przypomnia³am sobie
3krateczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-20, 12:39   #2293
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 3 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

hmm..bo wlasnie ten wyszczuplajacy trzeba rano i wieczorem ;/
__________________
je¶li spodziewasz siê zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Ciê zadowoliæ,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko mo¿e Ciê uszczê¶liwiæ.
laza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-20, 21:01   #2294
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez 3krateczki Poka¿ wiadomo¶æ
laza mo¿e dove stosuj wieczorem, a wyszczuplaj±cy rano,

jak kupowa³am teraz balsam dove to krem do twarzy dosta³am gratis

oo,a próbowa³a¶ ju¿ kremu do twarzy?chcia³abym wiedzieæ jak± ma konsystencjê (bojê sie,¿e bêdzie za ciezki dla mojej k³opotliwej mieszanej cery )
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-21, 09:21   #2295
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 3 566
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczynki pomó¿cie. Jak odczytaæ datê wa¿no¶ci z balsamu Dove Summer Glow i z kremu do twarzy Summer Glow? Znalaz³am tylko takie co¶ na opakowaniu: 7040KBX i 70648DC. bede bardzo wdziêczna.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-23, 07:53   #2296
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

gdzie mogê dostaæ Garnier Ambre Solaire, Gloss Bronzeur???. Mieszkam w Opolu i nie mogê go niegdzie znale¼æ. Mo¿e kto¶ wie w jakiej drogerii mogê go kupiæ?Z góry dziêkujê za odpowied¼
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-27, 08:59   #2297
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

Czy ktos juz uzywal nowej serii Dax Perfecta Bronze? Zauwazylam dzisiaj krem do twarzy (jasna karnacja) i zaciekawil mnie, bo DHA ma daleko w skladzie, wiec powinien byc delikatny, tak jak lubie
Podaje link do sklepu Dax gdzie jest opisana ta seria.
http://www.sklep.dax.com.pl/serie/perfecta-bronze/
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-27, 14:27   #2298
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z ksiê¿yca :)
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez aiso87 Poka¿ wiadomo¶æ
oo,a próbowa³a¶ ju¿ kremu do twarzy?chcia³abym wiedzieæ jak± ma konsystencjê (bojê sie,¿e bêdzie za ciê¿ki dla mojej k³opotliwej mieszanej cery )
konsystencja kremu jest lekka i dobrze siê wch³ania, my¶lê ¿e nie bêdzie za ciê¿ka do cery mieszanej, ja sama nie wiem jak± mam cerê ale dla mnie jest ok, no i ju¿ widaæ efekty, mam opalon± bu¼kê, chocia¿ za oknem le¿y ¶nieg
3krateczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-27, 14:35   #2299
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z ksiê¿yca :)
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki pomó¿cie. Jak odczytaæ datê wa¿no¶ci z balsamu Dove Summer Glow i z kremu do twarzy Summer Glow? Znalaz³am tylko takie co¶ na opakowaniu: 7040KBX i 70648DC. bede bardzo wdziêczna.
z tego jako¶ pewnie da siê wyczytaæ datê produkcji, bo daty wa¿no¶ci nie ma, ale istotne jest to kiedy zosta³ kosmetyk otworzony i tam jest taki symbol otwartego s³oiczka z liczb± miesiêcy i ta liczba mówi jak d³ugo mo¿na u¿ywaæ od pierwszego u¿ycia.

napisz jak ci s³u¿y bo ja te¿ mam dove summer glow z kremem gratis i jestem super zadowolona
3krateczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 17:43   #2300
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomo¶ci: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Opalamy siê!!!!

Witajcie
Mam nadzieje,ze mi pomozecie. Jestem bladolica, nigdy nie u¿ywalam samoopalaczy tak wiêc totalna amatorka ze mnie. Co by¶cie poleci³y takiej nowicjuszce niemajacej wprawy w nak³adaniu tego specyfiku?
Dzi¶ dosz³am do wniosku , ze nie chcê ju¿ straszyæ blado¶cia a solarium i s³oñce odpada.
Z góry dziêkujê za wszelkie rady
__________________
Mags1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-02, 15:15   #2301
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z ksiê¿yca :)
Wiadomo¶ci: 116
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Mam nadzieje,ze mi pomozecie. Jestem bladolica, nigdy nie u¿ywalam samoopalaczy tak wiêc totalna amatorka ze mnie. Co by¶cie poleci³y takiej nowicjuszce niemajacej wprawy w nak³adaniu tego specyfiku?
Dzi¶ dosz³am do wniosku , ze nie chcê ju¿ straszyæ blado¶cia a solarium i s³oñce odpada.
Z góry dziêkujê za wszelkie rady
skoro nie ma chêtnych to ja siê fachowo wypowiem bo te¿ by³am bladolica dopóki nie odkry³am balsamów br±zuj±cych
ja sobie u¿ywam dove summer glow i nie bêdê ukrywaæ ¿e po prostu inne mi nie podpasywa³y, a ten jest dla mnie najlepszy.
Przed pierwszym u¿yciem zrób sobie peeling. Balsam siê wciera a nie nak³ada warstw±, i po nasmarowaniu trzeba odczekaæ a¿ siê wch³onie u mnie to tak na umycie zêbów i uczesanie w³osów czyli jakie¶ 15 minut,
ja ju¿ jestem opalona wiêc u¿ywam sobie co 3 dzieñ dla podtrzymania koloru, a do twarzy mam oddzielny krem br±zuj±cy te¿ dove, teraz ten krem do balsamu dostaje siê gratis
3krateczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-02, 15:36   #2302
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomo¶ci: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez 3krateczki Poka¿ wiadomo¶æ
skoro nie ma chêtnych to ja siê fachowo wypowiem bo te¿ by³am bladolica dopóki nie odkry³am balsamów br±zuj±cych
ja sobie u¿ywam dove summer glow i nie bêdê ukrywaæ ¿e po prostu inne mi nie podpasywa³y, a ten jest dla mnie najlepszy.
Przed pierwszym u¿yciem zrób sobie peeling. Balsam siê wciera a nie nak³ada warstw±, i po nasmarowaniu trzeba odczekaæ a¿ siê wch³onie u mnie to tak na umycie zêbów i uczesanie w³osów czyli jakie¶ 15 minut,
ja ju¿ jestem opalona wiêc u¿ywam sobie co 3 dzieñ dla podtrzymania koloru, a do twarzy mam oddzielny krem br±zuj±cy te¿ dove, teraz ten krem do balsamu dostaje siê gratis
Dziêkujê za pomoc Kupi³am dove do jasnej karnacji a do twarzy eveline te¿ do jasnej karnacji Zrobi³am peeling przed na³o¿eniem, nie mam ¿adnych smug i skóra jest ca³kiem fajna po tym pierwszym wczorajszym razie. Mam nadzieje, ze ju¿ nie bede straszyæ blado¶cia
__________________
Mags1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-08, 21:51   #2303
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 449
Dot.: Opalamy siê!!!!

Pytanie do osob, ktore stosuja kwasy. Jak godzicie samoopalanie twarzy ze stosowaniem kwasow? Czy nie robia wam sie plamy jasniejsze od dzialania kwasow. Bo ja bym chciala stosowac samoopalacz albo chociaz krem brazujacy na twarz, ale uzywam acnedermu, wiec sie boje ewentualnych plam. I ktory samoopalacz badz krem was nie zapycha, bo tego sie boje.
meredith85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-11, 20:41   #2304
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 449
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny blagam odezwijcie sie. Jutro chcialabym kupic samoopalacz w Yves Rocher w ramach promocji glamour, ale nie wiem czy moge stosowac samoopalacz jesli uzywam acne dermu. Czy Acne nie bedzie robil plam na samoopalaczu? Jak to jest z tymi samoopalaczami i kwasami.
meredith85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-12, 09:06   #2305
Izaluka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomo¶ci: 4 469
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja stosujê Acne Derm i opalacze, a dok³adnie krem br±zuj±cy L'oreal.

AD stosujê na noc, a opalaczem maziam siê w ci±gu dnia. ¯adne plamy mi siê nie robi±, AD nie wy¿era tego opalacza drastycznie. Spokojnie mo¿na to pogodziæ.

Mam nadziejê, ¿e skorzystasz dzisiaj z tej promocji i kupisz sobie samoopalacz YR.
Izaluka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-12, 13:11   #2306
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 1 042
Stosowanie BALSAMU br±zuj±cego do twarzy?

Mam takie pytanie. Ostatnio skoñczy³ mi siê krem br±zuj±cy do twarzy, a ¿e bardzo blada z natury jestem, nie wiedzialam co pocz±æ i nalozylam na twarz balsam br±zuj±cy ("do ciala"), który ogólnie ma dosyc "lekk± konstystencjê" .
Tak siê zastanawiam, czy to moze miec jakies negatywne skutki dla mojej cery? Co siê stanie, je¶li bêdê regularnie stosowala ów balsam jako krem do twarzy?
Zakladam w±tek na tym forum, gdy¿ domyslam siê ¿e du¿± rolê w rozwianiu moich w±tpliwo¶ci odgrywa sklad kosmetyku, który podajê:

Sk³ad: /do jasnej i normalnej karnacji/ Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dihydroxyacetone, Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Stearamide AMP, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Squalane, Polysorbate 60, Erythrulose, Potato Starch Modified, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Isostearate, Caramel, Maltodextrin, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Dilauryl Thiodipropionate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 16255, CI 47005

Bardzo proszê o odpowied¼
radioheadka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-12, 13:42   #2307
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomo¶ci: 4 955
Dot.: Stosowanie BALSAMU br±zuj±cego do twarzy?

Ja smarujê buziê balsamem br±zuj±cym do cia³a i nic mi sie nie dzieje. Ale to chyba indywidualna sprawa, jednych bêdzie taki krem zapycha³, innych nie.
zawszeboska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-12, 15:59   #2308
Izaluka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomo¶ci: 4 469
Dot.: Stosowanie BALSAMU br±zuj±cego do twarzy?

Jestem zdania, ¿e jak co¶ jest do cia³a to do cia³a. Odwrotnie z buzi± - to co na twarz mo¿na nak³adaæ na cia³o

Balsam do cia³a ma przewa¿nie ciê¿sz± konsystencjê, mimo tego, ¿e wydaje siê byæ lekki. Co to za balsam? Oprócz sk³adu przyda³aby siê nazwa, bo pewnie dawno jest zanalizowany i tam trzeba te¿ szukaæ odpowiedzi.

Na³o¿ysz raz, drugi - mo¿e nic siê nie stanie. Za trzecim mo¿e Ciê wysypaæ. To jest loteria Jednemu nie zaszkodzi, drugiemu tak.

Zaopatrz siê w krem opalaj±cy przeznaczony do buzi i z g³owy
Izaluka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-13, 18:25   #2309
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 449
Dot.: Opalamy siê!!!!

Samoopalacza YR wkoncu nie kupilam, ale mam zamiar inny samoopalacz. Zastanawia mnie tylko czy stosujac AD na czolo nos i brode codziennie a na policzki czasem nie zafunduje sobie pieknej mozaiki w jasne i ciemne mazie, jak mi wyzre w strategicznych miejscach a policzki zostana ciemniejsze pod dzialaniem samoopalacza.
meredith85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-14, 10:12   #2310
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Opalamy siê!!!!

czy która¶ z was uzywa³a mo¿e samoopalacza z lierac?
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoj± kl±tw± i przekleñstwem
niedokoñczon± przyjemno¶ci±
przegryziona warg± do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.