Faceci spod różnych znaków zodiaku. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 16:28   #61
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Atka a jak z nim bylas to w ogole nie mozna bylo poznac po Twoich opisach,ze masz takiego TZ-tanie spodziewalam sie
Tak było,bo....

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Wiesz jak to jest...człowiek zakłada różowe okulary i nie widzi nic innego poza zaletami przymykając oczy na wady, ale kiedyś budzisz się z letargu i mówisz: "Panu już dziękujemy"
No właśnie,mialam klapki na oczach,a teraz przyszło otrzezwienie umysłu,klapki spadły itd

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
chcialam poznac jakiegos silniejszego ,np lwa ,ale po tym opisie to ja dziekuje bardzoAtka a Ty jestes?????????
Ja jestem bliźnięta...
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:29   #62
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
chcialam poznac jakiegos silniejszego ,np lwa ,ale po tym opisie to ja dziekuje bardzoAtka a Ty jestes?????????
Lew to porażka, egoista do potęgi choć osobiście z żadnym lwem nie byłam związana, a opinie wysuwam na podstawie kontaktów ze znajomymi lwami. Jeśli silne znaki to co tu dużo mówić, bez mrugnięcia oczkiem trzeba wymienić: barana, strzeleca, skorpiona i trochę też koziorożca, ale znów nie mogę być do końca obiektywna bo z żadnym z wymienionych znaków nie miałam bliżej (bardziej niż bliżej) do czynienia. Przestrzegam jednak panie barany przed panem koziorożcem to zupełne nieporozumienie (wiem co mówię, bo mam kolegów i szwagra koziorożca, który jest związany z kobietą panną i tworzą całkiem udany związek, bo takie połączenie jest całkiem ok, gorzej gdy facet panna a kobieta koziorożec
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:34   #63
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a moj TŻ to Ryba, która jest troche bałaganiarska i rozmarzona, straszny przytulak i erotoman (chyba non-stop mysli o seksie, typ dominatora z duza fantazja, lubi spontanicznosc, moglby to robic wszedzie) lubi byc niezalezny, wiec szybko zaczal pracowac zeby sie usamodzielnic. szybko sie nudzi (non-stop zmienia prace, bo na dluzsza mete kazda zaczyna go nudzic), jest bardzo towarzyski, uwielbia poznawac nowych ludzi, bardzo gadatliwy - gada duzo i praktycznie z kazdym potrafi porozmawiac, znalezc wspolny temat; na pewno nie nalezy do osob niesmialych; raczej nie ma kompleksow - czasem wrecz mi sie wydaje, ze jest narcyzem bardzo ambitny, nie traci czasu i aktywnie uczestniczy w 'wyscigu szczurow'. czasem mi sie wydaje, ze jest egoista. dodatkowo czesto uparty jak osiol. nio i rozrzutny - pieniadze sie go srednio trzymaja, lubi zaszalec finansowo. bardzo spontaniczny - czesto denerwuje go moje planowanie kazdego szczegolu; potrafi wybaczac, wystarczy go przeprosic i przytulic nigdy nie okazuje zazdrosci.
Fajny opisik,właśnie z dwa tygodnie temu poznalam pana rybke i jak narazie moge stweirdzić,że jest gadułą,nie lubi nudy,zresztą tak jak ja. A co do zmian/y pracy,z tego co wiem,ma zamiar/w planach zmienić prace,jeśli nie dostanie podwyzki w obecnej pracy. Baa,był już nawet na rozmowie. hehe A i chyba jest troskliwy,bo ostatnio dostałam smska,że jak nie musze z domu wychodzić,to mam siedziec w domu,bo jest bardzo mroźno
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:37   #64
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Lain ten Twoj rybek to chyba jakis wyjatek.Ja znam 2 i to sa raczej lenie.(3 bo ja tez)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:39   #65
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Fajny opisik,właśnie z dwa tygodnie temu poznalam pana rybke i jak narazie moge stweirdzić,że jest gadułą,nie lubi nudy,zresztą tak jak ja. A co do zmian/y pracy,z tego co wiem,ma zamiar/w planach zmienić prace,jeśli nie dostanie podwyzki w obecnej pracy. Baa,był już nawet na rozmowie. hehe A i chyba jest troskliwy,bo ostatnio dostałam smska,że jak nie musze z domu wychodzić,to mam siedziec w domu,bo jest bardzo mroźno
Rybki są super...takie przytulaki (wiem z obserwacji) i straszecznie wrażliwe istotki, można na nich polegać, gaduły przeokropne co mi zupełnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie (sama nawijam non stop), wyglądają na nieśmiałych ale tylko pozornie, bo w rzeczywistości znają swoją wartość, bardzo kreatywni, pomysłowi więc nie ma mowy u nudzie. Nie wiem jak w sprawach łóżkowych bo rybka, którą znam to mój dobry przyjaciel. Aha...zapomniałam o ważnej chyba rzeczy...rybki to czasem typy samotnika, nie lubią ograniczeń, cenią sobie wolność, więc niekoniecznie mogą tworzyć trwałe i długie związki, mają swój własny świat do którego czasem ciężko się przedostać, i prawda, że są bardzo opiekuńcze.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:03   #66
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Rybki są super...takie przytulaki (wiem z obserwacji) i straszecznie wrażliwe istotki, można na nich polegać, gaduły przeokropne co mi zupełnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie (sama nawijam non stop), wyglądają na nieśmiałych ale tylko pozornie, bo w rzeczywistości znają swoją wartość, bardzo kreatywni, pomysłowi więc nie ma mowy u nudzie. Nie wiem jak w sprawach łóżkowych bo rybka, którą znam to mój dobry przyjaciel. Aha...zapomniałam o ważnej chyba rzeczy...rybki to czasem typy samotnika, nie lubią ograniczeń, cenią sobie wolność, więc niekoniecznie mogą tworzyć trwałe i długie związki, mają swój własny świat do którego czasem ciężko się przedostać, i prawda, że są bardzo opiekuńcze.
OO prosze,to taki facet rybka by mi przypasował,bo też jestem taką wrażliwą przylepką Zapomniałam,że mój ojciec jest spod znaku ryb,noi jakoś się dogadujemy,choć jest impulsywny czasami i wrażliwy na swój temat,łatwo go zranić.
Tylko z tymi związkami się troszke przeraziłam
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:09   #67
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Hej. może ja cos wtrące....
troche tu bładzimy bo wypowiadamy sie jaki facet był w stosunku do nas. Lepiej bysmy pisały ogólnie jacy sa , bo do każdego znaku zodiaku pasuje inny . Np wy tu piszecie że ryby sa kochane itp. a dla mnie dla barana to sa po prostu straszne kochasie i nic wiecej, jeden z najgorszych znaków... Najlepiej według zywiołów... bo jak np ogien z woda maja sie dogadac??
ehh o znakach zodiaku mozna elaborat pisac.
najbardziej mnie wkurza jak mi ktos mówi że wierze w GÓWna jakies. .......
szczerze powiem że to co pisza to prawda...i kazda z was chyba na podstawie swoich doswiadczen.

Według mnie i tak najgorsze panny ( straszne pedałki tzn pedanciki...) (ryby- bardzo kochliwi)
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 17:11   #68
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

no bo rybki z baranem to jakos nie bardzo
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:15   #69
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

MyLifeIsMusic,
Ja też jestem baranem i ryby dla mnie są ok, choć jak wspomniałam nie byłam nigdy w związku z rybą, natomiast jako przyjaciele są niezawodni, a tak poza tym zgadzam się z Tobą, każdy odbiera drugą osobę indywidualnie jak to ze wszystkim w życiu. A co do faceta panny to masz rację
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:17   #70
kreciak
Rozeznanie
 
Avatar kreciak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 685
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

co do kozioróżców jestem szczesliwym Koziołkiem z Moim Bliźniakiem ,mamy czesto pochmurne dni ale sa i te słoneczne.

Nie polecam Koziorozca ze Strzelcme mieszanka wybochowa
kreciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:19   #71
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Ja mam byka. Uparty strasznie. Rodzinny, domownik. Analizator, każda rzecz sytuacja, każdy krok przemyślany na wszystkie strony.Porywczy. Zwraca uwagę na massę szczegółów, uważny obserwator,praktyczny. I kochany najbardziej na świecie
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 17:22   #72
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Ja mam byka. Uparty strasznie. Rodzinny, domownik. Analizator, każda rzecz sytuacja, każdy krok przemyślany na wszystkie strony.Porywczy. Zwraca uwagę na massę szczegółów, uważny obserwator,praktyczny. I kochany najbardziej na świecie
A nie dodasz jeszcze, że oszczędny do przesady? No chyba, że Twój byk w tej kwestii to jakiś wyjątek
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:24   #73
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Ja jestem Ryba, mój TŻ tez Oboje jesteśmy wrażliwi i kreatywni On fotografuje, potrafi w samtoności spędzić cały dzień na łonie natury i po prostu myśles... Mnie bardziej kręci muzyka, sztuki plastyczne, ale sztuka to sztuka. Poza tym jest troskliwy, nie daje mi o nim zapomnieć - to smsek, to zostawi w kieszeni cukierka od niego ... Nie boi się poważnych rozmów i od nich nie ucieka, aczkolwiek gdy pojawiają się problemy to ja muszę go wskazać i rozpocząć rozmowe.
Pozatym uwielbia się przytualać, długo nie wysiedzi nie dotykając mnie. Chyba lubi dominować, ale o tym się przekonam.
Jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi, rozmowny - i tu się różnimy, bo ja często lubię samotność.
Ciągle jest w ruchu, jak już siedzi w domu to albo gotuje (!!) albo planuje gdzie by tu wyskoczyć, a teraz ubolewa nad brakiem śniegu, bo najchetniej to mieszkałby gdzieś obok wyciągu..
Poza tym to typ intelektualisty, wiedzę pochłania całym sobą, umie wykorzystać ją w praktyce, troszkę samouk.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:29   #74
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
A nie dodasz jeszcze, że oszczędny do przesady? No chyba, że Twój byk w tej kwestii to jakiś wyjątek
Oszczędny, to prawda. Tylko na mnie nie oszczędza w zasadzie.
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:34   #75
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
chcialam poznac jakiegos silniejszego ,np lwa ,ale po tym opisie to ja dziekuje bardzo
Ja jestem żywym przykładem, że można wytrzymać z Lwem (juz prawie 5 lat) tylko, że to chyba inna odmiana Lwa- mniej groźna
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:36   #76
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Wodnik i byk to jest dopiero kombinacja zodiakowa
Moi rodzice są spod takich znaków I przyznaję że kombinacja niezbyt trafiona..
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:38   #77
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Oszczędny, to prawda. Tylko na mnie nie oszczędza w zasadzie.
Hmmm...mnie denerwowło to jego ciągłe przeliczanie pieniędzy co i czy się opłaca kupić, albo zjeść kolację w jakiejś restauracji. Dodam, że zawsze płaciłam za siebie, a za jego nieprzyzwoite komentarze tylko się wstydziłam. Było jeszcze mnóstwo innych rzeczy, które okazały się porażką np. seks, nudziarz, obibok, wszystko trzeba było mu wskazywać palcem bo sam nie przejawiał żadnej inicjatywy, duże dziecko, które potrzebowało kobiety matki...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:39   #78
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Hmmm...mnie denerwowło to jego ciągłe przeliczanie pieniędzy co i czy się opłaca kupić, albo zjeść kolację w jakiejś restauracji..
moja kolezanka byk to samo.I jeszcze texty ,"bo ty masz wiec nie musisz przeliczac(a miala wiecej niz ja)"Ciekawe czy te wszystkie cechy pasuja tak samo do obu plci
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:42   #79
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
MyLifeIsMusic,
Ja też jestem baranem i ryby dla mnie są ok, choć jak wspomniałam nie byłam nigdy w związku z rybą, natomiast jako przyjaciele są niezawodni, a tak poza tym zgadzam się z Tobą, każdy odbiera drugą osobę indywidualnie jak to ze wszystkim w życiu. A co do faceta panny to masz rację
hmmm ja tez mam bardzo dobrego kolege rybe i owszem dogadujemy sie. Lecz w zwiazku jak by to było? nie wiem.
Do którejs z wizanek STRZELEC I RYBY to po prostu masakra. A w łózku jeszcze bardziej, dwa zupelnie inne poglady na seks.

a do baranków pasuja STRZELCE, WODNIKI i WAGI. w łóżku zaś najbardziej dogadamy sie z Rakami i Bliźnietami.
My, barabki ... tez takie świete nie jestemy hehh. nie ma co ukrywac
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 17:46   #80
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
moja kolezanka byk to samo.I jeszcze texty ,"bo ty masz wiec nie musisz przeliczac(a miala wiecej niz ja)"Ciekawe czy te wszystkie cechy pasuja tak samo do obu plci
Dokładnie. On był równiez delikatnie mówiąc zasobny finansowo, więc to czy zapłaci za coś złotówkę więcej nie powinno mieć znaczenia. Znam też inne byki i niestety są tacy sami, na szczęście ja i byk to już historia
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:05   #81
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Ja jestem spod znaku raka a mój mąż to wodnik.Niewiem jak ma się taki związek pod względem horoskopu,ale muszę powiedzieć że tworzymy dobrą,udana parę.Małżeństwem jesteśmy od 10 lat,ale znamy się o dwa razy dłużej,i zawsze było nam dobrze pod każdym względem.Wiem że ma znaczenie również z którego trymestru ów znak pochodzi.Nie dogaduję się za to ze skorpionami(mężczyznami), dobry kontakt mam ze strzelcami(tu obie plcie).Co do kobiet mam złe doświadczenia z koziorożcami.Ale na codzień nie przywiązuje wagi do znaku zodiaku,nie pytam o niego nowo poznane osoby itd.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:06   #82
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
gorzej gdy facet panna a kobieta koziorożec
A to mnie zaskoczylas bo ja jestem koziorozcem a moj narzeczony panna i wszystkie horoskopy z ktorymi sie spotkalam dobrze wroza takiemu zwiazkowi.

Chyba ze ta moja panna to jakas inna bo wczesniejsze opisy zupelnie nie pasuja do mojego TZ
ałła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:08   #83
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Moje obserwacje.


Jeśli chodzi o kobiety wodniki.
Super zodiak, oczywista.

Bardzo wrażliwe.
Uwielbiają przełamywanie tabu, fascynuje ich nie tyle to, co mroczne (ale to też, i to bardzo), co przede wszystkim wszystko to, co niebanalne.
Banału nie cierpią okrutnie.
Bardzo inteligentne, umiejętności rozumowania odmówić im nie można.

Mają świetną ''kobiecą intuicję'', powiedziałabym, że wręcz 7 zmysł.
Potrafią składać ze sobą niesamowicie (pozornie, jak się z upływem czasu okaże) niepowiązane elementy psychologicznych układanek, nie dają się nabierać na ''zafałszowywanie'' osobowości przez drugiego człowieka.

''Nie lubią dzieci''.
Wprawdzie się rozmnażają jak wszyscy :P, ale to nie jest, hm, ich domena.
Oczywiście, kochają swoje pociechy, bo jakżeby inaczej, ale dzieci mają później (myślę, że koło 30-tki np) i raczej niewiele. Nie wiem, czy więcej niż jedno to jest takie powszechne wśród wodników.

Ogromni indywidualiści.
Nienawidzą, gdy coś się z nich kopiuje czy je naśladuje i same nigdy w życiu nie pozwoliłyby sobie na tego typu zachowania; gardzą czymś takim.
Oczywiście, podpatrują, jak każdy z nas i także wybierają, ale nie ''rżną'' niczego z innych; same nota bene, mając głowę pełną własnych wizji.

Bardzo artystyczna natura, uwielbiają wprost sztukę, mają świetne wyczucie smaku.
Jak już wspomniałam, bardzo wrażliwe natury. Do tego stopnia wrażliwe, że aż kruche.
Pozornie silne, bo przecież muszą, ale dość łatwo je systematycznie niszczyć, aż do wykończenia.

Wada, to przede wszystkim, pomimo wielkiej wrażliwości także nadmierny (z nią związany) egocentryzm.
Ale w normie.

Skomplikowane, i lubią sobie czasem skomplikować porządnie życie.

Tangerynka, od siebie (jakbym wcześniej od siebie nie pisała ) dodam, że wodnik w połączeniu ze skorpionem musi być naprawdę fajnym (interesującym) zestawieniem, choć niełatwym.
Facet to facet, ale skorpiony bez względu na płeć są świetnymi zodiakami (choć mają wady, mają), to jednak są bystre, odważne (brawurowe bywa, że też) i na pewno nieprzeciętne - ale też czasem podłe i wstrętne. I za to się je kocha, no nie...


-----------------------------------------------------------
Natomiast. O kobietach rybach mam bardzo, ale to bardzo niepochlebną opinię.

To barwne zodiaki. ''Często'' realizują się w dziedzinach artystycznych, ciągnie je do ''urozmaicania sobie'' życia codziennego - i dobrze.
Z rybą nie można się nudzić, ale przychodzi moment, gdy się ma jej serdecznie dość.

Choć to osobowość, wydająca się powierzchownie, niebanalna, to przede wszystkim kapryśna, ale co najgorsze, w rzeczywistości jedno wielkie naśladownictwo innych, wartych tegoż naśladowania.
Ryby są bystrymi obserwatorami i od ''każdego'' potrafią coś podebrać i przypisać to sobie. Naturalnie, uważają przy tym, że dana rzecz od nich samych wypływa, że to oni są inicjatorami danego pomysłu, a reszta to wlaśnie są ich naśladowcy.
To kobieta bluszcz; przyciąga ludzi dających się (krótkodystansowo, chyba, że są oni wyjątkowo ślepi :P) nabrać na migotającą ferię barw. Co warto docenić to to, że kosekwentnie realizują marzenia i mają bogate życie, są także odważne i lubią wszelkie zmiany i nowości.
Wrażliwe są także, bywa, że bardzo, bo to nie są ''złe osoby'' (choć czasem zachowują się bardzo brzydko, szczególnie, gdy rozwalają komuś związek a uważają przy tym, że to nie one go rozwaliły, rzecz jasna /np/), ale ich zmanierowanie i faktyczny brak własnej osobowści wpływa bardzo pejoratywnie na moją np. ocenę tych osób.
Głupie nie są.


Niesamowite, zodiak po zodiaku, a dzień do nocy, choć pozornie bardzo wydawałoby się, bardzo podobne natury. Z tym, że jedna to złoto, druga to zwykła błyskotka. :P:P
Moje obserwacje oczywiście są subiektywne i to niemożliwe, aby po ''pół biliona'' ludzi było takimi samymi (no i pomijam, godziny, dni i ascendenty ) , ale muszę przyznać, że coś w tych charakterystykach (wypływających ode mnie z ''codziennych obserwacji'') dla mnie jest.


Nie bić, aha, i żadna ryba mnie ''nie skrzywdziła''.
Bardzo proszę o potraktowanie mojego wpisu z przymrużeniem oka.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:09   #84
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Aeterna - Twoje opisy są palce lizać
Może masz jakieś przemyślenia na temat kobiety Wodnika?
Wg mnie kobiety wodniki są bardzo inteligentne i uduchowione. Fajnie mi się z nimi rozmawia bo zawsze jest o czym Znam wodniki bardziej i mniej "szalone".Wodniki mają też dużo cech "Rybich" hehe tak mi się wydaje

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a moj TŻ to Ryba, która jest troche bałaganiarska i rozmarzona, straszny przytulak i erotoman (chyba non-stop mysli o seksie, typ dominatora z duza fantazja, lubi spontanicznosc, moglby to robic wszedzie) lubi byc niezalezny, wiec szybko zaczal pracowac zeby sie usamodzielnic. szybko sie nudzi (non-stop zmienia prace, bo na dluzsza mete kazda zaczyna go nudzic), jest bardzo towarzyski, uwielbia poznawac nowych ludzi, bardzo gadatliwy - gada duzo i praktycznie z kazdym potrafi porozmawiac, znalezc wspolny temat; na pewno nie nalezy do osob niesmialych; raczej nie ma kompleksow - czasem wrecz mi sie wydaje, ze jest narcyzem bardzo ambitny, nie traci czasu i aktywnie uczestniczy w 'wyscigu szczurow'. czasem mi sie wydaje, ze jest egoista. dodatkowo czesto uparty jak osiol. nio i rozrzutny - pieniadze sie go srednio trzymaja, lubi zaszalec finansowo. bardzo spontaniczny - czesto denerwuje go moje planowanie kazdego szczegolu; potrafi wybaczac, wystarczy go przeprosic i przytulic nigdy nie okazuje zazdrosci.
Jak to czytam to jakbyś o mnie pisała
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:14   #85
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość


-----------------------------------------------------------
Natomiast. O kobietach rybach mam bardzo, ale to bardzo niepochlebną opinię.

To barwne zodiaki. ''Często'' realizują się w dziedzinach artystycznych, ciągnie je do ''urozmaicania sobie'' życia codziennego - i dobrze.
Z rybą nie można się nudzić, ale przychodzi moment, gdy się ma jej serdecznie dość.

Choć to osobowość, wydająca się powierzchownie, niebanalna, to przede wszystkim kapryśna, ale co najgorsze, w rzeczywistości jedno wielkie naśladownictwo innych, wartych tegoż naśladowania.
Ryby są bystrymi obserwatorami i od ''każdego'' potrafią coś podebrać i przypisać to sobie. Naturalnie, uważają przy tym, że dana rzecz od nich samych wypływa, że to oni są inicjatorami danego pomysłu, a reszta to wlaśnie są ich naśladowcy.
To kobieta bluszcz; przyciąga ludzi dających się (krótkodystansowo, chyba, że są oni wyjątkowo ślepi :P) nabrać na migotającą ferię barw. Co warto docenić to to, że kosekwentnie realizują marzenia i mają bogate życie, są także odważne i lubią wszelkie zmiany i nowości.
Wrażliwe są także, bywa, że bardzo, bo to nie są ''złe osoby'' (choć czasem zachowują się bardzo brzydko, szczególnie, gdy rozwalają komuś związek a uważają przy tym, że to nie one go rozwaliły), ale ich zmanierowanie i faktyczny brak własnej osobowści wpływa bardzo pejoratywnie na moją np. ocenę tych osób.
Głupie nie są.



Nie bić, aha, i żadna ryba mnie ''nie skrzywdziła''.
Bardzo proszę o potraktowanie mojego wpisu z przymrużeniem oka.
noo postaram sie Kompletnie to do mnie nie pasuje,zarowno pozytywy jak i negatywy.Z tym "nie sa glupie"moglabym dyskutowac ,bo znam takie 2 nieblyskotliwe
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:18   #86
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Aeterna,
Co do kobiet ryb zgadzam się w pełni, od siebie dodałabym też, że są bardzo wyrachowane i dążą do celu nie zważając na nic, byle tylko zrealizować swój plan...to taki aniołek ale tylko na zewnątrz a w środku...
ps. kobiety ryby, również proszę o nie branie sobie opinii do siebie, w końcu są pewnie subiektywne...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:19   #87
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
A u mnie na odwrót. On Skorpion a ja Wodniczka.
Wodnika jednego znałam - był dobrym przyjacielem. Nie przetestowałam go w łóżku ale reszta się zgadza. Z tą stanowczością i uszczęśliwianiem innych. Nigdy między nami nie "skrzyło" ale rozumieliśmy się bez słów. Jeszcze co mi się nasuwa o facecie Wodniku to że chyba trudno go zdobyć. Ja nie próbowałam, ale obserwowałam co się działo dookoła - to chyba trzeba na rzęsach chodzić żeby Wodnika poderwać '
To ja jakiś wyjątek- nic nie robiłam by poderwać Wodnika. Kompletnie. Sam się za mną uganiał jak nie wiem i skutek tego jak niedawno mieliśmy 7 miesięcy

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Samolubny - nie nie i jeszcze raz nie. Ale zaborczy - no....jakby troszeczkę '
Skorpiony wbrew pozorom nie są samolubne- potrafią dać wiele bliskim osobom, choć czasem z małym ukłuciem w sercu Oczywiscie wszystko zależy jak zostały wychowane- bo jeśli źle to nie dość, że będzie mistrzem samolubności to jeszcze wszystkie rozumy pozdjada.

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Jeszcze zazdrosny bardzo, chociaż udaje że wcale Scenę zazdrości potrafi odwalić jak się patrzy - publiczną, ale fakt że bardzo rzadko więc idzie wytrzymać. '
I tutaj również wszystko zależy od takie jakie ma doświadczenia życiowe- mnie już życie nauczyło, ze zazdrość wszystko psuje (byłam wręcz własnością Wodnika, który ciągle był zazdrosny, nawet jak wychodziłam z koleżankami). Oczywiście jeśli nie jest taki Skorpionek nauczony przez życie to wszystkich uważa za złoczyńców
Scena publiczna? Uświadom swojego Skorpiona, że nie podoba Ci się to i że sobie tego nie życzysz. Dodaj jak bardzo go kochasz i że nie wiesz co byś bez niego zrobiła. Jako Skorpion gwarantuje, że poskutkuje

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Co do seksu - to wydaje mi się, że dla Skorpiona to chyba najważniejsza rzecz na świecie. Jego dobre samopoczucie jest uzależnione od dobrego seksu. Na szczęście w łóżku jest cudowny: namiętny, gorący, pełen inwencji i niezwykle utalentowany.
Poza seksem - masakra '
Oj tak. Bardzo ważny Może cały czas i byle gdzie. Z bylekim już nie Seks jednak nie jest piorytetem, ale gdy nie ma sobrego seksu nie ma też dobrego związku. Ot co. I nie toleruje zdrady.

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość

Nie no, żartuję idzie wytrzymać, ale na prawdę nie ma lekko - Jest potwornie obrażalski i strasznie pamiętliwy. Nie wyobrażam sobie życia ze Skorpionem jeśli ma się coś na sumieniu . Normalnie pamięta ludziom takie bzdety, że jakby się coś poważnego przeskrobało to chyba trzeba by brać nogi za pas, bo raczej nie przebaczy
Jeszcze dodam że jest bardzo słowny i można na nim polegać. (Jak powie: "nie daruję Ci do końca życia" - to na bank nie daruje )'
Przebaczyć przebaczy , ale jednego czego nie zrobi to nie zapomni. I w każdym momencie potrafi to wszystko wypomnieć by wyjść na swoim. Na Skorpiona potrzebny jest patent- jak się go dobrze pozna, z wielu stron i w wielu sytuacjach to ma się wyjątkowego kompana do rozmów, skłonnego do poświęceń, wspaniałego kochanka i wrażliwego przyjaciela.

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
A w ogóle to bardzo kocham mojego Skorpiona
I wiele osob tak uważa Bo Skorpiony to wbrew pozorom bardzo przyjazny znak.

I mówię to JA, Skorpion
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:20   #88
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

No Twoja reakcja mnie nie dziwi.


Prawdę powiedziawszy, to moje ostatnie zdanie skierowałam głównie do Ciebie, bo nie wiem dlaczego, ale na długo przed tym wątkiem ''czułam'', że jesteś rybą - a bardzo Ciebie lubię tu spotykać.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:24   #89
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

No wlasnie ,bo Ty zdaje sie jestes skorpionem ,wiec to jest polaczenie idealne,wiec powinnas lubic
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 18:24   #90
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Aeterna,
są wyrachowane i dążą do celu nie zważając na nic, byle tylko zrealizować swój plan...to taki aniołek ale tylko na zewnątrz a w środku...

Nie są głupie, ale nie każdy przecież jest Einsteinem.


Zresztą, podobnież, ''jedna'' jaskółka wiosny nie czyni (tak w lewo, jak i w prawo).
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-27 22:34:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.