TOP MODEL - Zostań modelką - część III - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-17, 21:38   #4831
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Dziewczyny nie wiecie czemu nie można odcinka na playerze obejrzeć? Tak to co tydzień był normalnie wrzucane.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 21:47   #4832
pechowapanienka
Raczkowanie
 
Avatar pechowapanienka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: na walizkach
Wiadomości: 38
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Hargalaten Pokaż wiadomość
Generalnie kibicuję Marcie - choć wiem, że nie wygra, ale i tak sobie poradzi. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu, zdecydowanie się nadaje do tego świata. Tutaj zgadzam się z opinią Tyszki w jej sprawie - jest to najbardziej profesjonalna modelka przez wszystkie 4 te edycje. Faktem jest, że spora część kandydatek przyszła do programu na zasadzie: 'jestem szczupła i ładna, będę modelką'.
zgadzam się, jest naprawdę super. Chociaż powiem wam szczerze, że gdy już Góral odpadł to szczerze mówiąc wszystko mi jedno kto wygra, bo po dzisiejszym odcinku wiem, że ta finałowa trójka już sobie poradzi także nastawiam się na 'luzackie' oglądanie
__________________
pechowapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 21:49   #4833
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

W sumie myślę, że sama Marta miałaby niezły surprise, gdyby się okazało, że jednak wygra

Ale niestety, mała szansa na to. Dla większości Polaków Top Model = konkurs na najładniejszą twarz/najpiękniejszy uśmiech/najbardziej płaczliwą historię. Podczas gdy żadna z tych rzeczy nie ma NIC wspólnego z modelingiem. Także się zgadzam z tym, co powiedział Tyszka. Gdyby do polskiego Top Model szło chociaż drugie tyle osób z połową tego zaparcia i profesjonalizmu, który ma Marta to byłaby szansa, by był to naprawdę porządny program poświęcony temu, czemu z założenia miał być poświęcony.
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 22:35   #4834
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lina_09 Pokaż wiadomość
Ale niestety, mała szansa na to. Dla większości Polaków Top Model = konkurs na najładniejszą twarz/najpiękniejszy uśmiech/najbardziej płaczliwą historię. Podczas gdy żadna z tych rzeczy nie ma NIC wspólnego z modelingiem. Także się zgadzam z tym, co powiedział Tyszka. Gdyby do polskiego Top Model szło chociaż drugie tyle osób z połową tego zaparcia i profesjonalizmu, który ma Marta to byłaby szansa, by był to naprawdę porządny program poświęcony temu, czemu z założenia miał być poświęcony.
Tak, ale z drugiej strony w końcu w finale tego programu są właściwe osoby, to jest mocna trójka i wszyscy z nich mają szansę, co udowodnili, moim zdaniem jest to finał bardzo wyrównany bez porażek typu Zuza czy Marcela.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 22:43   #4835
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Tak, ale z drugiej strony w końcu w finale tego programu są właściwe osoby, to jest mocna trójka i wszyscy z nich mają szansę, co udowodnili, moim zdaniem jest to finał bardzo wyrównany bez porażek typu Zuza czy Marcela.
Tu się zgadzam, że patrząc na sam finał jest najlepiej ze wszystkich edycji Niemniej jednak, program ma taką opinię jaką ma i większość osób przyznaje, że ta edycja była najsłabsza, mało interesujących zadań (większość nastawiona chyba na połamanie uczestnikom nóg), masa konflików (najpierw Maga, potem rywalizacja Góral - Baryza) i generalnie ta moda i modeling stanowią dla tego wszystkiego pewne tło, nie są centrum. Wiadomo, że to pewna cecha programów tego typu, ale kurczę, weźmy takiego Top Chefa, gdzie faktycznie są profesjonaliści i osoby, dla których to gotowanie to cały świat. A tu mamy ludzi, którzy nawet minimum(!) zainteresowania tą modą nie wykazują, mimo że mają świetną okazję, by się więcej dowiedzieć, zobaczyć, poznać ludzi, którzy w tym całe życie siedzą. Nie oszukujmy się, ale większość tych osób pojęcia o modzie nie ma. Ani o tym jak ten świat modelingu wygląda. Mam wrażenie, że niektórzy, jak Michalina to tam trochę z braku laku trafili, nie bardzo nawet wiedząc czego się spodziewać.

EDIT.

Tak jeszcze dodam od siebie, że obracam się w środowisku modeli, modelek i generalnie ludzi interesującym się modelingiem. I mam znajomych, co to mają warunki (wiek, wymiary, wzrost) na modeli i na castingi do programu się wybrali tylko po to, by tam usłyszeć, że są 'za dobrzy, zbyt profesjonalni' :P Więc to nie jest do końca tak, że do Top Model nie zgłaszają się ludzie, którzy realnie się tym interesują/mają jakieś sukcesy czy osiągnięcia na koncie. Gdyby twórcy programu chcieli stworzyć faktycznie porządny program poświęcony modzie, wyłaniający ludzi, którzy mają realne szanse w tym zawodzie, to by mogli. No ale cóż... o zbyt wiele prosimy. Wiadomo, że sieroctwo, płacze i ładne uśmiechy sprzedają się łatwiej.

Edytowane przez lina_09
Czas edycji: 2014-11-17 o 23:01
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 23:21   #4836
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Myślę, że powino się zrobić jakiś spęd nauczycieli angielskiego, zamknąć ich w jakiejś hali i przez parę godzin puszczać non stop ten fragment, w którym uczestnicy robią zdjęcia ludziom, którzy przyszli na pokazy.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 23:33   #4837
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Myślę, że powino się zrobić jakiś spęd nauczycieli angielskiego, zamknąć ich w jakiejś hali i przez parę godzin puszczać non stop ten fragment, w którym uczestnicy robią zdjęcia ludziom, którzy przyszli na pokazy.
Tortura!
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 23:38   #4838
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lina_09 Pokaż wiadomość
Ale niestety, mała szansa na to. Dla większości Polaków Top Model = konkurs na najładniejszą twarz/najpiękniejszy uśmiech/najbardziej płaczliwą historię. Podczas gdy żadna z tych rzeczy nie ma NIC wspólnego z modelingiem. Także się zgadzam z tym, co powiedział Tyszka. Gdyby do polskiego Top Model szło chociaż drugie tyle osób z połową tego zaparcia i profesjonalizmu, który ma Marta to byłaby szansa, by był to naprawdę porządny program poświęcony temu, czemu z założenia miał być poświęcony.
Taka jest formuła programu, z założenia to nie jest dokument o życiu modelek na DiscoveryChannel, tylko telewizyjne show.

Swoją drogą, wydaje mi się, że jak ktoś ma duży potencjał i aspiracje w pierwszej kolejności idzie do agencji, a nie do programu, gdzie trzeba wywlekać łzawe historię albo tańczyć na rurze.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 23:45   #4839
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
Taka jest formuła programu, z założenia to nie jest dokument o życiu modelek na DiscoveryChannel, tylko telewizyjne show.

Swoją drogą, wydaje mi się, że jak ktoś ma duży potencjał i aspiracje w pierwszej kolejności idzie do agencji, a nie do programu, gdzie trzeba wywlekać łzawe historię albo tańczyć na rurze.
Tak jak powiedziałam - wystarczy spojrzeć na Top Chefa i widać, że da się zrobić i telewizyjne show, i zachować jakieś minimum profesjonalizmu, pokazać ten modeling takim jakim jest, a nie wymyślać zadania polegające na łamaniu sobie nóg czy wiszeniu 50 metrów nad ziemią. Bo teraz mówimy o dwóch skrajnościach w sumie - albo telewizyjna papka ku uciechy ludu albo pro program o modzie. A da się zrobić tak, aby było pomiędzy. Przynajmniej ja tak uważam.

I tak, i nie. W sensie, owszem, prawdziwy modeling najlepiej zacząć od agencji To oczywiste. Niemniej, są osoby, którym czasem tego wzrostu odrobinę brakuje i np. pozytywnym przedstawieniem się w TV, pokazaniem swojej osobowości - mają szansę jakoś się wybić, nadrobić te 3 centymetry. Wystarczy spojrzeć na Zuzę. Może w high fashion nie siedzi, ale jakieś zdjęcia zrobiła, na kilku pokazach poszła. Nie wydaje mi się, by miała wiele większe aspiracje.
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 23:55   #4840
201703061432
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7 039
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
Dopisek: po co Krupa gada do górala do angielsku jak on nic nie kuma
Jak on pytał tą kobietę o IMIĘ, to myślałam, że skonam ze śmiechu
"łuuudż ju nejm?" jakoś tak zapytał

Dzieci z zerówki już to wiedzą, porażka
201703061432 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 23:58   #4841
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez madzia_12 Pokaż wiadomość
Jak on pytał tą kobietę o IMIĘ, to myślałam, że skonam ze śmiechu
"łuuudż ju nejm?" jakoś tak zapytał

Dzieci z zerówki już to wiedzą, porażka
Jakimś cudem jeszcze tam 'have' wcisnął XD Kurczę, jak się w odcinku z Anją chciał przygotować to umiał się tych dwóch słów na przywitanie nauczyć (już walić, że skończył mówiąc 'dobry wieczór' zamiast 'dzień dobry'...), a tu nagle po angielsku podstawowego pytania nie umie wydukać
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 00:10   #4842
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

W ogóle strasznie mnie to dziwi, że wielu uczestników ma tak duży problem z angielskim. Rozumiem, że nie każdy mógł się uczyć od małego dziecka , ale co najmniej od gimnazjum czy liceum się uczyli, a przecież angielski jest na tyle nieskomplikowanym językiem, że podstaw się można w takim czasie nauczyć. Zwłaszcza jeśli chce się robić międzynarodową karierę.
A jeśli chodzi o finałową trójkę, to najbardziej kibicuję Osi, ale w zasadzie to kto by nie wygrał to będę się cieszyć
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 00:12   #4843
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lina_09 Pokaż wiadomość
Tak jak powiedziałam - wystarczy spojrzeć na Top Chefa i widać, że da się zrobić i telewizyjne show, i zachować jakieś minimum profesjonalizmu, pokazać ten modeling takim jakim jest, a nie wymyślać zadania polegające na łamaniu sobie nóg czy wiszeniu 50 metrów nad ziemią. Bo teraz mówimy o dwóch skrajnościach w sumie - albo telewizyjna papka ku uciechy ludu albo pro program o modzie. A da się zrobić tak, aby było pomiędzy. Przynajmniej ja tak uważam.
Nie oglądam Top Chefa, więc się nie odniosę.

Jak dla mnie to to jest właśnie "pomiędzy", a to, że polska produkcja nie ma za bardzo ani polotu, ani smaku to już inna sprawa.
Tylko, że dziwię się, że kogoś to jeszcze dziwi.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 00:18   #4844
201703061432
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7 039
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lina_09 Pokaż wiadomość
Jakimś cudem jeszcze tam 'have' wcisnął XD Kurczę, jak się w odcinku z Anją chciał przygotować to umiał się tych dwóch słów na przywitanie nauczyć (już walić, że skończył mówiąc 'dobry wieczór' zamiast 'dzień dobry'...), a tu nagle po angielsku podstawowego pytania nie umie wydukać
a tak, racja! To już w ogóle kosmos
Prawda jest taka, że gdyby nie Krupa, to by poleciał jakoś na początku

Kibicuje jak najbardziej Osi. Nie dość, że piękna, to strasznie sympatyczna Jak wygra Baryza, to w sumie też ok

Marta mnie nie przekonuje, nie siedzę w modelingu i dla mnie "zwykłego polaczka" ma paskudny charakter i nie mogę zdzierżyć jej twarzy Tak jak Tyszka dzisiaj powiedział, że Marta ma specyficzną urodę i albo się ją kocha, albo nienawidzi
201703061432 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 00:24   #4845
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez madzia_12 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że gdyby nie Krupa, to by poleciał jakoś na początku
Właśnie też mam takie wrażenie. A w każdym razie znacznie wcześniej. Zgadzam się z tym, co na początku dzisiejszego odcinka powiedziała o nim Marta, że nic nie zrobił tak naprawdę w tym programie, nijak się nie wyróżnił. Krupa go już niemal na siłę ciągnęła z tej swojej miłości.
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 00:38   #4846
201703061432
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7 039
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Maga wniósł więcej, niż on

Krupa teraz go weźmie pod swoje skrzydełka i gdzieś go wypromuje
201703061432 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 00:54   #4847
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Ken aj plis łuudż ju nejmS?
"Can you describe this?" zamiast prośby o przespellowanie...

I on pewnie ma maturę z angielskiego zdaną?


Swoją drogą Marta, mimo iż lepiej sobie radzi, to też jest jeszcze daleka od ideału - te jej przechwałki brzmią iście komicznie w zestawieniu z tym, co rzeczywiście prezentuje.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 02:19   #4848
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Mi sie Michal w ogole niepodoba i niestety nie rozumiem jegi fenomenu. Twarz mi sie bardzo nie podoba a przez fryzure w ogole trudno mi na niego patrzec. Poza tym moim zdaniem ma jedna nieladna mine+poza na gladiatora czy kogos takiego-bylo to bardzo widac zawsze jak pokazywali urywki z sesji, zreszta po wybiegu chodzi podobnie.
Ja osobiscie po calym sezonie nie uwazam go za sympatycznego.
Jako widz i konsument niechce go po prostu ogladac ani na wybiegu ani w reklamach i nie zachecalabym meza do zakupu czegos, co by prezentowal bo szybko zmienialabym strone np gazety.

Osi jest bardzo sympatyczna ale rowniez uwazam ze ma zaniedbana skore lub po prpstu taki jej urok i na zdjeciach wyglada jak nie ona.chociaz wyglada duzo lepiej to dla nie nie wyroznia sie szczegolnie z tlumu czarnoskorych modelek-patrzac na jej kariere globalnie, a znowu w Polsce wydaje mi sie ze ciezko bedzie jej ztobic kariere bo potencjalnym klientkom w znacznej wiekszosci trudno bedzie wyobrazic sobie jak beda wygladac w prezentowanej przez nia rzeczy. Aczkolwiek pewnie wygra bo wydaje sie sympatyczna .

Dla mnie Marta jest bezkonkurencyjna, nie tylko w tej edycji ale ze wszystkich dotychczasowych. Praktycznie zadnej uczestniczki nie pamiętam a Marcie kibicuje od drugiego odcinka sesyjnego. Mi jej uroda na zdjeciach i na wybiegu bardzo sie podoba, nest bardzo profesjonalna i od wielu odcinkow zachowuje sie inaczej-lub zmienili sposob jej pokazywania. Sto razy wole jej charakter i podejscie niz Michala.

Ogolnie brakuje mi w polskiej wersji innego rodzaju sesji-takich kolorowych, entuzjastycznych, wesolych. Ciagle sa robiaki, ciemne ala gotyckie sesje.
A w amerykanskiej wersji np byly swietne sesje np ze slodyczami, ze zweirzetami ale w bardziej przyjazej aurze niz ta z konmi
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 08:14   #4849
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Dobrze Marta powiedziała, że Krupa przepychała z odcinka na odcinek. Góral ma komercyjną urodę, Baryza jest charakterystyczny, tak jak i Marta jednym się podobają, drudzy ich nienawidzą ale to dobrze bo się ich zapamiętuję.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 08:31   #4850
electrode
Raczkowanie
 
Avatar electrode
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Mam nadzieję że Marta wygra, od samego początku była bardzo dobra, ale nie stanęła w miejscu tylko program sprawił że stała się jeszcze bardziej profesjonalna. W amerykańskim top model byłaby nr 1 ale no cóż tu jest Polska, zobaczymy jak będzie
electrode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 08:48   #4851
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

no i wreszcie Góral wyleciał chociaż jego zdjęcie było piękne dla mnie w tym odcinku
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 09:04   #4852
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
no i wreszcie Góral wyleciał chociaż jego zdjęcie było piękne dla mnie w tym odcinku
Ale wypadło mega słabo w porównaniu do zdjęć reszty. Tak jakby dał zdjęcie zrobione przez koleżankę.
__________________
Pudi pudi
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 09:21   #4853
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
no i wreszcie Góral wyleciał chociaż jego zdjęcie było piękne dla mnie w tym odcinku
To zdjęcie wyglądało jako do Bravo Girl
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 09:39   #4854
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez pitu pitu Pokaż wiadomość
Ale wypadło mega słabo w porównaniu do zdjęć reszty. Tak jakby dał zdjęcie zrobione przez koleżankę.
Ale miało dla mnie to coś choć racja, że mniej jakoś profesjonalne niż reszty. Ale on na Fashion week jak on się garbi. Okropnie wyglądał na tle innych modeli
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 09:39   #4855
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Osi jakoś zaczęła mnie denerwować. nie lubię ludzi, którzy ciągle są tacy sympatyczni

kibicuje Marcie i Michałowi.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 09:40   #4856
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Ja też liczę, że wygra Marta mimo, że za nią nie przepadam
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 09:40   #4857
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Góral odpadł 10 odcinków za późno, ale przynajmniej trochę rozrywki dostarczył. Jego angielszczyzna mogła rozbawić Swoją drogą on podobno studiuje prawo i jestem trochę w szoku, bo chłopak wydaje się mało inteligentny i języków nie zna. Ja studia kończyłam parę ładnych lat temu i wtedy na studiach miałam trzy języki obce (dwa obowiązkowe)...
Tym razem muszę się zgodzić z Martą - Góral od szyi w górę jest ok, natomiast reszta prezentuje się słabiutko.

A co do Marty to jestem śmiertelnie znudzona tym, co ona w każdym odcinku powtarza. Non-stop ta sama gadka o pewności siebie i że ludzie tego nie lubią. Znam wielu ludzi pewnych siebie, którzy po prostu tacy są i nie muszą o tym bez przerwy zapewniać. Coś mi to wygląda na kreowanie konkretnego wizerunku. Wszak pewność siebie nie musi współwystępować z bezczelnością i tupetem.
Natomiast podoba mi się jak Marta pracuje i nie grymasi, te cechy przydadzą się w każdym zawodzie

Nie dowierzam trochę w aferę z butami dla Osi. Zazwyczaj modelki są bardzo wysokie i duże rozmiary buta to norma. W trzech pokazach poszła i nawet się nikt nie zająknął o problemie z butami, tylko w jednym dramat i afera - chyba tylko dla udramatyzowania scenariusza.

Co do urody wszystkich to rzecz gustu, każde z nich znajdzie zarówno zwolenników jak i przeciwników. Ładna buzia nie jest wymogiem w topmodelingu, ważniejsza jest figura, sposób chodzenia i przede wszystkim charyzma, osobowość, coś co przyciąga uwagę - a z tym jest krucho u naszych bohaterów niestety.

Jest mi wszystko jedno kto wygra. Wcześniej czytałam opinie niektórych z Was, że nie powinni wybierać widzowie, bo nie patrzą na profesjonalizm tylko wybierają najsympatyczniejszą osobę. Możliwe, ale profesjonalne jury wyciągnęło Górala na czwarte miejsce w stawce co jest kompromitacją i dyskredytuje wartość ich "profesjonalnych"decy zji.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 09:50   #4858
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Czy mi się dobrze wydaje, że Baryza wspominał o tym, że wychowywał się bez ojca i jak bardzo mu go brakowało? Kolejna ckliwa historyjka.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 09:54   #4859
nesska10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 473
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

No tak.mowil, ze gral w pilke i brakowalo mu ojca zeby go wspieral i kibicowal mu na treningach, bo matka raz tylko byla i juz nigdy wiecej nie poszla. Ze niby.za bardzo sie denerwowala ;-)
nesska10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 10:07   #4860
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Jestem za Michałem, ale mimo wszystko nie wyobrażam go sobie na okładce Glamour i coś czuję, że tę edycję wygra Osi ze względu na sympatię widzów
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 23:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.