mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 09:20   #2341
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Magdalena512 odnośnie nacinania i pękania mam zamiar wypróbować takie coś Epi-no. Ćwiczy się tym mięśnie Kegla i rozciąga krocze. Potem używa się tego też do regeneracji krocza po porodzie. Mam zamiar wypróbować! Ale to jeszcze czas bo zaczyna się ćwiczenia miesiąc przed terminem porodu, więc zamierzam się upewnić, że dziecko się obróci i czy nie ma innych przeciwwskazań do porodu SN.

witaminkaccc to do tego gościa pasuje jak ulał ten kawał
Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
jak sie nazywa najmniej wrazliwa czesc penisa?

mezczyzna
No nic... widocznie faktycznie nie jest Ciebie wart. Dobrze, że masz życzliwych ludzi wokół siebie - tak jak pisałaś. Trzymam w takim razie kcuki, żeby z maleństwem ułożyło Wam się wszystko wyśmienicie. Będziecie dla siebie nawzajem wsparciem

magolina trzymam kciuki, żeby wszystko było ok!! cieplutko się trzymaj i wraca ze szpitala szybko z dobrymi wiadomościami
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:21   #2342
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

A ja dziś zaczęłam 25 tydzień
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:22   #2343
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
Witajcie mamuśki

Ja już nie śpię od 6 rano dlaczego nie mogę spać dłużej

dziewczyny zastanawiam się czy kupić wanienkę normalną czy taki leżaczek do kąpieli
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-FISHER...#ht_2822wt_867
nie kupuj BEZNADZIEJNY jest ten lezaczek
u mnie bedzie albo zwykla wanienka albo to wiaderko do kapieli mnie neci ale pedzicie a ja tu w pracy nadrobic nie moge
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:25   #2344
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Witam mamuski po weekendowej przerwie
Teraz nie nadrobie tego co pisałyście bo muszę się zająć obiadkiem dziś będzie spagetti
W sobotę grill imieninowy się udał, mimo brzydkiej pogody, a w niedziele było odpoczywanie

Po obiadku postaram się przeczytać to co napisałyście zobaczymy czy dam rade...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:27   #2345
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

magolina trzymam , żeby wszystko było w porządku i aby Cie szybko wypuścili.

marejta ja kupiłam takie koszule
http://moda.allegro.pl/100-bawelna-k...732666121.html
Już ich używam i bardzo dobrze się w nich śpi. Niby pisze że to 100% bawełny, ale w dotyku jest trochę dziwna - zobaczę jak po wypraniu, bo może to wina farby. Pisałam wcześniej, że wygląda się w niej troszkę jak w worku - być może to wynik tego że zamówiłam troszkę większe. Mi zależało na czymś w miarę tanim, czego nie będzie mi szkoda przy porodzie - i jeśli szukasz czegoś podobnego to polecam. Jednak jak chcesz wyglądać powiedzmy ładniej i tak bardziej seksi to odradzam. A co do sprzedawcy to jest w porządku.

Myszeczka co do wagi to masz takie samo podejście jak ja. Mam nadzieję, że mi w szpitalu dadzą jakieś próbki, ale pewności nie mam bo jak będę rodzić w tej pipidówie to możne być różnie - popytam znajome czy coś dostały.

rudominka gratuluję 27 tc
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:28   #2346
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Hej dziewczyny

A my się dzisiaj wyspaliśmy
DO 9

Ale pierwszy raz złapał mnie w nocy taki skurcz łydek że aż się obudziłam i płakałam z bólu bo miałam takie wrażenie jakby mi mięśnie ciągnęły w dół

Ale zjadłam śniadanko (takie niby nic a smakowało jak nie wiem co chleb z pasztetem i małosolny )
I po zjedzeniu weszłam na wagę i pod koniec 6 mąca na + 6kg

Co do wyprawek jeszcze nie szykuję, jakoś się boję, że za wcześniej
Ale do szpitala na pewno za około 2 tyg wszystko przygotuję dla mnie i maleństwa, ale będzie szał zakupowy już nie mogę się doczekać

Oglądając Wasze linki wszystko bym wzięła
Póki co zaczynam bacznie oglądać i porównywać ceny wózków i łóżeczek

Zbieram się bo dziś znowu podróż do mamy
Pojemy sobie upragnione i długo wyczekiwane ptasie mleczko

Buźka.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:32   #2347
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanie do tych z Was które zamawiały na allegro koszule nocne do karmienia, bo wiem że kilka już to zrobiło, czy one już do Was przyszły? I jak wyglądają, czy warto je kupić i czy mają 100% bawełny? Chciałabym w tym tygodniu już też sobie kupić koszule ale nie wiem na które się zdecydować, więc może wybrałabym polecanego przez was sprzedającego
Ja zamowilam 2 koszule z tych takich
http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...735530441.html

ale dopiero w piatek zamowienie wyslane wiec dam znac jak dotra

natomiast zastanawiam sie czy pizamey na lezenie w szpitalu nie sa wygodniejsze (nie mowie porod ale pobyt ewentualnie przed porodem) mysle ze tez to mnie na jakims etapie czeka...i sobie mysle - przychodzi lekarz badac brzuch czy KTG, cokolwiek, to w koszuli zaraz cale gacie na wierzchu a w pizamce gora siup do gory i jedziemy

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Aha Marejta, Bienioka, uwazajcie na siebie w tych szpitalach i szybkiego powrotu do formy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 09:32   #2348
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie wyslalam zamowienie internetowe na ciuszki do malej Kupuje na razie to, co poprzeceniane na przyszle lato. Nie mam zamiaru kupowac wszystkiego po regularnych cenach.

Myslicie, ze rozmiar 74 na letnie ciuchy jest ok? Czy ktoras z was zna francuski sklep VERTBAUDET?? Zamawialam po raz pierwszy. Maja sliczne ciuszki dla dziewczynek. I tak mocno przecenione! Zobaczymy jak bedzie.

Wklejam zdjecia rzeczy, ktore zamowilam.

Śliczne te ciuszki
Co do firmy to ja niestety nie znam
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:37   #2349
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

bienioka świetne rzeczy - zwłaszcza ten śpiworek z rękawkami, po prostu super

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Znowu mnie brzuch boli
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:37   #2350
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

A propos szpitali.

Tutaj to normalnie rewia mody. NIKT nie chodzi w pizamie, o szlafroku juz nie wspominajac. Nawet matki do porodu i po porodzie sa normalnie poubierane. Leginsy i tuniki, ladne dresy, sukienki. Mowie wam. Ja sobie wczesniej kupilam 2 pizamy (z takich ladniejszych) i jak sie przebieram do spania to wszyscy sie na mnia patrza jak na idiotke Tutaj sie spi w leginsach i dluzszych koszulkach (takich ladnych, wyjsciowych). Normalnie nie moglam uwierzyc, jak po raz pierwszy to zobaczylam!!!

Ja mam caly czas przed oczami polskie szpitale. Wszyscy chodza w pizamach, szlafrokahc, albo w dresach. Tutaj pacjeci wygladaja jak goscie ach...co kraj to obyczaj.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:37   #2351
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez rudominka Pokaż wiadomość
To tak od tyłu odpowiem: fajny filmik
My nigdy nie mieliśmy żadnych leżaczków itp do kąpieli. Mąż brał synka na ręce, na początku podkładał pieluchę tetrową, bo niby mniej ślisko, ale w sumie się plątała i szybko zrezygnował. I kąpał go tak jak na filmie, przodem, tyłem (jak już główkę umiał trzymać). Tak jest najprościej i dziecię ma frajdę.
Chociaż tym razem kusi mnie wiaderko Tummy Tub...

Ta dziewczyna o której piszecie, wymiotuje CAŁĄ ciążę

Zaczęłam 27 tc
Na razie +2 kg (a schudłam na początku 4). Brzuch rośnie, mała ostatnio ważyła 700 g. Schudłam w biodrach, pod biustem (obwód mi się zmniejszył), na nogach, twarzy...wszędzie właściwie. Tylko brzuch mi rośnie i biust - o 1 rozmiar.

Odnośnie nacinania: przy pierwszym porodzie, bardzo długim i wyczerpującym byłam nacięta, bo dziecko wyjść nie mogło i szykowali mnie do porodu kleszczowego. Udało się go wypchnąć w ostatniej chwili... Miałam parę szwów (nawet nie wiem ile), rana goiła się dobrze, z chodzeniem nie miałam problemów, z siadaniem po jakimś tygodniu też.
Przy drugim porodzie umówiłam się z położną że nie będzie mnie nacinać bez potrzeby, najwyżej trochę pęknę. Ale musiałam być nacinana, bo dziecię było owinięte 2x pępowiną dookoła szyi - trzeba było ją rozluźnić przed "wyjściem" i jeszcze rękę miał przy głowie Ale znowu: parę szwów (tym razem szycie bez znieczulenia - koszmar), chodziłam 3 godz. po porodzie, siadałam i nic złego się nie działo.
gratuluje szybkiej rekonwalescencji po porodach

ja sie przyznam, ze wiaderko baaaaaaaaaaaaardzo mi sie podoba i nie wiem, czy jednak go nie wezme, na poczatek, a dopiero od jakiegos 4 miesiaca wanienka

wydaje mi sie ze latwiej w widerku na poczatku dziecko wsadzic i umyc, zwlaszcza ze musze myslec ze bede z tym sama .... a to wygodniej niz te "akrobacje" :P
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 09:39   #2352
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

bienioka nie wyobrażam sobie spania w ciuchach, no ale każdemu wedle gustu. W sumie jak większość po oddziale biega normalnie ubrana to w piżamie czy koszuli samej jednej jakoś głupio.
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:40   #2353
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie wyslalam zamowienie internetowe na ciuszki do malej Kupuje na razie to, co poprzeceniane na przyszle lato. Nie mam zamiaru kupowac wszystkiego po regularnych cenach.

Myslicie, ze rozmiar 74 na letnie ciuchy jest ok? Czy ktoras z was zna francuski sklep VERTBAUDET?? Zamawialam po raz pierwszy. Maja sliczne ciuszki dla dziewczynek. I tak mocno przecenione! Zobaczymy jak bedzie.

Wklejam zdjecia rzeczy, ktore zamowilam.

Dziewczyny ja mam tak ze kupuję większość ciuszków na 62.... na 56 mam dosłownie kilka... Wychodzę z założenia, że jeśli dzieciątko urodzi się malutkie to pomiędzy szpitalem a domem mam z 5 galerii handlowych i mąż zawsze może podjechać kupic kilka sztuk, mama mi w domku wypierze i będę miała w ciągu jednego dnia kilka wymiarowych ciuszków dla małego... wolę tak niż wydawać na marne kasę. Rzeczy wyjściowe takie jak jeansy czy jakies fajne bluzy kupuję min. r. 68.

Wydaję mi się że na bodziakach różnica pomiędzy 56 a 62 jest tak znikoma że nie opłaca się kuupować 56, ale to oczywiście moje odczucia My jestesmy rodziną wielkoludów więc może stąd się to bierze

Córcia mojej koleżanki za tydz kończy pół roczku i r. 74 ma na już. Choć są tak różne dzieci ze z tymi rozmiarami to i tak do konca nie wiadomo....
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:58   #2354
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
A propos szpitali.

Tutaj to normalnie rewia mody. NIKT nie chodzi w pizamie, o szlafroku juz nie wspominajac. Nawet matki do porodu i po porodzie sa normalnie poubierane. Leginsy i tuniki, ladne dresy, sukienki. Mowie wam. Ja sobie wczesniej kupilam 2 pizamy (z takich ladniejszych) i jak sie przebieram do spania to wszyscy sie na mnia patrza jak na idiotke Tutaj sie spi w leginsach i dluzszych koszulkach (takich ladnych, wyjsciowych). Normalnie nie moglam uwierzyc, jak po raz pierwszy to zobaczylam!!!

Ja mam caly czas przed oczami polskie szpitale. Wszyscy chodza w pizamach, szlafrokahc, albo w dresach. Tutaj pacjeci wygladaja jak goscie ach...co kraj to obyczaj.


No to naprawde. Już sobie to wyobrażam jak na ciebie patrza i wogóle hihiii

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
gratuluje szybkiej rekonwalescencji po porodach

ja sie przyznam, ze wiaderko baaaaaaaaaaaaardzo mi sie podoba i nie wiem, czy jednak go nie wezme, na poczatek, a dopiero od jakiegos 4 miesiaca wanienka

wydaje mi sie ze latwiej w widerku na poczatku dziecko wsadzic i umyc, zwlaszcza ze musze myslec ze bede z tym sama .... a to wygodniej niz te "akrobacje" :P

Witaminka to sie tylko wydaje takie trudne ale to jest bardzo łatwe z czasem sama bys tak powiedziała. Ja sobie nie wyobrażam jak maluszka do wiadra wsadzic jeszcze jak główka mu dynda
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:01   #2355
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
A propos szpitali.

Tutaj to normalnie rewia mody. NIKT nie chodzi w pizamie, o szlafroku juz nie wspominajac. Nawet matki do porodu i po porodzie sa normalnie poubierane. Leginsy i tuniki, ladne dresy, sukienki. Mowie wam. Ja sobie wczesniej kupilam 2 pizamy (z takich ladniejszych) i jak sie przebieram do spania to wszyscy sie na mnia patrza jak na idiotke Tutaj sie spi w leginsach i dluzszych koszulkach (takich ladnych, wyjsciowych). Normalnie nie moglam uwierzyc, jak po raz pierwszy to zobaczylam!!!

Ja mam caly czas przed oczami polskie szpitale. Wszyscy chodza w pizamach, szlafrokahc, albo w dresach. Tutaj pacjeci wygladaja jak goscie ach...co kraj to obyczaj.

ale wiecie co ja sie zastanawiam czy to nie jakis czynik psychologiczny...czlowiek sie ladnie ubierze, jeszcze podmaluje to od razu lepiej wyglada i to sie przeklada na troszke lepsze samopoczucie...
a w wymietolonych koszulach - niewazne ze co dzien zmienianych- to od razu sie czuje bardziej "choro"

chociaz moim zdaniem do spania nie ma jak wygodna pizama czy koszulka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:03   #2356
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

truscafka jakbym miała kupować ciuszki to zapewne postąpiłabym tak jak Ty. Czasami dzieci rodzą sie tak duże, że 56 rozmiar na nich nie pasuje.

Właśnie wtrąbiłam dwa kawałki ciasta porzeczkowego
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:03   #2357
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ja zamowilam 2 koszule z tych takich
http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...735530441.html

y
Bardzo ładne koszule! Chyba też sobie zamówie, bo nie mam pojęcia gdzie takich szukac zeby nie przepłacic....
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:05   #2358
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

glamourous coś w tym jest co piszesz - to trzeba będzie się jeszcze zastanowić nad dziennym strojem do szpitala
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:07   #2359
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ja zamowilam 2 koszule z tych takich
http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...735530441.html

ale dopiero w piatek zamowienie wyslane wiec dam znac jak dotra

natomiast zastanawiam sie czy pizamey na lezenie w szpitalu nie sa wygodniejsze (nie mowie porod ale pobyt ewentualnie przed porodem) mysle ze tez to mnie na jakims etapie czeka...i sobie mysle - przychodzi lekarz badac brzuch czy KTG, cokolwiek, to w koszuli zaraz cale gacie na wierzchu a w pizamce gora siup do gory i jedziemy

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Aha Marejta, Bienioka, uwazajcie na siebie w tych szpitalach i szybkiego powrotu do formy

nie wiem jak w IRL ale przez te pare dni w szpitalu zadna z rodzacych nie miala pizamki... one codziennie maja KTG, niektóre 2 razy, codziennie badanie, gdzie trzeba bez dołu iść, sama góra, wiec wygodniej koszule w góre niż majtki w dól, przy wszystkich :P po porodzie to koszula lepsiejsza, bo raz ze na obchodzie zagladaja pod koldre jak goją sie rany, 2 ze jest "przewiew" i rana szybciej sie goi, nic nie obciera itp
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 10:08   #2360
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
Ja właśnie kupiłam. Na początek 1 szt.
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:09   #2361
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość

Witaminka to sie tylko wydaje takie trudne ale to jest bardzo łatwe z czasem sama bys tak powiedziała. Ja sobie nie wyobrażam jak maluszka do wiadra wsadzic jeszcze jak główka mu dynda
potwierdzam, kapiel to sama przyjemnosc
a po 4 miesiacu to wanienka niepotrzebna...moim zdaniem wtedy juz mozna spoczko w duzej wannie- ja mialam taka gabke wyprofilowana do kapieli i ja na dno dawalam, kosztowala cos z 15 zl
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:09   #2362
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
No to naprawde. Już sobie to wyobrażam jak na ciebie patrza i wogóle hihiii

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------




Witaminka to sie tylko wydaje takie trudne ale to jest bardzo łatwe z czasem sama bys tak powiedziała. Ja sobie nie wyobrażam jak maluszka do wiadra wsadzic jeszcze jak główka mu dynda

na yt jest duzo filmikow... bardzo fajnych, ktore wlasnie przekonaly mnie do tej metody, bo wczesniej mialam identyczne podejscie jak Ty
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:11   #2363
rudominka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 314
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
gratuluje szybkiej rekonwalescencji po porodach

ja sie przyznam, ze wiaderko baaaaaaaaaaaaardzo mi sie podoba i nie wiem, czy jednak go nie wezme, na poczatek, a dopiero od jakiegos 4 miesiaca wanienka

wydaje mi sie ze latwiej w widerku na poczatku dziecko wsadzic i umyc, zwlaszcza ze musze myslec ze bede z tym sama .... a to wygodniej niz te "akrobacje" :P
Moja koleżanka je ma, bo mały strasznie wrzeszczał w normalnej wanience, a tu ma spokój. On już powoli z niego wyrasta, bo za miesiąc rok kończy, więc może dostanę "w spadku". Też mi się wydaje, że łatwiej się kąpie, poza tym mniej miejsca zajmuje. Jest sporo filmików na YouTube - dzieci wyglądają na zadowolone.
Któraś z mamuś na lipcowo-sierpniówkach ma to wiaderko, może ją trzeba by podpytać...

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
potwierdzam, kapiel to sama przyjemnosc
a po 4 miesiacu to wanienka niepotrzebna...moim zdaniem wtedy juz mozna spoczko w duzej wannie- ja mialam taka gabke wyprofilowana do kapieli i ja na dno dawalam, kosztowala cos z 15 zl
Starszych też szybko do wanny przerzuciłam i to bez żadnych gąbek, ale teraz mamy duuużą wannę i nalanie wody do niej nawet na dno trwa (i kosztuje)... Tym razem trzeba będzie w którymś momencie kupić tą największą 100 cm wanienkę...

Edytowane przez rudominka
Czas edycji: 2011-08-01 o 10:15
rudominka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:12   #2364
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Chawa Pokaż wiadomość
truscafka jakbym miała kupować ciuszki to zapewne postąpiłabym tak jak Ty. Czasami dzieci rodzą sie tak duże, że 56 rozmiar na nich nie pasuje.
Ja tez nie przesadzam z tymi malymi ciuchami. Dostalam od kuzyna cala mase malutkich ciuszkow. Niektore z nich sa jasnoniebieskie (ma syna), ale sie tym nie przejmuje. W koncu to wylko spiochy. Body, kaftaniki i spodenki sa biale, wiec uniwersalne.

Kupie tylko kilka ladniejszych ciuszkow na wyjscie (3, 4 "outfity") i to wszystko.

Obecnie najbardziej zajmuje sie szukaniem wozka. Myslalam, ze na 100% kupie ten Stokke Xplory. Teraz jednak mysle, ze on jest za maly. Przygladajac sie spacerowce, to siedzenie jest bardzo male w porownaniu z klasycznymi wozkami. No i ta kiepska amortyzacja. Co prawda u nas chodniki prosciutkie,a po lasach jezdzic nie bede, ale ciagle sie zastanawiam i boje sie, ze bede zalowala. Sama juz nie wiem...
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:13   #2365
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
potwierdzam, kapiel to sama przyjemnosc
a po 4 miesiacu to wanienka niepotrzebna...moim zdaniem wtedy juz mozna spoczko w duzej wannie- ja mialam taka gabke wyprofilowana do kapieli i ja na dno dawalam, kosztowala cos z 15 zl

no to tym bardziej chociaz moja mama do mnie z tekstem- ale jak w wiaderku? a jak bedzie chciała nogami momachac i raczkami wode rozchlapywac ? hehehehhe rzeczywiscie argument :P


gąbke tez chcialam zakupic, ale moja znajoma, po 3 dzieciaczkow, poradzila ze to szkoda kasy, bo te gąbki szybko nasiakaja mydelkiem czy plynem do kapieli itd i ciezko je wyparzyc, zeby grzyby i bakterie sie nie skladowaly... to tak jak z gabkami do naczyn-szybko sie je wymienia.... wiec potradzila w tej cenie zakupic plyn do kapieli dla maluszka :P albo jakies cos dla mamy :P
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:20   #2366
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

za 10 min mają nam przywieźć wersalkę
o 10 godz tż puszczał mi sms że będą za pół godziny
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:21   #2367
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
potwierdzam, kapiel to sama przyjemnosc
a po 4 miesiacu to wanienka niepotrzebna...moim zdaniem wtedy juz mozna spoczko w duzej wannie- ja mialam taka gabke wyprofilowana do kapieli i ja na dno dawalam, kosztowala cos z 15 zl

O czymś takim piszesz ?? Ja tez to miałam ale do wanienki musiałąm bardzo dużo wody wlewać bo mi wchłaniała wody dużo ale w wannie duzej to mozna bo pózniej łatwiej spuscic wode


gąbka.jpg
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:21   #2368
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
no to tym bardziej chociaz moja mama do mnie z tekstem- ale jak w wiaderku? a jak bedzie chciała nogami momachac i raczkami wode rozchlapywac ? hehehehhe rzeczywiscie argument :P


gąbke tez chcialam zakupic, ale moja znajoma, po 3 dzieciaczkow, poradzila ze to szkoda kasy, bo te gąbki szybko nasiakaja mydelkiem czy plynem do kapieli itd i ciezko je wyparzyc, zeby grzyby i bakterie sie nie skladowaly... to tak jak z gabkami do naczyn-szybko sie je wymienia.... wiec potradzila w tej cenie zakupic plyn do kapieli dla maluszka :P albo jakies cos dla mamy :P
ja swoja wyciskalam i suszylam zeby nnie byla wilgotna... no ale fakt po pol roku dzidzia siada i mozn akapac na siedzaco...no a ze majatku nie kosztuja to tragedii nie ma nawet jak wymienic trzeba
i wtedy sie zaczyna etap rozchlapywania
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:26   #2369
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Gąbka do kąpieli jak dla mnie totalna porażka. Pielucha tetrowa na dno wanienki i super się kąpie. Jak maluch nie za bardzo lubi kąpiel to można go wkładać zawiniętego w pieluchę i rozwijać w wodzie.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:30   #2370
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

ja gabke wkladalam dopiero kolo 3-4 miesiaca jak juz bylo ciasno w wanience. a wczesniej to fakt pielucha koniecznie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.