Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 2011 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 09:08   #1261
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Muffinko na pewno wszystko jest ok z dzidzia, pozniej czekamy na relacje z wizyty
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:12   #1262
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
to znaczy?
Dostal butelke od pielegniarek i bylo po karmieniu piersia.Nie chcial cycka zlapac,nawet przez kapturki :/.Potem przez 3 miesiace odciagalam mleko,zeby chociaz troche skorzystal
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:17   #1263
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Ja tez .

Z laktatorem ja tez poczekam,czy sie przyda,ale kupie chyba wlasnie tego Aventu,jak juz.Musze tylko w spitalu przypilnowac,zeby butelki nie dalki.Wiem teraz na co uwage zwracac
Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Dostal butelke od pielegniarek i bylo po karmieniu piersia.Nie chcial cycka zlapac,nawet przez kapturki :/.Potem przez 3 miesiace odciagalam mleko,zeby chociaz troche skorzystal
o kurcze
ja to się zastanawiam jak jest z laktacją po cc
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:17   #1264
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Witajcie dziewczynki
U nas zapowiada się piekny dzień, slonko swieci, nie jest za ciepło ale jak miło sie wstaje przy takim sloneczku

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość

Ja musze jeszcze dokupić wkładki laktacyjne. - Możecie poradzić jakie konkretnie?!!!?
podpaski większe, okłady żelowe i moge pakować torbę do szpitala
Ja polecam wkładki TT chyba są najlepsze ( wypływające mleko zamieniaja w taki żel i wszystko trzymają) z tych, które miałam przy JUlci, z pewnością najgorsze są wielorazowego uzytku - masakra
A inne to miałam z Medeli i z Aventu i Lansinoh.


Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się!!! Statystycznie najwiecej wypadków-stłuczek jest w miescie! A przy prędkości 30-40km/h po stluczce fotelik jest "do śmieci" mimo, że tego nie widać, bo idzie w nim coś, co chroni dzidzie. Trzeba troche badań poczytać. Wiadmo- każdego prywatny wybór, ja życia własnego dziecka nie będę narażać zaoszczędzajac 200zł

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------


0-13kg, średnio do 15-18 miesiąca życia
U nas przenieślismy Julcie do większego fotelika jak miała około 8 miesięcy, bo jazda samochodem z nią to zaczynał się robić koszmar, nie miała jak nóżek sobie ułożyć, poza tym dziecko już się bardzo rozgląda, zainteresowane wszystkim a tak naprawdę w tym pierwszym foteliku to nic nie widzi.Myslę ze większe dziecko w nim sie po prostu nie zmieści. A przedział pierwszego zazwyczaj jest 0-13kg lub 0-9 misięcy. Przeniesliśmy ją do następnej grupy 9misięcy-4lata lub 13-18kg i super siedzi sobie wygodnie, wysoko, wszystko widzi. Teraz to wiadomo zbliża sie juz kolejna zamiana ale my jesteśmy super zadowoleni z fotelików Maxi Cosi (cos ostatnio ta firma za mna chodzi) teraz mamy dla Julci Tobi - polecam. Nie ma co oszczędzać na foteliku, szczególnie jak ktos duzo jeździ i nie chodzi tutaj tylko o długie wyjazdy, po mieście też.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Muffinko kciuki za wizyte
Przyłączam się
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:19   #1265
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się!!! Statystycznie najwiecej wypadków-stłuczek jest w miescie! A przy prędkości 30-40km/h po stluczce fotelik jest "do śmieci" mimo, że tego nie widać, bo idzie w nim coś, co chroni dzidzie. Trzeba troche badań poczytać. Wiadmo- każdego prywatny wybór, ja życia własnego dziecka nie będę narażać zaoszczędzajac 200zł

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------


0-13kg, średnio do 15-18 miesiąca życia
Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Moj synek jezdzil do 6/7 miesiaca w tym pierwszym foteliku (max do roku by mogl).Jakos nie wyobrazam sobie 15-miesiecznego dziecka w nim,bo sie po prostu nie zmiesci.Pamietam tylko,ze w testach najlepiej wychodzily 0-13,9-18 i powyzej 15,te 9-36 kg ponoc sa fatalne,ale to tak na przyszlosc.
Ja tez uwazam, ze fotelik jest bardzo wazny. Nigdy nie kupilabym jakiegos "no name". Mysle jednak, ze kupujac ktorys od znanych producentow (Römer, Maxi Cosi, Cybex, Recaro...) nie popelni sie bledu.
Moze ja jestem taka przewrazliwiona, bo bardzo duzo jezdzimy. I nie sa to krotkie trasy do sklepu i z powrotem.

Podobnie jak Ola mysle, ze w pierwszym foteliku dziecko nie bedzie jezdzilo dluzej niz 10, no max. 12 m-cy (zalezy oczywiscie od wielkosci dziecka). Nie wyobrazam sobie chodzacego "wielkoluda" w foteliku dla niemowlat.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:22   #1266
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cześć dziewczyny
Zdjęcia mieszkanka dodam do klubu po południu. Teraz muszę lecieć kupić farbę do malowania, poszukać karnisza i kupić inne pierdółki do malowania pokoju Martynki. Jeszcze chcę brata odwiedzić.

Widzę, że temat fotelików poruszany. Ja strasznie dużo jeżdzę, sądzę że z Małą to się nie zmieni i dalej bedziemy codziennie kogoś odwiedzać. No i mój mąż ma fioła na punkcie bezpieczeństwa, dla niego fotelik musi mieć 5 gwiazdek, czy jak to się tam zwie. Ja bardzo chciałam maxi cosi pebble, ale jednak nosidełko męża wygrało i kupiliśmy z recaro. Niestety okazało się, że bugaboo właśnie wypuścił adaptery do tych nosidełek. Fotelik mi się średnio wizualnie podoba, ale trzeba przyznać, że bardzo solidnie wykonany, dużo lepiej niż maxi cosi. O dokładnie taki mamy:http://www.recaro-polska.pl/foteliki...ung-profi-plus

Zmykam

Oczywiście trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1


kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:23   #1267
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Ona dziękuję za odpowiedź a Tobie się zdarzyło jechać z ciśnieniem na IP? siedze tylko za biurkiem, nawet specjalnie nic nie robię i aż dziwne że jest takie wysokie
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 09:28   #1268
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Zdjęcia mieszkanka dodam do klubu po południu. Teraz muszę lecieć kupić farbę do malowania, poszukać karnisza i kupić inne pierdółki do malowania pokoju Martynki. Jeszcze chcę brata odwiedzić.

Widzę, że temat fotelików poruszany. Ja strasznie dużo jeżdzę, sądzę że z Małą to się nie zmieni i dalej bedziemy codziennie kogoś odwiedzać. No i mój mąż ma fioła na punkcie bezpieczeństwa, dla niego fotelik musi mieć 5 gwiazdek, czy jak to się tam zwie. Ja bardzo chciałam maxi cosi pebble, ale jednak nosidełko męża wygrało i kupiliśmy z recaro. Niestety okazało się, że bugaboo właśnie wypuścił adaptery do tych nosidełek. Fotelik mi się średnio wizualnie podoba, ale trzeba przyznać, że bardzo solidnie wykonany, dużo lepiej niż maxi cosi. O dokładnie taki mamy:http://www.recaro-polska.pl/foteliki...ung-profi-plus

y
A nie mozecie dokupic samych adapterow, jesli wozek i nosidelko juz macie?? Jaki macie kolor?
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:29   #1269
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Porownywalismy ostatnio z TZ'tem Römer i Maxi cosi,ale ten wiekszy i Römer ma zdecydowanie wygodniejsze siedzenie,tzn jest bardziej miekki.Pewnie taki kupimy.My jezdzimy akurat sporo autem,zwlaszcza droga do Polski jest malo bezpieczna,zawsze jade z dusza na ramieniu :/.

A co do karmienia po cc,to nie mam bladego pojecia.Moze zobacz na innych watkach,np lipcowko-sierpniowkach albo w swiezynkach wrzesniowkach,czy byly cc i jak z karmieniem u nich jest.
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:29   #1270
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Anusiak czasem miewałam skoki ciśnienia zwłaszcza, że jak się pogoda zmieniała, a że ja z tych dociekliwych i tysiąc pytań do .... (podziwiam cierpliwość lekarza ) to się go pytałam jak wtedy postępować.
Anusiak nie z ciśnieniem na IP nie jechałam, ale nie mają prawa Ci odmówić przyjęcia. Zwłaszcza jak dwa kolejne pomiary masz wysokie
__________________
Okruszek już na świecie
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:29   #1271
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

a, no i jeszcze najwazniejsze:

Bylam wczoraj znow u lekarza (u tego profesora od dopplera ), no i...
- przeplywy sie polepszyly. Nadal sa poza norma, ale juz tylko nieznacznie.
- kosc udowa ma 6,72cm, czyli mala ma ok 47cm, albo ma nogi jak modelka
- Ten cholerny Partusisten (w pl - Fenoterol) moge sobie do d..y wsadzic, bo dziala jak placebo Podobno najnowsze amerykanskie badania wykazaly, ze tylko przyjmowany doustnie tylko sprawia problemy, a skurczy nie chamuje. Cos w tym moze byc, bo ja te cholerne skurcze caly czas mam. Podobno jest jakis inny bardzo skuteczny lek, ale jest on bardzo drogi i szpitale go nie podaja, bo mieliby na pienku z kasa chorych
- wedglu badania mala ma na chwile obecna (34+3) ok. 2800g!!!!!
Jak to uslyszalam to parsknelam smiechem. Dokladnie 12 dni temu bylam w klinice na tym samym badaniu i ordynator powiedziala, ze ma 1780g!! KILOGRAM w niecale 2 tyg????? Wynik wiec usredniam i wychodze z ok 2400-2500g na chwile obecna.
- no i najwazniejsze: Mala sie znow przekrecila i ma glowke u gory. Przez ponad 4 m-ce lezala prawidlowo, a teraz taki fikolek... Mam nadzieje, ze w ciagu najblizszych 2 tyg sie znow przekreci, bo pozniej bedzie juz w miejscem kiepsko i bedzie mnie czekalo cc.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 09:34   #1272
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Bienioka staraj sie duzo spacerowac,robic koci grzbiet,to pobudza dziecko do ruszania sie i jest duze prawdopodobienstwo,ze sie przekreci.

A mnie dzisiaj podbrzusze boli,jak na @.Pewnie to te skurcze tego anglika Hicksa.Pobolewa mnie tez w krzyzu.I zgage mam.I marudze wam od samego rana .
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:35   #1273
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
A nie mozecie dokupic samych adapterow, jesli wozek i nosidelko juz macie?? Jaki macie kolor?
Mamy już adaptery Kupiliśmy razem z nosidełkiem. Najbardziej podobały nam się foteliki romera, ale niestety nie posiadają adapterów do naszego wózka, więc ... zrezygnowaliśmy. A fotelik mamy koloru szaro-pomarańczowego. No wózka jeszcze nie mam. Ma przyjść w pierwszym tygodniu października.

Bienioka .... jakie wielkie bobo Masakra, ale ponoć dzieci w 8 miesiącu najwięcej przybierają.

Teraz lecę juz na 100%, bo inaczej się nie wyrobie dzisiaj i będzie lanie
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1


kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:36   #1274
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Ja tez .

Z laktatorem ja tez poczekam,czy sie przyda,ale kupie chyba wlasnie tego Aventu,jak juz.Musze tylko w spitalu przypilnowac,zeby butelki nie dalki.Wiem teraz na co uwage zwracac
U nas tak samo w szpitalu robia:/ dlatego ja nie oddawałam za duzo Polusi, tylko karmiłam jak najdłużej
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:37   #1275
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
o kurcze
ja to się zastanawiam jak jest z laktacją po cc
Hej. Ja miałam cc i z laktacją żadnych problemów nie było. Małą mi przynieśli dopiero kilka godzin po porodzie i zapewne była w tym czasie karmiona butelką. Przystawiłam do cyca, Ona sie przyssała i tak jej zostało, mleka miałam tyle, że spokojnie wystarczyłoby dla połowy oddziału noworodkowego. Karmiłam 6 miesięcy i bardzo żałuję, że tak krótko. (Posłuchałam głupich rad na szczęście już byłej teściowej).
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:40   #1276
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Ona wypiłam z pól litra wody, pooddychałam głęboko, do tego synek mnie kopnął kilka razy i się wyciszyło Wolałabym uniknąć szpitala, ale jak przeczytałam że nadciśnienie może nawet doprowadzić do obumarcia płodu to mi się ryczeć chciało i spanikowałam trochę
Ona i co ci powiedział odnośnie postępowania Bo mój tylko powiedział żeby brać 2 razy dziennie magnez a jak będzie wysokie to na IP. Pisz, pisz moja skarbnico wiedzy
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:41   #1277
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

dzieeeeń dobry!!

I znów ponuro Dziś w nocy obudził mnie przeraźliwy skurcz łydki, wyszła mi aż taka buła w okolicach piszczeli na szczęście tz masowal i jakoś przeszło, ale teraz noga naciągnieta i ciężko mi się chodzi....pffffff. A przed samym snem brałam magnez.

Dziś do pracy na 14 i tylko do 17 . W tym tygodniu w miarę sobie odpoczywam Natomiast dziś się dowiedziałam ze pani z sanepidu byla i zostawiła pracownicy karteczkę. Więc będzie kontrola. Nie wiem jak ten problem rozwiążemy skoro ja jestem na L4.... powiedziała że będzie dzwonić więc moze ją poproszę zeby przyszła w grudniu....

Kurcze nawet nie mam siły zeby tam teraz tak na maksa posprzątac i przygotowac do kontroli....
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:41   #1278
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
Na dobranoc moj dzisiejszy brzucholek
ale śliczny
Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Widziałam wczoraj nowa gazetke Makro.I tam Lovela 5kg po 39,13 z vat jest, jakoś tak wiem, ze mniej niz 40zł.A za tyle to wczoraj w tesco widziałam 3,6kg.
do neizła cena ostatnio w promocji w Leclercu był za 37zł
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
od kiedy obowiazuje ta gazetka makro?
i na ile pran wystarcza 5kg loveli? moze ktoras z Was sprawdzic bo kupowalyscie w lecreck ostatnio 5kg paczki
ide sprawdzaĆ
nie jest dokłądnie napisane, ale jest taka ikonka z ksozem na bieliznę i ubraniami w środku i tam jest liczba: 30
to chyba to

Cytat:
Napisane przez Anusiak 83 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja się denerwuje
pisałam wczoraj, że mam mierzyć ciśnienie w domu i jak będzie powyżej 135/85 to mam jechać na IP do szpitala, a ja mam 138/98, po 1/2 godz 142/88, tętno pow. 110
Jechałybyście czy jeszcze poczekały?

Naczytałam się co nadciśnienie może dla dziecka oznaczać i się zdenerwowałam (czytałam dopiero po drugim pomiarze, więc to nie te info mi podniosły ciśnienie)
zmierz sobie jeszcze raz i jak będzie wykosie to na IP- lepiej dmuchaĆ na zimne
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:46   #1279
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

bienioka jak ja bym chciała, żeby moja już tyle ważyła

Zobaczę jak po sterydach na płucka urośnie

Anusiak nic innego mi też nie zalecił, tylko po przygodach szpitalnych mam magnez trzy razy dziennie. I przede wszystkim jak Ci ciśnienie skoczy to warto się na chwilę położyć (oczywiście jak masz taką możliwość ) W sumie nic więcej z tym sama nie możesz zrobić, a jak nie spada to IP. Bo leków nie możesz sama brać
__________________
Okruszek już na świecie
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 09:48   #1280
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość

do neizła cena ostatnio w promocji w Leclercu był za 37zł

ide sprawdzaĆ
nie jest dokłądnie napisane, ale jest taka ikonka z ksozem na bieliznę i ubraniami w środku i tam jest liczba: 30
to chyba to
dziekuje Ci bardzo
czyli 5kg Loveli to jest to samo co 2,4kg JELP bo 2,4kg Jelp to 30prań i kosztuje 36-39zł bez promocji.
Wiec zostaje przy Jelpie bo jestem zadowolona z tego prania co zrobilam

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Bienioka ale masz juz wielka pannice
moj bedzie wazony dopiero 10pazdziernika... w 36tyg.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:48   #1281
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

a tak w ogóle to pięknie witam ze słonecznej Łodzi pogoda na schwat
idę wstawiĆ pranko to szybko wyschnie i uwielbiam jak schnie na dworzu ten zapach
dzidziuś od paru dni ma czkawkę- oczywiscie nie cały czas... czytałam, ze ma po tym co mu najbardziej smakuje z menu mamy... ale ja dzisiaj rano jeszcze z łóżka się nie zwlokłam a już rytmicznie poruszał się brzusio faktycznie uczucie świetne

p.s .apropos wkładek laktacyjnych to w superpharmie z karta LS jest taniej i płaci się 15,99 za 60szt.BELLI MAMMA - to chyba niezła cena

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2011-09-21 o 10:01
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:50   #1282
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Ogłaszam wszem i wobec, że dziś z wiercipiętą Szymonem rozpoczęliśmy 33 tydzień



zostało nam 56 dni
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:51   #1283
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dziekuje Ci bardzo
czyli 5kg Loveli to jest to samo co 2,4kg JELP bo 2,4kg Jelp to 30prań i kosztuje 36-39zł bez promocji.
Wiec zostaje przy Jelpie bo jestem zadowolona z tego prania co zrobilam
.
ojejku ale różnica... no to faktycznie po co Lovelę kupowaĆ skoro Jelp bardziej skoncentrowany i nie trzeba go tyle sypaĆ co Lovelkę
jestem w szoku, ze taka mega różnica <fju fju>

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
Ogłaszam wszem i wobec, że dziś z wiercipiętą Szymonem rozpoczęliśmy 33 tydzień



zostało nam 56 dni
gratuluję


nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:52   #1284
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Gratuluje nowych tygodni
Ja jutro jadę do firmy rozmawiać na temat mojej umowy (kończy się w grudniu) czy będzie możliwość przedłużenia itd. Trzymajcie kciuki.
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:54   #1285
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
ojejku ale różnica... no to faktycznie po co Lovelę kupowaĆ skoro Jelp bardziej skoncentrowany i nie trzeba go tyle sypaĆ co Lovelkę
jestem w szoku, ze taka mega różnica <fju fju>
i zajmuje mniej miejsca w lazience co dla mnie jest wazne.

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
Ogłaszam wszem i wobec, że dziś z wiercipiętą Szymonem rozpoczęliśmy 33 tydzień



zostało nam 56 dni
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:55   #1286
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Gratuluje nowych tygodni
Ja jutro jadę do firmy rozmawiać na temat mojej umowy (kończy się w grudniu) czy będzie możliwość przedłużenia itd. Trzymajcie kciuki.
zaciśnięte moooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooocno
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:55   #1287
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Gratuluje nowych tygodni
Ja jutro jadę do firmy rozmawiać na temat mojej umowy (kończy się w grudniu) czy będzie możliwość przedłużenia itd. Trzymajcie kciuki.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:56   #1288
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
i zajmuje mniej miejsca w lazience co dla mnie jest wazne.
dla mnie też ale za późno się dowiedziałam... się tż nadźwigał 10kg ze sklepu(bo kupiłam Levelkęx2)
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:57   #1289
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość
bienioka jak ja bym chciała, żeby moja już tyle ważyła

Zobaczę jak po sterydach na płucka urośnie
Ja tez bedac w szpitalu dostalam 4 zastrzyki kortyzonem na rozwoj pluc. Mala rozwija sie calkiem normalnie, no mam nadzieje...
Nie przejmuj sie, te zastrzyki sa bardzo dobre, nie maja podobno skutkow ubocznych. Bylam swiadkiem 2 przedwczesnych porodow (25 i 28tc) i dzieki tym zastrzykom dzieci potrafily samodzielnie oddychac.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:01   #1290
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
dla mnie też ale za późno się dowiedziałam... się tż nadźwigał 10kg ze sklepu(bo kupiłam Levelkęx2)
to nastepnym razem przydzwiga Jelpa

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Ja tez bedac w szpitalu dostalam 4 zastrzyki kortyzonem na rozwoj pluc. Mala rozwija sie calkiem normalnie, no mam nadzieje...
Nie przejmuj sie, te zastrzyki sa bardzo dobre, nie maja podobno skutkow ubocznych. Bylam swiadkiem 2 przedwczesnych porodow (25 i 28tc) i dzieki tym zastrzykom dzieci potrafily samodzielnie oddychac.
takie malenstwo same oddychaly? ale pewnie i tak nie beda 100% zdrowymi dziecmi
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.