mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 14:02   #2821
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Goldi mnie tydzień temu teściowa zamknęła w domu.
Myslała ze mam klucz swój, a tego dnia wział go tż, i ja do wyjścia na spacer a dom zamknięty, oknem wyłaziłam, znalazłam klucz bo wiem gdzie chowaja, inaczej to biedna by była.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:06   #2822
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Ale sa herbatki bez dodatku cukru,moja taka pije,wody nie ciem .

Fatal dzieki .Cenowo na pewno tansze od balneum,ktore na moje dziecko i tak nie dziala.Ale po neurodermie skora o niebo lepsza.Wlasnie konczy mi sie probka,musze kupic buteleczke w aptece.

Bienioka witamy po dluuuuuuuuuuugiej przerwie .Jestesmy tez na fb jakby cos
takie akceptuje chociaz jak mam parzyc herbatke to wole dac samej wody granulowane sa fajne bo gotowe w minutke.

Ela 7pobudek w nocy?
moj tez sie kreci sporo, pelzac jeszcze nie chce ale za to ciagle gada sobie pod nosem.

Przepis na kurczaka w 5smakach: http://www.wielkiezarcie.com/recipe2479.html
tyle, ze ja:
-zagescilam maka ziemniaczana
-dalam 2lyzeczki przyprawy w 5smakach
-dolalam sporo wody
-z 600g piersi zrobilam
- 1 paczka mieszanki chinskiej z biedry

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Goldi mnie tydzień temu teściowa zamknęła w domu.
Myslała ze mam klucz swój, a tego dnia wział go tż, i ja do wyjścia na spacer a dom zamknięty, oknem wyłaziłam, znalazłam klucz bo wiem gdzie chowaja, inaczej to biedna by była.
ja bym musiala z 2pietra skakac
ale otworzyc sie moge, bo mam przekrecany zamek od srodka ale nie zamkne mieszkania po wyjsciu
kocham mojego Tz, dobry z niego chlopak ale czasami zaluze ze poszlo mu we wzrost a nie rozum.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:11   #2823
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Goldi 7.
A wczoraj np usnął o 23.30 i do 8 siedem pobudek. Strasznie póxno mi usypia, jak go uśpię około 21 to on to traktuje jako drzemkę i budzi się po pół h. Zdarzyło mi się że obudził się 3 razy w nocy, wtedy to rewelacja. Może znowu jakieś zęby sie pchają.
Mój straszak miał na roczek już 11 ząbków.
Dzięki za przepis, pysznie wygląda.

Aaaaaa, i królik mój u weta dzis, obciał mu pazury dał zastrzyk i witaminki, może będzie ok, bo nie dość że te pazury mu dokuczały to był osowiały, mało jadł i łepek miał przechylony na jedna stronę.
Jak pił wode to dwa razy się przewrócił.
Aż się popłakałam.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:14   #2824
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość

O Bienioka witaj, a ile waży i mierzy nasza watkowa królewna?
Teraz jakos 6400-6500g. Zawsze waze na normalnej wadze razem ze mna, wiec nie za dokladnie. Urodzila sie majac 2530g.
Ogolnie to dosc drobna jest. Chodzi w ubrankach roz.62, czasami 68 (zalezy od firmy). Niektore rzeczy pasuje jej jeszcze 56

Dolaczam zdjecie robione pod koniec lutego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mmm.jpg (46,0 KB, 33 załadowań)
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:14   #2825
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Goldi 7.
A wczoraj np usnął o 23.30 i do 8 siedem pobudek. Strasznie póxno mi usypia, jak go uśpię około 21 to on to traktuje jako drzemkę i budzi się po pół h. Zdarzyło mi się że obudził się 3 razy w nocy, wtedy to rewelacja. Może znowu jakieś zęby sie pchają.
Mój straszak miał na roczek już 11 ząbków.
Dzięki za przepis, pysznie wygląda.

Aaaaaa, i królik mój u weta dzis, obciał mu pazury dał zastrzyk i witaminki, może będzie ok, bo nie dość że te pazury mu dokuczały to był osowiały, mało jadł i łepek miał przechylony na jedna stronę.
Jak pił wode to dwa razy się przewrócił.
Aż się popłakałam.
ojej zachorowal? bo to chyba nie z powodu pazurkow. Albo tak mu przeszkadzaly, ze nie mogl nawet podejsc do miski/pasnika?

Moj mlody kapiel ma o 19, max 20 juz spi, budzi sie miedzy polnoca a 1, potem ok 4-5
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:14   #2826
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

hey Bienioka dawno Cię nie było ale pamiętamy zaglądaj jak tylko będziesz mieć chwilkę


goldika zakupy świetne
ja ostatnio na poprawę złego nastroju kupiłam 2sukienki,eko skórke z rękawem3/4,jeansy i buty - oczywiście nie wszystko jednego dnia


napisałam w klubie -> jak ktoś chce poczytać żale... to zapraszam
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:14   #2827
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Teraz jakos 6400-6500g. Zawsze waze na normalnej wadze razem ze mna, wiec nie za dokladnie. Urodzila sie majac 2530g.
Ogolnie to dosc drobna jest. Chodzi w ubrankach roz.62, czasami 68 (zalezy od firmy). Niektore rzeczy pasuje jej jeszcze 56

Dolaczam zdjecie robione pod koniec lutego
ale kruszynka
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 14:19   #2828
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez ggoraa Pokaż wiadomość
...tezety to chyba maja naprawde o jedna klepke mniej niz my!... mnie moj kiedys zamknal w mieszkaniu i nie moglam wyjsc- 8 lat temu wynajmowalismy mieszkanie, gdzie zamek przekrecony od zewnatrz na 2 razy jakos blokowal drzwi od srodka- oj pamietam ten wkurzenie na niego jak nie moglam wyjsc....
ja kiedyś tak tżta zamknęłam w sobotni dzień rano wychodziłam na zajęcia,nie chciało mu się wstać i zamknąć za mną,więc go zamknęłam a zapomniałam że drzwi zamknięte od zewnątrz na 2razy nie otworzą się od środka i tak siedział hehe wyrwałam się z zajęć i podjechalam do domu żeby go otworzyć i zawieśc do rodziców hehe


bienioka
śliczną masz córcię i naprawdę jest drobniutka

Edytowane przez owieczka86
Czas edycji: 2012-04-02 o 14:21
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:21   #2829
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

dziewczyny, jak was znalezc na FB???
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:21   #2830
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Goldi ja mam w proszku herbatke (napisalam torebke,ale sie skapnelam ) i nie trzeba jej parzyc,tylko zalac woda
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:23   #2831
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Goldi ja mam w proszku herbatke (napisalam torebke,ale sie skapnelam ) i nie trzeba jej parzyc,tylko zalac woda
jaka to jest?

Owieczko ja mojego bym dzis zamknela najchetniej w piwnicy zakupy fajne, jakie kiecki kupilas?
ja mam wlosy do talii (ktorej nie mam w realu) i dzis sama kombinowalam z nozyczkami... chyba pojde jednak do fryzjera chcialam isc sie zapisac no ale nie moge wyjsc z chaty
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 14:24   #2832
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Witam się poweekendowo

Ale miałam w Sobotę stresa, daje Michałowi jeść bo mieliśmy z tż jechać na zakupy, a tu dupa. W cyckach ssza
W ciężkim szoku byłam, w jednym i drugim ZERO. Zaczełam odciągać no i na szczęście mleko przypłyneło ;p
dziwna sprawa, że tak jednorazowo nie było

Widzę, że w weekend był mocno handlowy.
Ja również zaszalałam. Kupiłam koralowe cygaretki i beżowe szpile. Szpile tylko 14 cm nie wiem co mi odbiło

Dziś od rana załatwiłam dokumenty do wychowawczego jutro je złożę.

Truscafko świtna kurtka. Szkoda, że mam już taki kolor bo bym chętnie ją kupiła

Idę się położyć. Póki Michał śpi...
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:27   #2833
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Goldika ja mam akurat z Milupy,ale z Hippa tez sa.Jedynie na mojej jest napisane bezglutenowa,a na Hippie nie
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:29   #2834
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

umowilam sie na jutro do fryzjera az sie boje... ostatnio rok temu bylam.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Baha tylko 14cm? to Ty w nich masz 190cm? daj foty, daj bucikow!

Olusia dzieki, bede wiedziala czego szukac w razie co ale poki woda mu smakuje to nie bede kombinowac
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:30   #2835
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

goldi kiecki kupiłam w outlecie -jedna z Lipsy London a drugą z river island. ta pierwsza krój tulipan granatowo czarna a druga pudrowy róż z falbankami pionowymi
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:32   #2836
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

[/COLOR]Baha tylko 14cm? to Ty w nich masz 190cm? daj foty, daj bucikow!

[
Chyba wiecej,bo ponad 180cm Baha ma,dobrze pamietam ??

Herbatki dobre,jak brzucho boli
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:34   #2837
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Chyba wiecej,bo ponad 180cm Baha ma,dobrze pamietam ??

Herbatki dobre,jak brzucho boli
myslalam, ze 176 ale tyle chyba Truscafka ma
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:40   #2838
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Dobra,mala w koncu spi,biore sie za sprzatanie!!Dzisiaj czyszczenie kanapy i krzesel...

Dzisiaj nad ranem prawie ataku serca dostalam!!Mala zjadla,zasnela,wiec odlozylam ja do lozeczka,bo chcialam sie troche rozprostowac (od pierwszej pobudki spi z nami,bo szybko zasypiam i nie chce mi sie jej odkladac ),a ta po 10 minutach zaczela sie krztusic ...Nic nie wyplula,nie wiem,czy polknela,czy co to bylo,ale ja podnioslam,odbilo sie jej zdrowo 2 razy,polozylam obok siebie i zasnela.Ale sie strachu najadlam .

Czy wasze dzieci zasypiaja z glowka wykrecona do tylu ??
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:52   #2839
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Bienioka nie uwierzysz ale ostatnio o tobie myslalam w kategorii mamus zaginionych

Baby zglupialyscie???????? My spacerek i obiad zaliczylismy a wy 3 strony
Prosze o skrot wiadomosci dnia bo mi jeden cycek z glodu wyje drggi pol lOzka zasikal i nie mam czasu na doczytywanie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 14:58   #2840
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Olusia, tez mam ta herbatke co ty. Niestety Maya jej strasznie nie lubi. Nie wiem dlaczego. Ona w ogole nie lubi herbat. Wprawdzie jeszcze nie kupowalam nigdy tych granulowanych, bo nie chcialam jej od razu dawac mega dawki cukru, ale chyba bede musiala sprobowac. Samej wody tez nie lubi. Probowalam i wode i herbate dosladzac glukoza, ale tez nic.
Jestem wiec skazana na soczki rozcieczone mocno z woda 1:3. Te to pije, ale wydaje mi sie, ze tak i tak za malo, bo wypije 150-200ml/dobe
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:13   #2841
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Olusia, tez mam ta herbatke co ty. Niestety Maya jej strasznie nie lubi. Nie wiem dlaczego. Ona w ogole nie lubi herbat. Wprawdzie jeszcze nie kupowalam nigdy tych granulowanych, bo nie chcialam jej od razu dawac mega dawki cukru, ale chyba bede musiala sprobowac. Samej wody tez nie lubi. Probowalam i wode i herbate dosladzac glukoza, ale tez nic.
Jestem wiec skazana na soczki rozcieczone mocno z woda 1:3. Te to pije, ale wydaje mi sie, ze tak i tak za malo, bo wypije 150-200ml/dobe
Ja niczym nie dosladzam,smakuje jej .Ewentualnie Milchzucker do slodzenia.Ale ona ma juz 6 miesiecy,wiec te slodzone mozesz jej kupowac.
Wczoraj TZ mi powiedzial,ze sprzedal naszej znajomej sokowirowke Philipsa za 20€,o mnie oczywiscie nie pomyslal .Dzisiaj z ta kolezanka rozmawialam i mowila,ze jest z niej bardzo zadowolona,tez taka chce dla dzieciakow przede wszystkim.Max jest anty owocowo-warzywny,ale moze takie soki by pil
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:19   #2842
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Nika co w chuste, jak wieje? bo nie czaje.
ooo hehe mam nadzieje, ze bedziesz tak samo zadowolona jak ja

nooo jaja bedzie zbieral z ziemi tak mu nagadam i moralow wywale, ze przez niego dziecko w domu siedzi. A akurat mam dzis dzien na poklocenie sie z kims, sam sie napatowczyl
j
yyyyy? coś mi się pokiełbasiło.... ty KLUCZY nie masz a nie ze WÓZKA zakochana jestem chyba
chodizło mi ze w chustę zapakujesz dziecko i na spacer, hehehe jakbyś wózka niemiała.....

ciekawa jestem zakupu



Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
takie akceptuje chociaz jak mam parzyc herbatke to wole dac samej wody granulowane sa fajne bo gotowe w minutke.

Ela 7pobudek w nocy?
moj tez sie kreci sporo, pelzac jeszcze nie chce ale za to ciagle gada sobie pod nosem.

Przepis na kurczaka w 5smakach: http://www.wielkiezarcie.com/recipe2479.html
tyle, ze ja:
-zagescilam maka ziemniaczana
-dalam 2lyzeczki przyprawy w 5smakach
-dolalam sporo wody
-z 600g piersi zrobilam
- 1 paczka mieszanki chinskiej z biedry

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------


ja bym musiala z 2pietra skakac
ale otworzyc sie moge, bo mam przekrecany zamek od srodka ale nie zamkne mieszkania po wyjsciu
kocham mojego Tz, dobry z niego chlopak ale czasami zaluze ze poszlo mu we wzrost a nie rozum.
buhahahahaha

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Goldika ja mam akurat z Milupy,ale z Hippa tez sa.Jedynie na mojej jest napisane bezglutenowa,a na Hippie nie
thx
takie kupie


Olusia
mój śpi na boku ze mną lub na plecach z przekrzywioną głowa na boczku
współćzuję nerwów

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Bienioka nie uwierzysz ale ostatnio o tobie myslalam w kategorii mamus zaginionych

Baby zglupialyscie???????? My spacerek i obiad zaliczylismy a wy 3 strony
Prosze o skrot wiadomosci dnia bo mi jeden cycek z glodu wyje drggi pol lOzka zasikal i nie mam czasu na doczytywanie


myslę, ze dużo nie straciłaś hiehiehie
ogólnie się chwalimy co któa kupiła na wiosnę i na poprawę humoru przez pogodę
goldi idzie do fryzjera jutro a Baha nie miała jednorazowo mleka w cycochach a Ela jak zwykle piecze, gotuje,sprząta jak terminator a większosci z znas nie chce się ruszyc dupencji i posprzatac ;D (czytaj ja i gora) sasasasasa

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-04-02 o 15:20
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:25   #2843
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
zrobilam mu na probe jedna ''strone'' ale zero zainteresowania i jakos nie moge zebrac sie zeby skonczyc

kiedys wspominalas o szyciu zabawek jesli sie nie myle, tu babeczka fajne pluszaki wykombinowala:
http://bialawalizka.blogspot.com/201...aco-rufus.html
aa boski smok
Ja ostatnio poprzeglądałam blogi z takim rękodziełem i jestem zachwycona a jednocześnie nie wierzę w swoje umiejętności,

Cytat:
Napisane przez ggoraa Pokaż wiadomość
...tezety to chyba maja naprawde o jedna klepke mniej niz my!... mnie moj kiedys zamknal w mieszkaniu i nie moglam wyjsc- 8 lat temu wynajmowalismy mieszkanie, gdzie zamek przekrecony od zewnatrz na 2 razy jakos blokowal drzwi od srodka- oj pamietam ten wkurzenie na niego jak nie moglam wyjsc....
mnie kiedyś współlokatorki w studenckim mieszkaniu zamknęły i nie miałam jak iść do pracy
Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość

Intensywnie myślę co na świeta upiec i własnie podpinam się pod pytanie z sałatkami, jakaś fajna i niedroga.

W weekend jedliśmy ptysie i muffinki mojej roboty mniam.

Goldi dawaj przepis na tego kurczaka.
sałatki ja mam ulubioną z pieczarek, szynki, ogórka kiszonego, kukurydzy, cebulki i jajka + majonez
A na święta zrobię śledziową: ziemniaki ugotowane, ogórek, jajko, kukurydza, filety śledziowe solone i wymoczone ale z octu tez fajnie smakują i majonez do tego

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Goldi mnie tydzień temu teściowa zamknęła w domu.
Myslała ze mam klucz swój, a tego dnia wział go tż, i ja do wyjścia na spacer a dom zamknięty, oknem wyłaziłam, znalazłam klucz bo wiem gdzie chowaja, inaczej to biedna by była.
fajne to musiało wyglądać


My po wizycie u pediatry, Helena ma skaże białkowa ale na razie ja mam wyeliminować całkiem nabiał. A wcale nie jem nabiału, czesem jakiś serek, bo mam nietolerancje laktozy. I za Tydzień do kontroli, jeśli nie bedzie poprawy to przechodzimy na mleko HA.

Dałam Helci dynie z ziemniakiem, najpierw sie skrzywiła, potem pluła a potem ja naciągało, po ok 10 łyżkach nie mogłam patrzeć jak powstrzymuje wymioty. A dynia z marchewką bardzo jej smakowała.

Bienioka
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:40   #2844
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Nika to jakas niedojedzona wiecznie...najpierw sloiczek maly marchew plus ryz....malo- no to dawaj troche wody -malo, no to dawaj mleko- 70ml....malo.... zatkalam smokiem- przeciez mi eksploduje zaraz jej brzusio

Kto mi wywiesi pranie??????
Ide teraz starszego nakarmic ogorkowa.
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:57   #2845
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

dziewczyny ile wasze dzieci po mm wytrzymuja?Ja musze sie bardzo natrudzic zeby 2-2,5h wytrymała i dopiero cyca.Moze ona ma tasiemca?Daje 120ml wody i 4 miarki
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:59   #2846
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Nikaa dzieki za wiadomosci w skrocie )))

Jeeny jak sobie przypomne jakim Sonia byla niejadkiem- jeden sloiczek na 3 razy jadla. Jak zjadla pol to bylam szczesliwa. Caly dawalam rade wcisnac chyba dopiero kolo 10 mcy

A teraz wlasnie wyciagnela z reklamowki ze smieciami stuletnie skamieniale zelki ( robilam troche porzadkow w jej pokoju, wywalilam jakies popsute zabawki, sterte rysunkow i zapas zelkow, wyschnietych cukierkow itd), zjadla jednego i mowi tryumfalnym tonem- i nic mi sie nie stalo
A na spacerze tekst- zawsze sie na tego pieska potykamy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:01   #2847
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Widzę, że w weekend był mocno handlowy.
Ja również zaszalałam. Kupiłam koralowe cygaretki i beżowe szpile. Szpile tylko 14 cm nie wiem co mi odbiło
Koralowe Dawaj foty, chociaż sobie popatrzę A szpilki trzeba mieć
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:03   #2848
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
dziewczyny ile wasze dzieci po mm wytrzymuja?Ja musze sie bardzo natrudzic zeby 2-2,5h wytrymała i dopiero cyca.Moze ona ma tasiemca?Daje 120ml wody i 4 miarki
Ja malej daje 150-180 ( na kazde 30ml wody jedna miarka mleka).Wole zrobic wiecej i niech zostanie niz mala bedzie niedojedzona. I wytrzymuje 3-3,5 h w dzien. W nocy od 20 do 5-6 rano (wtedy cyc) i pozniej to juz okolo 8 rano butla i dalej spanie.

Nika zjadla- teraz fikolkuje w lozku- czekac jak wyleje z siebie obiadek....

Widze, ze nikt sie nie zglosil na wywieszenie prania wiec ide.
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:04   #2849
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Szpilka to skad u niej ta skaza??A tak w ogole,na jakiej podstawie lekarz diagnozuje skaze bialkowa??Po objawach zewnetrznych,czy sa jakies badania??

ufff,kanapa i krzeselka czyste.Nie cierpie tego robic!!
Biore sie za odkurzacz i moze jeszcze lazienke uda mi sie posprzatac.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Jak juz sie rozruszalam,to daj Ci to pranie powiesze
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:10   #2850
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: mamusie listopad-grudzień 2011 cz.2

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
a ta po 10 minutach zaczela sie krztusic ...

Czy wasze dzieci zasypiaja z glowka wykrecona do tylu ??
Jej, współczuję, bo wiem jaki to strach ogarnia w takiej chwili... Mała też mi kilka razy się zakrztusiła to normalnie zawał serca prawie

Roksanka nie zasypia w ten sposób, czasami jak leży to coś cuduje i tylko wtedy potrafi tak wyginać główkę do tyłu.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
dziewczyny ile wasze dzieci po mm wytrzymuja?Ja musze sie bardzo natrudzic zeby 2-2,5h wytrymała i dopiero cyca.Moze ona ma tasiemca?Daje 120ml wody i 4 miarki
Moja córa całkowicie na mm, w dzień je co 3h, a w nocy jak zje po kąpieli ok 19 to wstaje ok 5:30-6, ale nie płacze tylko leży sobie i gada. Ja mam czas spokojnie mleko zrobić. A za jednym razem zjada 180ml wody i 6 miarek proszku.
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.