Do Oli - Agentki :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-26, 12:19   #1
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967

Do Oli - Agentki :))


Droga Olusiu [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie wiem, czy pamiętasz nasze rozważania na temat tuszy do rzęs ?? [img]icons/icon41.gif[/img]
Więc mam coś dla Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img] Dla siebie też [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale musisz nakreślić jakie masz rzęski [img]icons/icon7.gif[/img]
Bo ja jestem brunetką i lubię wyrazisty (ale naturalny) makijaż [img]icons/icon7.gif[/img] Mam długie, czarne, wykręcone rzęski tylko chudzinki [img]icons/icon12.gif[/img]
I już zużyłam tyle tuszy że hej i ostatnio powróciłam do tego Loreala 4X o którym rozmawiałysmy oststnio i co widzę (bo powróciłam na zasadzie:powrotu do przeszłości [img]icons/icon12.gif[/img] ) super jest Generous HR [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1jupi.gif[/img] Który właśnie mi się kończy [img]icons/icon7.gif[/img] Jest ulepszoną ( oniebo) wersją Loreala [img]icons/icon7.gif[/img] Pięknie pogrubia, rozdziela, żadnego osypywania ani misia pandy,ale jest gęstszy niz Loreal [img]icons/icon7.gif[/img]
Napisz mi co lubisz i co masz a ja opiszę wrażenia [img]icons/icon7.gif[/img]
I może wtedy byś sobie wypróbowała w perfumerii [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale haosik zrobiłam, co ?? [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img]
Mam nadzieję ze cosik zrozumiałaś, bo ja jedna reka piszę a druga sprzątam i gotuję [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-26, 12:22   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Do Oli - Agentki :))

Olka poszla sie opalać hyhy - może wlezie wieczorem [img]icons/icon10.gif[/img]
haslo na dziś "sio z przed monitora na dwor!!!" [img]icons/icon10.gif[/img]
cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-26, 12:33   #3
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Do Oli - Agentki :))

Pal myslałam że się podszywasz pod Olę-Agentkę i jestes tu na Wizażu w dwóch ososbach [img]icons/icon12.gif[/img]
Hmm u mnie słońce za chmurami [img]icons/icon9.gif[/img] To jak mam sie opalać ?? [img]icons/icon21.gif[/img]
Zresztą teraz sprzątam i obiad gotuję [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-26, 12:37   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do Oli - Agentki :))

Iwonalodz napisał(a):
> Droga Olusiu [img]icons/icon7.gif[/img]
> Nie wiem, czy pamiętasz nasze rozważania na temat tuszy do rzęs ?? [img]icons/icon41.gif[/img]

czesc kochanie [img]icons/icon29.gif[/img] pewnie, ze pamietam [img]icons/icon7.gif[/img]
> Więc mam coś dla Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img] Dla siebie też [img]icons/icon7.gif[/img] pamietałas ? [img]icons/icon7.gif[/img] super [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

> Ale musisz nakreślić jakie masz rzęski [img]icons/icon7.gif[/img]
> Bo ja jestem brunetką i lubię wyrazisty (ale naturalny) makijaż [img]icons/icon7.gif[/img] identyko jak ja, tylo ze ja blondi, ale po tatusiu cieeemna oprawa oczu, bardzo ciemna [img]icons/icon10.gif[/img]

Mam długie, czarne, wykręcone rzęski tylko chudzinki [img]icons/icon12.gif[/img] DOKŁADNIE jak ja [img]icons/icon7.gif[/img]
> I już zużyłam tyle tuszy że hej i ostatnio powróciłam do tego Loreala 4X o którym rozmawiałysmy oststnio

własnie oceniłam go na KW, wydawał mi sie ok, ale oceniłam na 2.. a na Gadzince wygląda tak pieknie..chlip..
i co widzę (bo powróciłam na zasadzie:powrotu do przeszłości [img]icons/icon12.gif[/img] ) super jest Generous HR [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1jupi.gif[/img] Który właśnie mi się kończy [img]icons/icon7.gif[/img] Jest ulepszoną ( oniebo) wersją Loreala [img]icons/icon7.gif[/img] Pięknie pogrubia, rozdziela, żadnego osypywania ani misia pandy,ale jest gęstszy niz Loreal [img]icons/icon7.gif[/img]

mówisz kochanie ? [img]icons/icon7.gif[/img] trzeba bedzie przetestowac [img]icons/icon7.gif[/img] hmmm..a wiesz co mi sie rzuciło w oczy ? reklamowany ostatnio Dior /DiorShow..miałas juz do czynienia ? limitowana edycja- wiosna/lato 03.. tak sie nad nim zastanawiam, ale z Diorem w oczach nie miałam do czynienia.. [img]icons/icon12.gif[/img]

> Napisz mi co lubisz i co masz a ja opiszę wrażenia [img]icons/icon7.gif[/img]
> I może wtedy byś sobie wypróbowała w perfumerii [img]icons/icon7.gif[/img]
> Ale haosik zrobiłam, co ?? [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img]
> Mam nadzieję ze cosik zrozumiałaś, bo ja jedna reka piszę a druga sprzątam i gotuję [img]icons/icon7.gif[/img]
> [img]icons/1cmok.gif[/img]
> [img]icons/icon40.gif[/img]

Kotek, dzieki za namiary, wlasnie leze na zakupy [img]icons/icon10.gif[/img] wypróbuje, jak mi panie z Sephory pozwolą [img]icons/icon10.gif[/img] ..kochana jestes Iwus [img]icons/1cmok.gif[/img] ajkby co dawaj znac z tymi tuszami, tyz sie bede Ci chwalic [img]icons/icon10.gif[/img]

to ide na dwór [img]icons/icon10.gif[/img] miłego wekeendu [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-26, 12:39   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do Oli - Agentki :))

palomino napisał(a):
> Olka poszla sie opalać hyhy - może wlezie wieczorem [img]icons/icon10.gif[/img]
> haslo na dziś "sio z przed monitora na dwor!!!" [img]icons/icon10.gif[/img]
> cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]

wlasnie lezie [img]icons/icon10.gif[/img] cmook Jadowita [img]icons/icon10.gif[/img] ta to ma farta- mowie Ci Iwus, u niej LOrea'l 4 wyglada bosssko [img]icons/icon7.gif[/img] no dobra, to ide [img]icons/icon10.gif[/img] bo zaraz mnei opluje [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] baby, do wieczorka [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-26, 13:05   #6
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Do Oli - Agentki :))

Olusiu z Diora to miałam tylko Fascination [img]icons/icon7.gif[/img] Kiedys mi odpowiadał [img]icons/icon12.gif[/img] Jak byłam młodsza i mniej na siebie pakowałam [img]icons/icon12.gif[/img] Bardzo naturalny ale pieknie rozdzielał i mozna było duzo warstw nakładać i stopniować natężenie [img]icons/icon7.gif[/img]
A tego nowego nie znam [img]icons/icon9.gif[/img]
Ale po ostatniej finansowo-kosmetycznej wpadce z Magicils Lancome 15 razy będę sie malować w perfumeriach [img]icons/icon41.gif[/img]

Co do Loreala to moje rzęski też fajowo wyglądały ale porównując go do Generousa to HR jest gęstszy i mozna nakładać kilka warstw i nic na rzęskach się nie robi [img]icons/icon7.gif[/img]
Jęst gęstszy niż Loreal i ma fajniejsza szczoteczkę [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale Oluś jak wiadomo każdy co innego lubi [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale może spróbuj bo ja na razie używam jego ,kończy mi się i myślałam o tym YSL a po dogłębnym czytaniu opinii nie zakupiłam i z rozpędu powróciłam do Loreala a teraz na dniach szybko pobiegnę po Helenkę i jej Generous [img]icons/icon12.gif[/img] Ja maluję na dzień 2 warstwu a na wieczór 3 i są pięęęękne [img]icons/icon7.gif[/img]
He he [img]icons/icon7.gif[/img]Ale sobie przykadziłam [img]icons/icon12.gif[/img]
Mam nadzieję ze są piękne nie tylko dla mnie [img]icons/icon10.gif[/img]

A co do Pal to mnie się widzi że jej we wszystkim ładnie [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.