LOGO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-20, 13:37   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

LOGO


Od czasu pojawienia się na waszej str. konkursu na logo jestem stałą obserwatorką i zauważam (tu zabrzmi i zagrzmi) sterowanie głosami. Jest to bardzo smutne i myślę, że nieuczciwe. Pan lub Pani z nr loga 21, 22 (jeden autor)żągluje całą listą, czyżby osoba z administracji(?). Nie chcę nikogo osądzć (choć to już zrobiłam) ale ta impreza nie pachnie uczciwymi regułami.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 13:53   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

Witam [img]icons/icon7.gif[/img]
Niestety jestem zmuszona zmienić całkowicie zasady konkursu.
Zapewniam, że nikt z administracji nie steruje konkursem, niestety okazało się, że niektóre pomysły spamerskie przerastają nasze zabezpieczenia [img]icons/icon9.gif[/img] I nie dotyczy to wcale loga 20 czy 21 dla wyjaśnienia sytuacji. Poza tym rozumienm rozgoryczenie niektórych wizażanek, że nie mogą zagłosować, bo już IP zostało raz uzyte, np. przez domownika czy kogoś z biura..

Ogłaszam, na razie nieoficjalnie, że jeszcze dzisiaj zmienię całkowicie zasady głosowania na logo.

-Bedzie możliwość głosowania na 3 loga z od miejsca I do III
-zgloszenia bede przyjmowac jedynie droga mailowa - z podaniem nika wizażanki lub imienia i nazwiska głosującej osoby;

Dla mnie wybór loga mojej strony jest zbyt istotną sprawą abym mogła sobie pozwolić na przypadkowy wybór. A poza tym w tym przypadku wchodzą w rachubę pieniądze.

Odpowiednia formatkę mailową przygotujemy jeszcze dzisiaj.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 13:57   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: LOGO

Rozumiem, że należysz do autorów, Lola ? [img]icons/icon10.gif[/img]
Może trochę więcej sportowego ducha, co ? [img]icons/icon12.gif[/img]
Bo nieładnie tak rzucać oskarżenia (dość mętnie sformułowane zresztą) ... [img]icons/icon9.gif[/img] Acha, nie zrozum mnie źle: nie oczekuję że je sprecyzujesz

No i sorry że tak na forum, ale skoro się nie logujesz, to nie mogłam Ci tego powiedzieć w mailu

pozdrówka i więcej dystansu życzę [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 14:06   #4
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

Formatka powinna byc gotowa poznym wieczorem, na razie zawieszam glosowanie.

[img]icons/icon35.gif[/img]

p.s. Zeby uniknac nieczystych zagran, formatke bedzie mogla wypelnic kazda osoba zerejestrowana w naszym serwisie, program strazniczy bedzie odpytywac o usera, haslo i maila, oraz sprawdzac aktywnosc w serwisie (posty na forum, oceny w KW itp.).
W ten sposob glosowac beda osoby z kregu wizazanek, a ja sobie spokojnie poobserwuje koloegow spamerow probujacych sie zarejestrowac, zeby oddac glos.
Sorki za to ograniczenie, ale mam juz powyzej uszu kilku spamerow.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 14:25   #5
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: uczciwosc na pstrym koniku jezdzi...

lola napisał(a):
> Od czasu pojawienia się na waszej str. konkursu na logo jestem stałą obserwatorką i zauważam (tu zabrzmi i zagrzmi) sterowanie głosami. Jest to bardzo smutne i myślę, że nieuczciwe.
(ciach)

Na wzmianke o uczciwosci nie wytrzymam, niestety. Na 99% z Twojego komputera oddano lacznie 14 glosow na jedna z prac. Ja je oczywiscie usunalem, stad pewnie Twoje zdenerowanie. Ale jak sie to ma do wzmiankowanej przez Ciebie uczciwosci?

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 14:33   #6
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

zlosliwiec napisał(a):
> Formatka powinna byc gotowa poznym wieczorem, na razie zawieszam glosowanie.

o rany - i znowu się będę zastanawiać [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] a juz raz podjęłam tą męską decyzje [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> program strazniczy bedzie odpytywac o usera, haslo i maila, oraz sprawdzac aktywnosc w serwisie (posty na forum, oceny w KW itp.).
> Sorki za to ograniczenie, ale mam juz powyzej uszu kilku spamerow.

ograniczenie to nieważne - ale co z tymi sprawdzeniami aktywności i ocen w KW? A jak Strażnikowi nie spodobają się moje [img]icons/icon12.gif[/img] - to co?

szczerze mowiąc troche nie rozumiem hyhyhy - o co chodzi [img]icons/icon7.gif[/img]

cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 14:33   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

To mam jeszcze jedną propozycję uławiającą wybór: jeśli by się dało, to fajnie byłoby móc obejrzeć w podglądzie dane logo umieszczone w "wirtualnej" [img]icons/icon12.gif[/img] stronie wizaża.

To luźna propozycja [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-20, 14:36   #8
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

Dla kogo luźna dla tego luźna [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

ps ale że calkiem niezla to fakt - tylko czy Zlo jakby sie ladnie uśmiechnąć [img]icons/icon12.gif[/img]zrobilby cos takiego? hmm? [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 15:16   #9
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: uczciwosc na pstrym koniku jezdzi...

zlosliwiec napisał(a):
> Na wzmianke o uczciwosci nie wytrzymam, niestety. Na 99% z Twojego komputera oddano lacznie 14 glosow na jedna z prac. Ja je oczywiscie usunalem, stad pewnie Twoje zdenerowanie. Ale jak sie to ma do wzmiankowanej przez Ciebie uczciwosci?

No jak to jak? [img]icons/icon10.gif[/img] Filozofia Kalego - Jak Kali ukrasc krowe, to dobrze. Jak Kalemu ukrasc krowe, to bardzo zle [img]icons/icon12.gif[/img]

Spamerom mowimy nie! [img]icons/icon40.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 15:22   #10
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

palomino napisał(a):
> Dla kogo luźna dla tego luźna [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

Khem khem... luzna? [img]icons/icon12.gif[/img] Przeca to huk roboty! Nie wyrobie sie, nieteti... Gdyby bylo 10 logo, no problem, ale z 70 plikami to juz nieco inaczej wyglada... Chocby zrobienie ich w przezroczystych gifach (zeby toto jakos na stronie wygladalo) zajmie ok. 2 godzinek... A potem 4-5 godzinek na stronki. Soooorki... ale nie dam rady.

>
> [img]icons/1cmok.gif[/img]
>
> ps ale że calkiem niezla to fakt - tylko czy Zlo jakby sie ladnie uśmiechnąć [img]icons/icon12.gif[/img]zrobilby cos takiego? hmm? [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 15:52   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

zlosliwiec napisał(a):
> Khem khem... luzna? [img]icons/icon12.gif[/img] Przeca to huk roboty! Nie wyrobie sie, nieteti... Gdyby bylo 10 logo, no problem, ale z 70 plikami to juz nieco inaczej wyglada... Chocby zrobienie ich w przezroczystych gifach (zeby toto jakos na stronie wygladalo) zajmie ok. 2 godzinek... A potem 4-5 godzinek na stronki. Soooorki... ale nie dam rady.

ZłoMiśku hyhyhyyyyy [img]icons/icon12.gif[/img], a jakby tak jutro to zrobić, hę? Jeden dzień nie zrobi wielkiej różnicy [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Ale nie nalegam [img]icons/icon12.gif[/img] Muzina ma i tak kupę roboty... z przewagą roboty [img]icons/icon28.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-20, 16:10   #12
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: uczciwosc na pstrym koniku jezdzi...

mimo oddania 14 głosów nie zwiększał się udział % oddanych głosów - więc Lola postanowiła obrzucić błotem "administrację". bardzo nieładnie.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 16:16   #13
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

fajnie by było jakby można było "wrzucić 3 kulki do urny" [img]icons/icon7.gif[/img] dla projektu który podoba się naaaaajbardziej , 2 dla tego co się podoba bardzo bardzo i jedną dla tego, który podoba się bardzo . [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 16:33   #14
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

A więc jednak ... moje czarniejsze przeczucia się sprawdziły i wszędzie gdzie w rachubę wchodzi kasa a tu jest jej cała fura [img]icons/icon12.gif[/img] zaczynają się wątpliwości.
Napiszę więc dalszy ciąg mojej myśli którą zacząłem wczoraj i nie ukrywam, że większość tych pasiastych przemyśleń dedykuję naszej Przeuroczej i Przekochanej Szefowej, notabene dzisiejszej Solenizantce (tu wklejam uroczy cmokas w łapkę).

Myślę tak... skoro z konieczności wywołanej niedoskonałością systemu dochodzi do zmiany zasad w trakcie trwania konkursu, proponuję co następuje :

1. Dać prawo głosu m@ilem TYLKO zalogowanym Userom WIZAŻU
(aby definitywnie wykluczyć kumoterstwo - bo dla mnie to żaden problem skrzyknąć setkę może więcej osób które znam z netu z wielką prośbą aby głosowali na logo np. Nr 71 [img]icons/icon12.gif[/img] chociaż wejdą w tym momencie na wizaż po raz pierwszy i ostatni w życiu bo na przykład są zatwardziałymi rockersami czy metalowcami i sprawy wizażopodobne są im zupełnie obce)
2. Dać każdemu prawo przyznania 3 not dla różnych logosów kolejno : 3pkt., 2 pkt. i 1pkt
(to pozwoli poprzez zwiększenie ilości punktów konkursowych do lepszego zróżnicowania not poszczególnych DZIEŁ a tym samym wykluczy miejsc ex-equo oraz pozwoli tym najlepszym pracom jaskrawiej wyróżnić się na tle pozostałych choć równie pięknych)
3. Po zebraniu punktacji i zakończeniu terminu głosowania drogą Poczty Elektronicznej wyłonić FINAŁOWĄ trójkę bądź nawet piątkę najwyżej ocenianych CUDÓW grafiki komputerowej
(co ma w zamyśle pozostawić Sz.P. Szefowej jako WŁAŚCICIELCE, OPIEKUNCE i MATCE RODZICIELCE prawo autokratywnego wyboru jakoby "IMIENIA" dla JEJ DZIEŁA jakim bez wątpienia jest www.wizaz.pl)
4. POWOŁAĆ lub wyłonić w innym trybie zespół od 5 do 10 fachowców oraz laików spośród których ŻADEN (!!!) nie jest AUTOREM żadnego z Dzieł konkursowych *
* (Zgłaszam się na ochotnika)
.
(A to wszystko ponieważ Tenże wyłoniony zespół ZAOPINIUJE pozytywnie 1 bądź 2 wyczyny graficzne, aby wspomóc obiektywnie naszą Wspaniałą SZEFOWĄ i dopiero po tym II ETAPIE. SZEFOWA podejmie znów AUTOKRATYWNĄ decyzję o OSTATECZNYM wyborze CUDU nad CUDAMI czyli naszego nowego, przepięknego GODŁA które od tegoż dnia będzie zdobić nasze ściany, myśli i czyny [img]icons/icon12.gif[/img] ).
5. Wśród wszystkich głosujących ZALOGOWANYCH i zawizażowanych (L)userów rozlosować Nagordę Pocieszenia w postaci odcisku Ust Szefowej na białej kartce papieru oraz Odcisk Dłoni ZŁOdmina na folii samoprzylepnej
(A to wszystko po to aby głosującym dostarczyć MOTYWACYJI do zaangażowania się w NAJLEPSZY i NAJUCZCIWSZY wybów LOGO Wizażu.)

To tyle com chciał se napisać.
Ti.

P.S.1 - Aguś jeszcze raz Wsiego choroszego w dniu rożdnienia [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]

P.S.2 - Mierzi mnie sama myśl o ludziach którzy posuwają się do sztucznego dumpingowania własnych prac poprzez wielokrotne głosowanie z różnych IP bądź namawianie ziomalków aby głosowali mimo że niekoniecznie w zgodzie z własnym gustem lub co gorsza aby głosowali na logo pytając się "Wizaż" a czym to się je ??

AMEN [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 16:43   #15
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

o rany - powiedzial cos sensownego [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/tongue.gif[/img]

ale to naprawdę dobry schemat postępowania [img]icons/icon7.gif[/img]

popieram
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 16:50   #16
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

Tygrys napisał(a):
> A więc jednak ... moje czarniejsze przeczucia się sprawdziły i wszędzie gdzie w rachubę wchodzi kasa a tu jest jej cała fura [img]icons/icon12.gif[/img] zaczynają się wątpliwości.
> Napiszę więc dalszy ciąg mojej myśli którą zacząłem wczoraj i nie ukrywam, że większość tych pasiastych przemyśleń dedykuję naszej Przeuroczej i Przekochanej Szefowej, notabene dzisiejszej Solenizantce (tu wklejam uroczy cmokas w łapkę).
>
> Myślę tak... skoro z konieczności wywołanej niedoskonałością systemu dochodzi do zmiany zasad w trakcie trwania konkursu, proponuję co następuje :
>
> 1. Dać prawo głosu m@ilem TYLKO zalogowanym Userom WIZAŻU

<font color=darkblue>Właśnie piszę programik, momiento, amigo [img]icons/icon7.gif[/img]</font>

> (aby definitywnie wykluczyć kumoterstwo - bo dla mnie to żaden problem skrzyknąć setkę może więcej osób które znam z netu z wielką prośbą aby głosowali na logo np. Nr 71 [img]icons/icon12.gif[/img] chociaż wejdą w tym momencie na wizaż po raz pierwszy i ostatni w życiu bo na przykład są zatwardziałymi rockersami czy metalowcami i sprawy wizażopodobne są im zupełnie obce)
> 2. Dać każdemu prawo przyznania 3 not dla różnych logosów kolejno : 3pkt., 2 pkt. i 1pkt

<font color=darkblue>Si, Senor Tigerr. Będą 3x TAK [img]icons/icon7.gif[/img] jak na każdym porządnym głosowaniu [img]icons/icon12.gif[/img]</font>


> (to pozwoli poprzez zwiększenie ilości punktów konkursowych do lepszego zróżnicowania not poszczególnych DZIEŁ a tym samym wykluczy miejsc ex-equo oraz pozwoli tym najlepszym pracom jaskrawiej wyróżnić się na tle pozostałych choć równie pięknych)
> 3. Po zebraniu punktacji i zakończeniu terminu głosowania drogą Poczty Elektronicznej wyłonić FINAŁOWĄ trójkę bądź nawet piątkę najwyżej ocenianych CUDÓW grafiki komputerowej
> (co ma w zamyśle pozostawić Sz.P. Szefowej jako WŁAŚCICIELCE, OPIEKUNCE i MATCE RODZICIELCE prawo autokratywnego wyboru jakoby "IMIENIA" dla JEJ DZIEŁA jakim bez wątpienia jest www.wizaz.pl)
> 4. POWOŁAĆ lub wyłonić w innym trybie zespół od 5 do 10 fachowców oraz laików spośród których ŻADEN (!!!) nie jest AUTOREM żadnego z Dzieł konkursowych *
> * (Zgłaszam się na ochotnika)
.
> (A to wszystko ponieważ Tenże wyłoniony zespół ZAOPINIUJE pozytywnie 1 bądź 2 wyczyny graficzne, aby wspomóc obiektywnie naszą Wspaniałą SZEFOWĄ i dopiero po tym II ETAPIE. SZEFOWA podejmie znów AUTOKRATYWNĄ decyzję o OSTATECZNYM wyborze CUDU nad CUDAMI czyli naszego nowego, przepięknego GODŁA które od tegoż dnia będzie zdobić nasze ściany, myśli i czyny [img]icons/icon12.gif[/img] ).
> 5. Wśród wszystkich głosujących ZALOGOWANYCH i zawizażowanych (L)userów rozlosować Nagordę Pocieszenia w postaci odcisku Ust Szefowej na białej kartce papieru oraz Odcisk Dłoni ZŁOdmina na folii samoprzylepnej
> (A to wszystko po to aby głosującym dostarczyć MOTYWACYJI do zaangażowania się w NAJLEPSZY i NAJUCZCIWSZY wybów LOGO Wizażu.)
>
> To tyle com chciał se napisać.
> Ti.
>
> P.S.1 - Aguś jeszcze raz Wsiego choroszego w dniu rożdnienia [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> P.S.2 - Mierzi mnie sama myśl o ludziach którzy posuwają się do sztucznego dumpingowania własnych prac poprzez wielokrotne głosowanie z różnych IP bądź namawianie ziomalków aby głosowali mimo że niekoniecznie w zgodzie z własnym gustem lub co gorsza aby głosowali na logo pytając się "Wizaż" a czym to się je ??
>
> AMEN [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 16:50   #17
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

Kochany Tigerku spasiba [img]icons/icon7.gif[/img] masz ode mnie wielkiego całuska [img]icons/1cmok.gif[/img]

Mam nadzieję, że Olencja się nie obrazi [img]icons/icon12.gif[/img]

Święte słowa, tak też poczynimy [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 19:39   #18
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Kochany Tigerku spasiba [img]icons/icon7.gif[/img] masz ode mnie wielkiego całuska [img]icons/1cmok.gif[/img]
A wiesz że ja całuśny jestem ? Tylko (Ł)Ola zazdrośnik jeden [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> Mam nadzieję, że Olencja się nie obrazi [img]icons/icon12.gif[/img]
>

Jakoś to W tajemnicy poliszynela załatwim [img]icons/icon12.gif[/img]
> Święte słowa, tak też poczynimy [img]icons/icon7.gif[/img]
>

Cieszę się że moje wywłoczone uzewnętrznienia coś wniosły do sprawy [img]icons/icon7.gif[/img]
Nawiązując do Etapu II jak go nazwałem myślałem o tym aby każdy z powołanych Jurorów dostał tyle głosów ile projektów w finale i oceniał od MAX do symbolicznej "1" to wyłoni najlepiej zaopiniowany projekty. Ale co PODKREŚLAM, uważam że <u> WYBORU POWINNAŚ DOKONAĆ AUTOKRATYWNIE</u> no i oczywiście "Jurorzy" do momentu ogłoszenia nie mogą wiedzieć które logo jest czyjego autorstwa (aby wykluczyć wpływ sympatii/antypatii) i jak pisałem sami nie mogą być autorami nawet tych "odrzuconych" po I etapie [img]icons/icon7.gif[/img]

> AgaZ
TigerZ [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 19:52   #19
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: LOGO - nowe głosowanie już gotowe

Zapraszamy na stronkę http://www.wizaz.pl/konkurs_logo_wizaz_2.php - gotowy jest już nowy bezpieczny formularz do głosowania.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-20, 20:47   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

Ciekawe czy nie dotyczy loga 21 i 20? wedlug mnie dotyczy, bo widzialam jak tylko doszedl glos na ktores inne logo to zaraz potem na logo 21 lub 20 tak aby utrzymywalo sie na wysokiej pozycji
Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 21:22   #21
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

Oooo... serduszko się zdenerwowało, że trudniej już spamować... biedaczek... chodź, przytulę... szkoda kaski, prawda?

A tak naprawdę to (!!!) stąd, cfffaniaczku.



yyzz napisał(a):
> Ciekawe czy nie dotyczy loga 21 i 20? wedlug mnie dotyczy, bo widzialam jak tylko doszedl glos na ktores inne logo to zaraz potem na logo 21 lub 20 tak aby utrzymywalo sie na wysokiej pozycji
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 21:37   #22
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: LOGO - zmiana zasad głosowania AgaZ

Słyszłam dziś w TalkFM fajny tekst o krowie dającej dużo mleka [img]icons/icon12.gif[/img] jak ulał pasuje do tej sytuacji [img]icons/icon12.gif[/img] Nie będę cytować, bo się ktoś jeszcze zbulwersuje [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 21:57   #23
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: LOGO - wkurzeni spamerzy i spamerki (też)

Chyba jej już nie lubię [img]icons/icon12.gif[/img]
Bo i jak lubieć kogoś, kto za 5 stówek będzie się kameleonić, zakładać w panice konta u nas (właśnie hurtowo założono ok. 30 kont w 15 minut [img]icons/icon12.gif[/img] ), wpisywać głupkowate posty na forum, żeby tylko oddać głos na tę swoją prackę o numerku xyz (tak, tak, numerek znamy [img]icons/icon10.gif[/img] ).

Już napisałem do Szefowej które to osóbki tak się autoreklamują, właśnie dyskutujemy, czy można wywalić te logo w ogóle z konkursu...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 22:02   #24
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: LOGO - wkurzeni spamerzy i spamerki (też)

haha [img]icons/icon7.gif[/img] ależ miernoty...
ale cóż wizażanki jak wizażystki dzielą się na pierwszoligowe i chałturników ... jak wszędzie
więcy wybaczcie im to albowiem zostanie im to w niebiosach zapisane i tłumaczyć się przed najwyższym przyjdzie im pora. Albowiem nic co przezyte bez rozliczenia pozostać nie może. Tak rzekłem ja... Ti,

Amen [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 23:48   #25
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: LOGO - Tylko dla AGI Z. :-))))) PRIVATE ! TOP SECRET etc :-)))

Ago Z. [img]icons/icon12.gif[/img]

Specjalnie dla Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img]
co prawda nie jest dokończone - fantazja podpowiada mi kilka szczegółów...

Ale ...

Najważniejsze jednak ... to że POZA konkursem ...
i poza kasą czyli NON COMERCIAL [img]icons/icon7.gif[/img]


Ti.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (21,5 KB, 1 załadowań)
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 23:53   #26
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: LOGO - Tylko dla AGI Z. :-))))) PRIVATE ! TOP SECRET etc :-)))

Hmm Ti wiem, że to top secret ale ja tak cichuteńko powiem TYLKO Tobie (może być na uszko, co by inni nie usłyszeli ), że mnie się podobywuje bardzo [img]icons/icon10.gif[/img]
To tak poza konkursem [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 23:57   #27
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: LOGO - Tylko dla AGI Z. :-))))) PRIVATE ! TOP SECRET etc :-)))

Hihihi KLAKIER z Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img]

Ti.

P.S. Nie podlizuj siem [img]icons/icon7.gif[/img]
I tak CIEM lubiem [img]icons/icon12.gif[/img]

Ti.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 00:07   #28
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: LOGO - Tylko dla AGI Z. :-))))) PRIVATE ! TOP SECRET etc :-)))

Ja ????? [img]icons/icon12.gif[/img]
Absolutnie sie teraz oburzyłam (i zrobiłam nadąsaną minkę, tzn.sama mi sie taka zrobiła, jak to przeczytałam) [img]icons/icon12.gif[/img]

I tak w sumie po głębszym się zastanowieniu mogę z całą stanowczością powiedzieć, że dzieło Twoje ( aczkolwiek słowo "dzieło" to w tym wypadku nadużycie wielkie [img]icons/icon12.gif[/img] ) jest absolutnie przeciętne, podoba mi sie średnio i ... chyba już gdzieś ten napis widziałam [img]icons/icon12.gif[/img]
A co do poprzedniej mojej w sekrecie wyrażonej opinii to mogę to "zwalić" na pózną porę i "trudne" kobiece dni [img]icons/icon12.gif[/img]

p.s. jednak pomimo wszystko mogę stwierdzić, że Cię lubię [img]icons/icon10.gif[/img] ale tak tylko troszkę [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 00:09   #29
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: LOGO - Tylko dla AGI Z. :-))))) PRIVATE ! TOP SECRET etc :-)))

Ja Ciebie też tylko troszeńkę ....
ale przez grzeczność o tym nie wspomniałem [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon12.gif[/img]
Ti.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 06:47   #30
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: LOGO - Tylko dla AGI Z. :-))))) PRIVATE ! TOP SECRET etc :-)))

Ti Tigerku niedobry [img]icons/icon9.gif[/img] Takie ciekawe logo będzie bezproduktywnie teraz spoczywać w czeluściach Twojego komputerka.

A wystarczyło tylko dodać kolorki.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.