Do posiadaczy glanów :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-08, 10:06   #1381
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

u mnei wkładki nie spełniają swojej roli, choć mi tam zimno nie jest jakoś specjalnie. Lepiej grube skarpetki.

Dziesiątki sznuruję na 5 ok., potem wokół kostki, a 20 do końca.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:58   #1382
Krzysiekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Westendu już dawno nie ma.Na dzień dzisiejszy zostaje Bunkier na placu zwycięstwa,HD w Galaxy no i Wojas który jest i w Galaxy i C.H. Turzyn.Osobiście polecam Bunkier.
Krzysiekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 12:25   #1383
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez Krzysiekkk Pokaż wiadomość
Westendu już dawno nie ma.Na dzień dzisiejszy zostaje Bunkier na placu zwycięstwa,HD w Galaxy no i Wojas który jest i w Galaxy i C.H. Turzyn.Osobiście polecam Bunkier.
Wiem, dopiero niedawno sobie przypomniałam, jak szłam na Zamek.

Z resztą:
http://bunkier.com/pokaz.php?kat_id=1
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 19:55   #1384
Olka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

To nienormalne że mi nowe (2 miesiące, HD) glany przemakają, prawda? :/ mam mokre skarpetki na palcach i myślę że to może być jakaś dziura między podeszwą a butem. Myślicie że jak je zareklamuję to mi dadzą nowe? czy w ogóle powiedzą że to z mojej winy itp i nic z tego?
yhh wiedziałam że akurat mi się coś takiego będzie musiało trafić ;//

Edytowane przez Olka:)
Czas edycji: 2010-02-15 o 19:56
Olka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 20:48   #1385
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez Olka:) Pokaż wiadomość
To nienormalne że mi nowe (2 miesiące, HD) glany przemakają, prawda? :/ mam mokre skarpetki na palcach i myślę że to może być jakaś dziura między podeszwą a butem. Myślicie że jak je zareklamuję to mi dadzą nowe? czy w ogóle powiedzą że to z mojej winy itp i nic z tego?
yhh wiedziałam że akurat mi się coś takiego będzie musiało trafić ;//
Jeli ich nie pastujesz odpowiednio to całkowicie normalne. A w palcach to jeszcze inna historia. W czubach masz blachę która jest zimna a twoje palce są cieple. Masz wilgoć, różnicę temperatur, jedno + drugie = skraplanie wody w czubach buta.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 21:18   #1386
Olka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jeli ich nie pastujesz odpowiednio to całkowicie normalne. A w palcach to jeszcze inna historia. W czubach masz blachę która jest zimna a twoje palce są cieple. Masz wilgoć, różnicę temperatur, jedno + drugie = skraplanie wody w czubach buta.
dzięki za odpowiedź
a jeśli przyłożę się do pastowania to przestaną przemakać? ; P
Olka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:20   #1387
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jeli ich nie pastujesz odpowiednio to całkowicie normalne. A w palcach to jeszcze inna historia. W czubach masz blachę która jest zimna a twoje palce są cieple. Masz wilgoć, różnicę temperatur, jedno + drugie = skraplanie wody w czubach buta.
Ja nie pastowałam, a nigdy w żadnych glanach i w żadnych Martensach tego nie miałam.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 22:24   #1388
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Jak mozna butow nie pastowac o zgrozo!
A moze to palce sie poca? Ja po 8,5 godz w pracy w moich Grindersach tez mam czasem mokre paluchy.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:51   #1389
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Jak mozna butow nie pastowac o zgrozo!
A moze to palce sie poca? Ja po 8,5 godz w pracy w moich Grindersach tez mam czasem mokre paluchy.
Ja swoich pierwszych glanów prawie nie pastowałam, nie podoba mi się to błyszczenie na glanach. Tylko zapobiegawczo żeby się nie niszczyły (i do tej pory wyglądają najlepiej ze wszystkich, które mam). Następne pastowałam co jakieś 2-3 dni, wielkiej różnicy nie było.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 22:17   #1390
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Mozna zapastowac, ale nie polerowac-wtedy sa matowe. Pasta jednak konserwuje skore. Ja lubie, zeby butki byly czyste i swiecace. Do tego mam talent do czestego zaczepiania sie o niewidzialne przeszkody na chodnikach oraz calkiem widoczne (nie dla mnie), kraweznikach. Zadrapania najlepiej maskowac pasta, a jeszcze lepiej specjalnym kremem. Zwlaszcza sprawdza sie ten ostatni przy wisniowych martensach, ktore sa z barwionej skory i przy obdarciu, rysy sa po prostu biale. Raz jeden tak obdarlam, ze wisial kawalek tej skory. Przykleilam go Poxipolem.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 10:20   #1391
westwind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Witam
Jest tu nowa chcę sobie kupić Glany BUSTA GRIP, jest to podobno okazja bo kosztują 100 zł xD nie wiem co o tym myśleć xD opłaca się ? Jeszcze nie miałam glanów , więc te byłyby moimi pierwszymi ^^ na firmach też za bardzo się nie znam , spróbowałam poszukac na internecie cos o tej firmie , ale nic konkretnego nie znalazłam ;D ma ktoś takie ? albo nie wie ktoś czy jest to dobra firma ? czekam na jakąś szybka odp. bo nie mogę się długo zastanawiać bo ta "okazja" przemknie mi koło nosa xD z góry wielkie dzięki
westwind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 11:13   #1392
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez westwind Pokaż wiadomość
Witam
Jest tu nowa chcę sobie kupić Glany BUSTA GRIP, jest to podobno okazja bo kosztują 100 zł xD nie wiem co o tym myśleć xD opłaca się ? Jeszcze nie miałam glanów , więc te byłyby moimi pierwszymi ^^ na firmach też za bardzo się nie znam , spróbowałam poszukac na internecie cos o tej firmie , ale nic konkretnego nie znalazłam ;D ma ktoś takie ? albo nie wie ktoś czy jest to dobra firma ? czekam na jakąś szybka odp. bo nie mogę się długo zastanawiać bo ta "okazja" przemknie mi koło nosa xD z góry wielkie dzięki
Busta Grip to angielska firma. Buty dobre. Maiałam i wielu moich znajomych też. Ja miałam z moimi małego pecha bo pękłą podeszwa i zaczęły mi przesiąkać, ale mim znajomym nic się z nimi nie działo. Wszyscy się dziwili, że mi pękły. Ale mam je do dziś tylko na deszcz nie zakładam ok 10 lat. Za 100 bierz. Moje kosztowały coś ok 300 tyle lat temu.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 13:57   #1393
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Podpisuję się, również byłam zadowolona z Busta Gripów. Solidnie wykonane i wygodne. W końcu je znosiłam tak, że się rozpadły, ale po dziś dzień stoją na zewnętrznym parapecie okna mojego dawnego pokoju u Rodziców i służą za wazonik na bazie Pozostałe glany wywaliłam, jak się znosiły, ale z tymi nie umiem się definitywnie rozstać, choć do noszenia dawno się nie nadają.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 15:10   #1394
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Hmm, takie pytanie... ile czasu przeciętna para glanów może się utrzymać na nogach? Moje mają wprawdzie dopiero trzy miesiące, ale bardzo je lubię i chciałabym, by trzymały się jak najdłużej całe. Oczywiście parę przetarć jest, ale trudno uniknąć tego, w końcu sól wysypywana na śnieg strasznie przeżera skórę i nawet pasta nie będzie tutaj dostatecznym zabezpieczeniem...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 18:46   #1395
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Hmm, takie pytanie... ile czasu przeciętna para glanów może się utrzymać na nogach? Moje mają wprawdzie dopiero trzy miesiące, ale bardzo je lubię i chciałabym, by trzymały się jak najdłużej całe. Oczywiście parę przetarć jest, ale trudno uniknąć tego, w końcu sól wysypywana na śnieg strasznie przeżera skórę i nawet pasta nie będzie tutaj dostatecznym zabezpieczeniem...
Glany są nieśmiertelne jeśli o nie dbasz. Moje ulubione mają 7 lat.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 11:22   #1396
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Mam do Was pytanie. Od ponad 10 lat chodzę w glanach. Moje pierwsze były Grinders, później Dr.Martens. Wszystkie kupione w sklepie. Uwielbiam nosić glany o każdej porze roku. Zawsze miałam czarne i zachciało mi się tym razem innych. Jakiś rok temu kupiłam na allegro czerwone Dr.Martens. Użytkownik miał same pozytywne komentarze. Zresztą sprzedał już kilka par glanów i nie było zastrzeżeń. Wylicytowałam je za około 200 zł. Jakoś nie mogę się do nich przekonać. Są strasznie sztywne, niewygodne. Czuję się jak w butach ortopedycznych. Miałam je na sobie dosłownie ze 3 - 4 razy. Porównałam je z poprzednimi glanami Dr.Martens i trochę się różnią. Jestem zaniepokojona ale przeczyałam w internecie że od jakiegoś czasu produkują je w Azji i zmienił się trochę ich wygląd. Wiem że w niektórych sklepach mają jeszcze stare kolekcje. Czy któraś z Was kupowała glany Dr.Martens w przeciągu ostatnich 2 lat? Chodzi mi już o te produkowane w Chiach czy Tajlandii.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 14:04   #1397
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Od ponad 10 lat chodzę w glanach. Moje pierwsze były Grinders, później Dr.Martens. Wszystkie kupione w sklepie. Uwielbiam nosić glany o każdej porze roku. Zawsze miałam czarne i zachciało mi się tym razem innych. Jakiś rok temu kupiłam na allegro czerwone Dr.Martens. Użytkownik miał same pozytywne komentarze. Zresztą sprzedał już kilka par glanów i nie było zastrzeżeń. Wylicytowałam je za około 200 zł. Jakoś nie mogę się do nich przekonać. Są strasznie sztywne, niewygodne. Czuję się jak w butach ortopedycznych. Miałam je na sobie dosłownie ze 3 - 4 razy. Porównałam je z poprzednimi glanami Dr.Martens i trochę się różnią. Jestem zaniepokojona ale przeczyałam w internecie że od jakiegoś czasu produkują je w Azji i zmienił się trochę ich wygląd. Wiem że w niektórych sklepach mają jeszcze stare kolekcje. Czy któraś z Was kupowała glany Dr.Martens w przeciągu ostatnich 2 lat? Chodzi mi już o te produkowane w Chiach czy Tajlandii.
Martensy są i zawsze były różne. Rózne modele i z róznej skóry. Ja mam trzy pary i każde są z innej skóry w tym jedne okropnie sztywne. I właśnie te sztywne są z kolekcji produkowanej w Anglii. Wszystkie kupowane w sklepie. W tej chwili tylko linia Matens original jest produkowana w Anglii. Reszta w chinach. http://www.drmartens.com/ProductList...pe=OriginalAll
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 22:04   #1398
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Czytalam recenzje na www.littlewoods.com i tam babki wypowiadaly sie niezbyt przychylnie o nowych martensach. Jedna napisala, ze to juz nie to, co kiedys.
Za to moj TZ kupil jakis rok temu (moze troche wiecej) Martensy wisniowe i sa super. Wczesniej podawalam linka ze strony, z ktorej je zamawial.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 15:09   #1399
22Iwona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Witajcie,

Ja mam takie pytanie czy płaszcz(yk) (z załącznika) pasuje do zwykłych czarnych glanów?
Pozdrawiam
22Iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 17:02   #1400
Krzysiekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Obecnie martensy ''Made in England'' to tylko i wyłącznie te z kolekcji ''Vintage''.
Krzysiekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 19:46   #1401
pliko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Witajcie, od razu przyznam się, że nie przeczytałam całego wątku...przeszukuję sklepy, internet nadaremnie - jesteście moją ostatnią nadzieją
Poszukuję glanów getta grip 7 dziur. Wiecie może, gdzie mogę dostać takie? Będę wdzięczna za wszelkie info Jeżeli chodzi o sklepy stacjonarne, to w grę wchodzą miasta: Wawa, Łódź, Bielsko - Biała
pliko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 08:36   #1402
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Iwona, do czarnych glanów wszystko pasuje
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 18:04   #1403
22Iwona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

No w sumie to tak
22Iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 17:41   #1404
margalit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ok. Warszawy
Wiadomości: 60
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Hej!
Dołącza się kolejna miłośniczka glanów a ponieważ jesteście bardziej doświadczone, muszę Was prosić o pomoc.. (: Wie ktoś może gdzie można kupić glany ze skóry ekologicznej w Warszawie i okolicach? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
margalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 18:52   #1405
AkatsukiNoShin
Raczkowanie
 
Avatar AkatsukiNoShin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 49
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Obecnie posiadam glany Steel czarne, 10-cio dziurkowe, ocieplane. Planuję sobie kupić 15-sto dziurkowe, nieocieplane, przy czym, byłyby gdzieś o 0.5-1cm za duże. hm, myślicie, że warto kupować? czy to, że byłyby za duże, przeszkadzałoby w czymś?
AkatsukiNoShin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 20:08   #1406
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez AkatsukiNoShin Pokaż wiadomość
Obecnie posiadam glany Steel czarne, 10-cio dziurkowe, ocieplane. Planuję sobie kupić 15-sto dziurkowe, nieocieplane, przy czym, byłyby gdzieś o 0.5-1cm za duże. hm, myślicie, że warto kupować? czy to, że byłyby za duże, przeszkadzałoby w czymś?
Nie wiem jak innym, mi nawet taka mała różnica przeszkadza, bardzo łatwo mi zaliczyć wtedy glebę.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 20:29   #1407
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Mnie by nie przeszkadzała. można ubrać grube skarpety ^^
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 20:39   #1408
AkatsukiNoShin
Raczkowanie
 
Avatar AkatsukiNoShin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 49
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Mnie by nie przeszkadzała. można ubrać grube skarpety ^^
glany nieocieplane nosiłabym w okresie wiosna-jesień, więc raczej nie nosiłabym grubych skarpet
AkatsukiNoShin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 20:55   #1409
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Ja zawsze chodziłam w za dużych bo mam rozmiar i pół więc pełne rozmiary mam do wyboru, albo z duży albo za mały. Filcowa wkładka załatwia sprawę.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:59   #1410
Krzysiekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez pliko Pokaż wiadomość
Witajcie, od razu przyznam się, że nie przeczytałam całego wątku...przeszukuję sklepy, internet nadaremnie - jesteście moją ostatnią nadzieją
Poszukuję glanów getta grip 7 dziur. Wiecie może, gdzie mogę dostać takie? Będę wdzięczna za wszelkie info Jeżeli chodzi o sklepy stacjonarne, to w grę wchodzą miasta: Wawa, Łódź, Bielsko - Biała
Getta Gripy nie łatwo znaleźć w Polsce.Czasem trafiają się na allegro.Na niemieckim e-bay'u jest ich sporo i to tych angielskich http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trks...All-Categories Jeden model niskich made in england jest na British boot company http://www.britboot.co.uk/engine/sho...ettagrip+Shoes Getta Grip'y to produkt Dr.Martensa.Byłem pewien,że nie są już produkowane od dawna,ale w Paryskim salonie Martensa widziałem kilka modeli,niskie,dziesiątki i czternastki.Nie były już made in england.
Krzysiekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-25 16:56:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.