Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 00:16   #241
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Oglądam filmy animowane - nawet do kina czasami chodzę (ludzie tam są średnio 15 lat młodsi ode mnie ;P)
Czasami słucham disco-polo
Wszystkie zeszyty, kalkulatory, segregatory itd. ozdabiam naklejkami dla dzieci...
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:29   #242
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Całe mnóstwo
W sumie większość filmów które oglądam to właśnie guilty pleasures: amerykańskie komedie, również romatyczne i kino akcji.
Poza tym seriale typu Glee, Plotkara, Pretty Little Liars.
Kocham naklejki. Ostatnio często się pojawiają w biedronce, te wszystkie misie, kotki, mam tego z 10 arkuszy
Zdarza mi się wracać do durnych książek jak pamiętnik księżniczki.
Obejrzałam wszystkie odcinki Warsaw Shore W ogóle jak się nudzę to włączam MTV i oglądam te ich idiotyczne programy ale coraz rzadziej mi się to zdarza.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:32   #243
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Kocham naklejki. Ostatnio często się pojawiają w biedronce, te wszystkie misie, kotki, mam tego z 10 arkuszy
W domu się ze mnie śmieją bo właśnie z Biedry mam tego mnóstwo ;P
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:33   #244
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Zdarza mi się wracać do durnych książek jak pamiętnik księżniczki.
"Pamiętnik księżniczki" nie jest durny
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:35   #245
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Ooo jeszcze mi się przypomniało. Uwielbiam Hello Kitty, swego czasu (a to już na studiach było) miałam mnóstwo gadżetów z nią zaczynając na myszcze w kształcie głowy, poprzez pudła i pudełka na lusterku w kształcie głowy kończąc

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
"Pamiętnik księżniczki" nie jest durny
Jak ostatnio wróciłam do pierwszych części to aż mnie zatkało jakie to niedojrzałe
Ale zgodzę się, że cały cykl świetnie przedstawia proces dojrzewania i tego jak zmieniają się poglądy i przekonania.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:46   #246
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Właśnie przeglądam swój last.fm i piosenki, które dodałam do ulubionych w latach 2007-2009.
Omatkobosko, co ja słucham
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:48   #247
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
"Pamiętnik księżniczki" nie jest durny
No włąśnie on jest bardzo taki... nastoletni i dlatego durny i naiwny, ale w taki dobry, uroczo głupkowaty sposób

Ja w ogólę lubię Meg Cabot, 1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń i Dziewczyna Ameryki zaraz obok Pamiętników
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 00:58   #248
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
No włąśnie on jest bardzo taki... nastoletni i dlatego durny i naiwny, ale w taki dobry, uroczo głupkowaty sposób

Ja w ogólę lubię Meg Cabot, 1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń i Dziewczyna Ameryki zaraz obok Pamiętników
Ja (będąc już na studiach ) jeszcze Pośredniczkę czytałam, wszystkie tomy
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 01:43   #249
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Tak, pośredniczka, 1-800, dziewczyna ameryki <3 Wszystkie przeczytałam a potem jeszcze do nich wracałam, całkiem niedawno przy wygrzebywaniu książek z piwnicy. I poza tym też seria Ewy Nowak i Magda.doc i Paulina.doc Marty Fox Do Harrego Pottera też wracam czasami.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 02:52   #250
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

- uwielbiam filmy młodzieżowe typu Ona to on, Niania w Nowym Jorku, Dziewczyna z sąsiedztwa i takie tam inne durnoty...
- w angielskiej telewizji są takie programy typu Domy na sprzedaż (licytacje domów, remont, sprzedaż za wyższą cenę), Przeprowadzka na wieś ( no tutaj chyba nie muszę tłumaczyć ), Aukcje antyków i różnych pierdól, które ludzie przynoszą, wycenianie wartości itd... No ogólnie są to programy raczej nie dla młodych ludzi, a ja je wręcz uwielbiam
- kocham maskotki, mam ponad 10 ze wszystkimi śpię, jedna mi się zgubiła, mała swinka i jak sobie to przypomnę to zawsze płaczę
- moje beżowe futerko, w którym wyglądam jak niedźwiedź, ale nie mogłam go sobie odmówić
- różowa koszulka z jakimiś wesołymi ludzikami.. nie wiem po co i dlaczego.. ale nie wyrzucę!!!
- buty od Jeffrey Campbell, które wyglądają jak chińskie adidasy na plażę
- piosenka, którą kocham to Mini Viva - I left my heart in Tokyo..

więcej nie pamiętam, ale coś tam by się znalazło na pewno
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 07:11   #251
Aneyka
Zakorzenienie
 
Avatar Aneyka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 153
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Przeczytałam HP, 50 twarzy greya, zmierzch , generalnie czytam wszystko co nie ucieka na drzewo)
Uwielbiam Supernatural - i nawet jeśli odcinki będą jeszcze bardziej kretyńskie będę ich kochać
Aneyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 10:19   #252
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Ja w ogólę lubię Meg Cabot, 1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń i Dziewczyna Ameryki zaraz obok Pamiętników

Dla dorosłych od Meg Cabot polecam "Włoskie szaleństwo", też przyjemna historia Mi pasuje jej styl pisania, może jest głupkowaty, ale w jakimś tam celu. Podobają mi się jej nie-idealne bohaterki.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 10:29   #253
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Robię sobie zdjęcia lustrzanką zwłaszcza z fleszem i udaję że mnie paparazzi ścigają wydając jakieś dziwne teksty w stylu "dajcie mi żyć w spokoju"
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 10:37   #254
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Robię sobie zdjęcia lustrzanką zwłaszcza z fleszem i udaję że mnie paparazzi ścigają wydając jakieś dziwne teksty w stylu "dajcie mi żyć w spokoju"
:hahaha :
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:59   #255
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Robię sobie zdjęcia lustrzanką zwłaszcza z fleszem i udaję że mnie paparazzi ścigają wydając jakieś dziwne teksty w stylu "dajcie mi żyć w spokoju"
Jak się czasem ładnie ubiorę, to wyobrażam sobie jak wyglądałyby zdjęcia zrobione przez paparazzi
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 13:07   #256
Crying_Lightning
Raczkowanie
 
Avatar Crying_Lightning
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 64
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Jak się czasem ładnie ubiorę, to wyobrażam sobie jak wyglądałyby zdjęcia zrobione przez paparazzi
Mam tak samo
Stoję przed lustrem i odwalam jakieś głupie pozy udając, że pozuję do zdjęć.
Crying_Lightning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 18:50   #257
zimna woda
Rozeznanie
 
Avatar zimna woda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 678
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

kocham samo☠☠☠ki, robię sobie codziennie conajmiej jedną, w różnych miejscach, w kibelku też na szczęście, nie pokazuję ich światu.
zimna woda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 19:44   #258
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez Crying_Lightning Pokaż wiadomość
Mam tak samo
Stoję przed lustrem i odwalam jakieś głupie pozy udając, że pozuję do zdjęć.
I ja
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 01:40   #259
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez furbo Pokaż wiadomość
W wyboldowanej części poruszasz dosyć męczącą mnie kwestię, ponieważ masa, MASA ludzi uważa, że anime to tylko jeden rodzaj "bajki". Jak Naruto (które osobiście kocham, chociaż daleko mi do przeciętnego docelowego odbiorcy) ma nie zawierać przemocy, skoro walka jest tam motorem napędowym i jak ma nie być tej walki skoro to jest typowy shounen? Każdy kto chociaż liznął tematu wie, jaka różnorodność gatunków kryje się pod m&a. Ale nie, zawsze znajdzie się w telewizji czy w prasie jakiś pseudospecjalista, który o tej dziedzinie wie wszystko, czyli "przemoc w bajkach budzi agresję w dzieciach". Lol. Toleruję czyjeś gusta, łapię, że nie każdy musi to lubić, ale nie zniosę ignorancji i szerzenia takiej ciemnoty pod przykrywką inteligentnej wypowiedzi... Chyba właśnie ta krytyka m&a wynika z braku podstawowej wiedzy.
Nawet nie wiedziałam, że niektórym m&a kojarzy się głównie z przemocą Dla mnie w ogóle gadanie o przemocy w bajkach i konieczności jej usunięcia jest głupie, przecież wszyscy wychowywaliśmy się na Looney Tunes i nikomu nie przeszkadzało, jak tam komuś kowadło spadało na głowę lub ktoś kogoś wielkim młotkiem w cieniutki placek zamieniał W ogóle sama wychowałam się na brutalnych, pełnych przemocy filmach walki (bo takie lubił mój tata ), a jestem tak empatyczną osobą, że potrafię się przy rozpłakać przy filmie lub podczas cudzej opowieści więc ta teoria, jakoby przemoc w filmach/grach itd. powodowała zezwierzęcenie młodzieży jest po prostu z wzięta i zupełnie nie znajduje zastosowania w praktyce.
Mnie bardziej razi to, że wielu ludzi nie mających pojęcia o temacie, widząc kreskowane anime kojarzy je automatycznie z bajkami dla dzieci pokroju Sailor Moon czy Pokemon, nic innego nie wchodzi w grę.
A tymczasem taki Ghost in the Shell był inspiracją dla legendarnego Matrixa, a to tylko przykład tego, jak amerykańskie kino czerpie z japońskich anime - a czerpie garściami, tylko szkoda, że tak niewielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę (i tym samym nie wie, co traci)


Hurra, nie tylko ja gadam do siebie, jak jestem sama w domu!
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 03:26   #260
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
To będzie wątek wyznaniowy. W świecie w którym wszyscy chcą być och i ach, no i tacy wysublimowani, przyznajmy się do tego co lubimy, a powszechnie uważane jest za tandetę.

Zacznę od siebie, na razie tylko trochę, aby dawkować wstyd

Muzyka.
Uwielbiam polską muzykę z lat 90, typu Varius Max, De Su czy Sixteen
Potrafię słuchać np. tej piosenki kilkanaście razy z rzędu:


Kino:
Komedie romantyczne, nawet te kiepskie polski typu "Nie kłam kochanie" czy "Dlaczego nie"
Kiepskie komedie, ale tu już nie polskie wolę coś typu "Stary gdzie moja bryka"

Telewizja:
"Ukryta Prawda" i "Szpital" <3

Książki:
Uwielbiam takie popularno-naukowe z ciekawostkami typu "ile śliny rocznie produkuje człowiek"
Wciąż lubię zajrzeć do książek typu "Pamiętnik księżniczki" czy "Plotkara:

Inne:
Lubię gazety typu Świat Kobiety czy Przyjaciółka. Miło się dowiedzieć z jednej gazety co pomoże na zapalenie pęcherza, co radzi psycholog na koszmary u dziecka, co zrobić na obiad za 10zł, no i przeczytać wzruszającą historię pani Danuty.

Lubię tatuaże typu:


No i na razie tyle, ale pewnie jest jeszcze u mnie tego mnóstwo
Osobiście nie uważam tego za nic wstydliwego, więc wszędzie bez krępacji o mogę o tym powiedzieć Nie rozumiem ludzi, którzy się tak tego wstydzą. To, że np uwielbiam kryminały (co dla mnie nie są kiczem, ale taki przykład), to nie znaczy, że czytam tylko je, czasem przeczytam coś z klasyki itp. Tak samo np czasem mogę obejrzeć "Ukrytą prawdę", a czasem obejrzeć np "Zbrodnię i karę" w teatrze- może niektórzy uważają, że to się gryzie, ale mnie to nie obchodzi Podałam takie skrajności, by pokazać co i jak, bo faktycznie oglądałam sporo odcinków z nudów "Trudnych spraw", ale do teatru na "Zbrodnię i karę" bym się chętnie wybrała lub inny spektakl. No i zdarza mi się oglądać filmy uważane za ambitne, więc naprawdę nie powinno się kogoś oceniać"A bo ogląda czasem Trudne sprawy, to jest głupi", bo właśnie oprócz tych "Trudnych spraw" może czytać książki i te lżejsze i ambitniejsze i co nadal pomyśli ten ktoś, że jest ta osoba głupia?

No bez przesady, oglądam, czytam bardzo różne rzeczy i się tego nie wstydzę, raz "Trudne sprawy", raz kryminał, raz romans, raz obyczaj, a raz np klasyka- co w tym złego?

No, ale ok, pewnie nie miałaś tak na myśli, ale wolałam to zaznaczyć. To ode mnie, skoro już taki temat, też lubię Variux Manx i wręcz dziwię się, że zaliczasz to do kiczu, bo dla mnie nie jest kiczem "Trudne sprawy" są, ale jak pisałam czasem lubię, czasem obejrzę coś poważnego, czasem lżejszego, a czasem taki mega odmóżdżacz jak "Trudne sprawy" i spoko. Nie do przebrnięcia jest zaś dla mnie "Ukryta prawda", jeszcze gorsza jak dla mnie i tego akurat w sumie nie jestem w stanie oglądać, każdy odcinek jaki tu obejrzałam był dla mnie drętwy, nawet nie było z czego się pośmiać, podobnie w "Pamiętnikach z wakacji"- chociaż są odcinki zabawne- oczywiście żaden wysublimowany humor, ale można pośmiać się z głupoty np odcinek z bidetem lub mięsny jeż.

Kolorowe pisemka czytam i akurat "Świat kobiety" dość często kupuję (co miesiąc jak wychodzi albo jak nie ma nic ciekawego, to co 2 czy 3 miesiące). Uważam, że ma dość dużo przydatnych porad, więc czasem warto. Tutaj mam za 3 zł sporo porad itp, dlatego to kupuję dość często, ale gazety "Tina", "Przyjaciółka" rzadko, bo może za ok złotówki, ale nie ma tam za dużo moim zdaniem. Czasem też "Poradnik domowy", ale to jak jest coś ciekawego, tak samo "Dobre rady". Z niekiczowatych według Twojej klasyfikacji "Świat wiedzy", ale to już nie kicz, to już taka lepsza gazeta, więc do tego wątku się nie nadaje.

Czasem oglądam "Rozmowy w toku", a pewnie wiecie jakie teraz tam są głupie odcinki No, ale wtedy siedzę się i śmieję

Jako nastolatka słuchałam "Ich troje", co mi się teraz nie podoba zupełnie, "Pamiętników wampirów" jeszcze nie czytałam, ale sięgnę, czemu nie? "Pamiętnik książniczki" lubiłam jako nastolatka, myślę, że teraz też bym mogła sięgnąć, szału nie ma, ale jakby wpadło w ręce, to mogłabym przeczytać.

Nie podam tu żadnych harleqinów, bo kiedyś przeczytałam z dwa i nie lubię. No, ale jeśli to kicz, a często jest tak uważane, bo przesłodzone, to nawet lubię Nicholasa Sparksa, to moim zdaniem nie są Harlequiny, ale historie bardzo słodkie, więc możliwe, że do wątku się nadają. Ja lubię, dają mi taką wiarę, gdy jest gorzej. Uważam też, że Sparks sprawnie pisze, dobrze się go czyta, więc ja tam go lubię Chociaż wiem, że wiele osób jest przeciw tej literaturze, to ja nie Lubię też, to pewnie uznacie za wstyd, bo wszędzie prawie są hejty na tego pisarza- Paulo Coelho. Tzn nie jest dla mnie jakiś super, ale przeczytałam kilka i mnie się podobały. Nie mówię, że jest głębia filozoficzna, bo nie, ale jako lekka książka, z lekkim przesłaniem dla mnie się nadaje i dobrze mi się czytało. No to na razie tyle, bo pora bardzo późna i wszystkiego sobie nie przypomnę.

Czasem oglądam dla pośmiania się bardziej "Modę na sukces", normalnie oglądam "Pierwszą miłość", ale to z sentymentu, bo teraz niefajnie mieszają i jak ostatnio się dowiedziałam znajomy uznał mnie za dziwną, że oglądam "Pierwszą miłość". Dla mnie żaden wstyd, z "Modą na sukces" też nie wstyd, więc jak rozmawiamy na takie tematy, to ja tam mówię o tym bez skrępowania. "Pierwszą miłość" ogólnie nawet lubię, zwłaszcza te starsze odcinki i teraz oglądam z sentymentu. Kiedyś oglądałam "Klan", ale teraz już mi się nie podoba tam w sumie nic i nie oglądam. Kiedyś nawet lubiłam "Na wspólnej"| i oglądałam, potem zrobiło się na mnie nudne i od roku jakoś chyba nie oglądam. Czasem tylko przeczytam z ciekawości co tam się dzieje i tyle.

Komedie romantyczne też lubię, horrory / thrillery uwielbiam- te gatunki nie są dla mnie akuratem kiczem, ale czasem i obejrzę taki kompletnie kiczowaty i głupi slasher hehe, chociaż oczywiście i są niezłe slashery i takie lubię tym bardziej np niezła jest dla mnie jedyna "Droga bez powrotu". No, ale jak jest gorszy slasher od tego, taki kompletnie beznadziejny, to jak nie ma co oglądać, to i taki czasem oglądam Z komedii romantycznych "Nie kłam kochanie" uważam tak naprawdę za jedną z lepszych komedii romantycznych polskich, dla mnie kicz to bardziej "Miłość na wybiegu" - i to akurat mi się nie podobało. Nie można też uogólniać, bo komedie romantyczne są różne i trochę ciężko porównać np "Francuski pocałunek" czy "Nothing hill" do hmm np "Legalnej blondynki"- "Legalną blondynkę" też lubię, ale wiadomo, jest jednak to co innego niż "Nothing hill", więc tę różnicę mimo sympatii do tego filmu zauważam Ktoś napisał o komedii rom "Ona to on", też lubię, lekka, zabawna jak dla mnie, mnie odpowiada A ten np "Francuski pocałunek" to dla mnie super komedia romantyczna, taka klasyka tych komedii romantycznych i inne podobne też. Tak że czasem obejrzę coś jak "Legalna blondynka", czasem coś podobnego do "Francuskiego pocałunku" i jest dobrze

Tak samo mam z "M jak miłość"- kiedyś oglądałam, teraz też od roku czy ponad nie oglądam, zbyt nudne już dla mnie. Tak że zostałam przy "Pierwszej miłości" i czasem dla śmiechu "Moda na sukces". "Trudne sprawy" to dużo obejrzałam odcinków, ale teraz już nie oglądam, bo chyba nie kręcą, więc nie ma nowych odcinków.

Jako nastolatka lubiłam "Zbuntowanego anioła", prosta historia, ale jest uczucie, jest przystojny on i ona z niższych sfer, to ludzie często lubią, lubię czasem i ja, więc może niedługo spojrzę na parę odcinków, obejrzę znowu jakiś

Kupiłam sobie teczkę z Angry Birds, w które namiętnie grałam na kolegi smartfonie na niektórych nudnych wykładach Mam piżamkę z kotkiem i bardzo ją lubię, jak widać po avatarze bardzo lubię koty, ten jest dla mnie słodziutki co wstawiłam i jeszcze te kwiaty wokół. Lubię też jak ktoś napisał romantyczne spacery, też marzę o romantycznych oświadczynach, tyle, że raczej we dwoje. Nie przepadam nosić różowy kolor, ale za to uwielbiam różowe Hebe (choć na początku mi się nie podobało, że różowe, to teraz lubię i od razu mnie przyciąga ten róż). Lubię kosmetyki też ładnie zapakowane, te różowe też często są fajne, jak dla księżniczki (), czasem coś takiego kupię.

Lubię czasem gadżety typu długopis śmieszny czy słodki np koleżanka kupiła długopis z lodem takim jakby doczepionym w mieście, wiem, że też muszę go mieć! Kiedyś miałam za to, ale bardziej jako dziecko taki długi ołówek wyginający się, pamiętacie? Chyba brokat miał na sobie. Świetny był, teraz to ciężko chyba dostać coś tak oryginalnego.

Też czasem lubię książki, gdzie romans jest prosty i raczej kończy się dobrze, czyli te historie, gdzie bohaterka przyjeżdża gdzieś wszystko się jej udaje itp. Tutaj Nicholas Sparks nie zawsze się wpisuje, bo czasem ta miłość tam napotyka na trudności i nie jest tak łatwo, ale jest dużo lukru to fakt, ale ja to lubię tam właśnie Z innych mam zamiar przeczytać coś Nory Roberts, niby lekkie, ale niektórzy piszą, że ma jakieś tam niezłe lub Sandra Brown jeszcze. Dla niektórych to obciach może więc podaję. Dla mnie oczywiście to nie jest obciach i uważam, że takie książki też są bardzo potrzebne

Oglądałam jedynkę "Zmierchu", dla mnie nie ma tragedii, nieźle mi się oglądało. Tak samo "High school musical", tylko w przypadku "High school musical" obejrzałam wszystkie części z 3-4 lata temu, a "Zmierzchu" dalszych nie widziałam, słyszałam, że takie beznadziejne, że się odstraszyłam. No, ale może obejrzę, w sumie jestem ciekawa co tam wymyślili

Filmy animowane też lubię, też czasem pójdę na to do kina. Często są robione bardziej pod dorosłych i ogólnie są świetnie zrobione często, a do tego zabawne, takie odprężające.

Jutro lub pojutrze na pewno przypomnę sobie więcej, zwłaszcza jak poczytam cały ten wątek- teraz no zrozumiałe, nie mam siły, więc czytałam tylko pierwszy post Kalini. i parę innych postów. Zespoły disco polo na weselach dla mnie są ok i też się przyznaję do tego.A tak nie na weselach do posłuchania to Akcent jest dla mnie niezły jak na disco polo, a dla pośmiania się włączyłam kiedyś takie ruskie disco polo z takimi śmiesznymi rosyjskimi chłopakami, z wąsikiem, w brzydkich, starych swetrach jak po dziadku Tyle, że nie pamiętam tytułu. A swoją drogą niezła nazwa "guilty peasures.

Tak jak wiele z Was napisało wiele z tych rzeczy same byście nie nazwały kiczem, ale inni mogliby nazwać, to podajecie to tutaj. Ja tak samo wiele z rzeczy, które podałam nie uznaję za kicz, ale niektórzy uznają, to dodaję. A inne np "Trudne sprawy" już uznaję za kicz, ale i tak się nie wstydzę tego, że oglądam i jak jest rozmowa o tym, to mówię otwarcie, że czasem oglądam. Mam gdzieś co ktoś pomyśli o tym :P A możliwe, że sam ogląda, tylko nie chce się przyznać. A ja mówię otwarcie, bo co z tego, że czasem obejrzę coś kiczowatego? Dla mnie to nic złego ani wstydliwego, że czasem coś kiczowatego obejrzę typu "Trudne sprawy" No, ale się rozpisałam

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2014-02-14 o 04:12
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:37   #261
anusiak85
Rozeznanie
 
Avatar anusiak85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 581
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
1. Kocham Spice Girls, nawet trzymam ich zdjecie w pracy

2. Trudne Sprawy, Dlaczego Ja i cala paleta para-dokumentow - nie ma nic lepszego do gotowania

3. Jak sprzatam to puszczam na fulla Dode.

4. W pracy slucham Braci Figo Fagot i klasycznego discopolo

5. Za koncert BSB dalabym sie pociac
O tak

Cytat:
Napisane przez Aneyka Pokaż wiadomość
Przeczytałam HP, 50 twarzy greya, zmierzch , generalnie czytam wszystko co nie ucieka na drzewo)
Uwielbiam Supernatural - i nawet jeśli odcinki będą jeszcze bardziej kretyńskie będę ich kochać

Mój świat runął Supernatural nie jest kiczem , błagam powiedzcie , że nie , wyczekuje na każdy odcinek
anusiak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 10:36   #262
karuś
Raczkowanie
 
Avatar karuś
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 51
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

CUDOWNY WĄTEK!!

moje 'kicze'(zapewne jest ich dużo więcej):
- lubię One Direcion, przeglądam ich profile na twitterze (choć oficjalnie nie śledzę :P) . w ogóle kocham grzebać po twitterze i przeglądać różne profile
- uwielbiam kolorowe pidżamy (mam z Hello Kitty, różową oraz z Bambim ;P śpię w nich tylko w domu, na wyjazdy z kimś nie zabieram, no chyba, że z Przyjaciółką)
- czytam Pudelka
- lubię od czasu do czasu przeczytać ckliwą książkę w stylu "ona jest sama, poznaje jego, on się zakochuje..." itd.
- czytałam oraz oglądałam Zmierzch (byłam nawet w kinie... o dziwo nie byłam najstarsza ) i Grey'a
- lubię różowe lakiery do paznokci, różowe gadżety (kiedyś miałam różowy długopis z futerkiem, niestety gdzieś posiałam ;( )
- lubię wzorki na paznokciach, zwłaszcza u stóp- brokacik, oczobitne kolory, oo taak!
- oglądałam całą serię Plotkary
- mogę godzinami przeglądać w necie strony z obrazkami, pieskami, widoczkami itp.
- lubię romantyczne filmy, takie naprawdę romantico-słit :P
- sesje foto, w których jestem zarówno fotografem, jak i modelką są na porządku dziennym :P na szczęście nikomu tego nie pokazuję
- jak słucham muzyki i jadę np. autobusem, to lubię wyobrażać sobie, że gram w teledysku :P
- lubię stare kawałki Britney, Hit me baby one more time znam na pamięć
- jak jestem sama w domu, to włączam głośno muzę i tańczę, np. przy futrynie lub drzwiach (otwartych, od łazienki) i wyobrażam sobie, że to mój partner...
- czasem słucham piosenki Farby- Chcę tu zostać, przypominają mi się wtedy dyskoteki w gimnazjum :P
- oglądam bajki
- uwielbiam kolorowe spinki od włosów, wsuwki z kokardkami, kwiatkami... nie noszę tego na co dzień, ale lubię mieć
- potrafię w kółko słuchać Fly project- Toca toca
__________________
"W życiu chodzi o to,by być trochę niemożliwym."
(O.Wilde)
karuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:02   #263
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
[FONT="Palatino Linotype"]Osobiście nie uważam tego za nic wstydliwego, więc wszędzie bez krępacji o mogę o tym powiedzieć Nie rozumiem ludzi, którzy się tak tego wstydzą. To, że np uwielbiam kryminały (co dla mnie nie są kiczem, ale taki przykład), to nie znaczy, że czytam tylko je, czasem przeczytam coś z klasyki itp. Tak samo np czasem mogę obejrzeć "Ukrytą prawdę"
Tutaj nie chodzi o to że każdy wypisuje swoje kiczowate i tandetne GP o których nie wspomni nikomu znajmomemu To ma być tylko taki rodzaj "spowiedzi" bo oglądanie Trudnych spraw to dla mnie program jak program gdzie dziesiątki gorszych i podobnych jest w tv - taki odmóżdżacz ale nie znaczy jak wspominałaś że ogląda się tylko to i nie chodzi się np. do teatru czy kina na coś ambitniejszego

Moje GP może nie są tandetne czy kiczowate dla mnie, dla innych możliwe ale co z tego skoro w pewnym sensie to wszystko jest "cząstką" nas?

Koniec moralitetów


Cytat:
przeglądać różne profile
ja tak na fejsie robię, zobaczę że ktoś skomentował komuś i zaraz wejdę a później nagle ląduje w Azjatyckiej części FB
Cytat:
- lubię od czasu do czasu przeczytać ckliwą książkę w stylu "ona jest sama, poznaje jego, on się zakochuje..." itd.
takie to się filmy fajnie ogląda schematyczne do bólu, ostatnio oglądałem Córkę prezydenta i wypisz wymaluj twoje słowa
Cytat:
oglądałam Zmierzch
ja też i nie powiem Dakota F - nawet jej to fajnie wyszło, co innego ta cała zakochana w wampirze - jakaś taka sztywna była
Cytat:
- oglądałam całą serię Plotkary
XoXo GG

Cytat:
- czasem słucham piosenki Farby- Chcę tu zostać, przypominają mi się wtedy dyskoteki w gimnazjum :P
Te "dorosłe" czasy, magiczne czasy
Cytat:
- oglądam bajki
tutaj jak większość, swoją drogą wiekszość ogląda a mało kto się przyzna
Cytat:
- potrafię w kółko słuchać Fly project- Toca toca
Gościu ma tak przerobiony głos że brzmi jak robot, ale w teldysku mają fajne czapki? czy to coś z głową tego królika - nosiłby
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:05   #264
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Uwielbiam oglądać filmiki tego typu... Potrafię tak spędzić pół nocy

201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:25   #265
karuś
Raczkowanie
 
Avatar karuś
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 51
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

"ja też i nie powiem Dakota F - nawet jej to fajnie wyszło, co innego ta cała zakochana w wampirze - jakaś taka sztywna była"

zgodzę się, że Kirsten jest kiepska, ale na Roberta P. miałam przez chwilę 'fazę' :P <kolejne GP >
__________________
"W życiu chodzi o to,by być trochę niemożliwym."
(O.Wilde)

Edytowane przez karuś
Czas edycji: 2014-02-14 o 12:26
karuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 14:25   #266
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez anusiak85 Pokaż wiadomość
Mój świat runął Supernatural nie jest kiczem , błagam powiedzcie , że nie , wyczekuje na każdy odcinek
Dla mnie nie jest kiczem :P Nawet jeśli 9 sezon sprawia, że mam ochotę walić głową w ścianę i oglądam w 99% dla Mishy (odcinki bez Casa odkładam w niekończoność, oglądam je tylko po to żeby wiedzieć co się dzieje)

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
ja też i nie powiem Dakota F - nawet jej to fajnie wyszło, co innego ta cała zakochana w wampirze - jakaś taka sztywna była
Najlepszy był Michael Sheen (Aro), przecież on ten film jawnie trollował
A Pattinson ma specjalne miejsce w moim sercu, on, jego znudzenie życiem i hejtowanie Zmierzchu (nikt nienawidzi Zmierzchu tak jak Pattinson).
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 18:38   #267
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Czytam Was od początku podśmiewając sie lekko i twierdząc, że ja to chyba nie mam odchyłów A własnie przed chwilą się złapałam na tym, że jak w regionalnej tv leci ta piosenka, to nie przełączam i puszczam głośniej... Aż mi głupio i serio wstyd mi sie przyznać

http://www.youtube.com/watch?v=QuMKiD6luZw




(okazało się ja, jak szukałam tej piosenki, że jest jeszcze jedna wersja jakiejś wegrowskiej, ale nie dorównuje Monice, hahaha)
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 00:26   #268
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Tutaj nie chodzi o to że każdy wypisuje swoje kiczowate i tandetne GP o których nie wspomni nikomu znajmomemu To ma być tylko taki rodzaj "spowiedzi" bo oglądanie Trudnych spraw to dla mnie program jak program gdzie dziesiątki gorszych i podobnych jest w tv - taki odmóżdżacz ale nie znaczy jak wspominałaś że ogląda się tylko to i nie chodzi się np. do teatru czy kina na coś ambitniejszego

Moje GP może nie są tandetne czy kiczowate dla mnie, dla innych możliwe ale co z tego skoro w pewnym sensie to wszystko jest "cząstką" nas?

Koniec moralitetów



ja tak na fejsie robię, zobaczę że ktoś skomentował komuś i zaraz wejdę a później nagle ląduje w Azjatyckiej części FB

takie to się filmy fajnie ogląda schematyczne do bólu, ostatnio oglądałem Córkę prezydenta i wypisz wymaluj twoje słowa

ja też i nie powiem Dakota F - nawet jej to fajnie wyszło, co innego ta cała zakochana w wampirze - jakaś taka sztywna była

XoXo GG


Te "dorosłe" czasy, magiczne czasy

tutaj jak większość, swoją drogą wiekszość ogląda a mało kto się przyzna

Gościu ma tak przerobiony głos że brzmi jak robot, ale w teldysku mają fajne czapki? czy to coś z głową tego królika - nosiłby
Ok, rozumiem, to widzę, że mamy takie samo zdanie Oczywiście, tak jak pisałam, czasem odmóżdżacz, czasem coś ambitniejszego u mnie- różnie to jest

No właśnie, żaden wstyd lubić to, wiele osób ogląda "Trudne sprawy" czy inne takie, taka babka ogólnie wykształcona, poważna pracująca w biurze, co miałam praktyyki też w osobistych rozmowach powiedziała, że czasem ogląda i razem się z tego śmialiśmy. Tak że żaden wstyd, różni ludzie oglądają to naprawdę Nie tylko osoby z niższym wykształceniem jak chca pokazać nam statystyki durne

beatiska, serio nie oglądasz czasem czegoś co wymieniłyśmy czy nie czytasz czegoś takiego?

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2014-02-15 o 00:29
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 07:59   #269
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
"Pamiętnik księżniczki" nie jest durny
Jako nastolatka (i to ta wczesna, z 11/12 lat miałam jak zaczęłam) kochałam tę książkę, przeczytałam wszystkie. I ostatnio z ciekawości wzięłam z półki i przeczytałam kawałek. I chyba zrobiłam się stara, bo nie zdzierżyłam Dla mnie to jednak książka typowo dla nastolatek i to tych młodszych, uważam osobiście, że 18-latka już po to nie sięgnie. Nie zmienia to jednak faktu, że mnie jako dziewczynce czytało się to super i uwielbiałam
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 09:37   #270
Aneyka
Zakorzenienie
 
Avatar Aneyka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 153
Dot.: Guilty Pleasures czyli tandeta i kicz, które kochamy

Cytat:
Napisane przez anusiak85 Pokaż wiadomość
O tak




Mój świat runął Supernatural nie jest kiczem , błagam powiedzcie , że nie , wyczekuje na każdy odcinek
Za pierwsze 5 sezonów dam sobie poucinać ręce, teraz oglądam tylko dlatego, żeby Deanowi i Castielowi nie było przykro
Aneyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 14:06:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.