Czy on mnie zdradził z prostytutką?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 19:38   #1
mala423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8

Czy on mnie zdradził z prostytutką?!


Piszę do Was bo już sama nie wiem co zrobić i co myśleć a więc: ostatnio znalazłam u mojego TŻ w samochodzie mandat za wjazd do lasu, pytam go kiedy go dostał i dlaczego a on zmieszany nie wiedział co powiedzieć zaczął mi tłumaczyć że kiedyś znajomy poprosił go czy zawiezie go do lasu bo chciał skorzystać z usług prostytutki! i podobno pojechali tam, ten znajomy zaprosił ją do samochodu i pojechali do lasu, mój TŻ wyszedł z samochodu podobno zapalić i przejść się po lesie a ten znajomy został z tą prostytutką w samochodzie mojego TŻ !;( i za chwile podjechała policja i ich spisali.. jak mi to powiedział to zamurowało mnie, jak on mógł w ogóle pojechać tam.. czy waszym zdaniem on również mógł korzystać z jej usług? a jeżeli to on jeździ? może ja mu nie wystarczam jak sobie pomyśle że on pojechał tam i zaprosił ją do samochodu to ściska mnie w środku!;( nie rozumiem, nie mieści mi się to w głowie, poza tym dlaczego on mi tego nie powiedział? proszę pomóżcie co ja mam zrobić co myśleć.. na razie nie odzywam się do niego cały dzień.. mam do niego obrzydzenie..
mala423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:40   #2
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez mala423 Pokaż wiadomość
Piszę do Was bo już sama nie wiem co zrobić i co myśleć a więc: ostatnio znalazłam u mojego TŻ w samochodzie mandat za wjazd do lasu, pytam go kiedy go dostał i dlaczego a on zmieszany nie wiedział co powiedzieć zaczął mi tłumaczyć że kiedyś znajomy poprosił go czy zawiezie go do lasu bo chciał skorzystać z usług prostytutki! i podobno pojechali tam, ten znajomy zaprosił ją do samochodu i pojechali do lasu, mój TŻ wyszedł z samochodu podobno zapalić i przejść się po lesie a ten znajomy został z tą prostytutką w samochodzie mojego TŻ !;( i za chwile podjechała policja i ich spisali.. jak mi to powiedział to zamurowało mnie, jak on mógł w ogóle pojechać tam.. czy waszym zdaniem on również mógł korzystać z jej usług? a jeżeli to on jeździ? może ja mu nie wystarczam jak sobie pomyśle że on pojechał tam i zaprosił ją do samochodu to ściska mnie w środku!;( nie rozumiem, nie mieści mi się to w głowie, poza tym dlaczego on mi tego nie powiedział? proszę pomóżcie co ja mam zrobić co myśleć.. na razie nie odzywam się do niego cały dzień.. mam do niego obrzydzenie..
Mysle ze to twoj tz korzystal.z uslug tej pani. Ktory facet dalby swoje cacko na taką akcje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:43   #3
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Nigdy w życiu nie zadawałabym się z tak obrzydliwymi ludźmi. I nie ma znaczenia, czy Twój TŻ sam z nią spał czy nie. Niedobrze mi już. Pożyczyć swoje auto po to, by znajomy mógł kupić drugiego człowieka <rzyg>. Ja bym osobiście ręki nie podała, a już na pewno nie przejmowałabym się, czy "wystarczam" czy nie.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:44   #4
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Bleh... na bank też skorzystał.
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:45   #5
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie zadawałabym się z tak obrzydliwymi ludźmi. I nie ma znaczenia, czy Twój TŻ sam z nią spał czy nie. Niedobrze mi już. Pożyczyć swoje auto po to, by znajomy mógł kupić drugiego człowieka <rzyg>. Ja bym osobiście ręki nie podała, a już na pewno nie przejmowałabym się, czy "wystarczam" czy nie.
Ma znaczenie kto bzykał prostytutkę, za przeproszeniem
Przecież nie może facet odpowiadać za czyny kumpla.
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:47   #6
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Ma znaczenie kto bzykał prostytutkę, za przeproszeniem
Przecież nie może facet odpowiadać za czyny kumpla.
Jeśli podwozi kolegę do lasu i idzie na papieroska, to jego moralność najwyraźniej dopuszcza takie czyny, więc między nim a kolegą można postawić znak równości.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:47   #7
michal321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 268
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Spokojnie z prostytutką to nie zdrada.

A tak serio to ja bym nie dał komuś robić tego w moim samochodzie, myślisz że twojemu chłopakowi by to nie przeszkadzało?
michal321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 19:48   #8
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez mala423 Pokaż wiadomość
Piszę do Was bo już sama nie wiem co zrobić i co myśleć a więc: ostatnio znalazłam u mojego TŻ w samochodzie mandat za wjazd do lasu, pytam go kiedy go dostał i dlaczego a on zmieszany nie wiedział co powiedzieć zaczął mi tłumaczyć że kiedyś znajomy poprosił go czy zawiezie go do lasu bo chciał skorzystać z usług prostytutki! i podobno pojechali tam, ten znajomy zaprosił ją do samochodu i pojechali do lasu, mój TŻ wyszedł z samochodu podobno zapalić i przejść się po lesie a ten znajomy został z tą prostytutką w samochodzie mojego TŻ !;( i za chwile podjechała policja i ich spisali.. jak mi to powiedział to zamurowało mnie, jak on mógł w ogóle pojechać tam.. czy waszym zdaniem on również mógł korzystać z jej usług? a jeżeli to on jeździ? może ja mu nie wystarczam jak sobie pomyśle że on pojechał tam i zaprosił ją do samochodu to ściska mnie w środku!;( nie rozumiem, nie mieści mi się to w głowie, poza tym dlaczego on mi tego nie powiedział? proszę pomóżcie co ja mam zrobić co myśleć.. na razie nie odzywam się do niego cały dzień.. mam do niego obrzydzenie..
A świstak siedzi i zawija w te papierki.... Średnio wierzę w takie bajki i wątpię, by był tak wspaniałomyślny i tylko zawiózł kumpla i nie skorzystał również.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:49   #9
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Jeśli podwozi kolegę do lasu i idzie na papieroska, to jego moralność najwyraźniej dopuszcza takie czyny, więc między nim a kolegą można postawić znak równości.
Niekoniecznie. Mój TŻ ma kumpla z pracy, prywatnie też dobrego kolegę i jak jeżdżą na wyjazdy służbowe razem (muszą, innej opcji nie ma) to kolega sobie chodzi na panienki, a TŻ nie, zazwyczaj wtedy dzwoni. I co? Ma donieść żonie kumpla albo kumpla umoralniać?
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:53   #10
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

sprawa mocno podejrzana. dziwi mnie też, że sam ci się tym mandatem "nie pochwalił" narzekając na kumpla.
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:55   #11
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Mój TŻ ma kumpla z pracy, prywatnie też dobrego kolegę i jak jeżdżą na wyjazdy służbowe razem (muszą, innej opcji nie ma) to kolega sobie chodzi na panienki, a TŻ nie, zazwyczaj wtedy dzwoni. I co? Ma donieść żonie kumpla albo kumpla umoralniać?
Albo chodzi tylko o tym nie wiesz, chyba, że gadacie cały wieczór przez ten telefon

Niestety taka prawda, jeśli kolega dopuszcza się takich rzeczy to duże prawdopodobieństwo, że facet też. Przecież nie powiedziałby Ci wprost, że pojechał sobie na prostytutkę, w końcu jeśli chodzi to mało w nim moralności to co za problem skłamać?
Swoją drogą zapytaj czy w takim razie kolega odda za ten mandat kaske
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 19:55   #12
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

a ten mandat to taki na okaziciela i do tego bez daty? dziwny jakiś

w ogóle nie rozumiem akcji, żeby właściciel pojazdu był spisywany gdy inny pełnoletni człowiek w tym pojeździe bzyka panienkę.
może ktoś mnie uświadomić na jakiej zasadzie to działa?
bo to tak jakby kierowca odpowiadał swoim nazwiskiem za to, że pełnoletni pasażer jest pijany
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:56   #13
mala423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Stwierdził że jemu to nie przeszkadzało, że to tylko przysługa.. dla mnie jest to nie do pomyślenia.
mala423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:56   #14
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez Kendra66 Pokaż wiadomość
sprawa mocno podejrzana. dziwi mnie też, że sam ci się tym mandatem "nie pochwalił" narzekając na kumpla.
Hmm wstyd mu było.. za kumpla oczywiście
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:56   #15
michal321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 268
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Mój TŻ ma kumpla z pracy, prywatnie też dobrego kolegę i jak jeżdżą na wyjazdy służbowe razem (muszą, innej opcji nie ma) to kolega sobie chodzi na panienki, a TŻ nie, zazwyczaj wtedy dzwoni. I co? Ma donieść żonie kumpla albo kumpla umoralniać?
A te panienki zabiera na sex do jego samochodu?
michal321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:57   #16
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Jak dla mnie to on korzystał z tych usług, nie chce mi się wierzyć, że koleś pożycza autp kolesiowi do bzykania prostytutki. Przecież to jest niesmaczne.
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:57   #17
mala423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Podobno jego znajomy dostał mandat za wpieranie prostytucji czy coś takiego, a on dostał za wjazd do lasu.
mala423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:58   #18
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez Viktra Pokaż wiadomość
Albo chodzi tylko o tym nie wiesz, chyba, że gadacie cały wieczór przez ten telefon

Niestety taka prawda, jeśli kolega dopuszcza się takich rzeczy to duże prawdopodobieństwo, że facet też. Przecież nie powiedziałby Ci wprost, że pojechał sobie na prostytutkę, w końcu jeśli chodzi to mało w nim moralności to co za problem skłamać?
Swoją drogą zapytaj czy w takim razie kolega odda za ten mandat kaske

Nie chodzi
nie raz całą noc przegadamy, nie raz jadę razem z nimi (bardzo często), to nawet patrzymy co tam sobie kolega "zbajerował"

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez michal321 Pokaż wiadomość
A te panienki zabiera na sex do jego samochodu?
Oczywiście że nie
Osobne pokoje mają.
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 19:58   #19
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

W którym województwie są teraz ferie zimowe?

Nie ma mandatów za wspieranie prostytucji, bo w Polsce przestępstwem jest tylko stręczycielstwo, przynajmniej według mojej wiedzy, jak się mylę to sprostujcie.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 19:59   #20
mala423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Mandat był w ten sam dzień zapłacony, powiedział że mandat zapłacił kolega. Nie powiedział mi o tym bo powiedział że nie miał czym się chwalić.
mala423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:02   #21
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
W którym województwie są teraz ferie zimowe?

Nie ma mandatów za wspieranie prostytucji, bo w Polsce przestępstwem jest tylko stręczycielstwo, przynajmniej według mojej wiedzy, jak się mylę to sprostujcie.
Na pewno w dolnośląskim

No nie ma mandatów, coś facet namieszał
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:03   #22
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie zadawałabym się z tak obrzydliwymi ludźmi. I nie ma znaczenia, czy Twój TŻ sam z nią spał czy nie. Niedobrze mi już. Pożyczyć swoje auto po to, by znajomy mógł kupić drugiego człowieka <rzyg>. Ja bym osobiście ręki nie podała, a już na pewno nie przejmowałabym się, czy "wystarczam" czy nie.
no mnie też zrobiło się niedobrze. Ale cóż, są siebie warci w tym trójkącie, skoro droga Autorka zastanawia się, czy "wystarcza" misiaczkowi.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:03   #23
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

[QUOTE=applekiss;45197436]Nie chodzi
nie raz całą noc przegadamy, nie raz jadę razem z nimi (bardzo często), to nawet patrzymy co tam sobie kolega "zbajerował" [COLOR="Silver"]

Czyli kolega taki samotny łowca
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:03   #24
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
a ten mandat to taki na okaziciela i do tego bez daty? dziwny jakiś

w ogóle nie rozumiem akcji, żeby właściciel pojazdu był spisywany gdy inny pełnoletni człowiek w tym pojeździe bzyka panienkę.
może ktoś mnie uświadomić na jakiej zasadzie to działa?
bo to tak jakby kierowca odpowiadał swoim nazwiskiem za to, że pełnoletni pasażer jest pijany
Kolega pewnie nie miał prawka ,bo zapewne honorowo przyjął by mandat za wjazd
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:05   #25
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Mój TŻ ma kumpla z pracy, prywatnie też dobrego kolegę i jak jeżdżą na wyjazdy służbowe razem (muszą, innej opcji nie ma) to kolega sobie chodzi na panienki, a TŻ nie, zazwyczaj wtedy dzwoni. I co? Ma donieść żonie kumpla albo kumpla umoralniać?
Kwestia moralności. Jakby kolega w tym czasie szedł na włam, czy kogoś zamordować to TZ też by sobie spokojnie zabijał czas telefonami?
Nie?
No to znaczy, że przygodny seks, prostytucja, stręczycielstwo, a pewnie też zdrada nie są dla niego wielkim występkiem. Inaczej nie użyczałby samochodu, sprawę postawił jasno - jak Cię swędzi, to się baw, ale nie przy mnie, nie w moim samochodzie, nie na moich oczach bo ja to potępiam.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:08   #26
applekiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 356
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

[QUOTE=Viktra;45197547]
Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
Nie chodzi
nie raz całą noc przegadamy, nie raz jadę razem z nimi (bardzo często), to nawet patrzymy co tam sobie kolega "zbajerował" [COLOR="Silver"]

Czyli kolega taki samotny łowca
Samotny łowca
Straszny pies na baby, żadnej nie przepuści
A ze mnie i TŻta zawsze sobie robi strasznie głupie żarty
ale przynajmniej z nim jest wesoło, za to go w sumie lubię

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Kwestia moralności. Jakby kolega w tym czasie szedł na włam, czy kogoś zamordować to TZ też by sobie spokojnie zabijał czas telefonami?
Nie?
No to znaczy, że przygodny seks, prostytucja, stręczycielstwo, a pewnie też zdrada nie są dla niego wielkim występkiem. Inaczej nie użyczałby samochodu, sprawę postawił jasno - jak Cię swędzi, to się baw, ale nie przy mnie, nie w moim samochodzie, nie na moich oczach bo ja to potępiam.
No nie do końca na jego/moich czasem też oczach, bo w pokoju obok.
No my koledze auta nie pożyczamy. Zazwyczaj swoim jeździ albo taksą.
Dla mnie przygodny seks nie jest wielkim występkiem w przypadku osób samotnych. Chcą? proszę bardzo. nikogo nie ranią.
Szkoda mi żony kolegi, ale wtrącać się w ich życie nie będę.
Morderstwo to jednak co innego.
applekiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:08   #27
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez mala423 Pokaż wiadomość
Mandat był w ten sam dzień zapłacony, powiedział że mandat zapłacił kolega. Nie powiedział mi o tym bo powiedział że nie miał czym się chwalić.

i nie było tekstu typu "przez tego idiotę(nawet jak to jego najlepszy kumpel)..."? albo w końcu się śmiał z całej sytuacji? przynajmniej myślę, że tak by mój facet zareagował-co w sumie nie możliwe, bo jego wóz to świętość i odpada pożyczanie na tego typu akcje.
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:12   #28
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

[QUOTE=applekiss;45197608]
Cytat:
Napisane przez Viktra Pokaż wiadomość

Samotny łowca
Straszny pies na baby, żadnej nie przepuści
A ze mnie i TŻta zawsze sobie robi strasznie głupie żarty
ale przynajmniej z nim jest wesoło, za to go w sumie lubię
Wiem o co chodzi, mój brat to typowy babiarz i gawędziarz Tylko jak patrze na te panienki to coraz większy biust i coraz mniejszy intelekt, najłatwiejsze ofiary

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kendra66 Pokaż wiadomość
i nie było tekstu typu "przez tego idiotę(nawet jak to jego najlepszy kumpel)..."? albo w końcu się śmiał z całej sytuacji? przynajmniej myślę, że tak by mój facet zareagował-co w sumie nie możliwe, bo jego wóz to świętość i odpada pożyczanie na tego typu akcje.
Stresik za to był
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:13   #29
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

Cytat:
Napisane przez applekiss Pokaż wiadomość
No nie do końca na jego/moich czasem też oczach, bo w pokoju obok.
No my koledze auta nie pożyczamy. Zazwyczaj swoim jeździ albo taksą.
Dla mnie przygodny seks nie jest wielkim występkiem w przypadku osób samotnych. Chcą? proszę bardzo. nikogo nie ranią.
Szkoda mi żony kolegi, ale wtrącać się w ich życie nie będę.
Morderstwo to jednak co innego.
ale ten kolega to koneser przygodnego seksu czy seksu z prostytutkami? Bo zdaje się o to się rozchodzi.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:13   #30
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy on mnie zdradził z prostytutką?!

mam wrażenie, że gdyby chłopak zwiózł kumpla to:
a - mandat zapłaciłby kumpel
b - powiedziałby ci o tym (nawet w ramach "ciekawostki")
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 17:38:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.