problem z facetem co o tym myślicie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 09:13   #1
Lenka 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11

problem z facetem co o tym myślicie ?


Cześć dziewczyny, mam mały problem i sama już nie wiem co o tym myśleć, czy mogłybyście pomóc mi spojrzeć na całą sytuację obiektywnie ?
jakiś czas temu poznałam faceta który prowadził konferencje w Gdańsku, znalazłam go późnej na FB skomentowałam jego zdjęcie i tak się zaczęło, odezwał się do mnie, zaczęliśmy rozmawiać... z tego wszystkiego wyszło spotkanie - poznawcze ale nie randka.. wybraliśmy się na spacer półtora godzinny po Sopocie, był przemiły żartował ciągle proponował mi swoje ramię jako wsparcie, na koniec miło się pożegnał i zaproponował dalsze spotkania, później jeszcze przysłał smsa ze jestem niesamowita ze mój charakter w połączeniu z uroda może zdziałać cuda i że trzyma za mnie kciuki, odpisałam dziękując za spotkanie (może zbyt miło)... i napisałam że mam nadzieje że będziemy mieli okazję poznać się lepiej ale on już nie odpisał ..
Lenka 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:16   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Cytat:
Napisane przez Lenka 88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam mały problem i sama już nie wiem co o tym myśleć, czy mogłybyście pomóc mi spojrzeć na całą sytuację obiektywnie ?
jakiś czas temu poznałam faceta który prowadził konferencje w Gdańsku, znalazłam go późnej na FB skomentowałam jego zdjęcie i tak się zaczęło, odezwał się do mnie, zaczęliśmy rozmawiać... z tego wszystkiego wyszło spotkanie - poznawcze ale nie randka.. wybraliśmy się na spacer półtora godzinny po Sopocie, był przemiły żartował ciągle proponował mi swoje ramię jako wsparcie, na koniec miło się pożegnał i zaproponował dalsze spotkania, później jeszcze przysłał smsa ze jestem niesamowita ze mój charakter w połączeniu z uroda może zdziałać cuda i że trzyma za mnie kciuki, odpisałam dziękując za spotkanie (może zbyt miło)... i napisałam że mam nadzieje że będziemy mieli okazję poznać się lepiej ale on już nie odpisał ..
A kiedy było to spotkanie?

"Trzyma za Ciebie kciuki" - w jakim to było kontekście napisane? Bo dla mnie nieco dziwny tekst, taki jakby na pożegnanie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:24   #3
Lenka 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A kiedy było to spotkanie?

"Trzyma za Ciebie kciuki" - w jakim to było kontekście napisane? Bo dla mnie nieco dziwny tekst, taki jakby na pożegnanie.
wczoraj ... odrazu po spotkaniu napisał też tego smsa sama więc nie wiem
Lenka 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:29   #4
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Cytat:
Napisane przez Lenka 88 Pokaż wiadomość
wczoraj ... odrazu po spotkaniu napisał też tego smsa sama więc nie wiem
Kobieto daj mu trochę czasu! On nie musi siedzieć Ciagle przy telefonie. Poczekaj kilka dni, a jak coś to możesz sama do niego napisać.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:32   #5
Lenka 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

nie chcę być broń boże nachalna .. zastanawiam się tylko nad jego zachowaniem, czy to że nie odpisał nic z jego strony oznacza ze on nie ma ochoty na dalszą znajomość jaką kolwiek? a jeśli tak to dlaczego to wszystko jest sprzeczne na spotkaniu inne zachowanie a po spotkaniu być może przeczące
Lenka 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:39   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Cytat:
Napisane przez Lenka 88 Pokaż wiadomość
wczoraj ... odrazu po spotkaniu napisał też tego smsa sama więc nie wiem
Myślałam, że z tydzień minął. Dzisiaj się pewnie odezwie. Jeżeli będzie cisza w eterze do np. środy, to wtedy rzeczywiście będzie to dziwne. Na razie czekaj cierpliwie lub (cóż, jeżeli jesteś niecierpliwa) zadzwoń.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Lenka 88 Pokaż wiadomość
nie chcę być broń boże nachalna .. zastanawiam się tylko nad jego zachowaniem, czy to że nie odpisał nic z jego strony oznacza ze on nie ma ochoty na dalszą znajomość jaką kolwiek? a jeśli tak to dlaczego to wszystko jest sprzeczne na spotkaniu inne zachowanie a po spotkaniu być może przeczące
Może to jeden z tych typów, którzy dużo obiecują (między słowami), gadają, a potem się okazuje, że powiedzieli za dużo i chcą się z tego wycofać? Na postawie jednego spotkania lepiej sobie za wiele nie obiecywać. I generalnie więcej rezerwy do faceta, który tyle nawija (komplementów) na 1. spotkaniu. Może to typ podrywacza.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:45   #7
Lenka 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Masz rację, tylko że zależy mi na kontakcie z nim i nie chodzi tu nawet o jakieś bliższe relacje tylko o zwykłą znajomość chciałabym go poznać... nie dałam mu odczuć ze chcę czegoś więcej, bo chciałabym go poprostu poznać żeby sprawdzic jaki jest...
Lenka 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 09:54   #8
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

facet stosuje klasyczną metodę trzech dni pewnie.
nie narzucaj się, pozwól mu wykonać ruch w kierunku następnego spotkania.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:01   #9
Lenka 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
facet stosuje klasyczną metodę trzech dni pewnie.
nie narzucaj się, pozwól mu wykonać ruch w kierunku następnego spotkania.
Mam nadzieję... poczekam więc i zobaczę co będzie dalej...myślę ze gdybym mu się nie spodobała totalnie to nie pisałby ze jestem niesamowita ...mógłby w sumie powiedzieć że dziękuje za spotkanie i finisz...tylko martwi mnie to jego trzymanie kciuków za mnie chociaż wiem odnośnie jakiej sprawy to powiedział....
Lenka 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:15   #10
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Jeśli liczysz na więcej i zależy Ci na tych spotkaniach to grzecznie czekaj na jego ruch, na pewno zrobisz lepsze wrażenie niż bombardując go sms-ami bo jeden dzień się nie odzywa
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:24   #11
Lenka 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

dzięki dziewczyny mam nadzieję że macie rację,, zaczekam spokojnie do środy i zobaczymy.. postaram się nie wariować...
Lenka 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 10:28   #12
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

To "trzymanie kciuków" trochę brzmi jak pożegnanie, ewentualnie sprowadzenie relacji na koleżeńskie tory.

CIERPLIWOŚCI. Zwłaszcza, jeśli to nie była randka, to nie masz się co spinać. Znajomość może się rozwijać powoli.

Cytat:
Napisane przez Lenka 88 Pokaż wiadomość
Masz rację, tylko że zależy mi na kontakcie z nim i nie chodzi tu nawet o jakieś bliższe relacje tylko o zwykłą znajomość chciałabym go poznać... nie dałam mu odczuć ze chcę czegoś więcej, bo chciałabym go poprostu poznać żeby sprawdzic jaki jest...
...a w to jakoś nie do końca wierzę. Ok, pewnie jest interesującym człowiekiem... . Ale myślę, że to, że Ci się po prostu spodobał ma duży wpływ na to, że chcesz go "zwyczajnie poznać".
Nie nakręcaj się tak. Wdech i wydech... . Na razie jest dobrze.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:31   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
To "trzymanie kciuków" trochę brzmi jak pożegnanie, ewentualnie sprowadzenie relacji na koleżeńskie tory.
(...)
Mnie to również zabrzmiało "na odczepnego".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:43   #14
Lenka 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Nasza rozmowa była tez o biznesie o moich pomysłach podkreślał że wie że sobie poradzę i będzie mi kibicował podczas rozkręcania tego biznesu.. więc może faktycznie było to na odczepnego albo coś w stylu że we mnie wierzy.. wiem że szukam tu na siłe sama jakiś wyjaśnień dla tego co napisał...

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Może nie jestem w jego typie...sama już nie wiem jakie na nim wywarłam wrażenie.. mam mętlik w głowie jak nigdy .. z drugiej strony to fajne bo na mnie dawno nikt nie wywarł takiego dobrego wrażenia ;
Lenka 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:58   #15
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Sama nie wiem czy dla tego faceta nie byloby lepiej, gdyby pozostal z toba w relacjach kolezenskich
Spotkalas sie z nim, nawet napisal ci milego smsa po spotkaniu, ale nie odpisal na kolejnego i ty juz zakladasz na forum temat pod tytulem 'problem'...
Nawet jesli bardzo ci zalezy na tej znajomosci-zachowujac sie w ten sposob tylko go przepedzisz.
Byc moze facet nie lubi siedziec z telefonem w reku i klepac slitasnych smskow o tym, jak bardzo chce cie znow zobaczyc (slusznie!), ja bym nawet i do weekendu poczekala z odzywaniem sie do niego, jesli nie zrobi tego pierwszy.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:58   #16
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Zauroczyłaś się i masz zaburzone myślenie i ocenianie świata

Tak naprawdę nie wiadomo co z niego za jeden, ani jaki ma stosunek do Ciebie. Ty też nie wiesz jaki on jest, na razie go chyba idealizujesz.
Przystopuj.
Jak coś ma być, to będzie. Jak się przez kilka dni nie odezwie, to wtedy napisz i będziemy myśleć dalej. Na razie za mało danych.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 11:01   #17
Lenka 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

dobrze może i mam taki charakter i wiem że jestem niecierpliwa... ale potrafię byc opanowana, może to lepiej że piszę to tutaj zamiast wysyłać do niego masę smsów ( chociaż nigdy tak nie robiłam nawet jak mi zalezało) .... a problem mam z tym że może ja nie właściwie odczytuje sygnały i obie dopowiadam dlatego też potrzebuje obiektywnego spojrzenia na sytuację, nie mam problemu z tym że nie odpisał....
Lenka 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 11:04   #18
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Też bym poczekała, ale tekst z "kciukami" jest serio dziwny... :/

PS. Pytanie do Doris1981 odnośnie podpisu- neosemantyzacja to nadanie już istniejącemu wyrazowi nowego znaczenia, a wyżej masz zaznaczone, że słowo "wgl" nie istnieje. No więc o co cho ja się pytam?
__________________

Edytowane przez Ajm91
Czas edycji: 2014-02-17 o 11:12
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 11:04   #19
Lenka 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Zauroczyłaś się i masz zaburzone myślenie i ocenianie świata

Tak naprawdę nie wiadomo co z niego za jeden, ani jaki ma stosunek do Ciebie. Ty też nie wiesz jaki on jest, na razie go chyba idealizujesz.
Przystopuj.
Jak coś ma być, to będzie. Jak się przez kilka dni nie odezwie, to wtedy napisz i będziemy myśleć dalej. Na razie za mało danych.
Masz rację, po prostu rzadko spotykam takich facetów i dlatego mam zaburzenia myślenia to wpływ emocji może nawet jak On się odezwie to może ja powinnam odczekać ze 2 dni aż one u mnie opadną bo chyba nie myślę logicznie... Dzięki
Lenka 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 11:17   #20
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Musisz trochę ochłonąć.
Spokojnie zaczekaj aż się odezwie. Niczego tym nie zepsujesz.
Jak się odezwie, albo jeśli się do kilku dni nie odezwie to napisz nam, zrobimy zlot czarownic i będziemy dzielić włos na czworo i coś wykombinujemy!
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 12:51   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Też bym poczekała, ale tekst z "kciukami" jest serio dziwny... :/

PS. Pytanie do Doris1981 odnośnie podpisu- neosemantyzacja to nadanie już istniejącemu wyrazowi nowego znaczenia, a wyżej masz zaznaczone, że słowo "wgl" nie istnieje. No więc o co cho ja się pytam?
Czytałam artykuł, gdzie jako jeden z przykładów neosemantyzacji (bo zdaje się, że to obszerne pojęcie) podawano również wymyślanie takich skrótów jak "wgl". Może niesłusznie, nie wiem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 08:46   #22
Lenka 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

no i niestety 2 dzień milczy... a na Fb zagląda regularnie pojawia się zawsze wtedy kiedy pojawiam się ja....
Lenka 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 14:38   #23
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: problem z facetem co o tym myślicie ?

Dwa dni to nic. A na FB może się przypadkiem tak pojawiać. A jeśli robi to celowo, żebyś Ty się odezwała, to jest to dziecinne i lepiej go omijać. ;]
Zaczekaj jeszcze spokojnie 3 dni.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 15:38:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.