Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 21:18   #2941
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
A ja zamowilam to:

http://www.allegro.pl/item658429744_..._in_18_cm.html

i juz przyszlo ale włosy sa tak po prostu cieniutkie.. masakra!
Dwa pasma 18cm, ok starczaja na okolo glowy, ale wyglada to bardzo nienaturalnie. Wloski sa faktycznie naturalne, ale cieniutkie wiec chyba dwa pasma wepne posrodku i bede spinac jako kitke.. no szok Dopiero jak wzielam dwie tasmy razem i zlozylam na PÓŁ, to wygladalo to jak moje wlosy i moglabym to doczepic TYLKO na bok Jutro dam fotki.. bo juz sil nie mam w sumie zdolowalam sie. MoglAM kupic grube acz sztuczne.
za taka kasę?
mozesz dokupić jeszcze ze 4 pasma,a i tak wyjdzie cie taniej,niż cały zestaw.
czesto mówimy,ze sztuczne włosy sa gęściejsze,niż naturalne-to norma.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:55   #2942
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
za taka kasę?
mozesz dokupić jeszcze ze 4 pasma,a i tak wyjdzie cie taniej,niż cały zestaw.
czesto mówimy,ze sztuczne włosy sa gęściejsze,niż naturalne-to norma.
4 pasma mi nic nie dadza. Jak tak licze to potrzebowalabym.. hmm.. z 8.
Ja mam strasznie geste i grube wlosy.

Co sadzicie o tym jeszcze? :

Wyglada dosc OK http://www.allegro.pl/item660684107_...ip_in_per.html

Bo wlasnie jak dostane nastepna wyplate to chce jeszcze kite kupic.

Swoja droga widzialam filmik jak sobie dziewczyna zakladala wlosy to ona nawet pasmo na zalozmy 5cm miala takie grubasne, fajne.. i skad o takie
Naturalne wlosy raczej u mnie odpadaja, bo sa drogie.. a tak wydalam 60zl, moglam kupic syntetyki dolozyc do 100zl i wziac kilka pasm.. No coz
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:57   #2943
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

la Bomba osoba od twojej aukcji napisala :blad: (nie mam polskich znakow na klawiaturze) zamiast :blond: ale jajcaa , a to bylo do przewidzenia ze beda rzadkie, dlatego wlasnie kiedy jest napisane naturalne pasma za bardzo niska cene od razu wiadomo ze albo chinczyki albo rzadkie kikuty . a kitka ktora wkleilas mozna dopinac tylko jako kitke , a co do sytn to ja mam zestaw za 90 zl i jest super gesty i nosze go od miesiaca i tylko 4 tasmy zakladam bo reszta nie jest w ogole potrzebna

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-06-17 o 22:00
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:13   #2944
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ooodeta, a kupowalas na all czy w miescie gdzies swoje wloski?
Wlasnie przeszukuje allegro, ale nie wiem ktore tak naprawde beda geste do 100zł za kilka pasm :-/

No a kitka wiem ze kitka, wyglada ciekawie, ale jutro chyba do sklepu sie przejde u mnie w miescie i zobacze czy maja wlosy czy nie.
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 07:11   #2945
ruda magnolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Czy ktos mogłby mi doradzic??
ruda magnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:32   #2946
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda magnolia Pokaż wiadomość
Chce zamówic te włoski:

http://www.allegro.pl/item662538794_...aa_jakosc.html

i nie wiem jaki kolor wybrac CZY ktoś mógłby mi doradzić? lubie eksperymentowac i miałam juz wiele kolorków, jednak najlepiej czuję się w blądzie i zawsze do niego wracam Jednak ostatnio zdecydowałam sie na rudy, dokładnie bursztyn z L'Oreala. Bardzo podobał mi sie ten kolorek, sama nie wiem czemu znów zdecydowałam sie wrócić do blondu wiec rozjasniłam włoski a teraz mam popielaty blond. Zastanawiam sie nad kolorem: BEACH BLOND 613# ??jednak jest on bardzo platynowy notomiast jak bym wybrała Strawberry Blond+Honey Blond P14/24F to jakie musiałabym mieć swoje włoski?? jaki kolor by pasował? co sądzicie?
powiem ci tak kolor 613# jest naturalny bardzo jasny platynowy cos jak farba np. palette platynowy blad i bedzie ci latwiej dopasowc kolor do tych clipów ja wlasnie na nie sie czaje i kupie je w sierpniu przed ślubem a co do koloru Strawberry Blond+Honey Blond P14/24F wedlug mnie bedzie ci ciezko dopasowac bo to jest jakas mieszanka, co prawda ma fajny odcien ale bardziej miodowy nie kazdemu jest ladnie i najlepiej by bylo jak sie na nie zdecydujesz wziasc je do fryzjera zeby farbe dopasowala bo na twoim miejscu bym nie eksperymentowala szkoda wloskow a jaki masz aktualny kolorek?? podeslij tu zdjecie samych wloskow do wgladu moze cos bardziej podpowiem albo ktoras z kolezanek
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:19   #2947
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Powiedzcie mi czy tak moge wyjsc na zakupy do pobliskiego sklepu :P
Na 1 fotce pokazuje dwie tasmy juz przypiete.. no ale tak to jest mega porazka, wiec spielam w kucyk, icezko bylo ale wskuwki poszly w ruch i oto fotka 2. Moze tak byc? No i kolor sie rozni.
Jakby co to doradzcie mi ktore wloski kupic do 100zl. Ooodeta, moze Ty wlasnie masz takie jakich szukam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090783.jpg (128,7 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090806.jpg (137,1 KB, 170 załadowań)
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 10:30   #2948
ruda magnolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

dziękuję Allegroteraz mam niby popielaty blond to jest taki nijaki kolor tak naprawdę... jeżeli zdecyduję się na clipy platynowy blond to swoje włoski musiałabym rozjaśnic i dopasować jakoś, żeby się komponowała całość. jednak znowu naszła mnie chęć na rudośćahhh uwielbiam ją hehe kobieta zmienną jest dlatego pomyślałam o tych truskawka, blond i miód fakt trudniej niestety dopasować kolor wstawie fotki to coś mi może doradzicie i czekamy na Twoje po urodzinkach. Czyli też jesteś zdecydowana na te clipy platynowy blond z tej aukcji? a jaka fryzurka na ślub?

Pozdrawiam!
ruda magnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:30   #2949
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy tak moge wyjsc na zakupy do pobliskiego sklepu :P
Na 1 fotce pokazuje dwie tasmy juz przypiete.. no ale tak to jest mega porazka, wiec spielam w kucyk, icezko bylo ale wskuwki poszly w ruch i oto fotka 2. Moze tak byc? No i kolor sie rozni.
Jakby co to doradzcie mi ktore wloski kupic do 100zl. Ooodeta, moze Ty wlasnie masz takie jakich szukam
kolor sie rózni niestety ja bym proponowala jezeli chcesz do 100zl to te co ma ooodeta bo ja je tez mam i sa fajne bardzo geste wszystkich nawet na glowe nie zalozysz ja mam wlosy krotsze od ciebie i jest super w sobote wkleje zdjecia moich to sobie zobaczysz i sie zastanowisz czy je chcesz
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:32   #2950
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
kolor sie rózni niestety ja bym proponowala jezeli chcesz do 100zl to te co ma ooodeta bo ja je tez mam i sa fajne bardzo geste wszystkich nawet na glowe nie zalozysz ja mam wlosy krotsze od ciebie i jest super w sobote wkleje zdjecia moich to sobie zobaczysz i sie zastanowisz czy je chcesz
Mozecie napisac skad kupilyscie swoje? Moze byc na PW Z gory dziekuje.

Nie mniej ryzyk fizyk ide w nich do sklepu po chleb, na miasto juz sciagne :P eh no szkoda bo chyba ich nie sprzedam, ale moze sie przydadza kiedys.
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:35   #2951
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda magnolia Pokaż wiadomość
dziękuję Allegroteraz mam niby popielaty blond to jest taki nijaki kolor tak naprawdę... jeżeli zdecyduję się na clipy platynowy blond to swoje włoski musiałabym rozjaśnic i dopasować jakoś, żeby się komponowała całość. jednak znowu naszła mnie chęć na rudośćahhh uwielbiam ją hehe kobieta zmienną jest dlatego pomyślałam o tych truskawka, blond i miód fakt trudniej niestety dopasować kolor wstawie fotki to coś mi może doradzicie i czekamy na Twoje po urodzinkach. Czyli też jesteś zdecydowana na te clipy platynowy blond z tej aukcji? a jaka fryzurka na ślub?

Pozdrawiam!
no tak wezme je numer 613 i zakrece je na takie pierscionki jesli sie da tzn moja fryzjerka i podepne troszke do welony no zobaczymy na to diadem i zobaczymy jak bedzie to wygladac wszystko w rekach fryzjerki

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Mozecie napisac skad kupilyscie swoje? Moze byc na PW Z gory dziekuje.

Nie mniej ryzyk fizyk ide w nich do sklepu po chleb, na miasto juz sciagne :P eh no szkoda bo chyba ich nie sprzedam, ale moze sie przydadza kiedys.
mamy z ooodeta te włoski http://www.allegro.pl/item637684387_...tuj_geste.html mamy odcien słoneczny blond i jest spoko
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 10:47   #2952
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Tez myslalam o tych wloskach

http://www.allegro.pl/item663477922_...tuj_geste.html

Kolor mysle ze sredni braz? Faktycznie sa geste? Ja bym musiala deko pofalowac te wlosy, bo moze wtedy uzyskalabym efekt gestszych.. choc kto wie.
Kurcze moze wezme te tyle ze cholewcia mam tylko 80zl na koncie i nie mogedebetow robic eh :P
Ale cos wykminie. Wiec za Waszą poradą moze je kupie, ale decyzje ulatwily by mi fotki Wasze fotki albo samych wlosow. Aukcja konczy sie w poniedzialek wiec jest czas, oby sredni braz nie zszedl..

dzieki!
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:47   #2953
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy tak moge wyjsc na zakupy do pobliskiego sklepu :P
Na 1 fotce pokazuje dwie tasmy juz przypiete.. no ale tak to jest mega porazka, wiec spielam w kucyk, icezko bylo ale wskuwki poszly w ruch i oto fotka 2. Moze tak byc? No i kolor sie rozni.
Jakby co to doradzcie mi ktore wloski kupic do 100zl. Ooodeta, moze Ty wlasnie masz takie jakich szukam
o fuuuuuu NIE !!!
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:56   #2954
ruda magnolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda magnolia Pokaż wiadomość
Chce zamówic te włoski:

http://www.allegro.pl/item662538794_...aa_jakosc.html

i nie wiem jaki kolor wybrac CZY ktoś mógłby mi doradzić? lubie eksperymentowac i miałam juz wiele kolorków, jednak najlepiej czuję się w blądzie i zawsze do niego wracam Jednak ostatnio zdecydowałam sie na rudy, dokładnie bursztyn z L'Oreala. Bardzo podobał mi sie ten kolorek, sama nie wiem czemu znów zdecydowałam sie wrócić do blondu wiec rozjasniłam włoski a teraz mam popielaty blond. Zastanawiam sie nad kolorem: BEACH BLOND 613# ??jednak jest on bardzo platynowy notomiast jak bym wybrała Strawberry Blond+Honey Blond P14/24F to jakie musiałabym mieć swoje włoski?? jaki kolor by pasował? co sądzicie?
TmargoT a moze Ty mi doradzisz?
bo widze, że się orientujesz z góry dziękuję
ruda magnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:51   #2955
jessicaa
Raczkowanie
 
Avatar jessicaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 67
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Czesc dziewczyny Mysle o ponownym przedluzaniu wlosow. mialam wczesniej naturalne microringi ale zle je wspominam mialam straszne klopoty z nimi..jeden wielki koltun. teraz nie mam polowy wlosow
chcialabym sie was zapytac o metodzie clip -in. czy nadaja sie na noszenie codziennie? i czy mozna te wsloy o przedluzeniu spinac,robic kucyka i nie widac za bardzo tych grzebykow??pytam sie bo mam niedlugo slub chcialabym cos zrobic z wlosami dluzszymi.a na ringi itd juz nie chce bo mialam jak mowilam ciezkie przezycia (najbardziej zdejmowaniem hehehe) Z gory dzieki za odpowiedz.
jessicaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:32   #2956
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

la bomba nie wychodz tak z domu , wygladasz jak bys mialas szoguna z tylu glowy !! ja mam wlasnie pokrecone moje clipy , oto zdjecie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28.05.2009 napoli modified.jpg (143,4 KB, 154 załadowań)
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 15:25   #2957
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
ooodeta, a kupowalas na all czy w miescie gdzies swoje wloski?
Wlasnie przeszukuje allegro, ale nie wiem ktore tak naprawde beda geste do 100zł za kilka pasm :-/

No a kitka wiem ze kitka, wyglada ciekawie, ale jutro chyba do sklepu sie przejde u mnie w miescie i zobacze czy maja wlosy czy nie.
te kucuki to porazka.nie dość,że cienkie to jeszcze z g...nego materiłu.
zobacz w błysku flesha
http://www.allegro.pl/item661203443_...ynka_nowa.html
zrób ,jak chcesz,jak miałabym ci doradzić to lepiej coś takiego :
sory,nie mogę znaleść takiej treski.
wygląda podobnie.,jednak włosy sa zszyte do kupy i doszyta na taśmie,którą się wiąrze dookoła włosów.super sprawa.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda magnolia Pokaż wiadomość
TmargoT a moze Ty mi doradzisz?
bo widze, że się orientujesz z góry dziękuję
nie rozumiem o co prosisz.
nie wiem,jaki kolor mają twoje włosy.
nie znam się na farbach,a poza tym każdy włos inaczej chwyta farbę,więc u pani A jasny blon będzie jasny,a u pani B będzie złoty .
zrób fotkę swoich włosów,ale w świetle dziennym,nie żarówkowym.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 15:56   #2958
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Syntetyczne pasemka

.

Edytowane przez sidorcia
Czas edycji: 2009-07-04 o 14:34
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 16:05   #2959
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziewczyny ja jeszcze raz Wam zamarudze ,doradzcie mi jakies clipy albo w ogóle czy na moje włosy się clipy nadają chodzi mi konkretnie do fryzury ślubnej ale równiez pozniej bym na codzien korzystała
Załączam fotke moich okropnych włosow ,które mimo prostowania wyglądają jak wyglądaja ;/ Czy jest szansa ,żeby nie było widać ,że to sztuczne czy niestety są za krótkie? Może TmargoT mogłabys coś doradzic bo widze ,że znasz się na rzeczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM4689.jpg (55,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM4688.jpg (54,4 KB, 46 załadowań)
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0

Edytowane przez Kasiamaja
Czas edycji: 2009-06-18 o 16:08
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 16:21   #2960
panicxxkiller
Raczkowanie
 
Avatar panicxxkiller
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 42
Dot.: Syntetyczne pasemka

farbować można, prostować raczej też, ale trzeba uważać, żeby ich nie spalić no a kręcenia bym nie polecała bo miałam takie kłaczki na clipsach ;D
panicxxkiller jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 16:34   #2961
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jeszcze raz Wam zamarudze ,doradzcie mi jakies clipy albo w ogóle czy na moje włosy się clipy nadają chodzi mi konkretnie do fryzury ślubnej ale równiez pozniej bym na codzien korzystała
Załączam fotke moich okropnych włosow ,które mimo prostowania wyglądają jak wyglądaja ;/ Czy jest szansa ,żeby nie było widać ,że to sztuczne czy niestety są za krótkie? Może TmargoT mogłabys coś doradzic bo widze ,że znasz się na rzeczy
długość do doczepienia masz w sam raz.
jeśli chodzi o slubną fryzurkę to polecałabym falowany zestaw,koczki wychodza idealnie.zawsze można wyprostować,a nie będą takie nienaturalnie proste.
masz włosy pasemkowe,więc łatwiej dopasujesz clipy.
na szybko możesz wybrac taki kolor z tej stronki
http://www.allegro.pl/item637684387_...tuj_geste.html

w razie,gdyby nie było wersii falowanej w tych pasemkach,mozesz zakręcic na lokówce

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-06-18 o 16:36
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 16:42   #2962
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
la bomba nie wychodz tak z domu , wygladasz jak bys mialas szoguna z tylu glowy !! ja mam wlasnie pokrecone moje clipy , oto zdjecie:
Jednak wyszlam z tym buahaha ale zalozylam na spokojnie troche inaczej i wyszlo super, nie mniej kolor sie roznil ale co tam.
Wlasnie Twoje wlosy swietnie wygladaja jasniej na górze i na dole ciemniejsze troszke tak jak moj monitor pokazuje miodowe deko?
No ale faktycznie wygladaja na geste i nie masz wszystkich pasm zalozonych?
Jestem ciekawa bardzo krotkich wlosow jak wczesniej pisala all.. + te clipy. Bo jakos sobie srednio to wyobrazam

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
te kucuki to porazka.nie dość,że cienkie to jeszcze z g...nego materiłu.
zobacz w błysku flesha
http://www.allegro.pl/item661203443_...ynka_nowa.html
zrób ,jak chcesz,jak miałabym ci doradzić to lepiej coś takiego :
sory,nie mogę znaleść takiej treski.
wygląda podobnie.,jednak włosy sa zszyte do kupy i doszyta na taśmie,którą się wiąrze dookoła włosów.super sprawa.[COLOR="Silver"]
Akurat link ktory mi podalas dziala, lecz zdjecia sie nie laduja, ale jak juz beda dostepne to obadam sytuacje Czytalam kiedys wlasnie o tym wiazaniu dookola, tez mi sie to spodobalo. Dzieki!
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 17:54   #2963
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
długość do doczepienia masz w sam raz.
jeśli chodzi o slubną fryzurkę to polecałabym falowany zestaw,koczki wychodza idealnie.zawsze można wyprostować,a nie będą takie nienaturalnie proste.
masz włosy pasemkowe,więc łatwiej dopasujesz clipy.
na szybko możesz wybrac taki kolor z tej stronki
http://www.allegro.pl/item637684387_...tuj_geste.html

w razie,gdyby nie było wersii falowanej w tych pasemkach,mozesz zakręcic na lokówce
Bardzo ładne i własnie chodziło mi o loczki we fryzurce ślubnej ,ale czy to są naturalne ? Bo syntetyki to chyba bardziej jednorazowe ?I jeszcze jedno pytanko nie będzie widac ,że to doczepiane mimo tego iż od gory mam troche scieniowane i jak miałam przedluzane na microringi to była katastrofa było najpierw krotkie ,a pozn iej nagle takie długie więcej bym do tej kobity co mi to zrobiła nie poszła ...
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 18:03   #2964
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Bardzo ładne i własnie chodziło mi o loczki we fryzurce ślubnej ,ale czy to są naturalne ? Bo syntetyki to chyba bardziej jednorazowe ?I jeszcze jedno pytanko nie będzie widac ,że to doczepiane mimo tego iż od gory mam troche scieniowane i jak miałam przedluzane na microringi to była katastrofa było najpierw krotkie ,a pozn iej nagle takie długie więcej bym do tej kobity co mi to zrobiła nie poszła ...
nie mogę skopiować zdjęć,więc wklejam cały link.
nie wszystkie fryzury sa imponujące,jednak kilka mnie zachwyciło. do nich będziesz potrzebowac długich włosów.


http://www.fryzury.brat.pl/fryzury_s...it=63&odwroc=0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury_slubne041.jpg (11,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_slubne049.jpg (13,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_slubne059.jpg (16,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_slubne060.jpg (10,9 KB, 13 załadowań)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 18:14   #2965
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Mi własnie chodzi i coś na wzór pierwszeh fryzury tylko z wypuszczonymi pasemkami po bokach ,żeby zatuszac moje słoniowate uszy

Ale dalej nie wiem czy te sztuczne włoski nie będa się świecić na zdjęciach i czy naprawde nic sie z nimi nie stanie po prostowaniu lub kręceniu ? I czy bede je mogla nosic (tzn czy się będą nadawały) pozniej na codzien ? A może jednak lepiej kupic clipy z nturalnych włosow i dolozyc grosza ,ale meic włosy na weięcej okazji ?
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 18:35   #2966
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cześć Dziewczyny
już sporo czasu mnie tu nie było ale zjawiam się, by napisać Wam, jak moje clipy się sprawują...otóż - nienagannie.Oczywiście codziennie chodzę w tych dwóch taśmach (przedłużony bob) i już nie wyobrażam sobie życia bez nich - no chyba że moje mi odrosną za jakieś 5 lat
powiem Wam nawet, że po trzech myciach jakie przeszły stały się bardziej matowe i podobne w dotyku do moich, ale nadal pozostał problem plątania się końcówek - no ale rozczesuje je okrągłą szczotką. Najbardziej w nich podoba mi się "wielowymiarowość koloru" otóż dwa dni temu rozjaśniałam odrosty i farbowałam włosy L'orealem Preference Blond Hollywood i kolor wyszedł mi bardziej platynowy niż na opakowaniu - ale clipy i tak się jakoś stapiają, choć ich kolor to słoneczny blond.
Co do clipów naturalnych ludzkich tych z Irlandii - wsadzę je chyba w maskę Wax dla włosów blond - tak profilaktycznie, a założę je dopiero na te wesele:P w dotyku są identyczne jak moje i kolor też pasuje
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 18:53   #2967
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Mi własnie chodzi i coś na wzór pierwszeh fryzury tylko z wypuszczonymi pasemkami po bokach ,żeby zatuszac moje słoniowate uszy

Ale dalej nie wiem czy te sztuczne włoski nie będa się świecić na zdjęciach i czy naprawde nic sie z nimi nie stanie po prostowaniu lub kręceniu ? I czy bede je mogla nosic (tzn czy się będą nadawały) pozniej na codzien ? A może jednak lepiej kupic clipy z nturalnych włosow i dolozyc grosza ,ale meic włosy na weięcej okazji ?
znalazłam dla ciebie kolor i naruralne,jednak musisz licytować
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=662408722

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Jednak wyszlam z tym buahaha ale zalozylam na spokojnie troche inaczej i wyszlo super, nie mniej kolor sie roznil ale co tam.
Wlasnie Twoje wlosy swietnie wygladaja jasniej na górze i na dole ciemniejsze troszke tak jak moj monitor pokazuje miodowe deko?
No ale faktycznie wygladaja na geste i nie masz wszystkich pasm zalozonych?
Jestem ciekawa bardzo krotkich wlosow jak wczesniej pisala all.. + te clipy. Bo jakos sobie srednio to wyobrazam



Akurat link ktory mi podalas dziala, lecz zdjecia sie nie laduja, ale jak juz beda dostepne to obadam sytuacje Czytalam kiedys wlasnie o tym wiazaniu dookola, tez mi sie to spodobalo. Dzieki!
znalazłam
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=663090556
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 19:55   #2968
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Wlasnie Twoje wlosy swietnie wygladaja jasniej na górze i na dole ciemniejsze troszke tak jak moj monitor pokazuje miodowe deko?
No ale faktycznie wygladaja na geste i nie masz wszystkich pasm zalozonych?
no jest lekka roznica koloru , od gory jakby ciut jasniejsze ale ja wlasnie tak wole bo caly jasno bialy jednolity ruski blond mi sie nie podoba , a z 8 tasm mam zalozone 4 ( dwie jednoclipsowe , i 2 srednie ) zakup byl wiec bardzo ekonomiczny bo jak zlocham te wlosy to w zapasie mam kolejne clipy fajna rzecz , szkoda tylko ze nie mozna ich nosic na plaze
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 20:53   #2969
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Faktycznie fajne, to zobacze, poszukam takich lecz z moim kolorkiem Ja kiedys widzialam treske/kucyk taki ale na grzebyk + frotkę.. nie mniej to chyba z 5 lat temu jak nie dawniej (babka w sklepie miala )

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
no jest lekka roznica koloru , od gory jakby ciut jasniejsze ale ja wlasnie tak wole bo caly jasno bialy jednolity ruski blond mi sie nie podoba , a z 8 tasm mam zalozone 4 ( dwie jednoclipsowe , i 2 srednie ) zakup byl wiec bardzo ekonomiczny bo jak zlocham te wlosy to w zapasie mam kolejne clipy fajna rzecz , szkoda tylko ze nie mozna ich nosic na plaze
Wlasnie ta roznica jest swietna, to mi sie bardzo podoba!
Faktycznie ekonomicznie.. kurde no to pozostaje mi tylko kupowac. Poszukam w necie moze beda jakies fotki osob z krotkimi wlosami i po przedluzeniu.
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:58   #2970
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cześć Dziewczyny...

W poszukiwaniach kogoś kto przedłuzy mi włosy znalazłam wkoncu nie droga dziewczynę (400zł), ktora miała mi założyc microringi, i przygotować moje własne włosy (ściete kiedyś, luzem, na ok. 50 cm) pod ringi. W rezultacie zrezygnowałam z niej, po obejrzeniu filmikow na youTubie, z instrukcja jak zakladac ringi.Oddała mi włoski- miały być tylko zrobione pod ringi (podzielone)...i były, ale jak...?? kilka- tzn 30szt było cieniutkich, a jak się dziewucha wredna dowiedziała ze nie będę u niej robić, to robiła takie grubasy, ze by to do ringa nawet nie weszło ;/
ojjj...wkurzyłam się niemiłosiernie!!!

musiałam obciąć to jej silikonowanie...ok 2 cm ;/Jak wycziłam ze to zwykły silikon to poszłam do sklepu, kupiłam silikon przezroczysty i podzieliłam 80 nieszczęsnych grubych pasem na 120 cienkich, takich jakie być powinny.
Zamówiłam sobie ringi z silikonem (100szt.) na allegro, łącznie z cążkami do ich zaciskania.
Wyedukowałam moja rodzicielke ( bo ma smykałke do robienia włosów) jak ma mi założyć ringi, oglądnęła wszystkie filmiki ze mną, wysłuchała biadolenia typu: "moich włosów ma byc tyle co w pasemku, bo inaczej się zerwie wszystko itp. I ma mi to jutro zakładać...

A morał jest następujący: w salonie za założenie ringów płaci sie niebotyczne sumy, u dziewczyn ktore zakladają po domach, tez nie jest dla wszystkich tanio. A ja za "podzielenie" moich włosów dałam 50 zł (choć powinnam ja wyśmiać i odrazu sama to zrobić), za mała tubkę silikonu 4 zł, za ringi i cążki 50zł. W sume niewiele ponad 100zł. Fakt, miałam swoje włosy i zaoszczędziłam jakieś 300-400zł gdybym miała je zamawiać na allegro (i pewnie nie byłabym do końca pewne czy są naturalne).

Moim zdaniem, jak macie zamiar zakładać ringi, to jest to tak banalnie proste, że nie ma sensu płacić niewiadomo ile, tylko znaleźć znajomą fryzjerkę, lub koleżankę ze smykałką do takich rzeczy i założyć sobie same, po kosztach. Chyba, że ktoś ma na tyle $, to oczywiście, jak najbardziej- salony czekają z otwartymi drzwiami.

Dam znać jak po założeniu to wszystko się trzyma i wygląda....Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez domelcia
Czas edycji: 2009-06-18 o 22:07
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.