Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 22:54   #2521
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam ten do skóry naczynkowej. Jest jasny, na poziomie Pharmaceris o1 kryjącego, Bourjois 51, czyli dla super bladziochów się nie nada. Natomiast pod względem właściwości jest to jeden z najlepszych podkładów, jakie miałam okazję wypróbować - lekki, ale daje średnie krycie, ma satynowe wykończenie, nie jest klejący i lepki na twarzy, fajnie się rozprowadza. Przyczepić się mogę jedynie do trwałości, ale w temperaturach letnich to raczej nic nie trzyma.
O, super. Kupiłam ten do cery wrażliwej - test na rączce wypadł zadowalająco - jest duużo jaśniejszy niż odcień naturalny.
Jutro będę sprawdzać na buźce Mam nadzieję, że to była dobra inwestycja!
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 07:05   #2522
olka_98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: jasny, matujący podkład do młodej cery

dzięki wielkie dziewczyny za odpowiedzi
olka_98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 13:23   #2523
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny ja mam Ziajkę tonującą spf50 ale jeszcze jej nie użyłam. Po wyciśnięciu jest całkiem jasnym żółtym beżykiem aż byłam zaskoczona że nie mamy do czynienia z różem czy mahoniową bejcą niestety na dłoni w 3-5 sekund ściemniał mi tak że aż się boję go jutro na facjatę kłaść. Wprawdzie po dokładnym roztarciu się wtopił ale na dłoni to wiadomo że inaczej to wszystko wygląda. Chciałam nawet fotkę cyknąć ale zanim zrobiłam zdjęcie Ziaja ściemniała 3-4 tony a szkoda bo po wyciśnięciu całkiem przyjemny kolorek miała Zaryzykuję jednak i ją przetestuję bo może po natychmiastowym zagruntowaniu pudrem sypkim Essence który rozjaśnia podkłady nie będzie źle...

Lemka a mogłabyś krycie i wygląd na buzi tego Iwostinu porównać do Rimmela MP?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 13:27   #2524
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Tak mnie kuszą te filtry Ziai, a tu jak na złość mam zapas ulubionego Pharmacerisa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 13:27   #2525
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 18:44   #2526
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam Ziajkę tonującą spf50 ale jeszcze jej nie użyłam. Po wyciśnięciu jest całkiem jasnym żółtym beżykiem aż byłam zaskoczona że nie mamy do czynienia z różem czy mahoniową bejcą niestety na dłoni w 3-5 sekund ściemniał mi tak że aż się boję go jutro na facjatę kłaść. Wprawdzie po dokładnym roztarciu się wtopił ale na dłoni to wiadomo że inaczej to wszystko wygląda. Chciałam nawet fotkę cyknąć ale zanim zrobiłam zdjęcie Ziaja ściemniała 3-4 tony a szkoda bo po wyciśnięciu całkiem przyjemny kolorek miała Zaryzykuję jednak i ją przetestuję bo może po natychmiastowym zagruntowaniu pudrem sypkim Essence który rozjaśnia podkłady nie będzie źle...

Lemka a mogłabyś krycie i wygląd na buzi tego Iwostinu porównać do Rimmela MP?
Nie miałam Rimmela MP.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:56   #2527
quietdreamer
Raczkowanie
 
Avatar quietdreamer
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Dolnośląskie :)
Wiadomości: 113
Dot.: jasny, matujący podkład do młodej cery

A ja ostatnio słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat podkładu firmy Maybelline New York. Jako, że do tej pory byłam zadowolona z każdego kosmetyku tej firmy to dzisiaj skusiłam się na zakup podkładu New Dream Pure BB. Odcień Light. Kosztowało mnie to 23 zł, więc niezbyt dużo. Pozostaje jeszcze tylko kwestia tego jak się będzie sprawował. Miejmy nadzieję, że dobrze.
__________________
"Idealny związek to taki, gdzie cisza nie krępuje, odległość nie stanowi problemu, gdzie kłóci się jak stare małżeństwo, wygłupia jak dzieci, kocha bezgranicznie, mimo, pomimo i wbrew wszystkiemu, niezależnie od tego co się w życiu wydarzy."

Już 3 lata...
quietdreamer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 15:43   #2528
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: jasny, matujący podkład do młodej cery

Tutaj sporo Wizażanek zagląda, mogą pomóc:

Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 12:49   #2529
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Bladziochom "muszę" odradzić tonującą filtrową Ziajkę. Nie da się jej bielącym sypańcem rozjaśnić poza tym jest super w noszeniu po przypudrowaniu:love : ale kolor kicha, dla jasnych ale normalnych cer powinien być ok, dla mega bladziochów absolutnie nie bo oksyduje w trakcie rozsmarowywania-chyba że nasmarujecie oficie również dekolt, szyję i będzie udawać opalone. Ahhh jaka szkoda bo pod względem wyglądu na skórze i komforcie noszenia to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Teraz na Iwostin Correctin się czaję w ogóle mają próbki w aptekach tego Iwostinu?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 13:43   #2530
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Teoretycznie tak, ale ja ich tam nigdy nie spotkałam
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:22   #2531
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Bladziochom "muszę" odradzić tonującą filtrową Ziajkę. Nie da się jej bielącym sypańcem rozjaśnić poza tym jest super w noszeniu po przypudrowaniu:love : ale kolor kicha, dla jasnych ale normalnych cer powinien być ok, dla mega bladziochów absolutnie nie bo oksyduje w trakcie rozsmarowywania-chyba że nasmarujecie oficie również dekolt, szyję i będzie udawać opalone. Ahhh jaka szkoda bo pod względem wyglądu na skórze i komforcie noszenia to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Teraz na Iwostin Correctin się czaję w ogóle mają próbki w aptekach tego Iwostinu?
Dobrze, że napisałaś, bo czaiłam się na ten filtr Ziaji tonujący, mój Iwostin dobija dna. Chyba zdecyduje się w takim razie na wersję przeciwzmarszczkową.
Mogłabym jeszcze jednak poprosić o zdjęcia tej Ziaji? Może jednak
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:43   #2532
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

iamsolucky a próbowałaś wymieszać z innym filtrem?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 18:00   #2533
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ciekawe jakta ziaja matująca
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 18:04   #2534
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mam ziajke matującą. Jeśli spodziewasz się pełnego matu to się rozczarujesz. Po niej nie świecę się tak bardzo (jednak mam cerę normalną) jak po innych 50. Klei się, ale po przypudrowaniu pudrem bambusowym jest ok. Na wątku dla filtromaniaczek filtry ziaji niedawno były dość gorącym tematem Jest tam kilka recenzji i matującej i tonującej chyba.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 18:08   #2535
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Na filtr bez błysku nie liczę. Chociaż pharmaceris wchłania się na mnie prawie do matu
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 06:56   #2536
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dobrze, że napisałaś, bo czaiłam się na ten filtr Ziaji tonujący, mój Iwostin dobija dna. Chyba zdecyduje się w takim razie na wersję przeciwzmarszczkową.
Mogłabym jeszcze jednak poprosić o zdjęcia tej Ziaji? Może jednak
a proszę bardzo porównanie z True Matchem naszym- jak widać Ziaja początkowo jest dosyć jasna ale po chwili robi się sporo ciemniejsza od L'oreala


Sabriel nie mieszałam jej z niczym, ona jest bardzo tłuściutka ale sypańce fajnie się przyklejają do niej, wątpię by wymieszanie jej z innym bezbarwnym filtrem lub kremem by coś dało, tylko krycie by było mniejsze a efekt przyciemniająco koloryzujący dalej by był tylko trochę słabszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (27,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (17,4 KB, 28 załadowań)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 12:12   #2537
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dalej by się przyciemniał ale może nie tak bardzo Aż mnie dziwi że tak bardzo się przyciemnia bo słyszałam że ziajka jest jaśniejsza od innych kremów tonujących czy tam filtrów barwiących. Miałam się na nią skusić ale koniec końców wzięłam matującą.
A ty jak robisz z minerałami? Najpierw nakładasz podkład a potem matujesz pudrem czy już tego nie potrzebujesz?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 12:27   #2538
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Dalej by się przyciemniał ale może nie tak bardzo Aż mnie dziwi że tak bardzo się przyciemnia bo słyszałam że ziajka jest jaśniejsza od innych kremów tonujących czy tam filtrów barwiących. Miałam się na nią skusić ale koniec końców wzięłam matującą.
A ty jak robisz z minerałami? Najpierw nakładasz podkład a potem matujesz pudrem czy już tego nie potrzebujesz?
Może na kimś nie tak bardzo bladym ona tak nie ciemnieje teraz używa jej moja mama która ma jasną żółtawą cerę ale nie bladą i ta Ziaja wygląda na niej świetnie. Normalnie ja jestem ze dwa tony jaśniejsza(i chłodniejsza) od niej, a jak obydwie byłyśmy posmarowane Ziają to ja byłam dwa tony ciemniejsza od niej dodam że ja nałożyłam jej mniej nie moja tonacja stąd też taki efekt no i na mnie wszystko mega oksyduje. Ale fakt jest jaśniejsza od takiej np. Biodermy koloryzującej czy innych kremów tonujących

Minerałów obecnie nie używam tylko sypańca z Essence który podkłady fajnie mi rozjaśnia ale Ziajce nie daje rady Jak używałam minerałów to albo na Lirene spf50 albo na alantan krem, często i nawet na suchą skórę i nigdy nie używałam żadnych primerów Z minerałów najtrwalsze i największy mat dawały Meow nałożone na cieniutką warstwę Alanatanu bez niczego innego
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 12:42   #2539
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Porównanie Ziaji z Biodermą tonującą photoderm mx spf50+. Tej Biodermy to chyba nic nie przebije- giga sraka przy niej to chyba wszystko będzie jasno wyglądać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (28,8 KB, 13 załadowań)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 12:57   #2540
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Porównanie Ziaji z Biodermą tonującą photoderm mx spf50+. Tej Biodermy to chyba nic nie przebije- giga sraka przy niej to chyba wszystko będzie jasno wyglądać
Nie wiem kogo biorą do testów przy sprawdzaniu kolorystyki dla danego kraju albo ktoś inteligentny stwierdził że Polska to nie Europa Wschodnia tylko Południowa

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Może na kimś nie tak bardzo bladym ona tak nie ciemnieje teraz używa jej moja mama która ma jasną żółtawą cerę ale nie bladą i ta Ziaja wygląda na niej świetnie. Normalnie ja jestem ze dwa tony jaśniejsza(i chłodniejsza) od niej, a jak obydwie byłyśmy posmarowane Ziają to ja byłam dwa tony ciemniejsza od niej dodam że ja nałożyłam jej mniej nie moja tonacja stąd też taki efekt no i na mnie wszystko mega oksyduje. Ale fakt jest jaśniejsza od takiej np. Biodermy koloryzującej czy innych kremów tonujących

Minerałów obecnie nie używam tylko sypańca z Essence który podkłady fajnie mi rozjaśnia ale Ziajce nie daje rady Jak używałam minerałów to albo na Lirene spf50 albo na alantan krem, często i nawet na suchą skórę i nigdy nie używałam żadnych primerów Z minerałów najtrwalsze i największy mat dawały Meow nałożone na cieniutką warstwę Alanatanu bez niczego innego
Właśnie pod minerały używam pudru bambusowego, który radzi sobie z każdym filtrem. Nawet z tymi klejącymi się.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 14:40   #2541
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Porównanie Ziaji z Biodermą tonującą photoderm mx spf50+. Tej Biodermy to chyba nic nie przebije- giga sraka przy niej to chyba wszystko będzie jasno wyglądać
co za kolor... wyobraziłam sobie siebie z twarzą w takim kolorze
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 16:08   #2542
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a proszę bardzo porównanie z True Matchem naszym- jak widać Ziaja początkowo jest dosyć jasna ale po chwili robi się sporo ciemniejsza od L'oreala


Sabriel nie mieszałam jej z niczym, ona jest bardzo tłuściutka ale sypańce fajnie się przyklejają do niej, wątpię by wymieszanie jej z innym bezbarwnym filtrem lub kremem by coś dało, tylko krycie by było mniejsze a efekt przyciemniająco koloryzujący dalej by był tylko trochę słabszy.

Dziękuję bardzo! Fajna i jasna na początek, szkoda, że potem tak ciemnieje. Ale skoro piszesz, że właściwości okej, to może zaryzykuje? Najwyżej oddam siostrze :P

Oby tylko nie okazało się, że zapycha albo nie trzyma stabilnej ochrony, smaruje się teraz kwasami, w końcu mam twarz jak porcelankę i szkoda by było to zaprzepaścić...
(swoją drogą smaruje się tym kwasem już z 3 tygodnie i nie mam kompletnie problemu z suchymi skórkami, jedynie usta trochę mi ściąga :P twarz cały czas gładziutka, choć efekty jakieś tam widzę, może dla mnie to za słaby ten 5% z Pharmacerisa? :P)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 16:26   #2543
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ziajka jest stabilna i ma też niezłą ochronę przed UVA
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 11:30   #2544
aleksandra987x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 547
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hej
też mam jasną cerę i szukam czegoś, co kryje, matuje i jest jasne. I tanie, bo środki jakie przeznaczam na podkład są niewielkie. na razie jasny i matujący i w przyzwoitej cenie znalazłam podkład z Miss Sporty, ale to tak na specjalne okazje. Poza tym przy dłuższym stosowaniu zapycha i wysusza. Swego czasu uzywałam Eveline 3w1 w kolorze jasny beż. Pierwsze opakowanie było spoko, przy drugim miałam wrażenie, że jest ciut ciemniejszy i jakiś taki zadki. To tego słabiej kryje. I zastanawiam się, czy nie zainwestować w najjaśniejszy Dermacol (ten, co to na all można kupić za jakieś 10-12 zł) i mieszać sobie z tym Eveline. Mam tego całe 40 ml, a szkoda mi wywalić Co o tym myślicie?
aleksandra987x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 12:27   #2545
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dermacol nie jest wcale matujący, nawet po zmieszaniu z innym podkładem będziesz się świecić
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 14:17   #2546
aleksandra987x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 547
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Dermacol nie jest wcale matujący, nawet po zmieszaniu z innym podkładem będziesz się świecić
Ten z Eveline całkiem przyzwoicie matuje, a poza tym i tak zawsze daję puder na podkład, z moją skóra nie da się inaczej jeśli chcę, żeby makijaż przetrwał chociażby to kilka godzin, więc nie przeszkadza mi to
Chodzi mi raczej o to, czy Dermacol rzeczywiście jest taki jasny jak widać na tej "palecie kolorów", którą mozna znaleźć w sieci i nada się do rozjaśnienia ciut za ciemnego podkładu
aleksandra987x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 18:24   #2547
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

jest dość jasny, przynajmniej od większości (czy wielu) drogeryjnych podkładów. Ale jak masz skłonności do zapychania, to on będzie zapychał.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 19:13   #2548
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez aleksandra987x Pokaż wiadomość
Ten z Eveline całkiem przyzwoicie matuje, a poza tym i tak zawsze daję puder na podkład, z moją skóra nie da się inaczej jeśli chcę, żeby makijaż przetrwał chociażby to kilka godzin, więc nie przeszkadza mi to
Chodzi mi raczej o to, czy Dermacol rzeczywiście jest taki jasny jak widać na tej "palecie kolorów", którą mozna znaleźć w sieci i nada się do rozjaśnienia ciut za ciemnego podkładu
Dermacolu nie polecam nawet do mieszania ma konsystencję mniej więcej pasty do butów jak nie gorzej, ciężki, tłusty, zapycha, warzy się, spływa- ściera przy najmniejszym dotyku, nie wiem czy bez uprzedniego rozrzedzenia go duralinem dałoby się go w ogóle z rzadkim podkładem dobrze wymieszać, a na pewno zmieniłby na niekorzyść właściwości podkładu którego zwykle używasz. Naprawdę odradzam jak się nie chce szpachli i armagedonu na twarzy O niebo lepszy do rozjaśnienia byłby podkład z Golden Rose w odcieniu #101 (jaśniutki, porcelanowo różowy ale nie świnkuje wymieszany):
http://sklep.goldenrose.pl/art97,per...lad,p_cpf.html

a do stosowania samodzielnie o wiele trwalszy, dobrze kryjący i o neutralnym jasnym kolorze(#21) fajny jest ten:
http://sklep.goldenrose.pl/art174,go...uid,p_ffo.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 19:52   #2549
aleksandra987x
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 547
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Dermacolu nie polecam nawet do mieszania ma konsystencję mniej więcej pasty do butów jak nie gorzej, ciężki, tłusty, zapycha, warzy się, spływa- ściera przy najmniejszym dotyku, nie wiem czy bez uprzedniego rozrzedzenia go duralinem dałoby się go w ogóle z rzadkim podkładem dobrze wymieszać, a na pewno zmieniłby na niekorzyść właściwości podkładu którego zwykle używasz. Naprawdę odradzam jak się nie chce szpachli i armagedonu na twarzy O niebo lepszy do rozjaśnienia byłby podkład z Golden Rose w odcieniu #101 (jaśniutki, porcelanowo różowy ale nie świnkuje wymieszany):
http://sklep.goldenrose.pl/art97,per...lad,p_cpf.html

a do stosowania samodzielnie o wiele trwalszy, dobrze kryjący i o neutralnym jasnym kolorze(#21) fajny jest ten:
http://sklep.goldenrose.pl/art174,go...uid,p_ffo.html
Dziękuję za pomoc
Ten drugi z Golden Rose ma moja mama, tylko ona używa duuzo ciemniejszych niż ja Gdzieś czytałam o rozjaśnianiu podkładów Dermacolem, ale właśnie coś mi się kojarzyło, ze on nie za fajny

Staram się doprowadzić moją skórę do porządku, mam nadzieję,że za kilka tygodni podkład nie będzie mi potrzebny
aleksandra987x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 19:58   #2550
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Dermacolu nie polecam nawet do mieszania ma konsystencję mniej więcej pasty do butów jak nie gorzej, ciężki, tłusty, zapycha, warzy się, spływa- ściera przy najmniejszym dotyku, nie wiem czy bez uprzedniego rozrzedzenia go duralinem dałoby się go w ogóle z rzadkim podkładem dobrze wymieszać, a na pewno zmieniłby na niekorzyść właściwości podkładu którego zwykle używasz. Naprawdę odradzam jak się nie chce szpachli i armagedonu na twarzy O niebo lepszy do rozjaśnienia byłby podkład z Golden Rose w odcieniu #101 (jaśniutki, porcelanowo różowy ale nie świnkuje wymieszany):
http://sklep.goldenrose.pl/art97,per...lad,p_cpf.html

a do stosowania samodzielnie o wiele trwalszy, dobrze kryjący i o neutralnym jasnym kolorze(#21) fajny jest ten:
http://sklep.goldenrose.pl/art174,go...uid,p_ffo.html
O, w takim razie chyba ja też zrobię sobie prezent i kupię jakieś mazidło od GR, bo jutro będę przy stoisku. Obecny podkład już dobija dna, więc zasługuję (a nie chcę mi się zamawiać na eBayu jakiś bebiszonów)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.