Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 06:20   #1441
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

A próbowałaś Dove? Żele mają bardzo ładnie nawilżające, więc może mydła też nie będą tak totalnie wysuszać.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 08:37   #1442
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
i będzie używał wszytskiego co mu każe byleby nie było babskie opakowanie...
o tototo! tak właśnie. jak kiedyś zostawiłam o niego swój żel pod prysznic, znaleźć później nie mogłam tak do szafki schował ...
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 09:12   #1443
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Hej dziewczyny Czytam wasz wątek jakoś od roku, ale nigdy nic nie pisałam
Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
muszę gdzieś wyrazić oburzenie - to wyrażam. lakiery essence te colour and go są beznadziejne. matko ale one są beznadziejne...
co do tych lakierów, kupiłam ostatnio dwa, jeden mam na paznokciach 3 dzień i jeszcze nic się nie dzieje, także ja jestem zadowolona

A co do faceta - mój używa tylko tych podstawowych kosmetyków tj. szampon, żel pod prysznic, pianka do golenia itp. Zawsze bronił się przed pomadkami, ale ostatnio kupiłam mu nivea men i używa (jak mu się przypomni ale zawsze coś). A i jeszcze krem do rąk z ziaji ale tylko w zimie.
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:31   #1444
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Ulubieńcy marca u katosu oraz Agnieszki z Thebreathoffreshair
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:40   #1445
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ulubieńcy marca u katosu oraz Agnieszki z Thebreathoffreshair
zabieram się za oglądanie
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:04   #1446
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ogólnie TŻ jest posluszny i będzie używał wszytskiego co mu każe byleby nie było babskie opakowanie...
Jedynie nie przepada za żelem do ciała, woli mydło, bo uważa, że żel 'nie domyje' go...
A ma bardzo suchą skórę ciała więc czesto kupuje mu żele jakieś fajne bo wiem, że wtedy zużyje zamiast tego głupiego mydła

Ale chyba musze się za jakimiś fajnymi mydełkami nawilżającymi czy coś rozglądnąć dla niego..Polecicie coś?
a myslalas zeby połączyc mu jednak żel pod prysznic z jakąś rękawicą myjącą-peelingującą w fajnym 'męskim' kolorze?? dzieki temu TZ bedzie się czuł domyty, a przy okazji nie bedzie się wysuszał mydłem.
Ja osobiscie nie wierze ze mydło jakiekolwiek moze byc niewysuszające... moze dove ma jakies wlasciwosci lepsze ale na pewno nie do konca

ogólnie jestem za tym żeby facetom jednak narzucać swoje zdanie i nawyki bo oni nie mają pojęcia o pielęgnacji i tyle :P
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:44   #1447
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Tak sobie czytam i oglądam na Youtube, aż mi się zachciało znowu filmiki kręcić , bo te moje to już staaaare
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 14:32   #1448
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Wyglądam tak -> jak czytam o zwyczajach Waszych TŻ odnośnie pielęgnacji. Jakbym widziała swojego.

Ja próbowałam nawet manipulacji - widziałam kiedyś jak kolega TŻ używał męskiej pomadki nivea i potem użyłam tego jako argumentu ( w sensie "zobacz, K. jest facetem, pakuje na siłowni, a używa pomadek ochronnych i się nie wstydzi" ale nie pomogło.. Jak tylko podchodziłam do stoiska z pomadkami w drogerii to uciekał...)


I tak sobie teraz myślę odnośnie produktów dla facetów... one powinny mieć wręcz czarne opakowania, bo jeszcze się okaże, że granatowy jest niewystarczająco "męski". I zamiast napisów "for men" itd powinno być np:
  • for real gangsta,
  • for real macho,
  • only for badboy's
Dodatkowo na tubkach/pudełkach od kremu powinny znaleźć się wizerunki takich osób jak Vin Diesel, zawodników MMA, bokserów, czy innych "hardkorowych koksów". Może wtedy TŻ-ci korzystaliby z nich bez wstydu? Nie mam jeszcze tylko pomysłu jak i czym zastąpić sztyft ochronny żeby był wystarczająco męski.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:53   #1449
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
co do tych lakierów, kupiłam ostatnio dwa, jeden mam na paznokciach 3 dzień i jeszcze nic się nie dzieje, także ja jestem zadowolona
pomalowalam niebieskim... nie chcial wyschnąć :/ i dotknęłam się czegoś, zmazałam i chciałam pomalować na nowo a tam tak odbarwiona płytka że mózg staje :x
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:53   #1450
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;26088696]A próbowałaś Dove? Żele mają bardzo ładnie nawilżające, więc może mydła też nie będą tak totalnie wysuszać.[/QUOTE]
Moja mama regularnie używa dove i rzeczywiście jest mniej wysuszające niż zwykłe mydła, ale i tak z nawilżeniem nie ma nic wspólnego...

Pozatym mydła z dove też są pewnie babskie....
A zaponiałam dodać, że zdarza się mu też myć ciało mydłem w płynie takim do rąk...I to go "domywa".


Może kupię mu żel pod prysznic biały jeleń? Może to będzie dość męskie i doczyszczające?

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
o tototo! tak właśnie. jak kiedyś zostawiłam o niego swój żel pod prysznic, znaleźć później nie mogłam tak do szafki schował ...


Boże faceci są serio dziwni
Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
a myslalas zeby połączyc mu jednak żel pod prysznic z jakąś rękawicą myjącą-peelingującą w fajnym 'męskim' kolorze?? dzieki temu TZ bedzie się czuł domyty, a przy okazji nie bedzie się wysuszał mydłem.
Ja osobiscie nie wierze ze mydło jakiekolwiek moze byc niewysuszające... moze dove ma jakies wlasciwosci lepsze ale na pewno nie do konca

ogólnie jestem za tym żeby facetom jednak narzucać swoje zdanie i nawyki bo oni nie mają pojęcia o pielęgnacji i tyle :P
No już róznie myślałam, ale on uważa że myjki i gąbki też są babskie..

Także tylko mam jedno wyjście- kupować mu regularnie żele pod prysznic

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość

I tak sobie teraz myślę odnośnie produktów dla facetów... one powinny mieć wręcz czarne opakowania, bo jeszcze się okaże, że granatowy jest niewystarczająco "męski". I zamiast napisów "for men" itd powinno być np:
  • for real gangsta,
  • for real macho,
  • only for badboy's
Dodatkowo na tubkach/pudełkach od kremu powinny znaleźć się wizerunki takich osób jak Vin Diesel, zawodników MMA, bokserów, czy innych "hardkorowych koksów". Może wtedy TŻ-ci korzystaliby z nich bez wstydu?
Nie mam jeszcze tylko pomysłu jak i czym zastąpić sztyft ochronny żeby był wystarczająco męski.

For real gangsta najlepsze
Chyba padłabym gdybym zobaczyła takie pakowanie...Ale pewnie faceci by kupowali...

Mój uważa carmex w sloiczku za W MIARE męski, bo ma brzydkie opakowanie, smierdzi i nie jest w formie pomadki...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 15:20   #1451
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość

Może kupię mu żel pod prysznic biały jeleń? Może to będzie dość męskie i doczyszczające?

Mój uważa carmex w sloiczku za W MIARE męski, bo ma brzydkie opakowanie, smierdzi i nie jest w formie pomadki...
Padłam:ha haha:
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 15:22   #1452
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Ja próbowałam nawet manipulacji - widziałam kiedyś jak kolega TŻ używał męskiej pomadki nivea i potem użyłam tego jako argumentu ( w sensie "zobacz, K. jest facetem, pakuje na siłowni, a używa pomadek ochronnych i się nie wstydzi" ale nie pomogło.. Jak tylko podchodziłam do stoiska z pomadkami w drogerii to uciekał...)
Jak mój mnie kiedyś pocałował, to mu powiedziałam 'aaaale ty masz suche usta' - trochę chamskie, ale skuteczne

Cytat:
I zamiast napisów "for men" itd powinno być np:
  • for real gangsta,
  • for real macho,
  • only for badboy's
umarłam

Edytowane przez Eva2
Czas edycji: 2011-04-01 o 15:25
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 15:25   #1453
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
I zamiast napisów "for men" itd powinno być np:
  • for real gangsta,
  • for real macho,
  • only for badboy's


padłam, padłam
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 15:52   #1454
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość

Mój uważa carmex w sloiczku za W MIARE męski, bo ma brzydkie opakowanie, smierdzi i nie jest w formie pomadki...


czasem się cieszę, że nie mam TŻ
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:29   #1455
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Widzę, że nie tylko ja mam problemy z kosmetykami dla Tż-ta. Mój został prawie siłą zaciągnięty do dermatologa, jak miał zaostrzenie ŁZS po antybiotykoterapii. Teraz używa Physiogel do mycia ryjka.

Ale mogę zapomnieć o kremach do twarzy, pomadkach, balsamach.. noł łej jednak mam niecny plan kupić mu kremik zauważyłam, że jak już coś przyniosę do domu, to wtedy siłą rzeczy używa.

Jak tylko mu mówię "kochanie, mężczyźni do kosmetyczek chodzą" zawsze słyszę "to metro" :/ a ja tak lubię bardzo zadbanych panów
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:31   #1456
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Nissiax dodała ulubieńców
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:38   #1457
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
I tak sobie teraz myślę odnośnie produktów dla facetów... one powinny mieć wręcz czarne opakowania, bo jeszcze się okaże, że granatowy jest niewystarczająco "męski". I zamiast napisów "for men" itd powinno być np:
  • for real gangsta,
  • for real macho,
  • only for badboy's
Dodatkowo na tubkach/pudełkach od kremu powinny znaleźć się wizerunki takich osób jak Vin Diesel, zawodników MMA, bokserów, czy innych "hardkorowych koksów". Może wtedy TŻ-ci korzystaliby z nich bez wstydu? Nie mam jeszcze tylko pomysłu jak i czym zastąpić sztyft ochronny żeby był wystarczająco męski.
o nie:hahah a:sprzedaj ten pomysł jakiemuś producentowi
mój chłopak nie jest przesadnym pedancikiem, ale lubi "domowe spa dla kota i psa", czasami sam prosi o wypucowanie pazurów, ma krem do twarzy, żel peelingujący, żel do golenia itp., ale uznaje tylko Loreal (myślałby kto) i z chęcią podsunę mu Ziaję Carmexa nie ma, ale prosi czasami o mój. Zresztą jakby nawet miał, to leżałby on wszędzie, ale nie pod ręką.
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:38   #1458
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Ja mam kolegę, który nawet używa płynu do higieny intymnej xD I nawet był kiedyś na oczyszczaniu u kosmetyczki, a chłop wielki, ćwiczy codziennie i wcale się nie wstydzi, że dba o siebie.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:47   #1459
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Mój Tż to używa balsamu codziennie. Jego ulubiony to Dove klasyczny, ale gęsto podciąga mi moje masła z TBS. I zazdroszcze mu tego, że nie umie sie nie posmarowac, czasem nawet zwraca mi uwage, że ja już 3 dzien nie smarowalam sie balsamem
Ale jakie bylo moje zakoczenie jak przyjechałam do niego na wakacje, a w łazience znalazłam jakieś cyctrynowe coś na cellulit. Zapytany o to tłumaczył, że nie tylko my mamy prawo dbac o siebie. Spróbowałam i ukradłam mu to
Czasem zdaża się, że grzebie mi po torebce w poszukiwaniu jakiegoś kremu do rąk. Raz mu kupiłam taki sam jak ja miałam, bo zużyl mi pół butelki
Zazdroszcze mu tego, że na jego ciemnej skórze nie widac zadnych przebarwień, zaczerienień, niedoskonałości i siniaków
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 19:13   #1460
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Wyglądam tak -> jak czytam o zwyczajach Waszych TŻ odnośnie pielęgnacji. Jakbym widziała swojego.

Ja próbowałam nawet manipulacji - widziałam kiedyś jak kolega TŻ używał męskiej pomadki nivea i potem użyłam tego jako argumentu ( w sensie "zobacz, K. jest facetem, pakuje na siłowni, a używa pomadek ochronnych i się nie wstydzi" ale nie pomogło.. Jak tylko podchodziłam do stoiska z pomadkami w drogerii to uciekał...)


I tak sobie teraz myślę odnośnie produktów dla facetów... one powinny mieć wręcz czarne opakowania, bo jeszcze się okaże, że granatowy jest niewystarczająco "męski". I zamiast napisów "for men" itd powinno być np:
  • for real gangsta,
  • for real macho,
  • only for badboy's
Dodatkowo na tubkach/pudełkach od kremu powinny znaleźć się wizerunki takich osób jak Vin Diesel, zawodników MMA, bokserów, czy innych "hardkorowych koksów". Może wtedy TŻ-ci korzystaliby z nich bez wstydu? Nie mam jeszcze tylko pomysłu jak i czym zastąpić sztyft ochronny żeby był wystarczająco męski.
dziewczyno jak teraz ktos wywali serie for real gangsta to ty tu masz dowód że byłaś pierwsza, albo opatentuj to jeszcze kasy sie dorobisz na tej wizażowej paplaninie
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:18   #1461
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
dziewczyno jak teraz ktos wywali serie for real gangsta to ty tu masz dowód że byłaś pierwsza, albo opatentuj to jeszcze kasy sie dorobisz na tej wizażowej paplaninie
Racja! Już nawet mam piosenkę do spotu reklamowego, będzie to Coolio-Gangsta's paradise Tylko kto zechce to wyprodukować?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:48   #1462
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

hahaha Real Gangsta ruleeeez
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:49   #1463
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

i klamka gratis do zestawu kosmetyków

a tak z innej beki-czy nie kusi Was recenzowany przez Katosu Salmon Foot korektor pod oczy?
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:57   #1464
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

for real gangsta
Nieziemskie

D.
20:48:09
napisz, ze Twoj TŻ stosuje krem bambino

->Zgodnie z obietnicą.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
a tak z innej beki-czy nie kusi Was recenzowany przez Katosu Salmon Foot korektor pod oczy?
BARDZO kusi! Tylko wciąż sobie powtarzam, jak mantrę:"po co ci kolejny korektor pod oczy? Nie potrzebujesz, nie potrzebujesz, nie potrzebujesz..."
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 20:09   #1465
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Mój to nawet telocapilem klatę smarował, żeby mu włosy nie rosły, a trymera używa chyba częściej niż ja maszynki do golenia. A też chłop dwumetrowy, uzależniony od siłowni..Ale dla niego wyznacznikiem bycia "metro" są "chłopcy spod UW" w opiętych do oporu rurkach.


A skinfoodowy salmon już do mnie leci
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 20:12   #1466
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Na Twitterze Nieesia25 pisała, że łososiowy korektor u niej się waży :<
Czekam na recenzję kogoś z tłustą cerą, potem zdecyduję czy chcę.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 20:16   #1467
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Na Twitterze Nieesia25 pisała, że łososiowy korektor u niej się waży :<
Czekam na recenzję kogoś z tłustą cerą, potem zdecyduję czy chcę.

O niee..czyżby kolejny nieudany zakup?. Jak dostanę to dam znać jak się spisuje, bo też mam tłustą cerę.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:17   #1468
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

waży? ale jak to może wyglądać?
kasiaen1 kupiłaś na ebay?widziałam na all za70zł
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:39   #1469
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

dziewczyny, używacie może takiego olejku myjącego z BU, który pokazuje Nissiax w ulubieńcach marca?
zastanawiam się nad zakupem
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 22:15   #1470
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
waży? ale jak to może wyglądać?
kasiaen1 kupiłaś na ebay?widziałam na all za70zł
Tak, na ebayu ale z pomocą Agabil () na wątku "kupujemy BB creamy" , ponieważ nie mogę podpiąć karty pod żadne zagraniczne płatności. Wyszło dokładnie 36 zł już z wysyłką korea- pl + około 6 zł za wysyłkę pl- pl.

Jeśli nie wiesz jak wygląda ważenie to znaczy że masz farta. Robi się takie..ciasto na twarzy, tak jak podkład miesza się z sebum po całym dniu i wygląda jakby spływał. Nie umiem opisać, ale po pierwsze nieładnie to wygląda, a po drugie jest to duży dyskomfort . A korektor wałkuje się i wchodzi w każdą, nawet pozornie nieistniejącą zmarszczkę

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
dziewczyny, używacie może takiego olejku myjącego z BU, który pokazuje Nissiax w ulubieńcach marca?
zastanawiam się nad zakupem
Jak nie będziesz kupowała nic innego z BU to napisz na pw- mam ten olejek (wersja pomarańczowa) i stoi i stoi sobie tak... Ciężko się go zmywa i ma się wrażenie, że to ciągle jest na twarzy. Mnie również uczulił, ale to już sprawa indywidualna.
__________________

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2011-04-01 o 22:18
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.