Inglot cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 23:08   #1141
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Zabieram się za oglądanie!

OMG! Świetne kolory. Kurka aż będę musiała je zgapić


Jaka jest różnica między M386 a AMC 66 prócz drobinek ?
386 jest bardziej napigmentowany (jak to mat), kolor ma bardziej "brudny", a ten 66 jest bardziej żywy, odcieniem są faktycznie dość zbliżone, ale 66 jest też odrobinę cieplejszy. Ciężko jest mi opisać różnice w kolorze, ale mam nadzieję, ze pomogłam

Cytat:
Napisane przez anniasta Pokaż wiadomość
z ciekawości aż Cię "zaobserwowałam", zapowiada się ciekawie, czekam na więcej ;3
dziewczyny, ale tu nadajecie! kilka dni nie wchodzić i już tyle do nadrobienia!
No to jest więcej, co prawda ledwo już dziś żyję, ale obiecany makijaż wstawiłam na bloga
W roli głównej 129 AMC shine, jest to odcień pomarańczowo- brzoskwiniowy, delikatny, niekiedy wpadający w łosoś. Dla odniesienia - jeszcze bardziej delikatny od niego jest 407 P.
Za kilka dni będę miała jakiś wolniejszy dzień to się przyłożę i zrobię jakiś bardziej dopracowany makijaż, bo dziś malowałam wszystkich, a na siebie czasu nie miałam... apokalipsa
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:34   #1142
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Za kilka dni będę miała jakiś wolniejszy dzień to się przyłożę i zrobię jakiś bardziej dopracowany makijaż, bo dziś malowałam wszystkich, a na siebie czasu nie miałam... apokalipsa
Nie przesadzaj, nie przesadzaj, pięknie wyszło
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:45   #1143
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
386 jest bardziej napigmentowany (jak to mat), kolor ma bardziej "brudny", a ten 66 jest bardziej żywy, odcieniem są faktycznie dość zbliżone, ale 66 jest też odrobinę cieplejszy. Ciężko jest mi opisać różnice w kolorze, ale mam nadzieję, ze pomogłam



No to jest więcej, co prawda ledwo już dziś żyję, ale obiecany makijaż wstawiłam na bloga
W roli głównej 129 AMC shine, jest to odcień pomarańczowo- brzoskwiniowy, delikatny, niekiedy wpadający w łosoś. Dla odniesienia - jeszcze bardziej delikatny od niego jest 407 P.
Za kilka dni będę miała jakiś wolniejszy dzień to się przyłożę i zrobię jakiś bardziej dopracowany makijaż, bo dziś malowałam wszystkich, a na siebie czasu nie miałam... apokalipsa
bardzo ladny makijaz mega wiosenny a co do AMC129 to juz sie ciesze ze go kupilam )
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:58   #1144
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

No to miło że się podoba Cień jest bardzo wdzięczny, można go łączyć z wieloma, uwielbiam też połączenie 129 z fioletem, brązem.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:29   #1145
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
No to miło że się podoba Cień jest bardzo wdzięczny, można go łączyć z wieloma, uwielbiam też połączenie 129 z fioletem, brązem.
Mam pytanie, a moglabym go polaczyc z rozem? czy raczej moze sie gryzc? chodzi mi o taki efekt: http://www.snobka.pl/artykul/11172/m...rancz_i_turkus
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 14:35   #1146
Bela170
Przyczajenie
 
Avatar Bela170
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Inglot, AMC, Cream Foundation

dzięki dziewczynki! zrobiłam jedno i drugie nalożyłam krem, potem odczekałam 15 min przetarłam buzie tonikiem nałożyłam baze tez z inglota ta silikonową i podkład już się nie roluje
Bela170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 16:53   #1147
Tynkusinho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Inglot cz. II

Czemu nie mogę znaleźć tego 129 na stronie internetowej, mają tam inną numerację?
Tynkusinho jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 18:04   #1148
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Inglot cz. II

Potrzebuję rad

oglądam, oglądam zdjęcia i swatche i tak:

1) potrzebuje rozświetlacza, który nie wpada w złoto - czy 393 albo 395 się nada? chcę coś perłowego, bez drobinek... może polecacie jakiś inny numerek?

2)jaki numer ma zwykły czarny matowy?

3)szukam fioletów do zielonych oczu... z tym, że nie takich liliowych ale bardziej śliwka, bakłażan... no i cośjaśniejszego do tego bakłażana, żeby się fajnie komponowało ale też nie liliowe... coś polecicie? ma któras z Was 375, 445, 446?
perła albo mat, bo drobinek nie lubię... mam nr 73 (wkurzają mnie drobinki) i 423 (za bardzo wpada w brąz)...


proszę o pomoc
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 18:39   #1149
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
1) potrzebuje rozświetlacza, który nie wpada w złoto - czy 393 albo 395 się nada? chcę coś perłowego, bez drobinek... może polecacie jakiś inny numerek?

2)jaki numer ma zwykły czarny matowy?

3)szukam fioletów do zielonych oczu... z tym, że nie takich liliowych ale bardziej śliwka, bakłażan... no i cośjaśniejszego do tego bakłażana, żeby się fajnie komponowało ale też nie liliowe... coś polecicie? ma któras z Was 375, 445, 446?
perła albo mat, bo drobinek nie lubię... mam nr 73 (wkurzają mnie drobinki) i 423 (za bardzo wpada w brąz)...


proszę o pomoc
1) biała chłodna perła, mi się sprawdza jako rozświetlacz - 453
2) 63
3) 423 to brąąąąz! 445 to ładny fiolecik, perła chyba

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

A, 395 też fajnie rozświetla, taki lekki beż.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 20:41   #1150
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny ja tak sobie łażę po wątkach i podpytuję tu i ówdzie, bo ostatnio łazi za mną taka ładna nasycona, krwista czerwień w pomadkach i w związku z tym moje pytanie... Polecacie coś od Panów Inglot? Może mieć kremowe wykończenie, na lekką satynkę też bym się nie obraziła, ale żeby ładnie kryła, a nie była półtransparentna, bo taka do pin- upu raczej mi nie podejdzie. I co? Jakieś typy przychodzą Wam do głowy? Będę ogromnie wdzięczna
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 20:49   #1151
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
Potrzebuję rad

oglądam, oglądam zdjęcia i swatche i tak:

1) potrzebuje rozświetlacza, który nie wpada w złoto - czy 393 albo 395 się nada? chcę coś perłowego, bez drobinek... może polecacie jakiś inny numerek?

2)jaki numer ma zwykły czarny matowy?

3)szukam fioletów do zielonych oczu... z tym, że nie takich liliowych ale bardziej śliwka, bakłażan... no i cośjaśniejszego do tego bakłażana, żeby się fajnie komponowało ale też nie liliowe... coś polecicie? ma któras z Was 375, 445, 446?
perła albo mat, bo drobinek nie lubię... mam nr 73 (wkurzają mnie drobinki) i 423 (za bardzo wpada w brąz)...


proszę o pomoc
Jako rozświetlacz polecam 393 I polecam szaro-fioletowy cień nr 420 Ładnie podkreśla zielone oczy

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tak sobie łażę po wątkach i podpytuję tu i ówdzie, bo ostatnio łazi za mną taka ładna nasycona, krwista czerwień w pomadkach i w związku z tym moje pytanie... Polecacie coś od Panów Inglot? Może mieć kremowe wykończenie, na lekką satynkę też bym się nie obraziła, ale żeby ładnie kryła, a nie była półtransparentna, bo taka do pin- upu raczej mi nie podejdzie. I co? Jakieś typy przychodzą Wam do głowy? Będę ogromnie wdzięczna
Mam jedna szminkę z Inglota no i tak: odcień super, ale trochę wysusza usta
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 21:36   #1152
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tak sobie łażę po wątkach i podpytuję tu i ówdzie, bo ostatnio łazi za mną taka ładna nasycona, krwista czerwień w pomadkach i w związku z tym moje pytanie... Polecacie coś od Panów Inglot? Może mieć kremowe wykończenie, na lekką satynkę też bym się nie obraziła, ale żeby ładnie kryła, a nie była półtransparentna, bo taka do pin- upu raczej mi nie podejdzie. I co? Jakieś typy przychodzą Wam do głowy? Będę ogromnie wdzięczna
Czuprynko, a co powiesz na to? Nie jest to Inglot co prawda ale może Ci przypasuje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02682.jpg (51,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02683.jpg (40,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02687.jpg (34,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02690.jpg (46,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02697.jpg (36,0 KB, 9 załadowań)
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 21:54   #1153
RubyWoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Inglot cz. II

Hello!

Pozdrowienia z Irlandii!

Proszę wybaczyć mój polski - Nie mogę mówić to, niestety, więc jestem opierania się na tłumacza.

I totally love Inglot i jestem opętany przez to!

Planuję wyjazd do Polska szybko, aby można było zaopatrzyć się w gadżety Inglot więcej! : D

Mam nadzieję, że wizyta we Wrocławiu - istnieje wiele sklepów Inglot tam? Słyszałem także, że nie ma tam sklep factory outlet, które sprzedaje Inglot z dyskontem, czy to prawda?

Czy ktoś z was piękne panie spokojnie powiedzieć mi, jak bardzo Square Palette 10 z 10 kwadratowych cieni jest jak ten jeden?

https://lh4.googleusercontent.com/-z...E/s320/036.JPG

Ponadto są 20 palety Square dostępny i jeżeli tak, to ile one są?

http://farm6.static.flickr.com/5092/...a9f6eae6af.jpg

Dzięki bardzo za wszelkie odpowiedzi, jestem już doczekać wizyty Polska i zgromadził wiele Inglot! X
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10 palette.jpg (13,1 KB, 23 załadowań)
RubyWoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 21:56   #1154
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez RubyWoo Pokaż wiadomość
Czy ktoś z was piękne panie spokojnie powiedzieć mi, jak bardzo Square Palette 10 z 10 kwadratowych cieni jest jak ten jeden?
Piękne!
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 22:02   #1155
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Czuprynko, a co powiesz na to? Nie jest to Inglot co prawda ale może Ci przypasuje...

O żesz Ty! cudna jest, a usta z nią jeszcze cudniejsze powiedz co to za śliczności?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 22:31   #1156
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Piękne!
Chyba chodziło o podanie numerków tych kolorów, a może i nie xD Zagadka roku
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 22:54   #1157
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Mam pytanie, a moglabym go polaczyc z rozem? czy raczej moze sie gryzc? chodzi mi o taki efekt: http://www.snobka.pl/artykul/11172/m...rancz_i_turkus
Jeśli chodzi Ci o taki efekt- jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez Bela170 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczynki! zrobiłam jedno i drugie nalożyłam krem, potem odczekałam 15 min przetarłam buzie tonikiem nałożyłam baze tez z inglota ta silikonową i podkład już się nie roluje
No to dobrze, że się udało. Ten podkład ma konsystencję dość wodnistą, dlatego się nie lubi z tłuściejszymi kosmetykami.

Cytat:
Napisane przez Tynkusinho Pokaż wiadomość
Czemu nie mogę znaleźć tego 129 na stronie internetowej, mają tam inną numerację?
A no właśnie mają inną numerację, ale też nie mają wszystkich kolorów tych co my i sama nie wiem dlaczego tak życie utrudniają ;/
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 23:03   #1158
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez RubyWoo Pokaż wiadomość
Hello!

Pozdrowienia z Irlandii!

Proszę wybaczyć mój polski - Nie mogę mówić to, niestety, więc jestem opierania się na tłumacza.

I totally love Inglot i jestem opętany przez to!

Planuję wyjazd do Polska szybko, aby można było zaopatrzyć się w gadżety Inglot więcej! : D

Mam nadzieję, że wizyta we Wrocławiu - istnieje wiele sklepów Inglot tam? Słyszałem także, że nie ma tam sklep factory outlet, które sprzedaje Inglot z dyskontem, czy to prawda?

Czy ktoś z was piękne panie spokojnie powiedzieć mi, jak bardzo Square Palette 10 z 10 kwadratowych cieni jest jak ten jeden?

https://lh4.googleusercontent.com/-z...E/s320/036.JPG

Ponadto są 20 palety Square dostępny i jeżeli tak, to ile one są?

http://farm6.static.flickr.com/5092/...a9f6eae6af.jpg

Dzięki bardzo za wszelkie odpowiedzi, jestem już doczekać wizyty Polska i zgromadził wiele Inglot! X
10 square eyeshadow pallete cost 138zł (its about 30 pounds) minus 10% if you buy it filled with all 10 pans at once. There are few inglot shops in Wrocław so don't worry And even if there were factory outlet there is no discount for inglot cosmetics in factory... so no regret I don't know if there are 20 eyeshadow palletes in Wrocław cause they are pretty hard to find. maybe someone who is from Wrocław will answer this question.

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Chyba chodziło o podanie numerków tych kolorów, a może i nie xD Zagadka roku
chodziło tu o cene bo po angielsku to jest how much a translator przetłumaczył to ' jak bardzo'

Edytowane przez CharlotteInWonderland
Czas edycji: 2011-04-12 o 23:18
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 06:11   #1159
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Czuprynko, a co powiesz na to? Nie jest to Inglot co prawda ale może Ci przypasuje...

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O żesz Ty! cudna jest, a usta z nią jeszcze cudniejsze powiedz co to za śliczności?
Ja w takim razie tak jak Ala złożę Ci propozycje spoza Inglota-czerwień z serii moich ulubionych szminek Catrice Absolute Moisture http://ewwwa-makeup.blogspot.com/201...uxury-red.html


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg catrice LR.jpg (52,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg catrice LR 2.jpg (46,4 KB, 9 załadowań)
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 08:37   #1160
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O żesz Ty! cudna jest, a usta z nią jeszcze cudniejsze powiedz co to za śliczności?
To jest Astor VIP 232 Red Impulse, kupiona w Pepco za jakieś 8 złotych Widziałam je też w Rossmanach i Naturach.

http://aleetzya.blogspot.com/2011/04/szminkowy-zawrot-gowy.html

Ewa, jakie usta

Edytowane przez Aleetzya
Czas edycji: 2011-04-13 o 08:40
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 09:15   #1161
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


Ja w takim razie tak jak Ala złożę Ci propozycje spoza Inglota-czerwień z serii moich ulubionych szminek Catrice Absolute Moisture http://ewwwa-makeup.blogspot.com/201...uxury-red.html

O Boziu, jakie Ty masz boskie usta! A ubrana tylko w to, podejrzewam, że mogłabyś tylko leżeć i pachnieć, a ludzie sami wpłacaliby kasę na Twoje konto
Poczytałam recenzję na Twoim blogu i szmineczka rzeczywiście godna uwagi tym bardziej że kolor ale niestety ja u siebie w naturze nie mam catrice więc pewnie będę się musiała obejść smakiem

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
To jest Astor VIP 232 Red Impulse, kupiona w Pepco za jakieś 8 złotych Widziałam je też w Rossmanach i Naturach.

http://aleetzya.blogspot.com/2011/04/szminkowy-zawrot-gowy.html

Ewa, jakie usta

Kurcze, szkoda, że u mnie nie ma w pepco tych szminek... ja tylko uświadczyłąm tam błystek astora shine de luxe ale na pewno przejdę się po rossach i naturze, może tam wyhaczę to cudo


Dziękuję Wam Dziewczynki za pomoc, bardzo mi się przydała, szkoda tylko, że nie będę mogła dorwać również tej catricowej (w końcu pomadek nigdy za wiele, prawda?)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 12:57   #1162
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez RubyWoo Pokaż wiadomość
Hello!

Pozdrowienia z Irlandii!

Proszę wybaczyć mój polski - Nie mogę mówić to, niestety, więc jestem opierania się na tłumacza.

I totally love Inglot i jestem opętany przez to!

Planuję wyjazd do Polska szybko, aby można było zaopatrzyć się w gadżety Inglot więcej! : D

Mam nadzieję, że wizyta we Wrocławiu - istnieje wiele sklepów Inglot tam? Słyszałem także, że nie ma tam sklep factory outlet, które sprzedaje Inglot z dyskontem, czy to prawda?

Czy ktoś z was piękne panie spokojnie powiedzieć mi, jak bardzo Square Palette 10 z 10 kwadratowych cieni jest jak ten jeden?

https://lh4.googleusercontent.com/-z...E/s320/036.JPG

Ponadto są 20 palety Square dostępny i jeżeli tak, to ile one są?

http://farm6.static.flickr.com/5092/...a9f6eae6af.jpg

Dzięki bardzo za wszelkie odpowiedzi, jestem już doczekać wizyty Polska i zgromadził wiele Inglot! X
Proponuje nastepnym razem pisac po angielsku, latwiej nam bedzie zrozumiec .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 13:12   #1163
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Ja kiedyś widziałam na YT czerwoną grubą kredkę do Inglota, tylko nie wiem jaki to numer. Lisa Eldridge robiła makijaż i nawet ją chwaliła, taka delikatna aplikacja dawała efekt jakby zaczerwienionych ust, a mocniejsza taki pin-upowy właśnie.

http://www.lisaeldridge.com/video/15...lentines-look/
O, w sumie znalazłam - nr 21

Mnie bardzo tak kredka kusi.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 13:46   #1164
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny! Znajdę coś w tym kolorze w inglocie?
Zakochałam się w nim . A szczególnie w makijażu wykonanym przez katosu, który można właśnie obejrzeć na snobce .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kor.jpg (55,2 KB, 26 załadowań)
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:03   #1165
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Znajdę coś w tym kolorze w inglocie?
Zakochałam się w nim . A szczególnie w makijażu wykonanym przez katosu, który można właśnie obejrzeć na snobce .
Szukałam czegoś takiego, tylko bardziej w pomarańcz i nie bardzo.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:16   #1166
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Inglot cz. II

A znalazłaś w jakiejś innej firmie? Po prostu zakochałam się w tym kolorze ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:25   #1167
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A znalazłaś w jakiejś innej firmie? Po prostu zakochałam się w tym kolorze ...
Sensique w nowej limitowance ma coś podobnego
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:34   #1168
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O Boziu, jakie Ty masz boskie usta! A ubrana tylko w to, podejrzewam, że mogłabyś tylko leżeć i pachnieć, a ludzie sami wpłacaliby kasę na Twoje konto
Poczytałam recenzję na Twoim blogu i szmineczka rzeczywiście godna uwagi tym bardziej że kolor ale niestety ja u siebie w naturze nie mam catrice więc pewnie będę się musiała obejść smakiem
Dziękuję Wam Dziewczynki za pomoc, bardzo mi się przydała, szkoda tylko, że nie będę mogła dorwać również tej catricowej (w końcu pomadek nigdy za wiele, prawda?)
Jejku dziękuję

Szkoda, bo ta Catrice jest boska A pomadek nigdy za wiele
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:34   #1169
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Znajdę coś w tym kolorze w inglocie?
Zakochałam się w nim . A szczególnie w makijażu wykonanym przez katosu, który można właśnie obejrzeć na snobce .
sprawdż sobie cień 361, to jest taki matowy koral, wydaje mi sie że bliski temu ze zdjęcia
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 17:08   #1170
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Inglot cz. II

Byłam wczoraj w Inglocie i przy kasie był dyży koszyk z cieniami za pól ceny
Skompletowałam sobie kwardatową 6stkę w brązach i złocie za 42zł
było też dużo fioletów, zieleni, kilka niebieskich, zoltych (wszystkie kwadratowe)
oraz kilka okrągłych.
Teraz jestem szczęśliwa
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.