Mój partner po latach. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 13:06   #1
matrikxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 66

Mój partner po latach.


Mam cudowny związek! nie zamieniłabym swojego partnera na kogos innego pomimo,że jesteśmy już tak długo razem źle czy dobrze ale razem.
Ostatnio może jakoś było nie najlepiej w sferze intymnej dziwnie zimno mało namiętnie ,ale tez i stres z pracą i nową firmą jakis czas to trwało .
Czułam niecierpliwość mojego ukochanego na moją chwilową niedyspozycję, na moje wieczne zmęczenie. Czasem nawet nie zauważałam, że go odtrącam ciągle cos było ważniejsze. Dzis dopiero widzę to co mogłam zrobić z naszym związkiem ...ech
Wynikła sytuacja w wyniku której trafiłam do lekarza ginekologa i od słowa do słowa dowiedziałam się, że mam niski poziom libido zrobiłam badania hormonalne które potwierdziły to. Pani doktor uświadomiła mi, że mój brak chęci to wina hormonów nigdy bym nie pomyślała, że to wogóle można leczyć.
Ot po prostu nie miałam ochoty na seks myślałam że to chwilowe ,normalne. Dostałam poradę co robić ,dziś cieszę się że nasze życie wraca do normy ...I nie byłoby problemy ale dowiedziałam się od koleżanki, że ma podobny problem ze sobą poradziłam jej żeby poszła do lekarza i powiedziała co sie dzieje tak jak ja ....jakiez było moje zdumienie kiedy ona mnie niemal zwyzywała od wariatek, że ja namawiam na takie rozmowy z lekarzem ....nie rozumiem tego. Lekarka powiedziała mi że to częsty problem po leczeniu hormonalnym np. Czy naprawdę to dziwne iść szukac pomocy z powodu braku ochoty na seks??
matrikxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:38   #2
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mój partner po latach.

No cóż... Są kobiety, które w ogóle ginekologa omijają szerokim łukiem. Moja koleżanka obecnie ma 20 lat i zarzeka się, że NIGDY nie pójdzie do ginekologa. Ewentualnie może jak będzie w ciąży.

Bardzo dobrze, że Ty należysz do osób, dla których zdrowie i szczęście jest ważniejsze aniżeli nieuzasadniony wstyd. Brawo!
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 14:42   #3
danix
Raczkowanie
 
Avatar danix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 242
Dot.: Mój partner po latach.

ja tez ostatnio mam niskie libido, ide do lekarza i na pewno z nim o tym porozmawiam, ale moje pytanie do Ciebie: czy sa jakies naturalne sposoby na poprawe libido? czy tylko leki hormonalne?
__________________


danix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 16:15   #4
matrikxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 66
Dot.: Mój partner po latach.

Cytat:
Napisane przez danix Pokaż wiadomość
ja tez ostatnio mam niskie libido, ide do lekarza i na pewno z nim o tym porozmawiam, ale moje pytanie do Ciebie: czy sa jakies naturalne sposoby na poprawe libido? czy tylko leki hormonalne?
Wszystko zależy od tego jak długo trwa sytuacja i jak niski jest poziom libido
leków jest wiele o mocnym i słabszym składzie pewnie to co na recepcie mam ty dostaniesz specjalnie dobrane dla swojej sytuacji ale mozesz poszukać czegos na bazie ziół. Na pewno nie zaszkodzi ,po całej kuracji mam zalecenie przyjmować właśnie suplement na bazie ziół
poszukaj pod'' hasłem namiętność i pożądanie'' bo raczej nazwy nie mogę podać.
ale przede wszystkim idz do lekarza.!
ogólnie apeluję nie bójmy sie ginekologa !
matrikxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:59   #5
matrikxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 66
Dot.: Mój partner po latach.

Temat dość trudny chyba ...
matrikxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:25   #6
mapia1990
Raczkowanie
 
Avatar mapia1990
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 140
Dot.: Mój partner po latach.

Cytat:
Napisane przez danix Pokaż wiadomość
ja tez ostatnio mam niskie libido, ide do lekarza i na pewno z nim o tym porozmawiam, ale moje pytanie do Ciebie: czy sa jakies naturalne sposoby na poprawe libido? czy tylko leki hormonalne?
Spróbuj pić Plusz z Żeń Szeniem....
__________________
“Dziewięćdziesiąt procent naszych zmartwień dotyczy spraw, które nigdy się nie zdarzą.”
Margaret Thatcher
mapia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 09:24   #7
matrikxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 66
Dot.: Mój partner po latach.

podobno korzeń imbiru jest dobry ale ja teraz już trzymam się tego co mi lekarka zapisała
matrikxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 18:02   #8
nina3595
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 58
Dot.: Mój partner po latach.

Naturalnych środków jest sporo, a zwłaszcza afrodyzjaków. Najwięcej w kwestii libido może zdziałać nasz umysł. Jak dla mnie wystarczy w ciągu dnia troszkę pomyśleć o mężu, zwłaszcza o tym jak mnie dotyka, albo poprzypominać sobie w jaki sposób ostatnio się kochaliśmy. Zawsze możemy w myślach troszkę poświntuszyć, a wtedy to już z niepokojem na kochanego się czeka.
nina3595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 10:06   #9
matrikxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 66
Dot.: Mój partner po latach.

Nina tez masz rację, mozna się nakręcać przez dzień.
Każdy sposób jest dobry, a jeżeli są naprawdę aż tak wielkie kłopoty to nie bójmy się iść do specjalisty rozmowa nie boli, polecam zrobić badanie na poziom hormonów i w tedy wiadomo co i jak.
Jakoś chyba ten problem jest dziwnie wstydliwy nie wiem czemu.
matrikxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.