Co jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 00:01   #1
anka_firanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4

Co jest?


Drogie Panie.
Pewnie tematy często się tu powtarzają więc i mój jest zapewne znany.
Mój problem dotyczy braku przyjemności z seksu!

Kiedy moje koleżanki mówią, że seks mogłyby uprawiać na okrągło, mi jest to obce. Wszyscy dążą do tego by było jak najwięcej seksu. Liczy się teraz jakość, doświadczenie, chęć. W moim życiu seksu było niewiele i był bez przyjemności. Ostatni partner, z którym byłam tylko 3 miesiące miał spore wymagania, szczególnie wymagał mojej aktywności, ale jak ja mogę być napalona skoro to co ja czuję to tylko to, że "we mnie jest". Chcę seksu pod względem bliskości, emocjonalnym, ale czy kiedyś będę mogła poczuć coś więcej niż to że po prostu jest? Myślałam, że może to z tego względu, że partner mnie nie dotykał, nie całował (a to uwielbiam) i tylko wymagał i krytykował, ale kiedy zdarzył mi się seks z kimś innym.. i widziałam jego przyjemność, u mnie znowu NIC. Co gorsze wiem, że moja mama nie lubi seksu i nie ma przyjemności z niego. Być może to jakaś genetyczna niewrażliwość... Nie spodziewałabym się tego po sobie, gdyż uwielbiam bliskość...
anka_firanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 05:52   #2
Asiula_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Co jest?

Moze nie umiesz czerpać psychicznej przyjemności z seksu bo nikogo tak naprawdę nie kochalas?
Asiula_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 10:10   #3
anka_firanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Co jest?

Racja nie kochałam, zależało mi, ale nie kochałam. ale kiedy nawet ludzie uprawiają przypadkowy seks czerpią z tego przyjemność...
anka_firanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 10:37   #4
Tedd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 91
Dot.: Co jest?

Wydaję mi się że Ty na pierwszym miejscu potrzebujesz bliskości - a więc dotyku, pocałunków, może jakiegoś masażu... znajdz faceta który Ci to zapewni a nie bedzie myślał tylko o sobie. Myślę że wtedy będzie Ci łatwiej osiągnąć przyjemność.
Tedd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 11:06   #5
szalona_panda
Raczkowanie
 
Avatar szalona_panda
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Co jest?

Być może dla autorki największą rolę w seksie odgrywa komfort psychiczny ( nic dziwnego), który będzie polegał na całkowitym zaufaniu, miłości i tych sprawach. Ważna jest też odpowiednia gra wstepna. Nie wierzę, że jeśli kobieta jest podniecona to w czasie stosunku nie odczuwa żadnej przyjemności. Może po prostu trudno autorce osiągnąć orgazm ? bo stwierdzenie że nie czuje żadnej przyjemności jest trochę naciągane jak na mój gust.
__________________
We're better than we've every dreamed
And I'm in love with being queen
Life is great without a care
We aren't caught up in your love affair
szalona_panda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 11:25   #6
stelline
Raczkowanie
 
Avatar stelline
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 49
GG do stelline Send a message via Skype™ to stelline
Dot.: Co jest?

Moim zdaniem brakuje tu po prostu prawdziwych, żywych i silnych uczuć. Nie wiem, czy jesteś w związku, czy nie, ale nawet jeśli tak, to wygląda na to, że masz w sobie jakąś blokadę psychiczną. Może czegoś Ci zwyczajnie brak- czegoś ważniejszego od seksu,- poczucia bezpieczeństwa, docenienia, czułości, motyli w brzuchu, uniesienia. Bez komfortu psychicznego ciężko jest czerpać satysfakcję z fizycznego zbliżenia- ja osobiście sobie tego nie wyobrażam. W grę może też wchodzić kwestia jakichś Twoich kompleksów.
__________________
http://zwyklastronazycia.blogspot.com- tu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Recenzje kosmetyków, książek, filmów, przemyślenia, tutoriale fryzurowe i makijażowe, przepisy i wiele innych. Zapraszam!
stelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 11:52   #7
anka_firanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Co jest?

zdaje się, że macie racje koleżanki... ech poczułam się jak z innej epoki
anka_firanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 12:02   #8
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Co jest?

Myślę, że potrzebujesz bliskości, seksu z miłości bądź z jakiegoś głębszego uczucia, poczucia bliskości i bezpieczeństwa, zaufania. Znajdź kogoś kto będzie zwracał uwagę nie tylko na siebie ale dostrzegał też Twoje potrzeby. I może nie przechodź do kontaktu fizycznego zanim nie zaangażujesz się psychicznie?
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:03   #9
szalona_panda
Raczkowanie
 
Avatar szalona_panda
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Co jest?

Cytat:
Napisane przez anka_firanka Pokaż wiadomość
zdaje się, że macie racje koleżanki... ech poczułam się jak z innej epoki
Nie przejmuj się, wiele dziewczyn ma ten problem. Przede wszystkim przemyśl sprawę i spróbuj jakoś dojść do przyczyny, znajdź to czego ci brakuje. Za pewne problem tkwi w psychice, być może facet nie pociągał cię wytstarczająco, albo czułaś się niepewnie/niekomfortowo/może masz jakieś kompleksy i nie możesz się z nimi uporać.
Tak na prawdę jedyna recepta na udany seks to samoakceptacja, pociąg fizyczny i brak stresu.
__________________
We're better than we've every dreamed
And I'm in love with being queen
Life is great without a care
We aren't caught up in your love affair
szalona_panda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:17   #10
anka_firanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Co jest?

a nie wydaje Wam się, że u facetów to całkowicie odwrotny proces? Najpierw jest łóżko i myśl "zobaczę jak się spisze, wykaże". Następnie oczekiwanie na spełnienie swoich zachcianek i weryfikacja - było słabo więc nie ta to inna. Mężczyźni akurat nie potrzebują uczuć w łóżku.
anka_firanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:32   #11
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Co jest?

Cytat:
Napisane przez anka_firanka Pokaż wiadomość
a nie wydaje Wam się, że u facetów to całkowicie odwrotny proces? Najpierw jest łóżko i myśl "zobaczę jak się spisze, wykaże". Następnie oczekiwanie na spełnienie swoich zachcianek i weryfikacja - było słabo więc nie ta to inna. Mężczyźni akurat nie potrzebują uczuć w łóżku.
Nie wrzucaj wszystkich facetów do jednego worka, wyrażasz tą opinię na podstawie jedynie swoich nieudanych doświadczeń. Razem z moim partnerem kochaliśmy się po ponad roku związku i był to seks z miłości a nie bez uczuć.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:38   #12
0f2b17eeea1ad9572e182bfdbef701be79cfd893_5fea71824b8c9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Co jest?

Jeśli chodzi o to czy mężczyzna potrzebuje uczuć czy nie, to moim zdaniem to zależy od faceta. Ty pewnie tylko takich poznawałaś (bez uczuć) więc dlatego masz takie zdanie. Są też czuli faceci

A co do Twojej dolegliwości, zgadzam się z poprzedniczkami. Gdy się naprawdę (ale tak naprawdę!) zakochasz, na pewno będziesz odczuwała przyjemność. Jest też coś takiego, jak gra wstępna (i uwierz mi, są faceci, którzy ją lubią też), która może by Ci pomogła
0f2b17eeea1ad9572e182bfdbef701be79cfd893_5fea71824b8c9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 13:02   #13
Minti
Raczkowanie
 
Avatar Minti
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 57
Dot.: Co jest?

Myślę, że Twoim problemem jest brak wiary w siebie. Piszesz o tym, że faceci mają wymagania. A Ty? Przecież też masz prawo je mieć. Pamiętaj o tym !!!
Do zbliżenia powinno dojść wtedy, gdy dwoje ludzi tego chce a nie tylko jedna strona. Powinnaś trochę bardziej się skupić na sobie, zastanowić się czego chcesz, pragniesz. Kiedy spotkasz (lub może już spotkałaś) kogoś odpowiedniego, on powinien Cię zrozumieć. Ciężko jest odczuwać przyjemność ze zbliżenia fizycznego, jeśli nic was nie łączy
Minti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 13:53   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co jest?

Koleżanki gadają co trzeba gadać i wypada.

Trzeba dojrzeć, znależć odpowiednią osobę, poznać swoje ciało, siebie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 16:06   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co jest?

Jest seks dla seksu i seks z miłości. Jak się zakochasz, to poczujesz to coś podczas seksu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 16:32   #16
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Co jest?

Cytat:
Napisane przez anka_firanka Pokaż wiadomość
a nie wydaje Wam się, że u facetów to całkowicie odwrotny proces? Najpierw jest łóżko i myśl "zobaczę jak się spisze, wykaże". Następnie oczekiwanie na spełnienie swoich zachcianek i weryfikacja - było słabo więc nie ta to inna. Mężczyźni akurat nie potrzebują uczuć w łóżku.
No nie jest tak ,schematycznie to bardzo opisałaś ,facet ma uczucia.Tobą się nikt od serca nie zajął i tu problem .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-13 17:32:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.