Gameta rzgów poród - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-17, 16:22   #1
Irmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 76

Gameta rzgów poród


Hej dziewczyny, w listopadzie klinika w Rzgowie otworzyła porodowke. Czy jest to ktoś kto już tam rodził i może podzielić się opinią, albo może ktoś zamierza i również mógłby coś podpowiedzieć? Zbieram wszystkie informacje na temat tamtejszej porodowki
Irmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 12:52   #2
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Gameta rzgów poród

Podbijam temat. Irmm rodziłaś już? Jak warunki?
__________________
No hej.

Edytowane przez qppancegle
Czas edycji: 2015-01-27 o 12:53
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 12:59   #3
Irmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 76
Dot.: Gameta rzgów poród

Rodziłam w końcu w medeorze i to miejsce mogę jak najbardziej polecić, różne są opinie ale ja zostałam potraktowana super, tak jak oczekiwałam, warunki świetne i jedzonko też
Irmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 07:36   #4
marcelina88
Przyczajenie
 
Avatar marcelina88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Gameta rzgów poród

Ja rodziłam w Gamecie i polecam. To było moje pierwsze dziecko, miałam małe problemy z karmieniem piersią, bo mała nie chciała ssać, ale położna (Pani Ewa) bardzo mi pomogła za co jestem jej baaaaaaaaaaaardzo wdzięczna. Jedzenie bardzo smaczne, choć ja akurat nie miałam zbyt dużego apetytu po porodzie. Sale dwuosobowe, także spokój, cisza... sam poród też w porządku, bez szemrania dostałam znieczulenie, położna często do mnie zaglądała, po porodzie podano mi Zuzię i tak się przytulałyśmy około godziny, fantastyczna sprawa, jak nie będziecie miały przeciwwskazań to też z tego skorzystajcie, to niesamowite uczucie także z czystym sumieniem polecam – idźcie rodzić kobiety
__________________
Zuzia - 2014
marcelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:38   #5
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Gameta rzgów poród

moja bratowa jest w ciąży i rozważała Matkę Polkę, bo w sumie najbliżej, najpewniej, ale jak byłam tam jakiś czas temu to trochę mi szczęka opadła patrząc na warunki. Do Gamety jest kawałek dalej, w internecie wygląda to całkiem nieźle, zbiera też dobre opinie. Piszą, że na wizytę kwalifikacyjną najlepiej iść ok. 36 tc, ona jest trochę wcześniej, ale skoro jest ponoć tak świetnie to może jej podpowiem tą Gametę.
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 11:17   #6
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Gameta rzgów poród

hop hop, podbijam, ktoś może się jeszcze wypowiedzieć?
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 07:31   #7
marcelina88
Przyczajenie
 
Avatar marcelina88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Gameta rzgów poród

Też się dziwię, że żadna kobitka się nie wypowiada. Nie wierzę żeby były niezadowolone, może po prostu tu nie trafiły? a szkoda, bo Gametę warto polecić
__________________
Zuzia - 2014
marcelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 10:00   #8
monikaS241
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Gameta rzgów poród

Witam, ja dziś byłam na spotkaniu kwalifikującym do porodu....wrażenia jak na chwilę obecną bardzo pozytywne. Bardzo miła położna p. Iza, oprowadziła nas po oddziale, powiedziała co i jak. Szpital na wysokim poziomie, cisza, akurat nie było kobiet po porodzie....teraz pozostaje czekanie..termin mam na 19 kwietnia....podzielę się wrażeniami po
monikaS241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 17:07   #9
Irmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 76
Dot.: Gameta rzgów poród

Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego kobiety decydują się w ogóle jeszcze na takie szpitale jak matka polka - jeżeli nie ma przeciwwskazania żeby rodzić w klinikach typu gameta czy medeor. Ja widziałam szpital mandurowicza i się przestraszyłam... o matce Polce się dużo nasłuchałam złych rzeczy jeśli chodzi o porody. Idźcie kobitki rodzić w małych szpitalach jeśli jesteście zdrowe i dzidzie )
Irmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 08:19   #10
marcelina88
Przyczajenie
 
Avatar marcelina88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Gameta rzgów poród

masz rację, ja też tego nie rozumiem. jeśli można, to czemu nie? myślę, że dziewczyny boją się niesprawdzonych, nowych miejsc. dlatego powinnyśmy pisać opinie w necie. ja poszłam tak naprawdę w ciemno i nie żałuję. przynajmniej nie mam traumy po porodzie jak niektóre dziewczyny. to straszne co czasem piszą, aż gęsiej skórki można dostać.

Monika koniecznie napisz relację, może to kogoś ośmieli a u kogo byłaś na kwalifikacji?
__________________
Zuzia - 2014
marcelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 09:02   #11
Irmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 76
Dot.: Gameta rzgów poród

Dokładnie, moja koleżanka rodziła w tym samym czasie co ja w szpitalu gdzie chodziła całą ciążę publicznym i miała świetny poród - 2h w domu, 4 w szpitalu a tak ją załatwili że ze stresu mleka nie miała w jednej piersi i potem depresję w domu :/ ja 16 h rodziłam, poród nie był łatwy, wiem że bym nie dała rady gdybym nie miała takich warunków i wsparcia jak w medeorze
Irmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 12:05   #12
marcelina88
Przyczajenie
 
Avatar marcelina88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Gameta rzgów poród

nasz komfort też jest ważny wbrew pozorom. jak wrócimy ze szpitala z deprechą to się dobrze maluszkiem nie zajmiemy (a o to nietrudno, jak się leży w obskurnej sali bez pomocy personelu, od razu człowieka nachodzą myśli, że sobie nie poradzi). Więc jak ciąża przebiega pomyślnie i nie ma przeciwwskazań to możemy pomyśleć też o sobie. z tego, co czytałam na innym forum, dużo dziewczyn już rodziło w Gamecie i wszystko poszło ok, tak jak u mnie wróciłam do domu spokojna z dobrymi wspomnieniami, a nie z traumą.
__________________
Zuzia - 2014
marcelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 08:17   #13
monikaS241
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Gameta rzgów poród

Ja byłam na wizycie kwalifikacyjnej u doktor Baś-Budeckiej....przejrzała moją kartę ciąży i badania, napisała jakie badania jeszcze muszę mieć ze sobą. Przeprowadziła badanie, ktg i podbiła pieczątkę w karcie ciąży, że zostałam zakwalifikowana. Później byłam obejrzeć oddział położniczy....a teraz sobie czekamy...jeszcze trochę czasu do 19 kwietnia jest....chyba, że będzie wcześniej
monikaS241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 08:30   #14
marcelina88
Przyczajenie
 
Avatar marcelina88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Gameta rzgów poród

monika, a ja wrażenia z oddziału? dużo było teraz rodzących?
__________________
Zuzia - 2014
marcelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 13:48   #15
Trzyszcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Gameta rzgów poród

MonikaS a podczytujesz drugie forum (kafeterię), gdzie ostatnio jakieś mnóstwo strasznych wpisów się pojawiło o gamecie?
Ja mam termin na początek maja i też się do gamety szykowałam.
Trzyszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 08:05   #16
marcelina88
Przyczajenie
 
Avatar marcelina88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Gameta rzgów poród

chyba wiem o które forum Ci chodzi. chciałam tam napisać swoją opinię, ale zaraz by mnie zjadły, że kłamię. nie wiem skąd w ludziach tyle jadu. ja jestem z Gamety naprawdę zadowolona i rozpowiadam to wszystkim ciężarnym koleżankom, a co! skóra do skóry i kangurowanie - sama o tym nie pomyślałam po porodzie, ale to wspominam najlepiej to cudowne uczucie trzymać swoje dziecko pierwszy raz w rękach nie powiem, teraz też jest świetnie (choć czasem dostaję szału jak mała budzi się w nocy i usypiam ją godzinę...), ale tamtego uczucia nie zapomnę nigdy.
__________________
Zuzia - 2014
marcelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 16:37   #17
Trzyszcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Gameta rzgów poród

Marcelina świetnie to słyszeć.
Myślę, że będzie dobrze. Chociaż rzeczywiście przez moment powiało tam grozą
Trzyszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 07:13   #18
monikaS241
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Gameta rzgów poród

Tak czytam też tamto forum i zaczęłam już trochę wątpić w Gametę...i zastanawiać się nad starą wersją czyli Madurowiczem....dziś idę do lekarza, zobaczymy czy w ogóle coś się już zaczyna dziać...ile mam czasu na ostateczną decyzję
monikaS241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 15:01   #19
marcelina88
Przyczajenie
 
Avatar marcelina88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Gameta rzgów poród

Trzyszcz a u Ciebie jaka decyzja w końcu?
__________________
Zuzia - 2014
marcelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 19:07   #20
Trzyszcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Gameta rzgów poród

Myślę, że nie zrezygnuję z Gamety, jeśli oczywiście nic się wcześniej nie wydarzy, co będzie wymagało np. OCP.
Długo leczyłam się w Gamecie, więc wydaje mi się naturalnym rozwiązaniem. Prowadzę tam też ciążę, więc raczej negatywne wpisy mnie nie odstraszą.
Zobaczymy, jak będzie.
Trzyszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 19:15   #21
Irmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 76
Dot.: Gameta rzgów poród

Cytat:
Napisane przez Trzyszcz Pokaż wiadomość
Myślę, że nie zrezygnuję z Gamety, jeśli oczywiście nic się wcześniej nie wydarzy, co będzie wymagało np. OCP.
Długo leczyłam się w Gamecie, więc wydaje mi się naturalnym rozwiązaniem. Prowadzę tam też ciążę, więc raczej negatywne wpisy mnie nie odstraszą.
Zobaczymy, jak będzie.
Czekam na twoją relacje, bo poród mam za sobą, ale jestem bardzo ciekawa jeździłam tam na usg i się zastanawiałam tez bardzo nad tą opcją. Na kiedy termin?
Irmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 07:50   #22
marcelina88
Przyczajenie
 
Avatar marcelina88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Gameta rzgów poród

Trzyszcz, to Tobie się należą podwójne gratulacje! Długo się leczyłaś? Moja koleżanka miała problemy z zajściem w ciążę, pamiętam jak ciężko to przechodziła, ale na szczęście teraz cieszy się już swoim bobasem niestety mieszka w innym mieście, więc nie możemy się spotykać na spacerach z wózkami
__________________
Zuzia - 2014
marcelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 14:53   #23
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Gameta rzgów poród

hej dziewczyny. Przybywam z relacją, nie z pierwszej ręki, bo od bratowej, ale zawsze W końcu poleciłam jej tą Gametę, bo strasznie nie chciała rodzić znów w "państwowym" szpitalu. Do delikatnych nie należy, ale pierwszy poród przeżyła bardzo. Zrobiłyśmy research i zdecydowała się na poród w Gamecie. I dobrze zrobiła. Z warunków była bardzo zadowolona, oddział jest nowy, czysty, sale poporodowe małe, więc miała spokój. Urodziła SN przy przygaszonym świetle, poród był rodzinny, położna często zaglądała, pomagała dobrać wygodną pozycję, trochę rozmasować. Nie trwało to długo, bo ze 3 godziny i już trzymała małą na rękach. Byłam u niej w odwiedzinach następnego dnia i też położne ciągle zaglądały, pomagały, nawet przychodziły same jak słyszała, że mała płacze. Była też Pani od laktacji, ale bratowa ma już doświadczenie, więc poradziła sobie sama. Także nie bójcie się, naprawdę wszystko tam jest ok, bratowa zadowolona, dziecko zdrowe
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 07:32   #24
marcelina88
Przyczajenie
 
Avatar marcelina88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Gameta rzgów poród

Qppancegle, to bratowa ma podobne odczucie co ja tylko ja nie rodziłam przy przygaszonym świetle i trochę dłużej to trwało. W trakcie porodu brałam prysznic - chwilowa ulga Pozdrowienia dla bratowej i maleństwa
__________________
Zuzia - 2014
marcelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 10:20   #25
marcelina88
Przyczajenie
 
Avatar marcelina88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Gameta rzgów poród

Dziewczyny, moja koleżanka rodziła w Gamecie kwietniu, także mamy kolejną zadowoloną Sama jej poleciłam i nie zawiodła się. Czyli jak widać, jakość usług nie spada z czasem jak to nieraz bywa. ciekawe ile mają teraz porodów, bo chętnych dziewczyn coraz więcej
__________________
Zuzia - 2014
marcelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 16:39   #26
sandrita22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 45
Dot.: Gameta rzgów poród

Dziewczyny ja tam rodzilam 3 grudnia. Miałam cesarkę. Pierwszy poród w 2011 odbywalam w Państwowym Szpitalu i jak porównuje teraz Gametę i państwowy to w Gamecie wygląda to jak na filmach. Wszyscy są pomocni, uśmiechnięci. Do syna co chwila ktoś zaglądał, jak zapłakał to już Panie były. Przede wszystkim czyściutko, jedzenie apetyczne, łazienki w pokojach naprawdę schludne. Całą ciążę chodziłam do tamtejszego lekarza, do porodu naturalnego też mnie nikt na siłę nie nakłaniał. Pierwsze dziecko rodziłam naturalnie. polecam
sandrita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 09:37   #27
mlodziutkamama19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Poród w szpitalu Gameta rzgów

Witam za 5 dni mam termin porodu a niedwano dowiedziałam sie że w szpitalu Gameta trzeba przejść wizyte kwalifikacyjna. Co mam zrobiż zeby odbył sie tam mój poród bez takiej wizyty ?
mlodziutkamama19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-22 10:37:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.