Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 08:52   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy :)


Zima tuz tuz, a wiec i zimowo bedziemy pachniec - w wiekszosci ciezko, slodko, kadzidlanie (przynajmniej na Wizazu). Mysle, ze zima to jest swietna pora na chwyty marketingowe i takowy wlasnie stosuje marka Givenchy. W perfumeriach pojawily sie dwa zapachy z serii Poesie d’un Parfum d’Hiver, a wiec Le secret i Very irresistible w rozowym, lekko "osniezonym" flakoniku. Le secret jest rzekomo wzbogacony drzewem sandalowym, a Very irresistible cedrem. Na wlasnej skorze mialam tylko lLe secret i wowczas wydal mi sie bardzo zblizony do klasyka, jedynie w bazie byly cieplejsze akordy. Wczoraj psiknelam na pasek i zupelnie nie wiem gdzie sie ten zapach podzial - ulotny troche jest I na blotterku wyczulam, ze jest chyba bardziej kwiatowy, troche idzie w kierunku jasminu. Bardzo jestem ciekawa VI - moze to wkestia podatnosci na te wlasnie chwyty marketingowe, ale chyba podejde do tego zapachu, bo VI klasyczny zawsze mi sie podobal , byl kwiatowy, mocny i bardzo charakterny A jesli w istocie sa tam jeszcze drzewne akordy, to mogloby to byc cos fajnego. A jakie sa wasze opinie na temat tych zapachow i w ogole calej tej gwiazdkowej "akcji"?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:09   #2
TeenVoguer
Przyczajenie
 
Avatar TeenVoguer
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 3
GG do TeenVoguer
Dot.: Poesie d’un Parfum d’Hiver Givenchy :)

Próbowałam zimowej wersji Very Irresistible. Jest bardzo intensywny i trzyma się naprawdę długo, przykładowo; skopiony szalik pachniał mi jeszcze prawie tydzień później Jednak są to perfumy właśnie do 'dodatków', czyli do stosowania na płaszcze, szaliki, żakiet czy coś takiego, ponieważ ciągle 'przebywanie' w tak ciężkim zapachu skutkuje u mnie bólem głowy. Jednak używany na ubraniach, które zakładamy co parę godzin daje świetne efekty
Co do zimowych edycji perfum to uważam, że są świetne, tak samo jak letnie wersje niektórych zapachów, bo wszystkie wiemy, że zapachy zmieniają się nam zaleznie od pory roku

Edytowane przez TeenVoguer
Czas edycji: 2010-10-26 o 22:11
TeenVoguer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.