Forum 'Pytania do Wizażystki' - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-01, 11:27   #31
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Będę pesymistką. :/
Jakoś nie mogę w to uwierzyć, że wątek pokazujący krok po kroku jak samodzielnie określić swój typ kolorystyczny pomoże.
Może w jakimś maluchnym procencie, ale jestem pewna, że pytania o pomoc w określeniu typu nadal będą się pojawiać, bo przy tym jest niezastąpiona pomoc innych, obiektywne spojrzenie "z boku".
Co z tego, że napiszemy "cera różowa = lato" - ja też mam czasem różowawą cerę buzki jak się zaczerwienię zarumienię a latem nie jestem. Aby prawidłowo rozpoznać typ kolorystyczny potrzebny jest fachowy wgląd, najlepiej na żywo, specyficzne "oko", które nie każdy ma.
Dziewczyny zadające te pytania często nie mają zielonego pojęcia jak określic, odróżnić kolory skóry - cieply odcień skóry jesieni jest dla nich taki sam jak chłodny, białawy odcień skóry lata... Skóra to skóra - jest w odcieniu cielistym i tyle.
Było podobnie w wątku już istniejącym przykładowo typy oka - nie wystarczyły fotki, rysunki, opisy oka na przykład płaskiego - dziewczyny z płaskim okiem jedna pod drugą wkleiły swoje fotki (wszystkie z tym samym typem oka) i nie zauważyły, że "ta przede mną" ma takie same oko...
Dziewczyny, będąc laikami w tej sprawie nie są w stanie określić swojego typu - czy to kolorystycznego, czy typu oczu itp...
No i to się rozumie. To nie ich działka i przez internet się tego dobrze nie nauczy.

Według mnie pozostają w dalszym ciągu porady ale na jakichś innych zasadach, przede wszystkim powinno być napisane, że nie udzielamy porad osobom zamieszczającym małe, niewyrażne zdjęcia, z pełnym makijażem albo z grzywą sięgającą ust . Powinno być tez napisane gdzieś na górze, że wklejając fotkę do porady od razu powinno się wymieniać takie cechy jak: łatwość opalania się, kolor opalenizny, kolor piegów, naturalny kolor włosów itp. To ułatwiłoby poradę.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:29   #32
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Cytat:
Napisane przez lexie
Policzylam w watku wklejone jest 2752 linki!! Zakladajac, ze jakies sie zdublowaly albo jednak zostaly na wizazystce, mozna przyjac ok 2500 poprzenoszonych watkow
Trcohę dużo. To niezły kawałek pola obrobiłyście. Bravo.


Ja to się wcale nie dziwię dziewczyną, że nie umieją się rozpoznać typologicznie, bo ja czytając opis jakiegoś typa też mam mętlik i zamieszanie. I jak sobie tak poprzeczytuje typy, to na koniec wydaję mi się, że jestem zimą, latem, wiosną, jesienią, a nawet typem mieszanym, bez wyraźnych tendencji.

MNie pomogły testy znalezine w necie z pytaniami i to one mi okresliły typ, bo inaczej bym wymiękła. Oczywiście, żadna profesjonalna analiza, tak PI razy drzwi.

Kobietki to zróbcie taką "szkołe kolorystyczną" [może to coś pomoże?], sama skorzystam z niej jeszcze raz i upewnie się, czy rzeczywiście jestem zimną zimą.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 12:30   #33
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Lexie jeśli przetłuamczysz te opisy, to - jesli wątek nie powstanie - wyslij mi proszę Chętnie się doksztalcę

Femme rozumiem Twój sceptycyzm Sama widzialam co bylo w wątku o oczach Ale mysle, ze spróbowac można. A co z tego wyniknie -zobaczymy

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-06-08 o 15:00
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:17   #34
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Watek z takijm kursem mozna zamknac. On bedzie tylko do czytania i zastanowienia sie, a jesli ktoras wciaz nie bedzie wiedziala, to zalozy watek. na to nie ma rady, niestety.

Poza opisami typow, kolorow, dodaloby sie tam pytania na jakie nalezy odpowiedziec, informacje ze pomagamy jesli jest wyrazne zdjecie bez makijazu itp.

Wiem, ze te dzieczyny to laicy - ja tez ale jakos dalam rade sie w tym zorientowac. Wiem, ze to nie to samo co wizyta u kolorystki, wizazystki czy innej specjalistki ( ) ale mozna chociaz w przyblizeniu okreslic wlasny typ. I mam wrazenie, ze czasem latwiej jest samemu to okreslic niz dac innym do oceny - bo, jak wiadomo, zdjecia sa czesto mylace. Podkreslam - czasem! Bo czesto wlasnie obiektywne spojrzenie jest potrzebne.

Wezme sie za pisanie, tlumaczenie i co tam, chocby na wlasny uzytek. Z watkiem, jak sadze, sprobujemy. Jesli nie wyjdzie, zawsze mozna go odpiac, wykasowac...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:31   #35
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Dziewczyny a moze zalozycby taki przykladowy watek jak ktoras z was pisala, w ktorym pokazane bedzie co musi byc spelnione aby na kolejne pytania o typ uzyskac jakakolwiek odpowiedz.

Jedna wizazanka moglaby sie moze poswiecic jako eksponat dla dobra ogolu.

To znaczy na przyklad
1.zdjecie oblicza bez makijazu (tu ma byc wyrazne i w swietle dziennym)
2. zdjecia z przylozonymi ubraniami w roznych kolorach, chlodnych i cieplych
3.odpowiedzi na rozne pytania (naturalny kolor wlosow, iegi itp...

Moze jesli same zainteresowane beda musialy wlozyc w cala sprawe sporo energii i czasu zrozumieja tez udzielajace rad? Wtedy nie bedzie juz tak latwo napisac "jakim ja jestem typem, sory nie mam zdjecia"
Co myslicie?
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 14:21   #36
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Cytat:
Napisane przez rzastin
Myślę, że powino się osobom, których zadaniem jest udzielanie porad, nadać status 'Ekspert'- to może jakoś zdjęłoby odpowiedzialność z moderatorów porządkowych za brak fachowych i wyczerpujących porad (chociaż teraz pojawią sie wątpliwości- kto jest ekspertem, a kto moderatorem).
Uważam, że to doskonały pomysł , zwłaszcza w odniesieniu do Wizażystki, Kosmetyczki i Fryzjerskiego.

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków

Edytowane przez BabciaWeatherwax
Czas edycji: 2005-09-01 o 14:45
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 14:36   #37
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Chciałam jeszcze poddać pod rozwagę pomysł z forów eksperckich Naszego Bociana:

"Informuję, że w związku z ogromną ilością postów, w których przewijają się stale te same pytania, od 01.08.2004 na forum eksperckim zaszła poważna zmiana. Post / pytanie zadane na tym forum nie jest widoczne od razu dla wszystkich forumowiczów. Czeka ono na zatwierdzenie przez jedną z osób z grona moderatorów. Moderatorzy nie zatwierdzą pytań niezgodnych z dopuszczalnym zakresem tematycznym, ani też takich, na które odpowiedź łatwo można znaleźć na tym forum. Moderatorzy mogą, ale nie muszą podesłać autorowi link do zadanego już na tym forum analogicznego pytania, na które ekspert już udzielił odpowiedzi. Eksperci udzielą odpowiedzi tylko na pytanie wcześniej zatwierdzone. Wszelkich wyjaśnień dotyczących mechanizmu działania tego systemu udzielam pod adresem admin@nasz-bocian.pl"

Tematy czekające na zatwierdzenie wyglądają tak:
http://www.nasz-bocian.pl/modules.ph...viewforum&f=21
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 15:00   #38
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Jestem zdania, że Tanzanit ma dobry pomysł z tym minimum potrzebngo do określenia danego typu. Myślę sobie, że Wiżanka jesli chcę się dowiedzieć jakim jest typem kolorystycznym, powinna pokazać:
zdjęcie +
zdjęcie z przykładowymi kolorami wg. ustlenia
poodpowidać na pytania-scharakteryzować sama siebie...

Musi coś od siebie dołożyć, a nie tylko prosić o analizę i w końcu okazuję się, że ona zdjęcia nie ma, na kolorach się nie zna, sama nie potrafi zdobić analizy...

Kurcze, minimum powinno być. Trudno się jest zorientować i postawić diagnozę bez fotki... na podstawię samego opisu.



Poza tym Babcia dobrze napisała, że Gadze przydałaby się pomoc fachowa na forum, bo Fryzjerskie też jest lekko, na wpól zabałaganione. Z Całym szacunkiem dla p. Grażynki, rouzmiem, że ma tysiące innych obowiązków i nie jest w stanie sama podołać. Dlatego optuję za pomoca dla niej.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 16:24   #39
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Cytat:
Napisane przez lexie
Watek z takijm kursem mozna zamknac. On bedzie tylko do czytania i zastanowienia sie, a jesli ktoras wciaz nie bedzie wiedziala, to zalozy watek. na to nie ma rady, niestety.
tez myslalam, ze dobrze by bylo gdyby byl to wątek zamkniety.

Popieram też Pomadkę i Tanzanit - a propos tego minimum zaangażowania

Myślę, że fajny jest tez pomysł, o ktorym ktoś juz pisał. Żeby dawać zdjęcia Wizażanek, a nie modelek. Do opisu każdego typu dolączyłoby się zdjęcia chętnych Wizażanek, ktore wiedza juz na pewno jakim są typem. Oczywiscie bez makijażu, w świetle dziennym itp. Myslę, ze nawet mogloby byc do kazdego typu więcej niz 1 zdjęcie (o ile znajdą sie chetne )
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 16:47   #40
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

No, sytuacja zaczyna się przejaśniać.
Zmieniam zdanie - moze to i dobry pomysł Lexie z tym zamkniętym wątkiem z pytaniami i minimum charakterystycznych cech danych pór roku.
I Babcię Weatherwax tez popieram w każdym słowie przez nią napisanym, wystukanym.
A propos dawania fotek Wizażanek na "modelki" pór roku - właśnie dobrze by było, żeby to nie była tylko jedna Wiosenka, albo jedno lato itp. ale parę, bo na przykład Jesienią może być typowo rudowłosa jak i ciemna blondyna (tak jak ja).
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 22:49   #41
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Link podany przez Babcie nie chce mi sie otworzyc Sam pomysl jest bardzo ciekawy... Tylko nie wiem czy da sie go zrealizowac pod wzgledem technicznym.
No i jeszcze trzebaby rozsadzic jaki watek jest takim "niepotrzebnym", na jakie pytanie mozna latwo zalezc odp na forum? Czy pytanie "jakie cienie pasuja blondynce w brazowymi oczami" juz do nich nalezy? A pytanie "najlepszy podklad do cery suchej"? No bo od tego jest KWC...Co przepuszczac a czego nie? trzebaby ustalic jasne, precyzyjne zasady. A nawet wtedy, mam wrazenie, ze roiloby sie od oskarzen, ze watek nie zostal zatwierdzony nieslusznie itp.

Dziewczyny, postaram zajac sie pierwsza czescia takiego "kursowego" watku w tym tygodniu i napisac cos o typach, przetlumaczyc ten niemiecki opis...

Femme - no jasne, ze postaramy sie o wiecej zdjec Tylko nie wiem, szukac po watkach o okreslaniu typu? Nie wiem czy tam znajdzie sie wiele "dobrych" zdjec - czyli wyraznych, bez makijazu...

To racja, trzeba okreslic jakies minimum wkladu wlasnego dziewczyny, ktora chce okreslic swoj typ. Nie moze byc tak, ze tylko pisze post na forum, nie dajac zdjecia. Albo dajac takie, jakie jej w reke wpadnie male, z makijazem... W tym watku moge zaznaczyc JAKIE zdjecia sa potrzebne - tylko np ktos musi mi pomoc wybrac kolory w jakich ma sie "okreslana" sfotografowac.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 06:57   #42
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Chciałem tylko poinfomować, że właśnie zaczynamy reedycję wizażowego kursu w formie artykułów. Ze zdjęciami, filmami instruktażowymi i takimi tam.
To jest między innymi powód "zaniknięcia" Szefowej, która ślęczy nad nowym kursem
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 09:35   #43
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Oooo czyzbym nie musiala brac sie za te tlumaczenia?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 09:41   #44
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Jakby cos to ja moge to przetlumaczyc, szybko pójdzie
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 10:01   #45
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Juz przetlumaczone, przeslalam lexie na PW
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 10:49   #46
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Tinker, jestes wielka!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:02   #47
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Dzieki, szybko poszlo, jak macie jeszcze takie analizy do przetlumaczenia, to dawajcie
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:57   #48
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Wydaje mi sie ze na tamtej stronie jest tez reszta opisow, chcialam je popownac do "wizazowych". Ale szczegolnie ciekawi mnie opis lato-zima. Wiec gdyby sie dalo przetlumaczyc jeszcze chociaz ten...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 17:18   #49
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Przepraszam, że z takim poślizgiem odpisuję na wiadomości w wątku, ale miałam koszmarne kłopoty z internetem, przez co jakikolwiek dłuższy pobyt na Wizażu był wykluczony

Lexie - wybór dodatkowych moderatorek oraz intencje w jakich zostały one wybrane, całkowicie jakoś mnie ominęły i nie śledziłam sprawy. Wydawało mi się, że wybrano Was również ze względu na jakieś kwalifikacje w tym zakresie. Za pomyłkę przepraszam

Svenja - również myślałam o nowej Wizażystce do pomocy, jednak mając na uwadze turbulencje związane z wyborem jakiegokolwiek ginekologa do opieki takowego forum, stwierdziłam, że żądam rzeczy niemożliwych Stąd idea, że przydałaby nam się Wizażanka-pasjonatka, która chętnie poświęci czas na Wizaż, a równocześnie skupi swoje umiejętności na roztrząsaniu pytań dziewcząt.

Inne Wizażanki wiadomo, odpowiadają na pytania, które poniekąd ich dotyczą I tak, np. ja udzielam się kiedy tylko mogę i odpowiadam na pytania dotyczące kosmetyków, czy sposobów wykonywania makijaży. Troszkę zapytań dostaję na PW. Ale nie czuję się kompetentna odpowiadać na pytania o np. zmianę stylu. Eksperymentować mogę na sobie, ale broń boże na kimś innym. I podejrzewam, że sporo dziewcząt hamują podobne do moich powody

Czasami, najwidoczniej nie dość grzecznie, odsyłam dziewczęta do wyszukiwarki czy KWC. I dostałam już kilkanaście tajemniczych kartek z Onetu, że nie jestem moderatorem, żeby zwracać komuś uwagę. Oczywiście takie uwagi opatrzone są różnymi niemiłymi słowami Dlatego może w ramach usprawniania działalności forum moderatorki porządkujące, takie jak Lexie, mogłyby upominać nowe Wizażanki, mając za sobą autorytet moderatora Bo czasami wiadomo... chciałam dobrze, a wyszło tak, że sama sobie zaszkodziłam

Przyklejane wątki uważam, że nie zdają egzaminu. Młode forumowiczki w ogóle niemal do nich nie zaglądają, idąc na łatwiznę i prosząc o poradę. Wyszukiwarka stoi nieużywana. Po prawdzie, chyba korzystają z niej tylko osoby starsze stażem - to wynika z moich obserwacji 'wygrzebywanych' wątków. Młode Wizażanki wolą założyć swój, bo po co mają aktywować czyjś? A na dodatek status z 'Zaczyna' zmieni im się na 'Użytkownik' Swoją drogą nabijanie postów na Wizażystce też jest pewnym problemem. Nawet ostatnio zauważyłam tam jedno dziewczątko, które bezustannie o coś pyta, a kiedy odsyłam ją do wyszukiwarki, zadaje nowe, również powtarzające się pytanie Póki co już przyuważyłam, że jest co najmniej lekko na mnie obrażona i pewnie jeszcze parę moich uwag, a czekać będzie na mnie kolejna kartka
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 17:32   #50
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Przeprosiny przyjete

Oczywiscie, mozemy probowac "spopularyzowac" nieco wyszukiwarke Obawiam sie tylko, ze po pewnym czasie moje upomnienia stana sie niewystarczajaco grzeczne
No i nie wiem czy to cokolwiek da... Ciekawe dlaczego te nowe uzytkowniczki takie uczulone na wyszukiwanie sa Czy to mozliwe, ze faktycznie chca nabic sobie posty?

Ana, a ktora to ta od powtarzania pytan, obrazona panienka? Wezme sie za nia
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 17:54   #51
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Właśnie takie upomnienia mają to do siebie, że przysparzają wrogów. Ale z drugiej strony - pomagają zahamować lawinę niepotrzebnych wątków A o to nam chyba chodzi I poprzez moją przekorną naturę, mimo braku adnotacji 'moderator' nie zamierzam zaprzestać robienia tego

A co do delikwentki, którą mam na oku - wyślę PW
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 19:56   #52
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Cytat:
Napisane przez lexie
Femme - no jasne, ze postaramy sie o wiecej zdjec Tylko nie wiem, szukac po watkach o okreslaniu typu? Nie wiem czy tam znajdzie sie wiele "dobrych" zdjec - czyli wyraznych, bez makijazu...
Myślę, że można by na plotkowym załozyc wątek, że poszukujemy zdjęć dziewczyn, ktore pewne są swojego typu i chcą dać swoje zdjęcie do takiego a takiego wątku ,jako przyklad danej pory roku. Myślę, że dobrze by było, gdyby chętne zrobiły sobie zdjęcia specjalnie do wątku - bez makijażu, w świetle dziennym. Mam też taki pomysl: mozna by poprosic, aby byly dwa warianty zdjecia -jedno w kolorze najkorzystniejszym dla typu, a drugie najmniej korzystnym. Co sądzicie?

Cytat:
To racja, trzeba okreslic jakies minimum wkladu wlasnego dziewczyny, ktora chce okreslic swoj typ. Nie moze byc tak, ze tylko pisze post na forum, nie dajac zdjecia. Albo dajac takie, jakie jej w reke wpadnie male, z makijazem... W tym watku moge zaznaczyc JAKIE zdjecia sa potrzebne - tylko np ktos musi mi pomoc wybrac kolory w jakich ma sie "okreslana" sfotografowac.
Dziewczyny często mówią, że nie mają zdjęcia/aparatu. Cóż, chcialabym tu przytoczyć przykład Wizażanki o nicku "jn007" (wątek o Kopciuszku na wizażystce), która też nie miała aparatu, ale pożyczyła od sąsiadów, tak jej zależało
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 20:00   #53
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Juz przetlumaczone, przeslalam lexie na PW
Tinker, wyślesz mi też? proszę, proszę, proszę...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 20:02   #54
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Chciałem tylko poinfomować, że właśnie zaczynamy reedycję wizażowego kursu w formie artykułów. Ze zdjęciami, filmami instruktażowymi i takimi tam.
To jest między innymi powód "zaniknięcia" Szefowej, która ślęczy nad nowym kursem
ach, jak będzie cudnie !
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 20:02   #55
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Melduję Szefowstwu, że forum rozruszane Na ewentualny zastój mam jeszcze kilka pomysłów Ale na razie ruch mamy jak w Rzymie
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 14:48   #56
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Na razie kurs wizazowy wyglada mi jednak na co innego niz ten watek "jak okreslic typ kolorytyczny" Czy mam poparcie pozostalych moderatorek wizazystki i mam pisac?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 16:20   #57
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Cytat:
Napisane przez lexie
Na razie kurs wizazowy wyglada mi jednak na co innego niz ten watek "jak okreslic typ kolorytyczny" Czy mam poparcie pozostalych moderatorek wizazystki i mam pisac?
Nie wiem, czy Aga będzie tam robić część poświęconą analizie kolorystycznej. Może napiszcie do niej maila...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 14:52   #58
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Dziewczyny, mam pytanie, a wlaściwie 2

Pisałam do Agi, a ona zasugerowała napisanie tego jako kolejnych artyukułów. Hmm ja nie jestem pewna czy to coś da - bo artykuły są, ale mało osób je czyta...
Więc jak sądzicie, czy lepiej zrobić wątek czy artykuł??

I drugie pytanie - gdyby jednak przeszedł wątek, to czy go zamknąć, czy raczej zostawić otwarty i pozwolić w nim pytać o typ? Może wtedy byłby większy porzadek na forum? Nie pętałyby sie wciaż oddzielne watki... Jak sądzicie?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 18:33   #59
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Ja jestem za otwartym wątkiem, w którym zamieszczone byłyby linki do artykułów i który funkcjonowałby tak jak istniejące na Wizażystce 'Typy oczu i ich makijaże' (np.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 19:54   #60
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Forum 'Pytania do Wizażystki'

Wg mnie w takim długaśnym watku (bo na pewno będzie on długi i zawiły) szybko zrobi sie bałagan, ciężko będzie odszukać odpowiedzi na swoje pytanie, zwłaszcza, jeśli wątek sie kilkakrotnie 'zawinie'. Może by tak jakiś osobny folder, podforum? Jeden długi wątek to rozwiązanie, niestety, tymczasowe, bo jak zrobi się bałagan, to znów będą pojawiać się osobne wątki.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.