Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 20:57   #4591
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

No i wy gdzie?!



Moja prośba w klubie - śmigam




Edit.
Poniżej o slubach jesli masz juz kupione bilety to nie czytaj!
bylam w weekend i mi sie nie podobalo, dobrze ze bylam zaproszona bo jakbym miala wydac prawie 20zł to by mnie cos strzelilo. To moj pierwszy film na ktorym oczy mi sie momentami zamykaly - jeszcze te gadki wierszowane o niczym.... Jedynie kreacja aktorska Szyca mi sie podobala. Niestety nie wystarczy wstawic komórki, auta i gadki o prozacu zeby to byla komedia. Ale byly osoby ktorym sie podobaly - slyszalam po seansie wiec kwestia gustu.

Edytowane przez soffera
Czas edycji: 2010-10-13 o 21:02
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 21:07   #4592
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
No i wy gdzie?!



Moja prośba w klubie - śmigam




Edit.
Poniżej o slubach jesli masz juz kupione bilety to nie czytaj!
bylam w weekend i mi sie nie podobalo, dobrze ze bylam zaproszona bo jakbym miala wydac prawie 20zł to by mnie cos strzelilo. To moj pierwszy film na ktorym oczy mi sie momentami zamykaly - jeszcze te gadki wierszowane o niczym.... Jedynie kreacja aktorska Szyca mi sie podobala. Niestety nie wystarczy wstawic komórki, auta i gadki o prozacu zeby to byla komedia. Ale byly osoby ktorym sie podobaly - slyszalam po seansie wiec kwestia gustu.
Nie mamy kupionych biletów...w takim razie chyba pomyślimy o czymś ciekawszym... Dzięki sofferko..mykaj na klub
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 21:19   #4593
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cześc lasencjeJ Jestem umachana, właśnie skończyłam gotowanie (zupa koperkowa i lasagne). W tym tygodniu mam tatusia na karmieniuJ a jutro jeszcze braciszek przyjedzie, więc chcąc czy nie musiałam pogotować.
Wklejam zdjęcia moich mega wygodnych skórzanych buciorów na obcasachJ, które kupiłam zupełnie przypadkiem za 120 zł w mojej mieścinie w sklepie o którym nie wiedziałam, że jeszcze istniejeJ a co, przynajmniej raz mi się poszczęściło, mam zamiar zamowić w innych kolorach

Izuniu wiesz co, super kumpela z Ciebie, nawet nad zorganizowaniem nocy poślubnej pomyślisz. Fajnie mieć Cię w gronie najbliższych znajomych! Swoją drogą to sporo przygod mieli młodzi, ale wiesz co, myślę, że to na szczęście.

Malutka nie martw się niewyspaniem widocznie tak reagujesz na jesień u mnie już trochę przechodzi, już nawet chodzę spać ok. 23J

Daguniu koniecznie pokaz łazieneczke.
PS. Sprzątania nie zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Gosiczko- zupa szpinakowa -brzmi strasznie odważna jesteś a gdzieś kobito imprezowała?
Haha, no jasne zem odwazna chociaz zupka szpinakowa całkiem dobra była a impezka była w takim "naszym" barze, gdzie ostatnio przesiadujemy. Jest tam spory wybor takiego "innego" piwka i super zarełko

Ps. Kurtkę jak coś to weź M, ale masz rację, zobacz jeszcze te w Vero, widziałam je, wyglądały na takie ok.
Ps2. Trzymam kciuki za kredycicho!!!

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
własnie wróciłam od dentysty i bez kanałówki się nie obędzie no i miałam odjazd na fotelu normalnie zemndlałam wzywali lekarza, ciśnienie tak mi spadło mam nadzieję, że już takie rzeczy sie nie powtórzą
O kurna, rownież mam nadzieję, że się to nie powtorzy. Wyobrazam sobie jak się dentystka przeraziła jak zemdlałaś. A na pocieszenie (choć niewielkie) powiem Ci, że mnie najprawdopodobniej też kanalowka czeka.
Ps. A ja brzusia nie widze, bo mi się stronka nie otwiera

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
A Ty myślisz że ja znam biegle język - nawet nie wiesz jak mnie bardzo ręcę bolą jak się próbuję z kimś dogadać za garnicą
niemożliwa jesteśale wyglądasz mi na odważną a ja to za granicą tzw ścisku gardła dostaję, jak się muszę dogadać. Jak już zacznę to jest w miarę...ale zacząć...bywa ciężko.


Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Dobra to teraz ja proszę o radę

Potrzebuję jakieś zakryte, wygodne i lekkie łapcie na wyjazd.
Miałam jechac tylko w sandałach ale zapowiedzi śnieżyc na listopad mnie zabiły ..... już widzę przesiadkę w Moskwie w sandałach po śniegu

http://moda.allegro.pl/pikowane-zams...268071080.html
http://moda.allegro.pl/balerinko-mok...253876312.html
zdecydowanie pierwsze te drugie są trochę jak dla starszej pani.

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
ale się właśnie wkurzyłam
zaczęłam w poniedziałek kurs na prawko, szybka teoria w tydzień miało być I dziś mi zadzwoniła dziewczyna z biura, że wykładowca się rozchorował w związku z czym zajęcia do końca tygodnia są odwołane i przeniesione zostają na następny tydzień. I byłoby dobrze, gdyby nie to, że na następnym tydzień już od czwartku nie będzie mnie w Krk, jedziemy do mnie do domu, bo mamy rocznicę ślubu my i moi rodzice- 30-tą i robimy imprezkę taką małą dla rodziny w sobotę, no a w piątek będziemy z siorką szykować wszystko. No i się wkurzyłam i mówię babce, że za tydzień nie mogę i właśnie dlatego wybrałam ten tydzień bo mi pasował a w przyszłym mogę przyjść tylko w środę. Niby jest możliwość samemu nadrobić wykłady ale mówili tylko o jednym dniu, a mi by wypadało 3 a najgorsze jest jeszcze to, że tam wykłady ma 2 gości w systemie co 2tygodnie, więc jakbym musiała nadrabiać to skończę to chole.rną teorię za miesiąc a miało być tak szybko i w ogóle, wiem, że to losowy przypadek ale i tak jestem zła
Monik jedź na imprezkę i baw się dobrze. W końcu płacisz (i to nie mało) za to prawojazdy, więc oni też się powinni postarać, żebyś mogła chodzić na wykłady wtedy, kiedy Ci pasuje. Będzie ok, najwyżej poźniej zgłębisz teorię.

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Misiek wylazł spod prysznica a mi się już odechciało
I mówie do niego: chciało mi się jak byłeś pod prysznicem...
A on do mnie: to mam tam z powrotem wejść???
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 21:31   #4594
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
O kurna, rownież mam nadzieję, że się to nie powtorzy. Wyobrazam sobie jak się dentystka przeraziła jak zemdlałaś. A na pocieszenie (choć niewielkie) powiem Ci, że mnie najprawdopodobniej też kanalowka czeka.
Ps. A ja brzusia nie widze, bo mi się stronka nie otwiera
oj żebyś wiedziała jakiego stracha w oczach miała
hmm... a ja nie wiem dlaczego stronka Ci się nie otwiera
ale śliczne buciska zazdroszcze Wam normalnie tych wszystkich cudnych szpilek

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Edit.
Poniżej o slubach jesli masz juz kupione bilety to nie czytaj!
bylam w weekend i mi sie nie podobalo, dobrze ze bylam zaproszona bo jakbym miala wydac prawie 20zł to by mnie cos strzelilo. To moj pierwszy film na ktorym oczy mi sie momentami zamykaly - jeszcze te gadki wierszowane o niczym.... Jedynie kreacja aktorska Szyca mi sie podobala. Niestety nie wystarczy wstawic komórki, auta i gadki o prozacu zeby to byla komedia. Ale byly osoby ktorym sie podobaly - slyszalam po seansie wiec kwestia gustu.
co do tych "Ślubów" to w pełni popieram słowa Sofci... kto już zamówił bilety niech je odsprzeda

ale być może szykuje się dobra komedia "Śniadanie do łóżka" z Karolakiem, Sochą, Adamczykiem i Kuną, więc obsada całkiem niezła, ale to dopiero w listopadzie
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 21:31   #4595
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Gosiu no mam nadzieję, że się to jakoś rozwiąże a z imprezki na pewno nie zrezygnuje, o nie!
widzę, że mała kuchareczka z Ciebie teraz

buty cudowne!!!!! ja też takie chcę! zakochałam się

Izuś no kto wie, kto wie może nawet prędzej jak później

Soffi dzięki za info o filmie, takie właśnie opinie czytałam w takim razie kino odpada, ściągniemy sobie

oooo i Dzastinka też mówi to samo, to tym bardziej nie pójdziemy do kina
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka


Edytowane przez mooonik
Czas edycji: 2010-10-13 o 21:37
mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 22:02   #4596
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Dobry wieczór

Ale jestem obżarta- niemożliwie Jadłam obiadek przygotowany przez...Kasieńkę. Pyyyycha było
W jej nowej chałupce-potwierdzam fajnie mają zrobione
Kochane moje- załujcie że nie mogłyscie zobaczyć jej w akcji
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 07:44   #4597
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Witam z rana

Kurna ale mam spuchniete dziasla.... Widze ze @ zawitala prawie do wszystkich , ja tez na nia czekam
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Nie mamy kupionych biletów...w takim razie chyba pomyślimy o czymś ciekawszym...
Widzielismy urywki filmu "RED" i mamy sie zamiar na niego wybrac http://www.kinoatlantic.pl/red jak ktos lubi komedie sensacyjne

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich mega wygodnych skórzanych buciorów na obcasachJ, które kupiłam zupełnie przypadkiem za 120 zł w mojej mieścinie w sklepie o którym nie wiedziałam, że jeszcze istniejeJ a co, przynajmniej raz mi się poszczęściło, mam zamiar zamowić w innych kolorach
Ale super ja tez marze o czerwonych zwyklych szpilach

Dzasti ales mnie nastraszyla tym zemdleniem, ufff dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo

Izulek ales ochoty mi narobila na Kasienkowy obiadek

A co do szpinaku to powiem wam jedno, przedwczoraj mialam szkolenie z nowego programu, dzwoni mi tel wiec wychodze a tam ciocia sie pyta jak robie szpinak, bo moj jest dobry. Wiec jej tlumacze po koleji a na koniec ona mi mowi : " Acha to nie beltasz jajek ze szpinakiem? No nic to ja zrobie po swojemu" Wrocilam do domu i co zastalam, mamalyge szpinakowa ktorej sie jesc nie dalo, probowalam ja uratowac ale to juz nie to samo bylo.... W ogole nie wiem po co ona do minie dzwonila....
daget jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 09:43   #4598
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hej żaby

Zuśka- nie podniecaj się! ryż był za twardy

Gosieńko- prześliczne szpileczki!! i jakie tanie! rozmiarówka standardowa?? kup mi

I dlatego właśnie szkoda mi pieniędzy na polskie kino
Ten RED zapowiada się fajnie Dagulec, może pojedziemy w weekenda jak beda to grali

Sofinku- czymam raciczki zaciśniete mocno!!!!!!!!!!!!!

...
I pytanie za 100 pkt
Która lubi i chciałaby mi pomóc w zaprojektowaniu mojej nowej kuchni muszę te gniazdka, szafki, sprzęty itp obmyślić a noga ze mnie...
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:51   #4599
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Kasiku- obiad był pycha i nie kłóć się ze mną Bo pokażę dziewczynom Twoje zdjęcie z chochlą
Trzymam kciukczki Sofko
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:55   #4600
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Witam
Co do polskich superprodukcji to porażka jakaś wszystkie filmy zapowiadają jako "najśmieszniejsza komedia roku" itp. a nic śmiesznego tam nie ma rozczarowują mnie polskie fimy.... nastawiam się na dobry seans a tu
Wczoraj oglądaliśmy z mężem "Trick" - beznadzieja... nie wiem czy widziałyście "Kołysankę" - po paru minutach wyłączyliśmy - masakra jakaś nie dało się na to patrzeć!!
Nie pamiętam jaki polski film mi się podobał ostatnio... chyba "Lejdis"

Gosia super butki

Kasica niestety w projektowaniu kuchni to ze mnie marny doradca...Czekotubka to specjalistka remontowa
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 19:20   #4601
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Helllołłł dziewuszki

Wiem, nie było mnie długo. Ale ja naprawdę nie mam czasu teraz popołudniami. Chyba za dużo nabrałam na siebie. Prawko, studia, aerobik... Za to w pracy mam czas ale wizażu brak

agunia - najważniejsze - gratuluję małzowi

dagunia - te botki granatowe są super

moonik i paulinka - jak prawko ? ja nawet nie mam czasu testów testować moonik - teraz doczytałam - ale cię wkopali z ta teorią. Ja moją mam już w połowie - tylko że ja mam 2x/tydz. po 2 godz.

czeko79 - no niezła była ta twoja obrona mgr twoja lista wycieczkowa - Mongolia, Japonia ...

dzastunia - twoja córa to juz ma konkretną garderobą uzbieraną Jejku - a kobiety w ciąży mogą wogóle się znieczulać u dentysty? bo słyszałam że nie. Współczuję kanałówki Brzusio

izazusia - wesele trochę jak z komedii romantycznej - trochę problemów ale i tak impreza rewelacja i tak zachwaliłaś Kasieńkę kuchareczkę że chyba się wproszę na jakieś jedzonko Pokazuj foty chochlowej Kasieńki

czeko21
- obie czekoladki - duża i mała - na weselu wyglądały przepięknie

kasieńka - se zapisałam datę 26 października w pamięci i kalendarzu, a wogóle będzie dobrze

gosia - jakie sexi butki, mrrrr...
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 21:09   #4602
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cześć

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ale jestem obżarta- niemożliwie Jadłam obiadek przygotowany przez...Kasieńkę. Pyyyycha było
a co dobrego Kasienka upichciła??

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Dzasti ales mnie nastraszyla tym zemdleniem, ufff dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo

A co do szpinaku to powiem wam jedno, przedwczoraj mialam szkolenie z nowego programu, dzwoni mi tel wiec wychodze a tam ciocia sie pyta jak robie szpinak, bo moj jest dobry. Wiec jej tlumacze po koleji a na koniec ona mi mowi : " Acha to nie beltasz jajek ze szpinakiem? No nic to ja zrobie po swojemu" Wrocilam do domu i co zastalam, mamalyge szpinakowa ktorej sie jesc nie dalo, probowalam ja uratowac ale to juz nie to samo bylo.... W ogole nie wiem po co ona do minie dzwonila....
oj dobrze... było- minęło dziewczyny i nie martwcie się już o mnie Kochane Słońca

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
I pytanie za 100 pkt
Która lubi i chciałaby mi pomóc w zaprojektowaniu mojej nowej kuchni muszę te gniazdka, szafki, sprzęty itp obmyślić a noga ze mnie...
ja ogólnie to lubię kombinować, ale dla siebie chyba nie podjęłabym się zaprojektowania komuś kuchni, łazienki
mogę dać kilka rad np. żeby między zlewozmywakiem a kuchnią był blat, szafki typu cargo są bardzo praktyczne (takie wysuwane), piekarnik w słupku to jak dla mnie rewelacja, siłowniki w podwieszonych szafkach też fajna sprawa, niestety tego nie mam


Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
dzastunia - twoja córa to juz ma konkretną garderobą uzbieraną Jejku - a kobiety w ciąży mogą wogóle się znieczulać u dentysty? bo słyszałam że nie. Współczuję kanałówki Brzusio
no właśnie doszłam do wniosku, że nie mam w ogóle kafatników i welurowych/polarowych pajacyków same takie "dorosłe" ubrania posiadamy
niby w III trymestrze można, najgorzej gdyby to był I trymestr myślę, że dentystka to odpowiedzialna osoba i jakby nie było można to by mi nie dała
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Edytowane przez dzasta110
Czas edycji: 2010-10-14 o 21:11
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:14   #4603
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

A co tu takie pustki? Moze herbatke i szprota w pomidorach z puszki ( bo mam smaka i kupilam)
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość

I dlatego właśnie szkoda mi pieniędzy na polskie kino
Ten RED zapowiada się fajnie Dagulec, może pojedziemy w weekenda jak beda to grali
...
I pytanie za 100 pkt
Która lubi i chciałaby mi pomóc w zaprojektowaniu mojej nowej kuchni muszę te gniazdka, szafki, sprzęty itp obmyślić a noga ze mnie...
[/SIZE]
Moze my tez sie wybierzemy jak finansowo sie troszke odbijemy... . A pomoc Ci moge tak troszeczke cos razem mozemy wymyslec

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Wiem, nie było mnie długo. Ale ja naprawdę nie mam czasu teraz popołudniami. Chyba za dużo nabrałam na siebie. Prawko, studia, aerobik... Za to w pracy mam czas ale wizażu brak


dagunia - te botki granatowe są super
Ale zes zabiegana, zaraz cie zaczepie , a butki sa czarno szare
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:03   #4604
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

czesc babeczki
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:27   #4605
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hej Robaczki

jak tu pusto nie mówcie, że już weekend zaczęty


Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
.. nie wiem czy widziałyście "Kołysankę" - po paru minutach wyłączyliśmy - masakra jakaś nie dało się na to patrzeć!
a nam się podobała "Kołysanka" w kinie byliśmy na niej i wg nas spoko, ma specyficzny humor i może dlatego większość osób negatywnie się o niej wypowiada


Anuś no masz teraz troszkę na głowie, ale jako Żona Doskonała wszystkiemu podołasz
no wkopali mnie trochę, jakbym chciała robić normalny kurs to bym taki wybrała, a chciałam szybciej teorię zrobić a tu lipa
a testy ćwiczę wieczorami z mężem, hehhe, co trochę mi zwraca uwagę, żebym dokładnie czytała pytania

Dagetku a jaką herbatką częstujesz?

Molalala
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 11:19   #4606
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Dziewczyny mam ogromną prośbę, pomóżcie zmienić los psiaków z kieleckiego schroniska, które na dobrą sprawę trzeba by nazwać mordownią, bo ze schroniskiem miało to niewiele wspólnego - pisać by o tym długo, o tym co tam się dzieje mówili już w Faktach, w Polsacie i TVP. Teraz jest w końcu szansa, żeby po wielu latach to schronisko w końcu zaczęło działać jak należy. Podpiszcie proszę petycję z mojego podpisu, to tylko kilka chwil, a może wiele zmienić! Potrzeba jak najwięcej głosów pokazujących sprzeciw temu, co się tam działo do tej pory
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 14:04   #4607
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Witam
Wczoraj się zaczytałam i polecam książkę Moniki Szwai "Zupa z ryby fugu". Jest o małżeństwie niemogącym mieć dzieci, którzy wkońcu zdecydowali się kilakrotnie na in vitro... nie będę pisała więcej bo może któraś będzie chciała przeczytać. Wogólę lubię jej książki, bardzo fajnie się je czyta

A dziś imprezka u nas wpadnie kilu znajomych i podrinkujemy a potem chyba na disco lecimy

Anusia testy, które robię to zdaję nawet w niektórych nie mam żadnego błędu zobaczymy jak to będzie na prawdziwym teście!

Agunia zrobione

Miłego dnia
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 14:39   #4608
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hejka

Małż chory na zapalenie gardła, a wiecie jak to jest z chorym facetem - porażka takiego zadowolić Więc siedzimy w sumie cały weekend w domku. Może jutro skoczę z sis na jakies zakupki do galerii. Ciągle nie mam butów i płaszcza. Z płaszczem spoko, sporo widziałam, kwestia wybrania. Ale buty - nic nie moge znaleźć. Szukam płaskich, z wysoką cholewką, do rurek, ale nie chcę z zamszowej skórki, a większość takich.

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Ale zes zabiegana, zaraz cie zaczepie , a butki sa czarno szare
A zaczepiaj ile wlezie W pracy prędzej czas znajduję ostatnio.
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Anuś no masz teraz troszkę na głowie, ale jako Żona Doskonała wszystkiemu podołasz
no wkopali mnie trochę, jakbym chciała robić normalny kurs to bym taki wybrała, a chciałam szybciej teorię zrobić a tu lipa
a testy ćwiczę wieczorami z mężem, hehhe, co trochę mi zwraca uwagę, żebym dokładnie czytała pytania
No baaa Dzięki
To jak już pójdziesz na kurs to będziesz perfekt przygotowana, przynajmniej teoretycznie


Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam
Wczoraj się zaczytałam i polecam książkę Moniki Szwai "Zupa z ryby fugu". Jest o małżeństwie niemogącym mieć dzieci, którzy wkońcu zdecydowali się kilakrotnie na in vitro... nie będę pisała więcej bo może któraś będzie chciała przeczytać. Wogólę lubię jej książki, bardzo fajnie się je czyta

Anusia testy, które robię to zdaję nawet w niektórych nie mam żadnego błędu zobaczymy jak to będzie na prawdziwym teście!
Muszę coś wyszperać tej autorki, bo jakoś nie kojarzę.
No proszę - kolejna dobra w testach. Mi na razie tak sobie idzie.

Idę obiadek kończyć - kurczak na ostro z czosnkiem, ryżyk i surówka


EDIT
Ale tu pusto W Klubie też. Nawet nie ma z kim pogadać, małż chory nie ma siły, sis nie ma, tu też nikogo.... Strzelam focha i idę oglądać "Mam talent"

Edytowane przez Anusia_piekniusia
Czas edycji: 2010-10-16 o 18:54
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:56   #4609
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Dobry Wieczór
Noga mnie boli, a konkretniej to jakiś nerwoból wszedł mi w prawy półdupek i promieniuje mi aż do kostki i nie mogę chodzić

Gosia ja też już chodzę ciut wcześniej spać

Izuś to czym Cię Kasia uraczyła?

Anusia zdrówka dla męża
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 12:17   #4610
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hej! Pusto to, jak to w weekend. Siedzę sobie i czekam na gości bo mam dzisiaj rodzinkę na obiedzie. Wszystko już przygotowane (teściowa mi trochę nagotowała, a trochę ja). Mam jeszcze godzinkę. U mnie dzisiaj super pogoda, słoneczko świeci, tylko zimno jest.
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
buty cudowne!!!!! ja też takie chcę! zakochałam się
są do tego bardzo bardzo wygodne, połowa dziewczyn z pracy u mnie takie kupiła, zresztą za taką cenę grzechem byłoby nie kupić.

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ale jestem obżarta- niemożliwie Jadłam obiadek przygotowany przez...Kasieńkę. Pyyyycha było
W jej nowej chałupce-potwierdzam fajnie mają zrobione
Kochane moje- załujcie że nie mogłyscie zobaczyć jej w akcji
Żałuję jednego i drugiego. Szkoda, że tak daleko mieszkacie

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Widze ze @ zawitala prawie do wszystkich , ja tez na nia czekam
i ja czekam

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Gosieńko- prześliczne szpileczki!! i jakie tanie! rozmiarówka standardowa?? kup mi
...
I pytanie za 100 pkt
Która lubi i chciałaby mi pomóc w zaprojektowaniu mojej nowej kuchni muszę te gniazdka, szafki, sprzęty itp obmyślić a noga ze mnie...
Standardowa chyba, mam w domu jeszcze jedne (mojej kumpeli) wzięłam, żeby moja siostra mogła zobaczyć wieczorkiem pstryknę fotkę specjalnie dla Ciebie, bo są w Twoim kolorze.

Z kuchnią chętnie bym pomogła ale jeśli chodzi o projektowanie to...lepiej nie, sama brałam projektantkę


Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Prawko, studia, aerobik... Za to w pracy mam czas ale wizażu brak
Dasz radę i...zaglądaj częściej. A za ten brak wizazu w pracy to bym...kogoś. Jak tak można!!!!!!!!!

Pap laseczki idę zupkę podgrzewać
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 19:25   #4611
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Noga mnie boli, a konkretniej to jakiś nerwoból wszedł mi w prawy półdupek i promieniuje mi aż do kostki i nie mogę chodzić
Anusia zdrówka dla męża
JAk noga, lepiej?
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Hej! Pusto to, jak to w weekend. Siedzę sobie i czekam na gości bo mam dzisiaj rodzinkę na obiedzie. Wszystko już przygotowane (teściowa mi trochę nagotowała, a trochę ja). Mam jeszcze godzinkę. U mnie dzisiaj super pogoda, słoneczko świeci, tylko zimno jest.

Dasz radę i...zaglądaj częściej. A za ten brak wizazu w pracy to bym...kogoś. Jak tak można!!!!!!!!!
A co dobrego upichciłaś ?
No wiem, że dam Ech, juz szkoda gadac z tym wizażem ...


Byłam na zakupkach. Kupiłam płaszczyk i butki. Jestem Zadowolona tak w 70%.
Małż ciągle chory. A od jutra mam wolną chatę bo sis na wycieczkę szkolną jedzie, na 3 dni do Poznania. Więc muszę jakoś małża inaczej wyleczyć...
Lecę sie kąpać.
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 20:35   #4612
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hej hej helołłłł

a co tu takie pustoty

my byliśmy dziś u babci męża na imieninach było małe żarełko, u mnie w ograniczonych ilościach a przed obiadem poszliśmy na spacer z aparatem i mamy kilka całkiem fajnych fotek

daguś - a co Cię na tak na szprota wzięło

Anusiu - zdrówka mężowi życzę na zakupach była? jeśli tak to co ładnego kupiła?
doczytałam, że zakupiłaś coś - oczywiście pokazuj fociaki
malutka - mnie w ciąży czasami łapie jakiś skurcz w pośladku - straszne to

gosia - a goście to z jakiejś okazji czy tak sobie??

właśnie wylicytowałam pajacyka H&M z Hello kitty oglądałam je ostatnio jak byłam w centrum handlowym, ale 50 dych za takie wdzianko na miesiąc dla dzidzia to stwierdziłam, ze nie dam, no i takim sposobem mam teraz takie ubranko za 10 zł
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Edytowane przez dzasta110
Czas edycji: 2010-10-17 o 20:37
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 21:43   #4613
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Ja tylko daję znać, że jeszcze żyję .....

W pracy JUŻ żałuję, że idę na długi urlop bo tyle mam do zrobienia

Miałam teraz najbardziej bolesną @ w moim życiu - dwa dni wyłam z bólu biorąc po dwie nospy forte 3 x dziennie

A weekendzior spędziłam w szkole i się nosem podpieram ....


Idem się wyprysznicować i spadam pochrapać troszku - buziolki dla Was
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 23:10   #4614
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Dobry Wieczór
Jaka tu cisza, od razu widać, że weekend

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
JAk noga, lepiej?

Byłam na zakupkach. Kupiłam płaszczyk i butki. Jestem Zadowolona tak w 70%.
Małż ciągle chory. A od jutra mam wolną chatę bo sis na wycieczkę szkolną jedzie, na 3 dni do Poznania. Więc muszę jakoś małża inaczej wyleczyć...
ad. 1 rano jeszcze bolała, ale teraz już jest ok
ad. 2 pokaż płaszczyk i butki
ad. 3 to się będzie działo

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
przed obiadem poszliśmy na spacer z aparatem i mamy kilka całkiem fajnych fotek

malutka - mnie w ciąży czasami łapie jakiś skurcz w pośladku - straszne to

właśnie wylicytowałam pajacyka H&M z Hello kitty oglądałam je ostatnio jak byłam w centrum handlowym, ale 50 dych za takie wdzianko na miesiąc dla dzidzia to stwierdziłam, ze nie dam, no i takim sposobem mam teraz takie ubranko za 10 zł
ad. 1 widziałam fotki na nk i ślicznie wyglądasz
ad. 2 mnie w ciąży na szczęście żadne skurcze nie łapały
ad. 3 pokaż tego pajacyka masz rację niektóre ceny to jak z kosmosu

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Miałam teraz najbardziej bolesną @ w moim życiu - dwa dni wyłam z bólu biorąc po dwie nospy forte 3 x dziennie
współczuję
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 10:31   #4615
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Heloł

Ja dzisiaj umieram. Niewyspana jestem okrutnie, bo psiak coś w nocy biegunki małej dostał i piszczał żeby z nim wyjść, więc chcąc nie chcąc trzeba było...
Do tego rozbolała mnie cholernie ząb, już zadzwoniłam do dentystki i się na środę umówiłam...
A na domiar złego suwak w spodniach mi się rozwalił, dobrze, że nie widać że jest rozwalony

Buziaki i miłego dnia
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:03   #4616
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Dzasta podobaja mi się fotki-kobiety w ciąży zazwyczaj mają taka specjalną aurę- ty masz jej tyle że mogłabyś wszystkich obdzielić.
Agunia- spróbuj stawać na rękach-mnie to pomagało jak bolało-autentycznie
Gosia- chcialam pokazac zdjęcie kasi z chochlą ale mnie opieprzyła a wolę jej się nie narażać bo oprócz chochli ma także tłuczek

Właśnie wróciłam z biedronki bo byłam po kolorowe rajtki (40 den firma Adrian za 4,5 około)
I mam informację dla Sofki o suszonych pomidorach Ole za ok 5 zł

A tak poza tym byłam w szkole-plan mam dziwny ale do przeżycia i mam jeden bardzo interesujący przedmiot Więc źle nie jest
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:05   #4617
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cześć
Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Miałam teraz najbardziej bolesną @ w moim życiu - dwa dni wyłam z bólu biorąc po dwie nospy forte 3 x dziennie
ja tam sobie znalazłam lekarstwo na bolesne @
mam tylko nadzieję, że po porodzie szybko się nie pojawi i nie będzie już tak bolało

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
ad. 1 widziałam fotki na nk i ślicznie wyglądasz
ad. 2 mnie w ciąży na szczęście żadne skurcze nie łapały
ad. 3 pokaż tego pajacyka masz rację niektóre ceny to jak z kosmosu
oj tam, ślicznie zaraz
pajcyk taki jak w załączniku zdjęcie z aukcji

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj umieram. Niewyspana jestem okrutnie, bo psiak coś w nocy biegunki małej dostał i piszczał żeby z nim wyjść, więc chcąc nie chcąc trzeba było...
Do tego rozbolała mnie cholernie ząb, już zadzwoniłam do dentystki i się na środę umówiłam...
A na domiar złego suwak w spodniach mi się rozwalił, dobrze, że nie widać że jest rozwalony
oj to rzeczywiście noc mieliście ciekawą

i gdzie jesteście?? może herbatka jakaś Was przywoła
edit:

Izazulku ja tam aury wokół siebie żadnej nie wdzę
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Edytowane przez dzasta110
Czas edycji: 2010-10-18 o 11:07
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:06   #4618
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Izuś w pracy jestem to nie będę się wygłupiać stawaniem na rękach Ale w domu to chyba już spróbuje Małż mnie śmiechem chyba zabije, ale co tam

Dzastus noc to ja miałam nieciekawą, bo małż spał jak zabity i nawet nie słyszał, że wychodziłam...
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2010-10-18 o 11:09
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:17   #4619
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dzastus noc to ja miałam nieciekawą, bo małż spał jak zabity i nawet nie słyszał, że wychodziłam...
o to niedobrota
mój mąż teraz śpi jakoś tak delikatnie, że jak się przekręcam i wydam jakiś dźwięk, bo mnie coś zaboli to od razu oczy otwiera i pyta co się dzieje? przed terminem porodu biedny chyba w ogóle nie będzie spał
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:56   #4620
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Agunia a podejrzewasz ze mozesz miec tam jakieś bakterie?? to może wodą utlenioną usta przepłukac- w chorobach przyzębia się to stosuje.
Masakra-nienawidze bólu zęba bo to potem promieniuje az do ucha
Kiedys przepłukiwałam zimna wodą ale wiem że nie należy tego robić bo można sie ładnie załatwić zapaleniem okostnej

A co do bolesnych @- miałam właśnie bole paskudne w niedzielę ale na szczescie wystarczyła nospa forte . Tyle że krew mnie zalewa masakrycznie- wiecej niż zwykle. Dziś po nocy prawie mogłam śpiewać" to było łoże w kolorze czerwonym...."
Nienawidzę okresu
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.