Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :) - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 18:50   #4651
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Helloł tu Ketty
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Heellloł Kitty jak tam Ci sie podoba jazda?
A zaraz może cos wstawię, bo mam fotki z netu i czekam na Twój ruch.
Izulek ja jeszcze nie jeżdżę dopiero na teorię chodzę.
Zmotywowałaś mnie Moje foty poniżej.
Twoje zakupki - co prawda nie przepadam za kurtkami tego typu ale ta nie wydaje się tak bardzo napakowana Zresztą ty taka chudzina że na tobie żadna kurtka nie wyglądałaby napakowana. Buciorki super
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Powiedzmy to głośno koleżanki- mamy trola na wątku.
Ech... szkoda gadać na takiego trolla. Dobrze, że to wyszło na jaw.
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
zaraz kończe robotke!
i pędze do frycjera!
mam sie uwiecznic jak wroce?? czy nie chceta?
No baaa że chceta
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
CHyba dziewczyny lepiej jak nikogo do klubu nie bedziemy juz dodawać, co?
Tu podpisuję sie obiema rękami.
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
wiecie co nad tym moim prawkiem to jakiś pech się zaczaił
jak w zeszłym tyg odwołali zajęcia bo wykładowca chory, tak teraz ja się rozchorowałam nosz kurde, cieknie mi z nosa tak, że mam włożoną chusteczkę w dziurki, wyglądam super i do tego kaszel taki, że chyba płuca wypluję zaraz no i znowu o kolejny tydzień się wszystko przesunie
Ty to masz pecha . Ale wiesz, nie pomyśl sobie że to ja sabotażuję twoje prawko żeby pierwsza zdać
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość

No i wiadomosc z ostatniej chwili, kupilismy auto !!!!
No gratulejszyn Kochana!! Ciekawa krzyżówka Czika będzie miała sporo miejsca


Moje ostatnie i przedostatnie zakupki:
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 19:15   #4652
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

heloł!

Dzięki za troskę
Dzisiaj byłam u dentystki i więcej to było strachu niż czegokolwiek innego. W pół godzinki ząbek został bezboleśnie zaplombowany i po sprawie.

Teraz mnie czeka wyrwanie ósemek. A mnie obdarzyło aż czterema Narazie na pewno muszę wyrwać 2 górne...

Co do trolla - dobrze że wyszło na jaw. Nie wiem co takie osoby mają w głowach i po co to robią...

Buziole
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 19:28   #4653
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)


Hej. @ przylazłaL Brzuch boli i niedobrze mi, chyba się położę.

Kacha. Szok z tą biblioteką i bibliotekarką. Jasne, że powinni Cię wcześniej poinformować, że masz zwrocić książki. 470 zł – padłabym na zawał i to kilkanaście razy!!!
PS. Udanych łowów na WyspachJ

Anusia i jak Ci to wymijanie i wyprzedzanie szło?
Fajne zakupki (te pierwsze) z drugich płaszczyk super, reszta trochę nie w moim stylu, ale „Kto co lubi”J

Daguś. Fajne autkoJ Białe są teraz podobno modne. Mi się bardzo w tym kolorze podobają odkąd wróciłam z Teneryfy (tam mnóstwo białasów jeździ).
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:23   #4654
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Dobry wieczór moje Słonka kochane wszystkie prócz TROLA!!!

Widzę że u nas @ jest zaraźliwa- u mnie na szczęście końcówka. Nienawidzę tego czasu-czemu my kobiety musimy się tak męczyć??

Anusia niezłe zakupy- widzę ze zakupoholizm Kasi ma naśladowczynie

Daget
gratuluje zakupu autka Oby się jeździło wspaniale Cudowny dzień mieć to wszystko za sobą- te zakupy i w ogóle
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:28   #4655
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
No gratulejszyn Kochana!! Ciekawa krzyżówka Czika będzie miała sporo miejsca

Moje ostatnie i przedostatnie zakupki:
Ano bardzo sporo, i co najwazniejsze ze jest z kratka . A bluzalka z tymi superowymi rekawkami jest calkowicie w moim stylu. Dzis zachorowalam na zolte rajstopki

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dzięki za troskę
Dzisiaj byłam u dentystki i więcej to było strachu niż czegokolwiek innego. W pół godzinki ząbek został bezboleśnie zaplombowany i po sprawie.

Teraz mnie czeka wyrwanie ósemek. A mnie obdarzyło aż czterema Narazie na pewno muszę wyrwać 2 górne...
uuuu wcale nie zazdroszcze tego rwania ale ciesze sie ze zabek juz nie boli. A jak Shiro? Juz z nim lepiej? Nasze malenstwo w koncu odroslo i juz nie wyglada lyso

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
FONT]

Daguś. Fajne autkoJ Białe są teraz podobno modne. Mi się bardzo w tym kolorze podobają odkąd wróciłam z Teneryfy (tam mnóstwo białasów jeździ).
Oooo widzisz a tego to nie wiedzialam, ze biale teraz takie modne sa

Izus ano wspaniale calkowicie sie z Toba zgadzam, w szczegolnosci z tym w ogole :p

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2010-10-20 o 20:29
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:36   #4656
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane moje... Alem sie ostatnio zasiedziala poza netem, i musialam Was nadrobic na szczescie duzo tego nie bylo. Uffff

W ogole to caly czas chodze glodna .

Izus fajowe buciki. Kurtalka tez, ale osobiscie jakos nie moge sie przekonac do takich czulabym sie jak nadmuchana opona. Ale dodalas zdjecie, patrze i patrze i sie zastanawiam co Ty tak dziwnie nogi ustawilas....

No i wiadomosc z ostatniej chwili, kupilismy auto !!!! Skrzyzowanie sfilcowanego karawanu z Fiatem Panda jak to okreslil moj brat . Dorzucili nam jeszcze do niego zimowki. Kolor typowo firmowy, ale jak walne na nim firmowe naklejki to na pewno nie bedzie juz mi tak przeszkadzal
daget dzięki za opinię. Swoja drogą, to faktycznie niezła kombinacja by była gdybym tak nogi ustawiła... Mnie strasznie przeszkadzało ułozenie na pupie tej kurtki ...bo wychodzi taki dmuchawiec, ze szok. Mam nadzieje, ze to sie ładnie ugniecie...
Skarbie jak to chodzisz głodna?
Fajne autko.
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Helloł tu Ketty
Izulek ja jeszcze nie jeżdżę dopiero na teorię chodzę.
Zmotywowałaś mnie Moje foty poniżej.
Twoje zakupki - co prawda nie przepadam za kurtkami tego typu ale ta nie wydaje się tak bardzo napakowana Zresztą ty taka chudzina że na tobie żadna kurtka nie wyglądałaby napakowana. Buciorki super

Tu podpisuję sie obiema rękami
Hellloł Kity Kity
Dziękuję.
Fajne zakupki...kozaczki zabieram.

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
heloł!

Dzięki za troskę
Dzisiaj byłam u dentystki i więcej to było strachu niż czegokolwiek innego. W pół godzinki ząbek został bezboleśnie zaplombowany i po sprawie.

Teraz mnie czeka wyrwanie ósemek. A mnie obdarzyło aż czterema Narazie na pewno muszę wyrwać 2 górne...

Co do trolla - dobrze że wyszło na jaw. Nie wiem co takie osoby mają w głowach i po co to robią...

Buziole
Aguniu fajnie, że już ząbek zrobiony. A co do ósemek, to współczuję...też chyba będę wyrywać.. No i do dentysty by sie przydało wtybrać...brr
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Hej. @ przylazłaL Brzuch boli i niedobrze mi, chyba się położę.
Gosieńko przeganiam ból brzucha.

Izuś no naprawdę @ to jak epidemia na wątku... A przywitanie bardzo ładne...szczególnie to "prócz trola"...

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-10-20 o 20:40
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:39   #4657
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam u dentystki i więcej to było strachu niż czegokolwiek innego. W pół godzinki ząbek został bezboleśnie zaplombowany i po sprawie.

Teraz mnie czeka wyrwanie ósemek. A mnie obdarzyło aż czterema Narazie na pewno muszę wyrwać 2 górne...
No widzisz jak szybko poszło
Współczuję wyrywania ósemek Jedną wyrywałam i mam taka traumę że do końca życia mnie nic do wyrwania ósemki nie będzie w stanie zaciągnąć
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Anusia i jak Ci to wymijanie i wyprzedzanie szło?
Fajne zakupki (te pierwsze) z drugich płaszczyk super, reszta trochę nie w moim stylu, ale „Kto co lubi”J
To dopiero zajęcia teoretyczne przecież
A ja wklejałam tylko jedne zakupki. Dzięki

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Anusia niezłe zakupy- widzę ze zakupoholizm Kasi ma naśladowczynie
No co ty, nie do Kasieńki w tych sprawach porównywać? toż to profanacja Daleko mi do niej
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Ano bardzo sporo, i co najwazniejsze ze jest z kratka . A bluzalka z tymi superowymi rekawkami jest calkowicie w moim stylu. Dzis zachorowalam na zolte rajstopki
Bluzeczka z RE A żółty to chyba jedyny kolor rajstop jakich nie mam w swojej kolekcji a mam ją dość znaczną.

izka- dziękować ale i tak kozaczków nie oddam

Edytowane przez Anusia_piekniusia
Czas edycji: 2010-10-20 o 20:40
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 20:40   #4658
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Skarbie jak to chodzisz głodna?
Fajne autko.

A przywitanie bardzo ładne...szczególnie to "prócz trola"...
Zjadlam juz dzisiaj tyle ze szok a caly czas mnie ssie. W dodatku w pracy mam od wczoraj kompa popsutego i tak na prawde nie mam co robic wiec caly czas mysle o ... jedzeniu Masakra.

Izka jak zawsze strzeli prosto z mostu.

Anus noooo ja ostatnio zaniedbalam swoja kolekcje rajdtopek niestety.
A najlepsze jest to ze w zeszlym tygodniu przyleciala do nas do biura byla prezeska z katalogiem z bonproksa ze ma super kiece dla mnie i mam ja sobie kupic bo bede rewelacyjnie w niej wygladac i ona sprawdzi czy ja kupilam. Niezla agenciara

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2010-10-20 o 20:42 Powód: bo Anusia napisala
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:45   #4659
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Daguś a Shiro w porządku, to jakaś jednorazowa akcja była na szczęście

Co do tych ósemek, ja się z nimi zbieram już od dawna. Aż mi dzisiaj pani dentystka nieco wsiadła na ambicję i wlała rozumu do głowy Powiedziała mi, że nie wie, jaka jest moja sytuacja, ale jeśli bym planowała dziecko, to trzeba te ósemki wyrwać jak najszybciej, bo one lubią się psuć, a jakby w ciąży zaczęło boleć, to kaplica - silnego znieczulenia dać nie mogą, a słabe, to jakby go w ogóle nie było.
No i chyba trzeba się w końcu jednak za te ósemki wziąć, bo tak wstępnie to planujemy staranka jakoś na wiosnę A poza tym jakby coś się wcześniej przytrafiło przypadkiem, to też lepiej mieć spokój z zębami
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:54   #4660
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
No widzisz jak szybko poszło
Współczuję wyrywania ósemek Jedną wyrywałam i mam taka traumę że do końca życia mnie nic do wyrwania ósemki nie będzie w stanie zaciągnąć

izka- dziękować ale i tak kozaczków nie oddam
Aniu prosze nie strasz mnie...bo mnie ósemka zaczyna przeszkadzać, więc wyjścia nie będzie.
No dobra to wezmę płaszczyk
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Zjadlam juz dzisiaj tyle ze szok a caly czas mnie ssie. W dodatku w pracy mam od wczoraj kompa popsutego i tak na prawde nie mam co robic wiec caly czas mysle o ... jedzeniu Masakra.

Izka jak zawsze strzeli prosto z mostu.

Anus noooo ja ostatnio zaniedbalam swoja kolekcje rajdtopek niestety.
A najlepsze jest to ze w zeszlym tygodniu przyleciala do nas do biura byla prezeska z katalogiem z bonproksa ze ma super kiece dla mnie i mam ja sobie kupic bo bede rewelacyjnie w niej wygladac i ona sprawdzi czy ja kupilam. Niezla agenciara
Ja tez cały czas chodze i coś szukam do jedzenia z nudów...ale dziś postanowiłam, że na noc juz nic nie zjem...zjadłam tylko jabłuszko...ciekawe co dalej.
A co to za sukienka...fajna?
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:09   #4661
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

hej moje kochane

Zima tuż tuż , wiec ostatnio co chwile jakies zakupy a to dla Werki a to dla mnie kurtki, kozaki ale jestemy przygotowane
i im wiecej po zakupach chodze to dotyka mnie chyba choroba Kasicy zakupocholiczki bo weszlam do Housa popatrzec i spac nie moge -zapowiedzialam malzowi ze musze mic te rzeczy ktore mi sie podobaly a spodnie musze kupic bo wszystkie mi leca z tylka i wisza jakbym miala nasrane

u nas pojawil sie nowy problem znaczy u Werki bo co noc przesikuje pieluszki i musze zmieniac jej pizamke, nie musze wspominac ze konczy sie to rozbudzeniem i ponownym usypianiem
testujemy teraz inne pieluszki niz pampersy bo te nie daja rady.......sa jakby za luzne w udkach-mala spi duzo na boku i siuski wylatuja a z kolei mniejszy rozm. za malo chlonny

jestem w szoku odnosnie wizazanki posiadajacej kilka profili-udzielala sie tez u nas na mamusiowym jako Malga19

ide was poczytac
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 21:17   #4662
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Wy kotki ciągle o jedzeniu a takie szczypiorki normalnie

Anusia ja zwinęłabym fioletową bluzałke-jest superowa Masz szczęście że nie chodzisz w mojej kategorii wagowej-że tak to ujmę dobitnie
No fakt nie będę porównywać. Kasia teraz szykuje siły na Londyn Ciekawe co zostanie po jej wizycie w angielskich sklepach
Agunia słońce gratuluję planu staranek Bardzo mi się to widzi- szczesliwa rodzinka z awansowanym tatusiem, zdolna tłumaczką mamusią , białasem i wózeczkiem w pięknym Krakowie

Hmm może któraś chce grzaneczki z masłem czosnkowym- męża tuczę
A sama tylko troszkę by tran zagryźć. Nie ma to jak naturalna suplementacja Zobaczymy jak się spisze Rano woda z miodem i cytryną na czczo, po południu kefir z grzyba tybetańskiego a wieczorem pół lyżeczki tranu I do tego kapusta kiszona vel ogórasy jako przekąska
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:40   #4663
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Dzasti ale lista zakupow :szok: Ja tez juz musze o prezentach pomyslec, ale jak tu myslec jak kasy brak....

No i wiadomosc z ostatniej chwili, kupilismy auto !!!! Skrzyzowanie sfilcowanego karawanu z Fiatem Panda jak to okreslil moj brat . Dorzucili nam jeszcze do niego zimowki. Kolor typowo firmowy, ale jak walne na nim firmowe naklejki to na pewno nie bedzie juz mi tak przeszkadzal
oj tam zaraz szok jeszcze prezenty rodzicom trza wymodzić
gratuluję zakupu autka... wizualnie mi się kompletnie nie widzi, ale najważniejsze, żeby Wam dobrze służyło a jakimi naklejkami je obkleisz??

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Moje ostatnie i przedostatnie zakupki:
płaszczyk i btki jedne i drugie bardzo mi się poobają

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Dobry wieczór moje Słonka kochane wszystkie prócz TROLA!!!


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Zima tuż tuż , wiec ostatnio co chwile jakies zakupy a to dla Werki a to dla mnie kurtki, kozaki ale jestemy przygotowane
i im wiecej po zakupach chodze to dotyka mnie chyba choroba Kasicy zakupocholiczki bo weszlam do Housa popatrzec i spac nie moge -zapowiedzialam malzowi ze musze mic te rzeczy ktore mi sie podobaly a spodnie musze kupic bo wszystkie mi leca z tylka i wisza jakbym miala nasrane

u nas pojawil sie nowy problem znaczy u Werki bo co noc przesikuje pieluszki i musze zmieniac jej pizamke, nie musze wspominac ze konczy sie to rozbudzeniem i ponownym usypianiem
testujemy teraz inne pieluszki niz pampersy bo te nie daja rady.......sa jakby za luzne w udkach-mala spi duzo na boku i siuski wylatuja a z kolei mniejszy rozm. za malo chlonny
dziewczyny na zimę gotowe - to najważniejsze
a co do pieluszek to dziwne, niby pampersy najlepsze niedługo i mnie będą takie rzeczy dotyczyły
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:57   #4664
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Helloł słoneczka

Molalala BIBMBRUJ WEŁNIANA ISTOTO !!!!!
tzn.w wolnym tłumaczeniu spadaj baranie !!!!! (kabaret moralnego niepokoju)

daguś booooskie autko - fajowo, że Wam się udało zakupić

dzasta zakochałam się w żółwiu

aguniu współczuję tego rwania ząbków ale zazdraszczam planów fasolkowych

gosia1007 no to się zgramy - akurat jak Ty będziesz grzać dupsko koło piramid ja będę grzała mój tłusty zad na Andamanach wśród dzikich plemion kanibali

izazuśka a co to za koktajl Mołotowa sobie strzelasz? ja już rypię mongolskie zioło ale chętnie spróbuję tego grzyba tybetańskiego jak trzepie tak samo jak zioło to juz go kocham

kasieńko zazdraszczam zakupów - chociaż ja już nie mogę się doczekać szaleństwa w Indiach oj sobie nakupuję a co do kuchni to mogę pomóc jak już będziesz miała plany chałupy.

A ja padam na pysk po siłowni ale CHUDNĘ cały czas i to mnie napędza NARESZCIE !!!!

No i nie mogę się już doczekać wakacji

Edytowane przez czekoladka79
Czas edycji: 2010-10-20 o 21:59
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:10   #4665
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Dzień dobry szalona kobieto- pierwsza ture grzyba wyślę do Daget jak chcesz to jak mi się rozmnoży to ci wyślę
Grzyba zalewa sie mlekiem i na 2 dzien masz kefirek. Nie wiem czy dziala ale smaczny jest
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 06:51   #4666
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Helloł słoneczka

Molalala BIBMBRUJ WEŁNIANA ISTOTO !!!!!
tzn.w wolnym tłumaczeniu spadaj baranie !!!!! (kabaret moralnego niepokoju)
no zejszczalam sie Czeko jestes niemozliwa

Dagus gratuluje autka

jeju Dzasta ty juz o prezentach swiatecznych myslisz a ja jeszcze musze zalatwic urodziny malza, dziadka i przyjaciolki a pomyslow brak no i jeszcze zostaje kwestia ze nie zabardzo moge polazic po sklepach wiec albo musze wymyslic konkretne prezenty zeby tylko wpasc do odpowiedniego sklepu i wypasc albo zakupy na alledrogo
a juz wymyslic prezenty na swieta to dopiero bedzie dla mnie niezle wyzwanie hihihi

a my wlasnie z Maja popijamy sobie poranna kawe anatol z mlekiem a Maja samo mleczko i do tego mamy buleczki z jakbkiem wiec jakby ktoras z ciotek-klotek chciala to czestowac sie
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 06:57   #4667
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Witam z ranka, zaraz lece do banku wplacic kaske i zrobic przelew na autko

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Daguś a Shiro w porządku, to jakaś jednorazowa akcja była na szczęście
Acha rozumiem, no to dobrze. A tymi osemkami to faktycznie niezle Ci nastraszyla wiec trzebby z nimi zrobic porzadek

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Ja tez cały czas chodze i coś szukam do jedzenia z nudów...ale dziś postanowiłam, że na noc juz nic nie zjem...zjadłam tylko jabłuszko...ciekawe co dalej.
A co to za sukienka...fajna?
Ja na noc juz nic nie pozarlam, choc impreze urodzinowa tesciowiej mielismy i tulko jedno ciacho wszamalam. A sukienke wrzucam w zalacznik..... caly czas sie nad nia zastanawiam.

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Zima tuż tuż , wiec ostatnio co chwile jakies zakupy a to dla Werki a to dla mnie kurtki, kozaki ale jestemy przygotowane
i im wiecej po zakupach chodze to dotyka mnie chyba choroba Kasicy zakupocholiczki bo weszlam do Housa popatrzec i spac nie moge -zapowiedzialam malzowi ze musze mic te rzeczy ktore mi sie podobaly a spodnie musze kupic bo wszystkie mi leca z tylka i wisza jakbym miala nasrane
O prosze tez musialabym sobie porty kupic ale mysle o rurkach do kozakow. Przechodzilam wczoraj kolo Housa i jakos wystawa do mnie ni eprzemawiala wiec nawet nie zaszlam, a widac cos mnie ominelo

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
oj tam zaraz szok jeszcze prezenty rodzicom trza wymodzić
gratuluję zakupu autka... wizualnie mi się kompletnie nie widzi, ale najważniejsze, żeby Wam dobrze służyło a jakimi naklejkami je obkleisz??
Jak to jakimi Kochana: DagetArtem . Moj maz zachwycony bo jak go prowadzil to powiedzial ze jak maly autobus ale dobrze mu sie jechalo. Uffff, to teraz sie mozemy rozijac i spokojnie blizniaki sie zmieszcza

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
[COLOR=navy]
daguś booooskie autko - fajowo, że Wam się udało zakupić
A Ty wiesz ze wisisz mi spotkanie , nie wywiniesz sie, ale poczekam spokojnie jak z wakacji wrocisz

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry szalona kobieto- pierwsza ture grzyba wyślę do Daget jak chcesz to jak mi się rozmnoży to ci wyślę
Grzyba zalewa sie mlekiem i na 2 dzien masz kefirek. Nie wiem czy dziala ale smaczny jest
A po co masz jej wysylac, moj sie rozmnozy i wtedy bede miec pretekst zeby jednak naszego bankowca zaciagnac na wspolna kawke

Kotku ja sie chetnie poczestuje i kawka i buleczkami, uwielbiam Anatola . A tak swoja droga ciekawe imie dla chlopca :mysli:

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2010-10-21 o 06:59 Powód: Bo Kotek pije Anatola
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 07:26   #4668
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Molalala BIBMBRUJ WEŁNIANA ISTOTO !!!!!
tzn.w wolnym tłumaczeniu spadaj baranie !!!!! (kabaret moralnego niepokoju)


A ja padam na pysk po siłowni ale CHUDNĘ cały czas i to mnie napędza NARESZCIE !!!!
o Hezus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czeko kocham Cie! <ale Ty to wiesz>
Jakiś czas temu oglądałam to na zywo u nas na święcie sadów, a przedwczoraj w kabarecie!

No i gratki chudnięcia!
Zmobilizuj mnie do ruszenia dupska

Wymogi dotyczace bagazu podręcznego sa nienormalne!!!!!!!!!!
Torba: 55x40x20- co to jest 20 cm głębokości!!
ja j*ebie!!
Okazało się, że nie mam takiej torby... wezmę swoja torebkę jedną z większych i tyle.
Gorzej było z Łukaszem nie muszę pisac jaką miąl minę jak zaproponowałam mu jedną z moich torebek
Weźmie plecak...

Nie ma szans na przywiezienie wielu rzeczy
Ale nie stresuje sie
Kuzynka ma przyjechac w swieta to moze mi cos przywiezc, albo zostawie jej kase i wysle mi to paczką napewno wyjdzie mniej niz bagaz główny

Sofinek- gdzie Ty sie podziewasz????????
Izka- na zdjęciu te Twoje fuczaki wyglądały dużo gorzej na nodze calkiem calkiem czekam na jakis Twój zestawik w tych butkach
ja obiecuje cos z boyfrendami uczynic, ale po powrocie
tak wogle to mam kilka fotek moich zestawów moze kiedys sie odwaze i Wam wstawie coś do oceny
Daguniu- gratki autka białe samochody nie przemawiają do mnie pod względem utrzymania czystości i widocznych śladów <nie daj boże> rdzy. Ale nie jest to na tyle istotne zeby sie tym przejmowac.
Mam nadzieje, ze to dobry zakup i będzie Wam długo słuzył
Aguniu- fajnie, że ząbek już nie boli, ale myśl o wyrywaniu ósemek przyprawiło mnie o zawrót głowy brrrrrrrrrr
trzymam kciuki za staranka
Kotku- widac jaka jesteś szczesliwa razem z Majeczką strasznie sie ciesze
Dżastinko- to takie buty z tą marchewką ja ostatnio mam faze na surówke z marchewki i pora z majezonem
Czekolada, Anusiak, Paulinta- gonicie mnie dziołchy w zakupach ze szoooooooook


Lece do kibela
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:38   #4669
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

bry dzien :d

troszke nadrabiania mialam, ale jakos czasu nie ma zeby do Was zajrzec... do tego teraz zatoki mi padly i chodze jak parowoz bo nosem oddychac nie moge..lekow brac nie moge... i zostaje mi tylko opalanie sie pod lampa

Czeko- pozegnanie trolla boskie?! ale fakt faktem co tacy ludzie maja w glowie ze tworza takie chore scenariusze...

Anus, Monik,Kasienko-prawko fajna sprawa ja juz w zasadzie koncze i czas zapisac sie na egzamin..troche lajzowato jezdze ale z 8h dodtakowo wezme i wg instruktora bedzie git - poza tym jak cos to bede straszyc egzaminatora porodem to moze sie zlituje i zdam jakos

Kasienko- zazdraszczam tych zakupow w Londku..my tez mielismy szanse zeby jechac/leciec do Londynu ale w moim stanie to juz chyba nie bardzo jest jak..a 2 lata temu to jak bylismy wtedy czlowiek zaszalal jeszcze udalo nam sie zalapac na boots sale - to taki pchli targ i nakupowaliscy spoooro fajowskich rzeczy do domu za naprawde smieszne pieniadze..np mam fontanne do czekolady ktora kosztowala 5 funciakow! a primark to juz w ogole szalenstwo bylo!!! ehh jak mi brakuje takich zakupkow...

zamiast tego wczoraj bylismy w stolycy i zaszalelismy w ikei - sporo rzeczy do domu udalo nam sie kupic i gdyby nie to ze bylismy z siurem to jeszcze udaloby nam sie zabrac szafke rtv i lawe do salonu, ale to najwyzej wybierzemy sie jeszcze raz albo ktores z malza rodzenstwa nam przywiezie

Agus- co do tych osemek wspolczuje serdecznie, ale dobrze Ci dentystka powiedziala...bo jednak troche czasu pomiedzy kolejnymi zabiegami musi minac..a skoro plany na wiosne sa to czas zleci szybko...

ok tyle na razie ode mnie bo mi ciezko oddychac juz i musze sobie odsapnac...

buziole
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 14:00   #4670
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Witam

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
ale superaśny żółwik

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
No i wiadomosc z ostatniej chwili, kupilismy auto !!!! Skrzyzowanie sfilcowanego karawanu z Fiatem Panda jak to okreslil moj brat . Dorzucili nam jeszcze do niego zimowki. Kolor typowo firmowy, ale jak walne na nim firmowe naklejki to na pewno nie bedzie juz mi tak przeszkadzal
Gratulejszyn oby wam wzorowo służyło! Koniecznie pokaż jak go obkleisz

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Moje ostatnie i przedostatnie zakupki:
super zakupki wszystko mi się podoba

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
i im wiecej po zakupach chodze to dotyka mnie chyba choroba Kasicy zakupocholiczki bo weszlam do Housa popatrzec i spac nie moge -zapowiedzialam malzowi ze musze mic te rzeczy ktore mi sie podobaly a spodnie musze kupic bo wszystkie mi leca z tylka i wisza jakbym miala nasrane

u nas pojawil sie nowy problem znaczy u Werki bo co noc przesikuje pieluszki i musze zmieniac jej pizamke, nie musze wspominac ze konczy sie to rozbudzeniem i ponownym usypianiem
testujemy teraz inne pieluszki niz pampersy bo te nie daja rady.......sa jakby za luzne w udkach-mala spi duzo na boku i siuski wylatuja a z kolei mniejszy rozm. za malo chlonny
hehe następna zakupoholiczka
pochwal się co nakupowałaś
czyli znowu schudłaś jak Ci spodnie lecą z dupki? chudzinko...
mam nadzieję, że nowe pieluszki sprostają zadaniu

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
[

Molalala BIBMBRUJ WEŁNIANA ISTOTO !!!!!
tzn.w wolnym tłumaczeniu spadaj baranie !!!!! (kabaret moralnego niepokoju)

A ja padam na pysk po siłowni ale CHUDNĘ cały czas i to mnie napędza NARESZCIE !!!!
czasami tak mówię do męża
a tak wogóle to oboje uwielbiamy kabarety i często walimy do siebie tekstami z ulubionych skeczów
super Czekotubciu - Twoje katusze wkońcu przynoszą rezultaty

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Nie ma szans na przywiezienie wielu rzeczy
Ale nie stresuje sie
Kuzynka ma przyjechac w swieta to moze mi cos przywiezc, albo zostawie jej kase i wysle mi to paczką napewno wyjdzie mniej niz bagaz główny

Czekolada, Anusiak, Paulinta- gonicie mnie dziołchy w zakupach ze szoooooooook
Oj już Ty coś wykombinujesz jak się spakować i wszystko dowieźć/dosłać o to jestem spokojna
Udanych zakupków Kochana i koniecznie nam się pochwal zdobyczami

Ja no co Ty tak dawno nie byłam na zakupach może to w weekend nadrobię

Katey zdróweczka życzę
Kochana a Ty wiesz już co będziecie mieli? imiona wybrane? może jakaś foteczka brzunia
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:57   #4671
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Czekoladko21 twój post przypomniał mi moje ostatnie zajęcia na uczelni gdzie dowiedziałam się że przy technologii pieluch stosuje się dokładnie te same programy komputerowe co np do modelowania przepływów. Stąd różnica w pieluszkach dla chłopców i dziewczynek- że tak ujmę obrazowo- sik męski i damski różnią się troszkę
Moze dlatego te pampersy dla Twojej małej są nieodpowiednie- bo modelowanie pozostawia zawsze jakies ryzyko błędu Nie znam sie na pieluchach ale na rynku jest wiele rodzajów- moze warto sprawdzić empirycznie które odniosa największy skutek
Nie martw się- jeszcze troszkę i żadnych pieluch nie trzeba będzie stosowac
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 16:47   #4672
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

cześć

ale dziś pogoda u nas normalnie szkoda słów śnieg spadł, że przez chwilę było biało a wiatrzysko jakie wieje, aż mnie głowa od niego boli czapkę już wyjęłam z dna szuflady i rękawiczki i kozaki nawet z kurzu przeczyściłam ale najgorsze jest to, że nie mam kurtki, bo w żadnej się nie zapinam dobrze, że zmotoryzowana jestem

widzę, że lampka żółwik się podoba

katey - to wykombinowałaś z tym porodem na egzaminie powiedz jak się czujesz??

Dagetku - tak też myślałam to mówisz, że produkcja idzie pełną parą superancko muszę wymyśleć coś co mogłabym u Ciebie zakupić

kotku - jakoś taki mam chcarekter, że nie lubię myślec nad prezentami w ostatniej chwili

czeko79 - gratulacje za gubienie wagi
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:25   #4673
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hej

Chyba mnie cos łapie No bo oczywiście weekend sie zbliża. No ale nie dam sie chorobie, zaraz jakims czosnkiem zarzucę.

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Anus noooo ja ostatnio zaniedbalam swoja kolekcje rajdtopek niestety.
A najlepsze jest to ze w zeszlym tygodniu przyleciala do nas do biura byla prezeska z katalogiem z bonproksa ze ma super kiece dla mnie i mam ja sobie kupic bo bede rewelacyjnie w niej wygladac i ona sprawdzi czy ja kupilam. Niezla agenciara
pokaż fotkę z bonprixa która to kiecka
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Aniu prosze nie strasz mnie...bo mnie ósemka zaczyna przeszkadzać, więc wyjścia nie będzie.
No dobra to wezmę płaszczyk
Nie będę opowiadała ze szczegółami tej mrocznej historii ósemki Ani Ż. tzn wtedy jeszcze Ani J.
Złodziejko ty
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Zima tuż tuż , wiec ostatnio co chwile jakies zakupy a to dla Werki a to dla mnie kurtki, kozaki ale jestemy przygotowane
i im wiecej po zakupach chodze to dotyka mnie chyba choroba Kasicy zakupocholiczki bo weszlam do Housa popatrzec i spac nie moge -zapowiedzialam malzowi ze musze mic te rzeczy ktore mi sie podobaly a spodnie musze kupic bo wszystkie mi leca z tylka i wisza jakbym
zakupoholizm to bardzo podstępna choroba
A co ty jeszcze chudniesz chudzino że tak ci gacie z tyłka zlatują?
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Anusia ja zwinęłabym fioletową bluzałke-jest superowa Masz szczęście że nie chodzisz w mojej kategorii wagowej-że tak to ujmę dobitnie
No fakt nie będę porównywać. Kasia teraz szykuje siły na Londyn Ciekawe co zostanie po jej wizycie w angielskich sklepach

Hmm może któraś chce grzaneczki z masłem czosnkowym- męża tuczę
A sama tylko troszkę by tran zagryźć. Nie ma to jak naturalna suplementacja Zobaczymy jak się spisze Rano woda z miodem i cytryną na czczo, po południu kefir z grzyba tybetańskiego a wieczorem pół lyżeczki tranu I do tego kapusta kiszona vel ogórasy jako przekąska
No własnie się zastanawiam, czy jak juz będzie mnie stać na wyjazd do Londynu to czy będzie to się jeszcze opłacać pod względem sklepowym - czy sklepy do tego czasu zdążą się odrodzić
Ja bym się chciała załapać na grzaneczki czosnkowe, dziś też będziesz tuczyć męża ?
Ten twój jadłospis - hmmm.... nie smacznie brzmi No ale jak mówisz że jogurcik dobry to spoko.

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
płaszczyk i btki jedne i drugie bardzo mi się poobają

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Molalala BIBMBRUJ WEŁNIANA ISTOTO !!!!!
tzn.w wolnym tłumaczeniu spadaj baranie !!!!! (kabaret moralnego niepokoju)

A ja padam na pysk po siłowni ale CHUDNĘ cały czas i to mnie napędza NARESZCIE !!!!

Gratuluję postępowego spadku wagi
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość

Wymogi dotyczace bagazu podręcznego sa nienormalne!!!!!!!!!!
Nie ma szans na przywiezienie wielu rzeczy
Ale nie stresuje sie
Kuzynka ma przyjechac w swieta to moze mi cos przywiezc, albo zostawie jej kase i wysle mi to paczką napewno wyjdzie mniej niz bagaz główny

Czekolada, Anusiak, Paulinta- gonicie mnie dziołchy w zakupach ze szoooooooook
No proszę jakie super rozwiązanie z Kuzynką sie pojawiło
Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
Anus, Monik,Kasienko-prawko fajna sprawa ja juz w zasadzie koncze i czas zapisac sie na egzamin..troche lajzowato jezdze ale z 8h dodtakowo wezme i wg instruktora bedzie git - poza tym jak cos to bede straszyc egzaminatora porodem to moze sie zlituje i zdam jakos
No proszę jak sprytnie to wykombinowałaś. Szkoda że już dla mnie za późno na zastosowanie takiego triku Daj znać jak umówisz egzamin - będę trzymać kciuki
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
super zakupki wszystko mi się podoba


Kurcze, chciałam sobie obejrzeć ostatni odcinek Desperatek z niedzieli w necie i jeszcze nie ma napisów PL, a zawsze sa juz we wtorek
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:59   #4674
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Anulka widzę że na to samo polujemy- tj na desperatki
Grzanki będą bo on nie chce ani miodu ani grzyba ani tranu zatem musi przyjąć choć codzienną porcję czosnku Zatem poczęstuj się

Dzasta nie mów mi o śniegu brrrr. Czemu nie ma tej pięknej złotej polskiej jesieni jak przed laty...
Ojej jak to zabrzmiało Staruszeczka ze mnie marudna
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:09   #4675
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Anulka widzę że na to samo polujemy- tj na desperatki
Odświeżam co rusz stronę z filmikiem no i pusto. A małż dzwonił że już wraca z pracy, więc pewnie nie obejrzę dziś bo on będzie chciał na kompie siedzieć. Ale za to jeszcze Hausika dziś w TVP obejrzę
Częstuję sie grzaneczką - dzięki
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:31   #4676
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hausa i ja zamierzam oglądnąć

uwielbiam złotą polską jesień jak słońce zagląd między kolorowymi liśćmi... jak dla mnie cudo natury

Izazusiu - ja też chcę smrodko-grzanę bo coś mnie kaszel męczy
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:42   #4677
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

No my mamy też Hausa w necie-nowa seria ale desperatki są superowe. I pamietam jak byłam do nich źle nastawiona dopóki koleżanka nie dala mi 2 pierwszych sezonów na płytkach
A telewizor hmm. My żyjemy bez niego . Tzn mamy kartę telewizyjną i jakbyśmy chcieli to od biedy można obejrzeć ale nam jakoś nie po drodze

Hmm Twój mężulek coś pracuje do późna-biedaczysko. Taka fajna żona w domu a on poza chałupą
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:52   #4678
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

No wiesz, Mąż chorował prawie cały zeszły tydzień i teraz musi nadgonić z robotą. Niestety tak to jest jak sie samemu pracuje nad zleceniami.
Ja kiedyś Hausa też oglądałam na bieżąco nowe odcinki w necie a później jakoś nie miałam czasu oglądać 6 serii więc postanowiłam poczekać aż będzie w TV. I w sumie stosunkowo szybko zaczeła lecieć. No a teraz już jesteś na 7 serii Hausa pewnie? Tam podobno Hause juz z Cuddy sypia?
Desperatki oglądam w necie od 3 serii nie przerwanie. A pierwsze 2 serie oglądałam niepełne. Kiedys musze sie zabrać za całość
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:20   #4679
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Katey zdróweczka życzę
Kochana a Ty wiesz już co będziecie mieli? imiona wybrane? może jakaś foteczka brzunia
dzieki. przyda sie zdrowko na pewno...
podobno ma byc dziewczynka, ale nie bardzo chciala sie ustawic do podgladu wiec nie jest to do konca pewne...imienia nie wybralismy jakos...
chlopak mial byc Flip to wiedzialam od razu ale z dziewczynka pomyslu brak..smieje ze skoro tak to moze Filipa albo mowimy wszystkim jak nas pytaja to ze bedzie albo Kunegunda albo Perpetua
a tak serio to jak juz w koncu wykonczymy sie i dom to zasiadziemy sobie spokojnie z malzem z kalendarzem w reku przy kominku i bedziemy szukacm inspiracji

brzuchola jakos fotki nie mam..nie robilam w sumie...

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
cześć

ale dziś pogoda u nas normalnie szkoda słów śnieg spadł, że przez chwilę było biało a wiatrzysko jakie wieje, aż mnie głowa od niego boli czapkę już wyjęłam z dna szuflady i rękawiczki i kozaki nawet z kurzu przeczyściłam ale najgorsze jest to, że nie mam kurtki, bo w żadnej się nie zapinam dobrze, że zmotoryzowana jestem

widzę, że lampka żółwik się podoba

katey - to wykombinowałaś z tym porodem na egzaminie powiedz jak się czujesz??
mam ten sam problem z kurtkami...kurde a bez sensu kupowac jakies xl na jeden sezon....

aa zolwika to i ja chyba zgapie kupimy malej chrzesnicy malza- fajny efekt daje

a ja czuje sie po japonsku jak to mowia - jako tako- raz jest ok a innym razem cos mnie pobolewa i wtedy trzeba sobie polezec...

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Hej
No proszę jak sprytnie to wykombinowałaś. Szkoda że już dla mnie za późno na zastosowanie takiego triku Daj znać jak umówisz egzamin - będę trzymać kciuki
oj no zawsze mozesz poduszke wlozyc pod kurtke przeciez nie bedzie Cie badal karty ciazy tez nie trzeba okazywac
dam znac
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:32   #4680
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Dobry wieczór moje Słonka kochane wszystkie prócz TROLA!!!
Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Molalala BIBMBRUJ WEŁNIANA ISTOTO !!!!!
tzn.w wolnym tłumaczeniu spadaj baranie !!!!! (kabaret moralnego niepokoju)
Kochane Boskie Jesteście

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Czemu nie ma tej pięknej złotej polskiej jesieni jak przed laty...
uwielbiam taką jesień

Kasia a, bo jak skończyłam nadrabiać wizaż to jeszcze „pouśmiechałam” się do męża Udanego wyjazdu bezpiecznego lotu, a za obronę

Mooonik zdrówka dla Ciebie

Dzasta fajny ten żółwik

Daget gratuluję kupna autka

Anusia z zakupków podoba mi się płaszczyk i ta bluzeczka z kokardką

Agunia super, że ząbek już nie boli

Gosia współczuję @

Czeko to może Werci częściej zmieniajcie w nocy pieluszkę

Czekotubko gratuluję gubienia kg
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.